Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 213 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 5304 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ynetim ve Teknik Kadro Hakkndaki Grlerimiz

Hda Topalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    Belika
    Ya
    34

Standart Ynetim ve Teknik Kadro Hakkndaki Grlerimiz

GENEL KURULGNLERI

Ynetim seildigi gunden beri bi kesim onyargilarinin kurbani olmus ve yonetime dusman kesildi. Yaptigi her harekette bir hata buldu. Seildigi gun sulamalar baslamisti zaten.
    Yok basbakanin adami, yok fenerli, yok limani elimizden aldi...vs

Djokaji aldilar, "bumu yildiz dedik", halbuki yonetim takima yildiz getirdik dememisti.

Fatih Akyel transfer edildi, zamaninda bize hakaret ettigi iin DEFOL diyorlar, pekidiyelim haklisiniz, Emre Belozoglu galatasaray da oynarken Trabzon taraftarina yaptigi hareket Fatihin dedigine 10 basardi hatirlayan vardir illaki, demek siz ozaman emreyide istemezsiniz oylemi??

Stephanov geldi ayni sekilde sulandi yonetim, bugun kimse stephanov a laf edemez hatta belkemigimiz, ancak elestiriler gemiste kalir ve yonetime olan guvenimiz birazdaha azalmistir.

Ardindan Omer Riza alinir "OOOO bu ii transfer" yazilari yazilmaya baslanir. Hangimiz Omer Riza yi 3-4 ma seyrettik. Peki ozaman neye
    gore kalitesini oluyoruz?? Belkide yaptigimiz en kotu + pahali transferdi!

GELELIM BUGUNE

Cagdas Atan Trabzonda, elestiriler aynen devam, lig baslasin agdas iyi malar ikarsin, yorumlar degisecek ve yonetim bir kez dahahaksiz bir yere sulanmis olacak.

Son olarak Umut Bulut transfer edildi gibi deniyor, hayirli olsun diyecegimiz yerde yine aynen elestirilecek bir sey bulup, ok paraya aldik diyoruz yine yonetimi topa tutuyoruz, ve tabiki her seferinde oldugu gibi"BUMU YILDIZIMIZ" diyoruz.

Allah askina bu isin sonu nereye dayaniyor? Yonetimi kovdurup silbastanmi baslamak istiyoruz ben anlamadim.

Emre Emirolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Sadece Vaatlerin Gereklesmesini Istiyoruz.

Halilhodzicden Sonra HAzirda B Planimiz Var Dediler.. Hala Tik YOk

Stat Dediler Beton Yiginimiz Hala Yerli Yerinde Duruyor. Bir Aciklamada Yok.

Bunlar Bir Kenara Devre Arasinda Sezon Sonu Icin Szlestik Anlastik Dedigimiz Adamlari Bile Alamiyoruz.. Madem Bu Futbolcularla Anlasmistik ee hani ? ne pazarligi dnyor simdi ? IS Biitiren Ynetim Her Halinden Bellidir. O Kadar Safiz ki , O kadar uyutulmusuz ki hala ya daha sezon yeni bitti.. Ynetim Illaki Yapacak Biseyler Diyoruz.. Evet Yaparlar.. Gecen Sene Oldugu Gibi UEFA Macina Yada Transfer Sezonunun Bitmesine Bi Kac Gn Kala Sagdan Soldan Toplarlar Bir Kac Elamani Attirirlar Imzayi. Bu Dng Byle Dner..

Ynetim Geldiginde Trabzonspor Btcesini Umdugumuzdan Daha Iyi Bulduk Diye Aciklama Yaptilar 11 Trilyon Kasada Para Var Dediler Ayrica Cebimizden 10 Trilyonluk Yildiz Alicaz Dediler..

Yildiz Konusunda Ynetime Hak Veririm.. Belkide Dnya Kupasini Bekliyolar.. Ama Yerli Transferinde Ne Bekleniyor.. Teknik Direktr m ? Yerli Transfer IcinYabanci Yeni Teknik Direktr Beklenmez..Yabanci Bir Hocayi Trkiyeye Getirirseniz Yurt Icinden Nasil Adam Istemesini Beklersiniz ki ? Zaten Trkiyede Ele Avuca Sigan 8-9 Futbolcu Var.Bunlardan Alabildigini Ynetim Alir..Kadroya Katar. Hadi Yildiz Icin Dnya Kupasi Bekleniyor Yerli Transferleride Hocanin IstekleriDogrultusunda Yapacaklar..

