Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sabah Grubu’na Protesto

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar hergun sabah grubunun sahip oldugu fotomac sabah ve takvim gazetelerinde fatihle cikan asilsiz haberler butun trabzonsporlularin ve fatih tekkenin canini yeterince sikmaktadir

fatihin 2 gunde 1 yaptigi aciklamalara ragmen hergun fatihi fenere satan ve tiraj ugruna asilsiz ve halki bilinçsiz haberlerle kandiran bu medya grubuna trabzonspor taraftarlari olarak tek yurek ve cati altinda protestomuzu kendi uslubumuzca ve bize yakisacak sekilde gerceklestirelim

eger biz tavrimizi koymazsak bu sekilde hem taraftarimizn ve kaptanimizin kafasi yeterince karisacak ve bu tur asilsiz haberler le gundemimizi degistirecegiz artik bu medya bozuntularina atacagimiz mail lerle tavrimizi koyalim ve taraftar olarak ustumuze dusen gorevi yerine getirelim

cunku artik hergun gundemi butur haberlerle mesgul etmelerindenusandik ve biktik ...

sonsoz eger gercek trabzonsporluysak bu grubun gazetelerini almayalim

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ortak bir metin yazilip, arka arkaya durmadan postalanmalidir

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ben zaten bu gazeteleri almiyorum uzuuuuun zamandir.

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben hayatimda 2-3 kere almisimdir fotomaçi...Yani o kadar dandik bir gazete

Nereden
    İstanbul

Alıntı armutcu61 Nickli Üyeden Alıntı
    ortak bir metin yazilip, arka arkaya durmadan postalanmalidir

katiliyorum.. patlayana kadar gönderelim.. Nasil onlar biz patlayana kadar asilsiz haber yayinliyorlarsa biz de onlar patlayana kadar mail atalim..

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bencede yapalim gazetelerini almayalim

kutoz
    Ziyaretçi

Protesto yapalim. Yapalim da, sadece sabah grubuyla sinirli kalmadi bu sefer. Malesef bugünki haber kaynaklarinin içindeDogan Haber Ajansi (DHA) ve Ihlas Haber Ajansi (IHA) da vardi. Ben ençok yaniltanda IHA oldu. Zaten burada (Tükiye Gazetesi) haberi okuyunca, Fatih kesin anlasti dedim kendi kendime.

Bence bir basin bildirisi hazirlayip, rahatsizligimizi sadece Sabah grubuna degil, umumiyetine göndermeliyiz.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı

Protesto yapalim. Yapalim da, sadece sabah grubuyla sinirli kalmadi bu sefer. Malesef bugünki haber kaynaklarinin içindeDogan Haber Ajansi (DHA) ve Ihlas Haber Ajansi (IHA) da vardi. Ben ençok yaniltanda IHA oldu. Zaten burada (Tükiye Gazetesi) haberi okuyunca, Fatih kesin anlasti dedim kendi kendime.

Bence bir basin bildirisi hazirlayip, rahatsizligimizi sadece Sabah grubuna degil, umumiyetine göndermeliyiz.

valla çok iyi olur,sus pus oturmamaliyiz.resmi siteye de yollariz.olmadi sabahin bürosu, temsilciligi zarti zurtu varsa oraya da gideriz.böyle gitmez bu is.

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yüzsüzlere hak ettiklerini vermek farz oldu artik. Sabrimizi tasirmaya basladilar. Zaten hic bir gazetesini zimbirtisini almazdim almiyorum ve de aldirtmiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sadece sabah grubuyla sinirlandirmak yetmez ki! okuldan geldim az önce abone oldugumuz türkiye gazetesini elime bir aldim gördügüm seye inanamadim. éfatih fenerle imzaladi. trabzonspor 8 milyon dolara fatihi satmis...." falan filan bir sürü saçmalik hemen açtim bilgisayari baktim haber "BOMBA"[img]smileys/smiley7.gif[/img]bunlarin hepsi SEREFSIZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet arkadaslar ama sitemizde ortak bi kararla gerceklestierlim butun uyelerimiz e-mail atabilriz ama degisk fikirleri olan arkadaslar varsa paylassin cunku bu bir degil on degil artik susmayalim seyirci kalmayalim

Nadir Bekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar bir arkadas bir metin hazirlasin ayni metni gönderelim

söyle iyi edebiyat yapanlar yazilarinizi bekliyoruz.

kutoz
    Ziyaretçi

31 MAYIS 2006 fficeffice" />[/B]
    BASIN BILDIRISI[/B]
    [/B]
    Yasadigimiz bu güzel ülke topraklarinin bizlere vermis oldugu en büyük hasletlerden birisi de, Osmanli hosgörüsüyle insanlarin birbirini kucaklamasidir. Günden güne zayiflayan bu hosgörünün en bariz görüldügü yerse futbol stadyumlaridir. Herkes, geçmis yillarda statlarda yasanan dosthane havadan dem vururken, bugün bunun neden kayboldugunu arastirma zahmetine girmiyor. Oysa bunu arastiracak kurumlar biliyorlar ki, asil suçlular kendileridir.

