Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Transfer Cem Demir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı

Taraftarin bekledigi daha dogrusu takimin ihtiyaci olan mevkilere gerekli transferleri yapamazsayönetime elestirilerin sayisinda ve dozajinda artis olacagi kesin.

T.D.için bayagi bir beklettiler simdi defutbolcular için bekliyoruz.Bu arada herhangi birkarsilasma yapmadigimiz için skor kaygimizda yok.Ama futbolcu olarak geçen senenin üstüne koyamazsak hayallerimizi ötelere erteleyecegiz.

Bu arada laf edilmeyecek tek isim Cem Demir.Ona cani gönülden basarilar dilerim.Umarimmuhalefet edenleri utandirir.

Isallah Allahim cenabi mevlam UTANDIR beniiiii.....

baskanda azicik utanma olsa kefilim dedigi murat sahin için utanirdi.....

gene biz utanirizda onlar hiç utanmaz....

BSASKANIM SÖZÜNÜZÜ UNUTMADIK......

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gereksiz bir transfer gibi duruyor. Ancak bazi kulüplerde pesindeymis elemanin. Trabzonspor'un yillardir kanini emen alt yapiyi bitiren torpilli futbolcu olayina benziyor. Çocuk Erzincan'li yönetimden kimseyle aklrabaligi yok gibi. Neden alinmis anlamak güç. Ali Güzeldal Ergin Keles'lere yazik oluyor... Ancak bu futbol öyle bir sey ki en ümitsiz diye tabir etitgimiz futbolcular yildiz dahi olabiliyor. Bakiniz Tolga Çanakkale'de oynarken futbolu birakmayi düsünüyorduk Ziyua Dogan Malatya'ya ordanda Trabzonspor'a aldi yildizi parladi... Ne olacagi belli olmuyor. Bu usakta böyle bir sey olur mu bilemisyorum ancak Mehmet Yilmaz'dan daha iyi olabilir diye düsünmeden edemiyorum...

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uzun boylu bir forvet.Aslinda basarili olabilir.Ama kariyerine bakiyorum hep bir sezonda 4-5 atmis.Insan biraz umutsuz oluyor.

Nereden
    Ankara

oyuncunun özelliklerini vs ni geçip yönetimin mantigini anlamaya çalisiyorum, avrupada 16-17 yasindaki çocuklar ligleri kasip kavururken, biz 21 yasinda bi adam aliyoruz ve buna "genç" diyoruz; iste mantalite farki aferin yönetime. 23-24 yasindaki "genç"leride bekliyoruz.

nur1 b@skan bizi diskoya götürürsün artik

ARKADASLAR BU YÖNETIM FOSS...ARTIK HIÇ BIRSEYI DEGERLENDIRMEYE GERENK YOK....HERSEY ACIK ORTADA...HALA ADAM GIBI BIR TRANSFER YOK...HOCA DESEN KIMSE TANIMIYOR...YÖNETIM GITSIN BILADER..

Edited by: Külünkoglu

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maltepespor olsun Kartalspor olsun Pendikspor olsun bu kulüplerin yönetimleri genelde hemserilerimizden olusur... Yillar önce Cevizlispor'da oynarken ve daha sonra Maltepespor'un idmanlarina çikarken sürekli Trabzonspor'den geldigi söylenen sahislar idmanlari izler futbolculara bakarlardi. O zamanlar hayallerimizi süslerdi begenilip Trabzonspor'a transfer olmak. Hatta Maltepespor hocaligini yapan Ali Kemal Deniz'ci bir çok futbolcuyu kulübe önermisti. Pendikspor yöneticileri de belki bu futbolcuyu önermis olabilirler. Ya da Trabzonsporkardes takim Pendik United'e yardim etmisolabilir onlarda nezaketen bu adami vermis olabilir [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

tamam güzelde imza atma zamani yanlis böyle oyuncuyu 2 süpertransferin yaninda getirirsin atar imzayi kimse kizmaz yalanmi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1.cemin transferinin bir nedeni çok yetenekli olup kaçirilmak istenmemesi olabilir.

2. ya da gelecek vadediyordur, sebat vb. bir takima kiralik verilecektir.

3. kulübe yakin birinin tanidiginin tanidigidir.

4. eger yönetim gelecege yatirim yapmayi düsünüyorsa altyapiya bakar ve geçmis 10 senede hangi mevkilerde adam sikinrisi çekilmis, gelecek 5 senede takimin nerelerine takviye yapilmalidir ona bakar. bu düsüncede olsalar defansa bu tarz adam alirlardi.