Peki Ya Teknik Direktr ? Teknik Direktr Neden Alamiyoruz ? Kovulan Bir Adamlarla Bile Anlasamiyoruz.. Ne Bekleniyor ? Vahid Halilhodciz Ayrilacagini Aciklayali Ne Kadar Zaman Geti ? Hazirdaki Planlar Nerde ? Futbolcu Transferleri Bir Yana Hoca Konusunda Ynetimin IS Bitiriciliginin Olmadigi Kanimca Kesinlesti. Insallah Bunlari Yazdigim Icin Ynetim Yzm Yada Benim Gibi Dsnenler Icin Yzmz Kizartir.

Taraftarlarimizin Cagdas Transferine nyargili Tepkilerinide Anlayisli Karsilamak Gerekiyor.. Bir Takim Dsnnk Her Mevkide Eksikleri Var.. Ve Ilk 11 de Oynayabilecek Futbolcu Eksigi Var. Biz Takimi Toplayacak Adam Almadan Kulbeye Yiginak Yapmaya Basladik.. Bi Nevi Transfere Tersten Basladik.. Icimizden Kimsenin '' Ya Su Cagdasi Alsak Defansimizi Toplariz.. Keske Alabilsek '' Dedigini Sanmiyorum.

Bu Kadar Eksik Varken .. Su Adamlarla Szlestik Sene Sonunda BizdelerDiyip Sene Sonunda O Szlestigin Adamlari Alamazsan Ve Bunun Stne Alakasiz Birini Alip Bunu Taraftarin nneSrp Kaliteli BirOyuncu Aldik. Zengin Bir Kadro Icin Calisiyoruz Dersen Bu TaraftarTabiki Sana Kabarir.

Devre Arasinda Bilalle Anlastigini Sene SonuTrabzonspor da Oldugunu Duyur Sonra O BilalinKme Dsen TakimiMalatyaspordan Becerip O Futbolcuyu Alamyin.KmeDsen Bi Takimin Futbolcusunu Bile Alamiyoruz Byle Bir Rezillik Olmaz.

Zengin Kadro Kuracam Dee Sonra Git Umut Transferi Icin Kadrondan Bi Forveti Takas Icin ner.. ee Hani Zengin Kadro Anlayisin?

Ben Ne Transfer KonusundaNe Stadyum Konusunda Gz Kamastirici Bi Gelisme Beklemiyorum.Vasat Bi Ynetim Vasat Bi Kodro..Byk Bi Taraftar Kitlesi..Ve BuYilin Kopyasi Bir Sezon Daha..

Dedimya InsallahYzmz Kizartilir

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

biz yildiz aramak iin gkyzne bakmak istemiyoruz....

ynetimin sz verdigi vaadleri yaspmasini bekliyoruz..... ama herhangi bi hareket gremedigimizden elestiri yapmakta en dogal hakkimiz.....

HANI YILDIZLAR......

ozcan_asanoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

daha adayligini koydugu andan itibaren dsman olan ve basarisiz olmalari iin gn sayan bazilari var..ama, sabirsiz olduklari iin buralarda ynetimi elestiren arkadaslari kastetmiyorum..sz meclisten disari..

yelik tarihi
    10.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Sonuta kimsenin kisilerle sorunu oldugunu zannetmiyorum. Herkes trabzonun basarisini istiyor kiminle olursa olsun.Ama ben basindan beri sirf parasi oldugu iin seilen baskana karsiyim. Ne zamanki insanlari futbolu ynetme becerilerine bakariz o zaman bu kulupte elestiriler azalir.

Ben baskanin seimden nce ki vaatlerini hatirliyorum ve seimden sonraki demecini. Ne demisti elimde sihirli degnek yok. Sihirli degnegin yoksa bu kadar oy sana niye verildi.Niye sihir gibi vaatlerde bulundun.Bahsettiginmaliyette yildizlarintrabzonda oynamayi su asamada istemeyecegini herkes biliyor.