Bizler, yasamlarini Trabzonspor sevgisiyle taçlandirmis bir taraftar kitlesiyiz. Bugün sayimizi bilmemekle birlikte, 22 yildir yasanmamis sampiyonluga ragmen hizla artan bir taraftar potansiyeline sahibiz. Bizleri yok saymak, karanliga yürümekle es degerdir. Biz ?hiç? degiliz. Bizler, maruz kaldigimiz haksiz davranislarin hiçbirini asla unutmayiz. Geçmiste örnegi oldugu gibi, yapilan haksizliklara karsi bu ülkede en demokratik yolla tepki vermis insanlariz. Bir hakemin yanli tutumuna, Trabzon sokaklarini süsleyerek, horonlar oynayarak dünyada esi benzeri görülmemis bir mesaj verebilme cesaretine de sahibiz. Bütün bu olanlari görmezden gelmek, insana dair hiçbir etik kurala sigmaz.

Son günlerde Trabzonspor Futbol Takiminin kaptani olan Fatih Sultan Tekke?nin transferleriyle ilgili olarak gerek ulusal basinda, gerekse internet ortamindaki haber sitelerinde çikan haberler bizleri fazlasiyla rahatsiz etmistir. Bu rahatsizlik bugün gün içerisinde öyle bir boyut almistir ki, Taraftarlar arasinda infial, hatta Taraftar-Yönetim arasinda çok büyük tepkiye ulasma noktasina varmistir. Sosyal yasamimizin en güzel yerine koydugumuz futbolun, haber verme adi altinda kirletilmesini artik istemiyoruz.

Siz basin kuruluslarini, asparagas haber yapmadan önce bir kez daha sagduyulu olmaya davet ediyoruz. Yaptiginiz bu asilsiz haberlerin, futbolcumuz Fatih Sultan Tekke ile duygusal bir bag olusturacak derecede sevgiye sahip taraftarlarimiz üzerinde olusturacagi psikolojik travmalari da göze almanizi diliyoruz. Bu sadece Fatih Sultan Tekke olayi olmayip, diger futbolcu-taraftar iliskilerinde de böyledir. Insanlar, yasanan ülke kosullarinda kendilerini sosyallik olarak seçtikleri futbol taraftarligini daha fazla kirletmeyin.

Birakin futbol yesil sahalarda oynansin, basin kuruluslarinin banka hesap cüzdanlarinda degil. Bizler, her seyin adil ve aleni bir sekilde cereyan etmesinden yanayiz. Transfer olacak futbolcumuz elbette ki transfer olacaktir. Ama bunu kendi agzindan duymak istiyoruz. Söylenmemis sözleri söylenmis gibi göstermek, olmamis bulusmalari olmus gibi göstermek yasamin hiçbir ahlak degerine sigmaz.

Bu vesileyle, sizleri bordomavi.net üyeleri olarak, haber yaparken birkez daha sagduyulu olmaya davet ediyoruz.

Saygilarimizla.

Bordomavi.net

Protesto için, yukaridaki metni simdi kaleme aldim. Çalakalem ancak bu kadar oldu arkadaslar. Isteyenler kullanabilir. Bir arkadasimizda, bu basin kuruluslarinin mail adreslerini arastirip buraya çikarirsa, ayni adreslere hep bareber yükleme yapabiliriz.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

güzel olmus bunu bütün basin yayin kurumlarina yollayalim

bordoomavii
    Ziyaretçi

bu mail i nereye gönderecegiz?

Nadir Bekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iste sabah gazetesinin haberi

Fatih de Fener'de

F.Bahçe, Besiktasli Tümer'e 3 yillik imza attirdi. Sol Campbell'la da anlasma saglayan sari-lacivertli kulüp, Trabzon'un golcüsü Fatih'i de 3 yilligina renklerine bagladi.

