Sayfa 46 Toplam 77 Sayfadan BirinciBirinci ... 36 44 45 46 47 48 56 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1917 adet sonuctan sayfa basi 1,126 ile 1,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oyunlar Genel

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu Injustice'e baya çalışıyorlar.

Şu ana kadar açıklanmış tüm karakterler
    Konu Yiğit SARI tarafından (21.04.2017 Saat 07:26 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neslin sonu yaklaştı. Microsoft zaten yeni konsolunu tanıttı rdr2'nin çıkışı yeni gta'nın tanıtılması ve çıkmasına yakın ps5 veya ismi ne olacaksa o gündeme gelmeye başlar hatta belki çıkışını bile yapar. 2-2.5 yıllık bir süreç zaten yığınla güzel oyun gelecek playstation'a 2 yıl içerisinde bunlar da neslin bitmeye yaklaştığına işaret ps3'te de öyle olmuştu. Düşüncelerim böyle jailbreak'de mümkün ama profil, kupalar,online oyunlar falan jb pek olmaz gibi ya. Belki ps5'i sindirdiğimizde olabilir ama ya şu oyunu ps4'te de oynayamadık bir diyebileceğimiz bir oyun olduğu zaman-ki o da çok ucuz olur falan. Bilemedim
    2 yıla yeni nesile geçiş olursa Sony ,Pro alanların yüzüne tükürmüş olur Ama Scorpio'nun gelişi bu süreci hızlandırdı bana kalırsa. Ben Sony'den çok daha güçlü bir konsol bekliyordum Pro'yu beklerken ya da tam tersi Xbox'ın Pro'ya karşılık bir konsolla cevap verip Scorpio'yu sarkıtmasını bekliyordum ama ikisi de olmadı ki bence bu en azından Sony'i yeni nesile zorlayacak faktörlerden biri olacak.

Jailbreak konusuna gelince erken zamanda çıkarsa "Yahu şu oyunun da hikayesi çok güzelmiş oynayamadık " pişmanlığını erkenden gidermesi dışında çok da bir artı göremiyorum.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 yıla yeni nesile geçiş olursa Sony ,Pro alanların yüzüne tükürmüş olur Ama Scorpio'nun gelişi bu süreci hızlandırdı bana kalırsa. Ben Sony'den çok daha güçlü bir konsol bekliyordum Pro'yu beklerken ya da tam tersi Xbox'ın Pro'ya karşılık bir konsolla cevap verip Scorpio'yu sarkıtmasını bekliyordum ama ikisi de olmadı ki bence bu en azından Sony'i yeni nesile zorlayacak faktörlerden biri olacak.

Jailbreak konusuna gelince erken zamanda çıkarsa "Yahu şu oyunun da hikayesi çok güzelmiş oynayamadık " pişmanlığını erkenden gidermesi dışında çok da bir artı göremiyorum.
    Pro zaten bir geçiş konsolu gözümde yeni ps4 alacak olan için iyi bir tercih sadece ötesi değil. Aslında Sony'nin bu hamlesi biraz tuttu bence grafik telaşı olanlara bir seçenek oldu kendi elini de güçlendirmiş oldu. Nasıl çünkü zaten exc. oyunlarıyla fark yaratıyorken şimdi de xbox'un şöyle iyi böyle güçlü diye lanse ettiği konsolunu detaylarına kadar görmüş oldu. Yani Sony'nin daha kendi yeni nesil konsolunun en ufak bir detayı gün yüzüne çıkarmamışken rakibinin kozu önünde duruyor bunu donanım ve tasarım olarak iyi değerlendirirse alt yapısını da düzgün kurarsa kendi de biz de faydalanırız. Tabi astronomik fiyatlara da sahip olmadıkça...

Bu arada pro'nun dengi xbox one S gibi zaten.

Nereden
    İstanbul

Pro zaten bir geçiş konsolu gözümde yeni ps4 alacak olan için iyi bir tercih sadece ötesi değil. Aslında Sony'nin bu hamlesi biraz tuttu bence grafik telaşı olanlara bir seçenek oldu kendi elini de güçlendirmiş oldu. Nasıl çünkü zaten exc. oyunlarıyla fark yaratıyorken şimdi de xbox'un şöyle iyi böyle güçlü diye lanse ettiği konsolunu detaylarına kadar görmüş oldu. Yani Sony'nin daha kendi yeni nesil konsolunun en ufak bir detayı gün yüzüne çıkarmamışken rakibinin kozu önünde duruyor bunu donanım ve tasarım olarak iyi değerlendirirse alt yapısını da düzgün kurarsa kendi de biz de faydalanırız. Tabi astronomik fiyatlara da sahip olmadıkça...

