Sayfa 13 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 ... SonuncuSonuncu
Toplam 668 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftara/Tribünlere Yönelik Eleştiriler

Ahmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı aksamvakti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stad dolu olsunda bence tezahurat onemlı degıl..

Benım kızdıgım nokta tsclup'a yeterınce satıs olmaması

Trabzoncell 1 mılyon uyesı olması gerekırdı. 100 bın yoktur herhalde millet hattını bıle degıstırmıyor ki trabzoncell cok ıyı bir gelir kalemı olabılırdı..

Herkesın bir kredi kartı vardır.. cok mu zor ınternetten basvur Vakıfbank yada Denızbank kredı kartın gelsın ekstra bir zararı yok yıllık kart ucretı vakıfbankın 10 tl bir cok kredı kartından daha avantajlı bu bakımdan gecıkme faızlerıde dusuk..

Kombine satısları zaten rezallet gs 40000 gectı satıslarda sonra taraftar bunlarla rekabet edilmesini bekliyor

Taraftara en buyuk elestırım ne kadar ekmek o kadar kofte bunun mantıgını kavrayamadan buyuk beklentıler içine girmesı sonrada hayal kırıklıgı oluyor..
    Söylediklerinize katılıyorum fakat başarının gelmemesi temelde ki etken. Bazı istisnaları aradan sıyırırsak ülke genelinde de bu durum böyledir. Örneği sizin verdiğinizden yola çıkarak vereyim. galatasaray 40000 kombine rakamını geçmiş demişsiniz. 2 yıl üstüste şampiyonluk + şampiyonlar liginde çeyrek final (ki fazlasının yapılabileceğinin sinyallerini verdiler) + Drogba, Sneijder, Selçuk, Buurak vs vs.. Sahada futbol oynayan bir takım görüyorlar. Bu kombine satışına Stancu, Cluio, Aykut, Servet varkende ulaşmışlarsa sözüm yok.

Trabzonspor taraftarı 2011'den sonra resmen işkence izliyor stadyumda. Gerek stadyumun konforsuzluğu gerekse sahaya çıkan takımın beklenenin çok altında kalması taraftarın ekonomik katkısını çok büyük ölçüde düşürüyor. Bunu görmezden gelmemeliyiz.
    Trabzonspor'un "T"si büyük yazılır!

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Emre GÜRDAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben farozluyum la ,la bnde tonyaliyim,la olum siz ne konusiysiniz bende sürmeneliyim....bu bencilik devam ederse trbunde bole olur kimse biz trabzonsporluyuz birleselim yok...herkez kendi ilcesinin hepsinden ustun oldugunu biz boleyiz biizm orasi bole diye on plana cikma cabasi icerisinde kimse demiyoki ulan carsi grubuna bak tatangalara bak ultraaslna bak dmio....
    tek trabzon degil, bizim karadenizin her ilinde var bunlar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Afyon

Foruma dadandığımdan beri işi gücü salladım iyice. Bu yönden kendimi çok eleştiryorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bugün erdoğanın ziyaretine sessiz kalınmayacaktı.
    Mesela neden forumda herhangi bir protestoya zemin hazırlanmadı?
    Yazarken mangalda kül bırakmıyoruz ama!
    Şehirde şike-erdoğan bağlantısının olmadığı görüşünde.
    İddia ediyorum o kupa gelsin. Başbakana minnet duyacak bu şehir!
    Konu Anıl C tarafından (28.08.2013 Saat 01:07 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kupa gelmese bile bir tepki olmaz erdoğana akp 60 ı geçerek ıkar seçimlerden de artık tanıdım diyebilirim Trabzon insanını

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ediyorum aramızda ne kadar Trabzonlu Gençlerden taraftarımız var

Yavuz Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Ynt: Taraftara Yönelik Eleştiriler

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ediyorum aramızda ne kadar Trabzonlu Gençlerden taraftarımız var
    Bence grubun adını eksik koymuşlar Trabzonlu AKGencler olacakmış o
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Hüseyin işte Trabzon gençliğinin çoğunluğu akpyi temiz gördüklerinden aramızda yoklar.
    Gerçekleri görenler şehrin dışında.
    Bu yüzden bir çok konuda boşa kürek çekiliyor.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Trabzonspor'u küçülten artık yönetimi de geçen Trabzon şehri
    Elazığ'lı.

Nereden
    İngiltere

hicbir seyden memnun olmuyorsunuz. onerim m.city i tutun. hem bilete 30tl verme derdinizde olmaz.