Avrupada stat maliyetlerini az ok duyduk. Arsenal 150 milyon pound dan fazla para harcamis.Bizim baskan ben insaatiyim diyordu. Stat olayinin balon oldugunu kabul edelim bence.

Futbolcu transferi konusuna gelince; hala yneticiler yas bahanesine siginiyorlar.28 yasindaki oyuncuyu yasi byk diye almadik diyenlere herkes gler.

Benim teklifim Meydan parkindan 3-4 kisiyi seelim onlardan biri yapsin baskanlik o zaman.Yada biraz CM veya FM oynayan bi arkadas rahatlikla transferden sorumlu ynetici olabilir.

Sinirlerim bozuluyor bu hallere.Insallah ileride daha gzel yazilar yazacagiz.

yakutlu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

arkadaslar yonetimi elestirmemizin sebebi ne siyasi ne de sevmek yada sevmemekle ilgili..

bakin ilk yari transfer d ediler bombalari F. Akyel cikti..

hoca arayisindalara ama cok gec kalmis durumdalar gelirken vaad ettiklerinin hangisi gerceklesti..

dilegim bir an evvel toparlanip durumu kurtarmalari iste o zaman seve seve ayakta alkislariz..

bu arada b plani filan yok sanirim...

direk z ye gececekler

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

herzaman syledim yine sylyorum. ya is bilmez bir ynetime sahibiz , yada gerekten drt drtlk bir ynetime. Bazen dsnyorum ser verip sir vermiyolar. transfer bombalarini aniden mi patlatacaklar diye. fiyatlari artmasin diye byle davraniyo olabilirlermi? hersey muamma suanda. beklemekten baska yapacak birseyimiz yok...

Bar Cem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2005
    Nereden
    Uzak Dou

ben bu baskanin ts ye hayirli olabilecegini dsnyorum, sirf parali diye seildi ama elini cebine atmayacagi besbelli, o bi yana 2. sinif futbolcularla kadroyu sisirirken n plana ikan futbolcularimizi da ilhan cavcav mantigiyla istanbul kulplerine satmaya alisiyorlar, trabzonspor egerbasarili takim olacaksa symkowiak'i gkdenizi fatihi takimda tutabilecek kudrette olmali, bu ynetim ise bizi istanbul takimlarinin pilot takimi, alt yapisi haline getiriyor. teknik direktre gelince ya avrupadan kariyersiz3.sinif bi adam geirteceklerdir yada anca trkiyede kmede kalmaya oynamis takimlarin teknik direktrlerinden birini getireceklerdir, bana umut vermiyorlar umarim yanilirim.

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

Uzun uzun seyler yazmanin anlami yok. Ynetime elbette dsman degiliz. Sadece gereginin yapilmasini istiyor bu taraftar. Ha, taraftar bunu dile getirirken zaman zaman kantarin topuzunu kairabilir ama bunlar ok da nemli degil. nemli olan ynetimlerin isin geregini yapmasi. Biz de zerimize dseni yapacagiz elbette.

ynetime dsmanlik yok aslinda ama verilen vaadler yerine getirlimeyince halk tepki veriyor.

ogumuzun sini,rleri gergin zaten.

Bar Cem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.12.2005
    Nereden
    Uzak Dou

ben bu baskanin ts ye hayirli olabilecegini dsnmyorum diyecektim, yanlis yazmisim sonra demeyin ne eliskili adammis diye, bir de mesaji dzeltme tusunu bulamadim mecbur 2. mesajla dzeltiyorum, bari yamzisken konu ile alakali sunu syleyeyim

baskanin trabzonspora faydali olabilecegine inanmiyorum , ama kimseye de dsman degilim ,

begenmedigimizatay aktug fenerin sampiyon olduguson iki yilda en byk rakibi olmustu , 2 trkiye kupasi kazandirmisti. sayin baskan eger daha iyisini yapabilecekse varsa yapsin yoksa isten anlayan insanlardanyardim alsin onu da kabul etmiyorsa bi zahmetyolu asin, nk bizilhan cavcav mantigini kabul etmiyoruz.