Bu arada pro'nun dengi xbox one S gibi zaten.
    Scorpio'nun bu kadar bangır bangır gelmesi, konuşulması bence de Sony'e yarayacak.

Nereden
    Ankara

call-of-duty-wwii-big.jpg

Call of Duty serisi özüne dönüyor dediklerinde hepimizin kafasında soru işareti oluşmuştu. Modern ve alternatif uzay hikayeleri hepimizi artık sıkmaya başlamıştı. Nitekim Activision'ın dün yaptığı açıklamayla ortalıkta dönen dedikoduların gerçekliği ortaya çıktı. Call of Duty serisi resmi olarak İkinci Dünya Savaşı'na geri dönüyor.

http://oyungezer.com.tr/haber/48686-...untuleri-sizdi

---------------------------------

Bi geri dönüş var onlarda da. Şaşalı zamanlarına dönme sözü vermişler falan filan. Bunun yanında Call of Duty serisini bir sinematik evrene dönüştürmeyi hedefliyorlarmış. MW serisi ve Black Ops 1 hatrına BO serisi fena olmayabilir film olarak.

Nereden
    İstanbul

call-of-duty-wwii-big.jpg

Call of Duty serisi özüne dönüyor dediklerinde hepimizin kafasında soru işareti oluşmuştu. Modern ve alternatif uzay hikayeleri hepimizi artık sıkmaya başlamıştı. Nitekim Activision'ın dün yaptığı açıklamayla ortalıkta dönen dedikoduların gerçekliği ortaya çıktı. Call of Duty serisi resmi olarak İkinci Dünya Savaşı'na geri dönüyor.

http://oyungezer.com.tr/haber/48686-...untuleri-sizdi

---------------------------------

Bi geri dönüş var onlarda da. Şaşalı zamanlarına dönme sözü vermişler falan filan. Bunun yanında Call of Duty serisini bir sinematik evrene dönüştürmeyi hedefliyorlarmış. MW serisi ve Black Ops 1 hatrına BO serisi fena olmayabilir film olarak.
    Bilmiyorum bence MW serisine donmelilerdi savaşlar hat safhada terör kol geziyor. Böyle bi dönemde ikinci dünya savaşına dönmek ne kadar doğru bilmiyorum ama bir sinerji yaratacağı kesin.

Nereden
    Ankara

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Playstation 4'ü alalı bir kaç ay oluyor, The Last Of Us, Until Dawn, Beyond Two Souls, Uncharted, NFS Rivals, Mortal Kombat XL, The Witcher Wild Hunt, The Order 1886, Infamous Second Son oyunları ile haşır neşir olduk. Var mıdır oyun tavsiyesi verebilecek olan?

The Last Of Us 2'yi beklerken vaktimizi çalan bir oyun olsa süper olur.

Nereden
    Ankara

Alıntı Vazelon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Playstation 4'ü alalı bir kaç ay oluyor, The Last Of Us, Until Dawn, Beyond Two Souls, Uncharted, NFS Rivals, Mortal Kombat XL, The Witcher Wild Hunt, The Order 1886, Infamous Second Son oyunları ile haşır neşir olduk. Var mıdır oyun tavsiyesi verebilecek olan?

The Last Of Us 2'yi beklerken vaktimizi çalan bir oyun olsa süper olur.
    Exc. oyunlardan Horizon: Zero Dawn ve Bloodborne'u tavsiye edebilirim AAA olarak. Bunların yanında indie oyun oynamayı seviyorsanız onlardan da tavsiye verebilirim.

--------------------

A.Ali Karanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Playstation'da futbol oyunları hariç hiç bir oyunu oynarken zevk alamıyorum niyeyse CoD falan klavye ve fare ile daha keyifli oluyor sanki

League of Legends'da oyuncu kalitesi iyice yerlerde.Kalite derken oyun becerisinden bahsetmiyorum herkes bu tarz oyunları çok iyi oynayacak diye bir şey yok da insanlar çok saygısız.Küfürden,afk'dan,flame'den geçilmiyor artık.Keyif almak için giriyorum 2 oyun sonra sinirlenip çıkıyorum 2 maçtan birinde ya küfürden ya afk oyunculardan dan keyif kalmıyor.Böyle giderse oyun kendi sonunu getirecek Türkiye sunucusunda.Önlem alınmalı.

Nereden
    Ankara

Acayip bir oyun olacak bence.