Forum Yöneticisi Aydın Danış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sizi çekirdekçiler siziiiiii
    -JOSE ERNESTO SOSA-

Proof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

5TL ye bilet mi? Hollandada amator 4. ligte oynuyorum. Bizim icerdeki maclar 2.5 Euro..
    twitter.com/barisbekar

COLMAN - 20

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Taraftara Yönelik Eleştiriler

Alıntı Proof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5TL ye bilet mi? Hollandada amator 4. ligte oynuyorum. Bizim icerdeki maclar 2.5 Euro..

Sizin ligde şike var mı?Şike yaptığı halde ligde oynamaya devam eden,başkan ve yöneticileri halen görevde olan var mı?Maçlarda sürekli aynı takımlar lehine hata yapan hakemler ve onları kollayan federasyon var mı?
    Bütün bunlara rağmen gönül isterki şehir tertemiz takımını bağrına bassın ama ben bu tiyatroya para vermem diyene en ufak itirazım olmaz.Saygı duyarım.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Proof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin ligde şike var mı?Şike yaptığı halde ligde oynamaya devam eden,başkan ve yöneticileri halen görevde olan var mı?Maçlarda sürekli aynı takımlar lehine hata yapan hakemler ve onları kollayan federasyon var mı?
    Bütün bunlara rağmen gönül isterki şehir tertemiz takımını bağrına bassın ama ben bu tiyatroya para vermem diyene en ufak itirazım olmaz.Saygı duyarım.
    Para vermem, mac bakmam demek baska, fiyatlari dusurelim baska.
    twitter.com/barisbekar

COLMAN - 20

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Yarin ki macta goruruz stat nasil doldurulur
    Elazığ'lı.

mustafakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Kendimize Yönelik Eleştiriler

forumu gözden geçirirken dikkatime çarptı. Yönetime yönelik eleştiriler var, teknik direktöre yönelik eleştirler zebil gibi,futbolcular keza öyle, ama çuvaldızı hep başkasına sokmuşuz gibi geldi böyle bir başlık açtım.
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nereden başlayacağımı şaşırdım...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Güzel başlık aslında,
    ama bizim forumun maşallahı var bilinçli taraftar oranı yüksek,
    klasik her şeyi eleştiren,hiç bir şeyi beğenmeyen, TS yi var eden tüm değerleri değersizleştirmeye çalışan nüfus az bizim buralarda,
    kombinedir,lisanslı üründür,kulübe destektir genel profilin üstünde olduğumuzu düşünüyorum,
    dedikten sonra kendime yönelik eleştirim ne olabilirdi ?
    üstteki saydığım profildeki sözde TS lilerle daha fazla mücadele edebilirim belki,
    gelirime göre TS Clup alış verişim fena değil ama şartları daha fazla mı zorlamalıyım acaba,
    Pasolig almadım almam lazım,
    kendim için aklıma gelenler bunlar,
    genel için en büyük eleştirim,
    şehrin adamcılık yapması ve kendi menfaatlerini TS menfaatinden üstte tutması,
    kendi adamı istediği yerlere gelmeyen şehir insanı farkında olmadan resmen TS düşmanı oluyor çıkıyor,bu çok üzücü,çok uzadı ama son sözüm
    başlığın aslında can alıcı cevabı (bana göre)
    artık Trabzonspor gerçeklerini görüp ona göre isteklerde bulunmalıyız,kendimizi dev aynasında görüp öyle beklentiler içinde olmamalıyız,
    buna en güzel örnek,
    şu kötü günlerde Başkan gitsin hoca gitsin diyenlerin,
    gidenlerin yerine Katar emiri başkan olacak,Klopp hoca olacak zannetmeleri.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu başlığa fazla rağbet olmaz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Emirhan TOPCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

öncelikle şunlar muharrem usta ve ersun yanalı destekliyorum ilk yarı sonuna kadar yeni transferleride beğeniyorum..

Formalarımı aldım sabır ediyorum kombinemi'de aldım giresundaki bir arkadaşıma transfer ettim o gidecek yerime.sadece trabzonsporuma katkı sağlasın diye lig tv mi 40 tl vererek Trabzonspor paketi olarak aldım,5 tl daha versem para diğer 4 kulübede bölünecekti bunuda yapmak istemedim.

Şimdi benim kendime yönelik ne eleştirim olabilir ve benim gibi birçok cefakar taraftarın.