5. artik anlasiliyor ki trabzonspor gerek eski yönetimler gerekse yeni yönetimler nezdinde bir türlü organize olamiyor...ben bu futbolculari futbolcu izleme komitesinin bulduguna inamiyorum..bu eskiden de böyleydi simdi de böyle

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu adam kim yildiz transferimiz mi ?

[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetimden birinin taniyordur ya da çok yeteneklidir.zaman gösterecek bekleyelim

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

EVET MAALESEF YILDIZ TRANSFERIMIZ.HEMDE ÇOK BÜYÜK YILDIZ,KUYRUKLU YILDIZ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı spor Nickli Üyeden Alıntı
    EVET MAALESEF YILDIZ TRANSFERIMIZ.HEMDE ÇOK BÜYÜK YILDIZ,KUYRUKLU YILDIZ

KUYRUKLUKISMINA KATILIYORUM AMAYILDIZ DEGIL.....

KUYRUKLU YALAN.....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hiç kimse bu adam yildiz transferimiz mi diyip durmasin.herkes biliyor yildiz olmadigini.Trabzonspor gibi bir kulup herhalde oyuncuyu izlemeden bir sey görmeden almaz.bu transfer takima yum saglar saglamaz orasi bize kalmis bir sey degil.adamin ne yaptigini görmeden de konusmak ayip olur.tamam haklisiniz 2.lig b adama soguk geliyor ama bu oyuncu dün imzayi atmis ve su an Trabzonsporun oyuncusudur,yani bizim oyuncumuzdur.su an elestirmek yanlis.bekleyelim,sabredelim(bir trabzonlu olarak bende biliyorum en zor yaptigimiz istir) eger verilen sözler yerine getirilmezse ve ya illa yildiz da degil bizi bir yerlere (o yeri herkes biliyor) getirecek kaliteli adamlar alinmazsa o zaman içimizi saygi çerçevesinde dökeriz.su an ortada yapilan bir transfer var ve ne oldugu bizim gözümüzde belli degil,çünkü daha izlemedik ve attigi gollerle yorum yapiyoruz.kesinlikle bir tarafi destekler ve ya kötüler yanim yok sadecesu an beklemek gerekiyor.transfer sezonu bitince ne oldugunu görecegiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tagahsozlu Nickli Üyeden Alıntı
    hiç kimse bu adam yildiz transferimiz mi diyip durmasin.herkes biliyor yildiz olmadigini.Trabzonspor gibi bir kulup herhalde oyuncuyu izlemeden bir sey görmeden almaz.

Öhö öhö, Tomas Jun diyorum, 6 trilyon uçtu gitti elimizdepatladi diyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı tagahsozlu Nickli Üyeden Alıntı
    hiç kimse bu adam yildiz transferimiz mi diyip durmasin.herkes biliyor yildiz olmadigini.Trabzonspor gibi bir kulup herhalde oyuncuyu izlemeden bir sey görmeden almaz.

Öhö öhö, Tomas Jun diyorum, 6 trilyon uçtu gitti elimizdepatladi diyorum.

metin abi inanirmisin o cümleyi yazarken tomas jun geldi aklima.hiçbir itirazim yok tomas jun konusunda ne deseniz haklisiniz ama ben onun verimli olarak izlenmedigini düsünüyorum, transferi acele tarafindan gerçeklestirilmisti hatirladigim.adam gol krali olmus milli takima kadar yükselmis bir sey var demek ama türkiyede olmadi bu.hele hele bjk ye imza atarken ve ya atmadan trabzon hakkinda yaptigi bir konisma var ki ondan sonra bu adamin trabzondan derhal gitmesi lazim.orasi istedigim gibi bir yer degil,imkanlar yok falan filan.benim anlatmak istedigim bakalim neyin nesidir bu oyuncu sonra konusalim demek isityorum.büyük ihitmalle kaliteli biri çikmayacak.

saygilar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet Agah kardesim,transferi yapan zamaninasbaskanimiz izlemeden aldiklarini itiraf etmis, bu itirafgazeteve dergilerde yayinlanmisti. Ben biliyorum kisirket emanet edilenbir adam o sirketi 10 milyar bile zarara ugratsakendisinden tahsil edilir. Trabzonsporumuzun 6 trilyonuna kiyan bu adamlar nasil bir yüzle ortalarda dolasirlar anlayamiyorum.