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı A.Ali Karanis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Playstation'da futbol oyunları hariç hiç bir oyunu oynarken zevk alamıyorum niyeyse CoD falan klavye ve fare ile daha keyifli oluyor sanki

League of Legends'da oyuncu kalitesi iyice yerlerde.Kalite derken oyun becerisinden bahsetmiyorum herkes bu tarz oyunları çok iyi oynayacak diye bir şey yok da insanlar çok saygısız.Küfürden,afk'dan,flame'den geçilmiyor artık.Keyif almak için giriyorum 2 oyun sonra sinirlenip çıkıyorum 2 maçtan birinde ya küfürden ya afk oyunculardan dan keyif kalmıyor.Böyle giderse oyun kendi sonunu getirecek Türkiye sunucusunda.Önlem alınmalı.
    +1

yaş seviyesi oldukça yerlerde, yeteneksiz oyuncuya tahammül ediliyor ama hem yeteneksiz hem saygısız oyuncuya tahammül edilmiyor.
    7 tertemiz şampiyonluk

Nereden
    Ankara

81j8UNIQtBL._AC_SX215_.jpg

Çıkış günü bugün. Merak ettiğim bir oyun. 1. oyununu oynamadım(bu onun reboot'u) ama iyi puanları. Bu oyun da half-life'a benzetiliyor bu da bi kitleyi kendisine çekti. Sırf görsellik üzerine kurulu ve jenerik shooter bir oyun değilse önü açık gibi. Oyunda farklı mekanikler de var mesela düşmandan saklanmak veya çeşitli bulmacaları çözebilmek adına nesnelerin şekillerine girebiliyoruz. Beklentim 8/10 civarları 7.5-8.5 arası.

Konu Yiğit SARI tarafından (07.05.2017 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Daha alpha 1.5 yıl falan var çıkışına.

Bunun yanında Far Cry 5 ve Assassin's Creed: Origins haberleri falan var çok heyecanladırmayan. Ama AC Antik Mısır'da geçecekmiş. Enteresan olabilir.
    Konu Yiğit SARI tarafından (07.05.2017 Saat 15:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Untitled-2.jpg

https://i.hizliresim.com/M0Myy2.jpg

E3'te gösterilmesi olası sadece ps4'e özel -neslin sonuna yaklaşmışken- 2 yıl içerisinde çıkacak oyunları derlemeyi çalıştım kaçırdığım var mı bilmiyorum çok dolu süper. Sırasıyla:

The Last of Us Part II
    God of War
    Uncharted: The Lost Legacy
    Insomniac's Spider-Man
    Death Stranding
    Days Gone
    Detroit: Become Human
    Knack 2
    Gran Turismo Sport

Nereden
    Ankara

Şimdi de bir indie tavsiyesi vereyim. Oldukça etkileyici kimini de ağlatabilecek güzel hikaye ve müzik kombinasyonu olan bir oyun: To The Moon

Oyundan öte bir deneyim aslında. İnteraktif film gibi.
    Konu Yiğit SARI tarafından (07.05.2017 Saat 17:51 ) değiştirilmiştir.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Outlast II oynayayım dedim, sonra da bu eziyeti kendime niye yapıyorum dedim. Oyun harbiden çok geriyor, oyunlar zevk almak içindir, eziyet çekmek için değil. Karanlı mekanlarda dolaşmaktan başım ağrıdı.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fifa 17 (PS4) en uygun nereden bulurum?
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Ankara

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fifa 17 (PS4) en uygun nereden bulurum?
    En ucuz kutulu olarak ikinci el dijital olarak psn'de denk geldiğin bir indirimde bulabilirsin. 2. el için donanımhaber'in ikinci el bölümüne veya letgo gibi programlara bakabilirsin İstanbul'da bulursun bir sürü.

Nereden
    İstanbul

En ucuz kutulu olarak ikinci el dijital olarak psn'de denk geldiğin bir indirimde bulabilirsin. 2. el için donanımhaber'in ikinci el bölümüne veya letgo gibi programlara bakabilirsin İstanbul'da bulursun bir sürü.
    İkinci el olayında, online oynama işinde sorun oluyor mu?
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Ankara

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkinci el olayında, online oynama işinde sorun oluyor mu?
    Yok yok olmuyor.

Nereden
    İstanbul

Yok yok olmuyor.
    E iyiymiş o zaman...
    Ayağa KALK!

Nereden
    Ankara

Ankara'da 11-14 Mayıs e-gameshow olacak ben ise 13-14'ünde Ankara'da olmayacağım.

http://e-gameshow.com

İçerik hakkında:

Nereden
    Ankara

Nereden
    İstanbul

Alıntı A.Ali Karanis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

PS4'e CoD ve türevi oyunlar için Klavye mause bağlamak mümkün. Ama sistem pahalı bir sistem midir bilmiyorum...
    Ayağa KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)