yelik tarihi
    14.09.2004

beceriksizler baska ne sylenebilir ki

yelik tarihi
    10.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

simdi okudum yeni bir haber. Baskan umut iin 2 miyon dolar arti mer rizayi ok bulmus. Komik degilmi. ok gelen mer riza mi acaba [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Eyphan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon

Biraz sabirli olmaliyiz beyler...Hersey ilk dakika da olacak diye bir kaide yok...Eger ki dnem biter yildizimiz gelmezzse o zaman hesap sorulur

yelik tarihi
    11.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    29

ya yapmayin beylerr fenerin yili daha onlar bile yildiz almadi bi hoca gelsin tildizda gelecekkk atay aktugu savunan kardesim eger atay aktu takimi birakmasa kme dsecektik nerdeyse yaaa

Aslhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.02.2005
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar biraz sabir gstersek [img]smileys/smiley4.gif[/img]

transfer sezonu daha yeni basladi ama biz simdiden ynetimi asmaya basladik bile [img]smileys/smiley9.gif[/img]

yelik tarihi
    11.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    29

Alnt ivam odrob Nickli yeden Alnt

ben bu baskanin ts ye hayirli olabilecegini dsnmyorum diyecektim, yanlis yazmisim sonra demeyin ne eliskili adammis diye, bir de mesaji dzeltme tusunu bulamadim mecbur 2. mesajla dzeltiyorum, bari yamzisken konu ile alakali sunu syleyeyim

baskanin trabzonspora faydali olabilecegine inanmiyorum , ama kimseye de dsman degilim ,

begenmedigimizatay aktug fenerin sampiyon olduguson iki yilda en byk rakibi olmustu , 2 trkiye kupasi kazandirmisti. sayin baskan eger daha iyisini yapabilecekse varsa yapsin yoksa isten anlayan insanlardanyardim alsin onu da kabul etmiyorsa bi zahmetyolu asin, nk bizilhan cavcav mantigini kabul etmiyoruz.

atay aktu takimin basindan bu sene gitmesydi biz oktan yemistikk

yelik tarihi
    11.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    29

Carlsberg Man of the Match: Milan Stepanov

bu adami ynetim aldii fatih akyel i aldii bence bu ynetim ok iyi Edited by: Badaloglu

Atalay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    46

bu ynetimin iraatlari basarisizdir arkadaslar!!ama dsman falanda deyiliz....sadece trabzonsporun basarisi iin alismalarini taraftarin sesine kulak vermelerini istiyoruz....sadece stadyumu yapsinlar baskani ve ynetimi lene kadar sirtimda tasiyayim... varsin sampiyonluk 5 sene sonra gelsin!! genlere nem versinler onlara deger versinler biraz daha bekliyelim ama adam gibi bir kulp olalim bakin size villareal rnegi adamlar ilk nce futbol akademisi kurdular...sonra stadyumlarini yaptilar 5 sene sonrada s.liginde yari final oynadilar 50 bin kisilik kasaba takimini dnyada tanimayan kalmadi...mahalletakimiyken dnya kulb oldular!!bizde villarealin 20 misli daha fazlapotansiyel var yeterki planlamayla akilla profsyonellikle konuya egilelim!!!!!!!!!

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Aramizda yasanmamasi gereken ynetim iyi-kt,alinan futbolcu iyi-kt,tartismalaridir.Bir ynetim tm icraatiyla kt olamayacagi gibi,alinan yildiz futbolcuda uyum sorunu yasayip yararli olamayabilir.

Bu anlamda Atay Aktug ynetiminide tmyle karalamak yanlistir.Fakat geen yaz yasattiklari transfer faciasi sebebiyle olumsuz hatirlanacaklardir.

Ayni sekilde bu ynetimde verdigi vaadlerin altinda ezilirsektolarak hatirlanacaklari gibi bir daha ynetimingiyicugundan bile gemeleri imkansiz hale gelecektir.