Transfer isini kesinlikle yöneticiler yapmamali. Hele hele hatir transferi hiç olmamali. Edited by: Külünkoglu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

son cümlen çok dogru abi.yönetici adi üstünde sahip oldugu seyleri nedir bunlar paradir,kulubun mali yapisidir,basin iliskileridir bunlari yönetmeli ve alt birimlere yani oyuncu transferi,antreman kisimlarini idare edecek adam bulmalidir.ayni seyi düsünüyoruz sonuç olarak ve burada daha konusmasak bu konuyu iyi olacak topic in konusun farkli[img]smileys/smiley2.gif[/img].

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yaziklar olsun. baska birsey demiyorum. yuhhhhhhh.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önyargiyla bakmayalim. Ama açikçasi ben de bu transferden bisey beklemiyorum. Biraz becerisi varsa maç içinde taktik degisiklige uygun olarak oyuna girebilir ( Havadan toplar ). Ali Güzeldal'in önünü kapayacagini sanmiyorum. Ikisi farkli tipte forvetler.

Tekrar ediyorum. Yönetim ile taraftar arasinda büyük bir halkla iliskiler eksikligi var. Ama açiyoruz bakiyoruz basina, topun 32 parçadan olustugunu eger bir parça olmazsa topun patlayacagini ögreniyoruz demeçlerden. Hiii demek öyle.... Demirel de öyle yapardi. ( Kendisine çok saygi duyarim ) Konusurdu konusurdu bir ton laf söylerdi. Sonra bi bakardik aaa ne söyledi simdi bu? Yönetim sözlesme imzaladigi bir futbolcusu hakkinda bile bilgi vermiyorsa, ya damasada bulunmasi gerekenteknik ekip/ yetkili antrenör su yüzden takibimizdeydi, su özellikleri vardir demiyorsa o imza masasinda, bu bir eksikliktir

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu transfer için yönetimden hiç kimse "Iste yildiz transferimiz" demedi arkadaslar. Sadece bir transfer... Yetenekli oldugu düsünülerek ve yasi göz önüne alinarak transfer edilmis belli ki. Ne"yildiz transfer" diye lanse edildi yeni oyuncumuz, ne de transfer sezonu bitti henüz.Sakin olun, bi bekleyinda [img]smileys/smiley2.gif[/img]

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu cem gibi trabzonsporun su anki kadrosunda junuda sayarsa 4 futbolcu bunlarin ortak özelligi gelecek vadedmeleri ama trabzonda bunlar heba olacaklar trabzon olmus bitmis bugünü olan genç yetenekler bulmali yoksa bu tip transferlerin ben daha iyi çikanina rastlamadim altyapiya al dene takima adapte et ama genç yetenek diye al sonra harca bu hem trabzona uymaz hem ülke futboluna zarar verir ve hiçbir genç topçu trabzona gelmez bak falanca oradaydi sonra kayboldu denir. Yönetim bu topçulari alarak bence çocuklara yazik ediyor. Bakin cafercan , özgürcan gibi yetenekli gençleri kapsa yada bursali serdar, antalyali buragi alsa anlarim ama bu öyle basarili göz dolduran genç milli ümit milli falan da olmadi. Biz en azindan bu gencin basarili olup beni ve benim gibilerini utandirmasini arzu ediyorum.Böyle yapanlar olmustur ama ne yazikki çok azdir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Maltepespor olsun Kartalspor olsun Pendikspor olsun bu kulüplerin yönetimleri genelde hemserilerimizden olusur... Yillar önce Cevizlispor'da oynarken ve daha sonra Maltepespor'un idmanlarina çikarken sürekli Trabzonspor'den geldigi söylenen sahislar idmanlari izler futbolculara bakarlardi. O zamanlar hayallerimizi süslerdi begenilip Trabzonspor'a transfer olmak. Hatta Maltepespor hocaligini yapan Ali Kemal Deniz'ci bir çok futbolcuyu kulübe önermisti. Pendikspor yöneticileri de belki bu futbolcuyu önermis olabilirler. Ya da Trabzonsporkardes takim Pendik United'e yardim etmisolabilir onlarda nezaketen bu adami vermis olabilir [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Faruk bildigim kadari ile Hüsnü ÖZKARA nin tavsiyesi üzere alinmis.

pendik 2-0 fenerbahçe türkiye kupasi elemeleri

bu da olmasaydi çok kötü transferdi dogrusu

Gamze_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bekleyip gorecegiz nasil bir transfer oldugunu ama cocukcagiz TS'ye gelmenin heyecaniyla bizim siteye girmis su yazilanlari okumussa zaten bitmistir. Biraz destek lutfen(Okuyorsan hadi cem goreyim seni utandir hepimizi)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Cem Demir
    1 2

futbolcular bölümündeki basliktan devam edelim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)