Suçlu istersek yönetimdede var,hocadada var ben oyunculara suç bulmam arkadaş almasaydın oynatmasaydın sözleşme yenilemeseydin tabi açılan başlığın ilk satırlarında yazıldığı gibi suçlu arıyorsak...TARAFTARIN SUÇU OLDUĞUNA KİMSE İNANDIRAMAZ BENİ

pazarkapılı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

trabzon sehri üzerine....
    son sampiyonluk 84 yılından beri süregelen basarısızlık....kısmi basarılar ie gecen yıllar....
    80 li yıllarda özal hükümetiyle baslayan sürekli tüketim anlayısı, dısa acılma politikaları gibi trabzonsporda modaya uymus ve kendi degerlerine sırt cevirip kısa yoldan basarıyı amaclamıstır....
    aslında trabzonspor o zamandan oncede hicbirzaman oyuncu yetistirmemis....idmanocagından idman gücünden, giresunspordan vb diger takımlardan hazır oyuncular almıstır....kendi topraklarının oyuncularıyla basarıya ulasmıstır....hicbirzaman trbazonsporun sistematik olarak oyuncu yetistiren altyapısı olan bir klup olarak göremeyiz....
    günümüze kadar olan sürecte bazı üst düzey oyuncular haricinde yine bu gelenek sürmüştür, en basarılı donem olan 96 kadrosunu inceledigimizde yine bir kac oyuncunun altyapı kokenli oldugu görülebilir....
    bu bir türkiye problemidir aslında, fb bjk ve gs de de aynı politikaların oldugu görülüyor....
    ilklerin yasandıgı ve tarihi kişiliklerin doğdugu bu topraklarda ne yazıkki insanlar gelişimini sürdürememektedir....bizimde lisede gördügümüz su tarihi kişilik trabzonda yetismiş, su olay ilk kez trabzonda yapılmıs yada trabzonun en önemli mahsulu gibi demode düsünceler hala gecerlidir ve ogreti durumundadır ne yazıkki....sehir bir yandan istanbul ile yarısıyorken bir yandan kopyacılık yapmaya, benzemeye calısmaktadır....en büyük çeliskide bu sanırım....
    trabzonspor ise bellirli bir futbol kültürü olan ancak o "belirli" kelimesinin anlamını henüz kimsenin çözemedigi durumdadır....trabzondaki futbol kültürü de sehir gibi gelişimci anlayısda olmamıs tüketici anlayıs da kendini göstermiştir, göstermektedir. zaten aksinin olması beklenemez....
    yine trabzonspor bir büyük klupde olması gereken niteliklerden bu sürede cok uzak bir görüntü sergilemiş, yetistirdigi oyuncuların nadirligi, spor adamlarının bir parmagı gecmeyecek sayılarda olması herseyin toplumsal bir problemden kaynaklandıgına isaret etmektedir....
    trabzonsporun basarıları 60 lı 70 li yıllarda trabzonun basarısı, degerli idarecilrin ve futbol kaynaklarının basarısıdır demektir....bu zamana kadar gelen sürec ise hem sonraki dönem idarecilerin basarısızlıgı hem de sehir idarecelerinin populust yaklasımlarıdır....
    2016 mayıs günü memelektimi ziyaret ettigimde bes sene onceki halinin gerisinde gördügümü belirtmeliyim, binalardan bahsetmiyorum, toplumsal bir akıl tutulması, üniversitemi ziyaret ettigimde cansızlık kansızlık farkettigimi not düsmek istiyorum....
    90 model populizm naraları ile bir sehir yönetmek bu klup için hala gecerliyse ve hala bilimin yolunda gidilmiyorsa bu cok acı verici gercekten cok....trabzonspor da trabzona cok benziyor zaten sehri görebiliyoruz lig sıralamasında....
    asıl mesele, trabzonspor hatta teknik direktörmüs baskanmıs gibi düsünmek tam bir aymazlıktır, populizm yapmaktır, aynaya sırt dönmektir....trabzonsporun belirli bir futbol kültürü var ancak futbolu futbol ile beraber cozebilecek durumda degildir sehir, degerli insanların göceden insanların bu sehre geri dönmesi zorunludur, bu sehre sahip cıkılması gerekmektedir....
    artık sistematik sekilde basarıyı düsünmelidir trabzonspor, bunun için teknik direktörün gitmesini istiyorsanız yanılıyorsunuz, bu takım kume düsecekse zaten düsecektir, bu sene olmazsa baska zaman düsecektir, bunu engellemenin anahtarı trabzon sehrindedir....
    ıslak imza....

merdeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu gidişatın ilk haftalarda kendini göstermesine rağmen fazla sesiz kaldık. Bu kadar sabır kulübe zarar verdi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Öncelikle passoligte Konyayı hala geçemedik.....

Biz 4 Büyük takımdan biriyiz...

Hep platform da da ilk 4.içinde olmalıyız....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

sosyal projelere bayağı bir ara verdik
    öz eleştiri olarak bence
    BMN KOCAELİ

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şike sezonundan sonra hiçbir taraftarda yeterli ve samimi heyecan göremiyorum göremiyorum.
    Bu bir eleştiri mıdır yoksa sonuç mudur tartışılır ama her şeyin problemi bu bence...
    Konu halilaziz61 tarafından (08.12.2016 Saat 13:04 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)