Elestirilere gelince gerekten bir kismi artniyetli ve siyasi gzlkle bakilarak ynetim seildigi gnden beri devam ediyor.Ama byk ogunluguda benim gibi hem geen yaz yasadigimiz transfer travmasinin benzerini yasiyor olmamiz,hemde 23 yildir hasret kaldigimiz sevgiliye bu yilda kavusamayacak olmamizi ngrdgmz iindir.

yelik tarihi
    11.11.2005
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    29

Alnt halil ibo Nickli yeden Alnt

Aramizda yasanmamasi gereken ynetim iyi-kt,alinan futbolcu iyi-kt,tartismalaridir.Bir ynetim tm icraatiyla kt olamayacagi gibi,alinan yildiz futbolcuda uyum sorunu yasayip yararli olamayabilir.

Bu anlamda Atay Aktug ynetiminide tmyle karalamak yanlistir.Fakat geen yaz yasattiklari transfer faciasi sebebiyle olumsuz hatirlanacaklardir.

Ayni sekilde bu ynetimde verdigi vaadlerin altinda ezilirsektolarak hatirlanacaklari gibi bir daha ynetimingiyicugundan bile gemeleri imkansiz hale gelecektir.

Elestirilere gelince gerekten bir kismi artniyetli ve siyasi gzlkle bakilarak ynetim seildigi gnden beri devam ediyor.Ama byk ogunluguda benim gibi hem geen yaz yasadigimiz transfer travmasinin benzerini yasiyor olmamiz,hemde 23 yildir hasret kaldigimiz sevgiliye bu yilda kavusamayacak olmamizi ngrdgmz iindir.
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Umut Uzunoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    46

Tabi ki ynetime dsman degiliz ama su an ki grnt transfer konularinda ge kaliyoruz Halilhodzic in gidecegi belli olmasina ragmen bugne kadar hoca hala bulanabilmis degil.Elbette transfer isleri kolay degil ama sre azaliyor ve hala bir arpa boyu yol almis degiliz insallah ynetim beni yaniltir.

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Ynetime n yargili yakalasanlar oldugu su gtrmez bir gerek. Ynetimin vaadlerinin etkisinde kalmis herseyin hemen olmasini isteyenler ise hayal kirikligina ugradiklarini dsnyorlar.

Transfer konusunda ge kalindigi syleniyor hoca nerde syleniyor. Bizim taraftarimiz gerekten ilgin su bakimdan lig bittigi gibi yeni hoca takimin basina gelip transfer yapilsaydi bu seferde yaw ok mu acele ettik ya bu adigimiz hocahi bir gazete yazmadan birden nasil geldi vs vs...

Transfer ve hoca isi gerekten ok zor hata yapma oranini en aza ekeceksin umarim gelecek hocayi bu aceleci abuk gaza gelen taraftarimiz kfrleriyle kovdurmaz...

24 senedir ne diyoruz bu sene sampiyon olacagiz peki ne oluyor her sene hsran... 24 senedir ynetimler hep bizi kandirdi mi yeni mi uyandik. 24 senede neler kaybettik... 5 sene nce bu sene sampiyonluga oynamiyoruz stadimizi yapacagiz deseydik ok mu sey kaybedecektik simdi mis gibi stadimiz olacakti. Kisaca hersey sampiyonluk degil, 24 senedir hep kandirildik ve hep kandirilmaya devam edecegiz. Bu cimanin iinde Trkiyeyi yneten Dnyaya mal satan insanlar var. Neden bir araya gelmezler hi dsndnz m. Neden herkes 24 senedir neyi bekliyoruz verelim elele su takimi sampiyon yapalim demiyor. Demezler ksknlkler kirginliklar yalnizim kirginim ayaklari yapanlar kulbn sahibi olarak kendisni grebler havalilar civalilar yalakalar sahtekarlar reklamcilar saksakcilar... Futbol camiasinin iinde olanlar garip bir sekilde samimiyetlerini kaybederler ayni siyasetiler gibi bir anda degisiverirler. Sret ilgi alaka baslarini dndrr taraftara da orba parasi verdiler mi onlardan kral yoktur. Trabzonspor 24 senedir sampiyon olamamasini unutmuslardir zaten herkes unutmus lm uykusunda kimse sorgulamaz neden bir trl sampiyon olamiyoruz. Herkesin refleksleri alinmis 24 sene boyunca bagisiklik kazanmisiz sampiyon olamamaya... yeni nesil zaten sampiyonluk nedir bilmez bu takimin pesinden o gzel hayalleri ile kosup durur. Ynetimler onun gibi dsnmez. Herkes iyi seyler yapacagim diye talip olur ama ok fazla bir sey yapamadan Trabzonspor'un bilmem kainci baskani ve ya ynetici nvanini alarak ayrilir. Herkes bu kisir dng iinde kendisine bir rol bulmustur...