F.Bahçe, Tümer'le görüsmedigini açiklamasindan sadece bir gün sonra tecrübeli oyuncuyla 3 yillik sözlesme imzaladi. Aziz Yildirim'in dönmesiyle baslayan hareketlilik, Türkiye'de Fatih Tekke ile devam etti. Dün gece Aziz Yildirim'in Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak ile Yeni Safak gazetesi binasinda bulustugu ve kulüpler arasi transferin bittigi belirtildi. Fenerbahçe, Fatih ile de tipki Tümer gibi yilligi 1.5 milyon euro karsiligi 3 senelik anlasti. Sözlesme yapilmadan önce F.Bahçe yönetimi ile Fatih'in bugün yeniden biraraya gelecegi ve resmi imzalarin atilacagi belirtiliyor. Öte yandan F.Bahçe'nin Yildiray Bastürk'ün transferi konusunda da büyük yol kat edildigi ögrenildi.

kaynak:http://www.sabah.com.tr/spo124.html

Sabah, içerigini okur denetimine açiyor. Gazetedeki haberden baski kalitesine, web sayfasi düzenine kadar, eksik, yanlis, hatali, meslek etigine aykiri buldugunuz, merakinizi uyandiran hususlari Okur Temsilcisi'ne iletin. Sikayet, elestiri, soru ve önerilerinizi bekliyoruz

okur@sabah.com.tr

böyle bir mail adresi buldum buraya gönderebiliriz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

http://www.parkgroup.com.tr/tr/mergazete.htm

ciner grubunun sitesi...Burdan yolluyabilirsiniz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bu gazeteleri almak degil net te bile açip okumuyorum

Tahsin Armutcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

simdi kutoz un yazmis oldugu maili hangi adreslere yolluyoruz?bunu bir belirleyelim.

caykarali erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

adi herifler her gün her gün biktirdilar artik.kaç sezondur bi taraflarini yirtiyorlar ama inadina gelmiyo fatih iste[img]smileys/smiley36.gif[/img]

bordoomavii
    Ziyaretçi

FOTOMAC,TAKVIM,SABAH NEDIR BUNLARIN MAIL ADRESLERI

kutoz
    Ziyaretçi

haber@aksam.com.tr, editor@aksam.com.tr, webmaster@aksam.com.tr, eata@fanatik.com.tr, etoroglu@hurriyet.com.tr, agokce@milliyet.com.tr, webadmin@milliyet.com.tr, eguven@milliyet.com.tr, bmese@milliyet.com.tr, esenay@milliyet.com.tr, tbengin@milliyet.com.tr, serdarc@sabah.com.tr, editor@sabah.com.tr,

Benim suana kadar bulupta gönderdigim adresler yukaridadir. Bu adreslere ilave edebilecek arkadaslar, buraya yazarsa onlarada gönderebiliriz.

Sabah, takvime ve fotomaça dair çok fazla mail adresi bulamadim. Yalniz yukarida yazan serdarc@sabah.com.tr adli mail sabihi, Sabah gazetesi spor müdürü. Spor bilhassa futbolla ilgili haberlerin hepsinde parmagi var. Daha önce fotomaç ve sabah gazetesindeki bir haberden dolayi diyalogumuz olmustu, oradan biliyorum. Gönderirken bunu sakin ihmal etmeyin.

Edited by: kutoz

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bi bilgi bankamizmi ne vardi bu konu üzerine hatirladigim kadariyla. Orda da bayagi bir adres vardi[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Ayrica hani yeni yasayla artik yalan haber yapilamayacakti. Eskisinden beter oldu valla...

kutoz
    Ziyaretçi

Yukaridaki mail adreslerine ilave olarak, MY'in veri tabanindan aldigim mail adresleri asagidadir.

disalim@stv.com.tr, atvspor@atv.com.tr, eatak@atv.com.tr, uluch@sabah.com.tr, msdemirkol@hotmail.com, kanat@sabah.com.tr, alisami@turkspor.net, hasmetb@gazetevatan.com, aktifhat@trt.net.tr, tsr@trt.net.tr, stadyum@trt.net.tr, yayinsikayet@trt.net.tr, haber@internetspor.com, asim.aykan@tbmm.gov.tr, ahamzacebi@tbmm.gov.tr, m.asik@milliyet.com.tr, obelge@fanatik.com.tr, ouluc@ihlas.net.tr,

mail atan arkadaslar, attigina dair buraya yazarsa yapmis oldugumuz protestonun amacina varip varmadigini anlamak adina iyi olacaktir. Suanda tv.deki maçi izlemey daldiginizin farkindayim. Insallah, maç sonunda buraya ilgi gösterirsiniz. Aksi takdirde, gaza geldiginizi düsünüp yarina dair besledigim umutlarimda zayiflama olacagini belirtmek isterim.
    Edited by: kutoz

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

YA hepsine gonderdim fotomacin sitesinde bize ulasin veya iletisim gibi bi link yok bulanlar lutfen buraya yazabilir mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)