Her yeni ynetim seildiginde nce bir gzlemlerim ne yapabilecekler, bu kisir dng iinde herkes biraz sahtekar bunlar belki biraz daha azidir diye beklerim... Hi kimse bu kulb taraftar kadar sevemez yneticiler belki ocukluklarinda sevmislerdir byle ancak isin iine san shret ve para girince duygular dsnceler degisir. Basarinin gelmesi iin herkes kendinden bir seyler verecek fedakarlik yapacaktir. Baska trl basarinin gelmesi imkansizdir. Sonra normal derim kendi kendime Trabzonspor'a baskan olanda ynetici olanda reklamsa reklam havaysa hava atacak zaten bunun iin seilmistir ve bunu haketmistir sampiyonluk mu o da ne unutmustur oktan... Yine bekleriz en olumsuzundan bile belki kulbe faydali seyler ikar diye...

Bu ynetimde szler verdi stelik uzun sredir verilmeyen szler byk vaadler... Bir hayal bir umut bunlarin gereklesmesini bekliyoruz. Gemise baktigimda bi dnya insan greve geldi bir ogu kulp zerinden byk ikarlar sagladilar bunun yaninda elle turulur pek bir sey yok, sonra 24 senedir kandirildik 5 sene daha kandirilmaya raziyim yeter ki adam gibi bir stadimiz tesislerimiz olsun... Sznn eri adamlarin oldugunu gryoruz ynetimde Ibrahim Haciosmanoglu gibi...

Fatih Tekke rnegini vermek istiyorum Fatih Tekke'yi Fatih Tekke yapan Trabzonspor'dur buna karsin Trabzonspor'un basarilarinda Fatih Tekke imzasi vardir. Ynetimlerde biraz byledir iyi isler yaparlarsa byrler devlesirler taraftarin gznde ayni zamnada Trabzonspor'da devlesir hersey yolunda gider....

6 ay nce greve byk bir oy farkiyla geldiler Trabzon kenti ilk kez beni yaniltti demekki onlarda bikmislar Trabzon'daki kisir tartismalardan baskan disarda olsun rahat alissin dediler. Geleli 6 ay olan ynetimden ne isteyoruz stad ne zaman hemen simdi ne istiyoruz transfer ne istiyoruz hoca... herkes elestirisini yapacak en byk elestiride sonular ortaya iktigi zaman yapilir. Elestirmekle saldirmayi birbirine karistirmamak lazim...

Geen seneden hatirlarsak transferler gecikiyor lig basliyor hala transfer yok taraftar kiziyor bir anda jun diye biri aliniyor alel acele 5 trilyon kazigi yiyoruz. Acele isle yapilan transfer her zaman hsran olmustur. Bu yzden yeni ynetime biraz zaman verilmeli icraatlar grlmeli ondan sonra hep beraber keseriz ama stad yapacaksa kalsin ))Edited by: Emorfo

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

"Transferde ge kalindigi" iddialari bence dogru degil. nemli olan dogru adimlarin atilmasi. Ge yapsinlar ama dogruyu yapsinlar.Edited by: metehan

Umut Uzunoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    46

Hoca konusunda ge kalinmistir.nki yabanci hoca alinacaksahoca Trabzonutaniyacak futbolculari taniyacak eksik mevkileri tespit edecek vetransfer isteyecektir.Haziran ayina gelinmis olup yeni sezon Agustos ayinda baslayacaktir.nmzde iki aylik bir sre kalmistir.Bu yzden vakit bizim iin ok degerli hale gelmistir.Ama ynetim hala arayis iinde olmasimitsizlige kapilmamiza neden olmaktadir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)