Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 225 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziya Dogan’in hatalari...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bence bu maç ortaya takimimizla ilgili gerçekleri çikardi. Trabzonsporun orta sahasinda topu ayaginda tutacak oyunu yönlendirecek bir Yildiray, ankaradaki yusufgibi oyuncusu yok. Bu olmadigi gibi kanat oyuncularimiz ceza sahasi hizasina bile gelmeden uzaklardan orta yapmaya çalisiyorlar ki,orta demekde mümkün degil ya topu sisirmekten baska bir sey yaptiklari yok. Oysa ki kanat oyuncusu yattara gibi sifira iner, en azindan ceza sahasi ni geçtikden sonra orta yapar ancak böyle tehlikeli bir pozisyon olusturabilirler. Bizde fatih ve gökdeniz topu defanstan alacak orta sahayi geçecek gidecek gol atacak. Iste Ankara gibi kapali defans ve savasan orta sahali takimlara karsi alabildigimiz sonuç. Belçikalilar bence de fos çikti. bu konuda yönetimin devre arasinda bir önlem almasi gerekir. Elimizdeki yabancilardan yattara ve petkovic harcinde bu formayi giyebilecek nitelikte oyuncu yok. hepsi birbirinden rezil. Ziya hoca nin 40. dakikada ki yapmis oldugu degisiklige bende hiç anlam veremedim.niye 40. dakika. ikinci yariyi beklemeliydi.Sonra lee emrah ve celalettine orta yapma dersleri verilmeli. takimin bu gidisi hiç iç açici degil insallah gs. maçinda böyle oynamazlar.[img]smileys/smiley13.gif[/img]

Burak 1967 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

merhabalar,

ziya hoca ile ilgili tüm yorumlari dikkatle okudum, katildigim, katilmadigim bir çok düsünce var... ama sunuda belirtmeden edemiyecegim bihusus var: 'seninde fikrine saygi duyuyorum ama bu kadar saçma bir düsünce olmaz' esenlerli özgür. kardesim saygi duydugunu belirttigin bi düsünceyi sacma bulup elestiremezsin! eger saygi duyuyorsan gercekten en fazla 'dedigine katilmiyorum cünkü ben ....böyle düsünüyorum' dersin.Nesebu konuyu es geciyorum simdilik, aslinda sirf bu konu icin ek baslik acmak isterdim cünküdüsüncelerimizi tartismayi ne yazikki beceremiyoruz...

gelelim konu basligimizla ilgili fikirlerime, Hocayi biraz takimina ve kendine güvenini kaybetmis,oyuna kendini konsantre edemeyen bir halde görüyorum. yaniiçinde bulundugu ruh halini takima da yansitiyo kanaatindeyim... bunun nedenini yalnizca hoca bilir tabiki ama bir an önce kendini toparlamali,takima o güveni bakislariyla, kelimeleriyle hissettirmeli, (hocanin ruh halinin iyi olmadigini basin toplantisini izledikten sonra düsündüm) Trabzonsporu Trabzonspor gibi oynatmali!!! elde kiler bunlar fikrine katilmiyorum zaten hocaninda hiç bi yerde elimdekiler bunlar mazeretine sigindiginida hatirlamiyorum...

ank beld. macinda takimi rakibin silahlarini düsünerek defansif cikardi ama isin enteresan yani rakip de ayni düsünceyle cikti sahaya[img]smileys/smiley1.gif[/img] ama 40dk boyunca dhane, thjis gibi adamlara nasil tahammül etti, fatih tekkeyi oyundan niye almadi sasiyorum! ben fatihin bu kadar etkisiz, hayatindan bezmis gibi mac cikardigini daha önce hic görmedim hele gökdeniz ve tolganinda hakeme sarf ettikleri enerjiyi oyunda kullanmalarini tercih ederdim... ayni seyleri milli maclarda da yasadik aslinda!

ziya hocayi seviyorum, onayöneltilen ithamlari siddetle kiniyorum! yalniz kendisini ve takimi bir an önce toparlamasini istiyorum, umarim gs macinda söle bir silkiniriz ve yolumuza devam ederiz...

Saygilar.

Edited by: BRAVERYBOY1967

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

ADAM GIBI ADAM ZIYA DOGAN

BIZIMDIR BIZIM KALACAK

Adamlar delbosqueyi bile hala savunuyorlar, bazilarimiz guya elestiri yapiyor, sizin yapttiginiz dupeduz akil vermek, ama unuttugun birsey akil verdiginiz ZIYA DOGAN, biz burda 500 tane yorum yapsakta, sonuçta Ziya hoca bunlarin hepsini dusunupte, tartipta kadroyu sahaya suruyodur, siz burda 5 dakkada kadro kuruyorsunuz, adam 1 hafta dusunuyor...27 de 23ü yakalamis Ziya hoca, ve biz akil vermeye çalisiyoruz[img]smileys/smiley5.gif[/img]...

aganhtha kardes sana aynen katiliyorum

adamlarin istedigi de zaten buydu trabzonu karisik görmek

bir de yönetim muhabbetlerini yazmaya basladilar

hemen çektiniz ipe ziya hocayi daaaaa

birakin belki bu puan kaybinin zamanlamasi iyidir

kendimize geliriz ne dersiniz daha ligin basi yahuuuuuu

bu macta ziya hocanin hatasi olabilir ama ziya hocanin cok iyi bir hoca oludugunu degistirmez takim kotuye giderken ziya dogana herkes sahip cikar ama onemli, olan simdi sahip cikmak

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ZIYA HOCA HATA YAPTI AMA HER ZAMAN YANINDAYIZ,BU MAC ICIN YATTARAYI AYRI CALISTIRIP OZEL OLARAK HAZIRLAYIP CINBOKA KARSI DINAMIT GIBI PATLATMALI,ARKADASLAR KIMIN TARAFTARI DAHA FAZLA DIYE YAPILAN ANKETE HER GÜN BIR OY VERELIM,REZILTAS YANLIZCA 18 OY ONUMUZDE,SEZON SONUNDA TELEVIZYONLARDA SONUCLAR ACIKLANACAK,HERGUN TRABZONSPORAOY ATMAYI UNUTMAYIN www.taraftaranketi.com

özgür basiktas maçiyla ilgili ziya hocaya yaptigim yorumu begenmemissin. o zaman bana elle tutulur bir sebep göster. o maçta neden defans yaptigimizla ilgili. maçi 1-0 zor aldik ve inanir misin son dakkalarda kalbim duracakti 1 gol yiycez diye. o maçta bizim yerimizde sakarya, hatta henüz 3 puani bile olmayan sebat bile olsaydi maç farka giderdi. benim kizdigim nokta da bu. (ayrica konu açilmisken sebatin bu durumuna da çok üzülüyorum)

saygilar..

FERO61
    Ziyaretçi

Alıntı BesinciMevsim Nickli Üyeden Alıntı
    su belçikalilar konusunda bravo diyorum sana nafiz.. ben transfer mevsiminin basindan beri yaziyorum.. belçikadan topçu çikmaaaaazzz.. çiksa bile bu kadar iste..

bencede belcikadan topcu cikmaz...varsa yoksa gürcistana cevrilmeli rota...250km.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı ARAGORN Nickli Üyeden Alıntı

özgür basiktas maçiyla ilgili ziya hocaya yaptigim yorumu begenmemissin. o zaman bana elle tutulur bir sebep göster. o maçta neden defans yaptigimizla ilgili. maçi 1-0 zor aldik ve inanir misin son dakkalarda kalbim duracakti 1 gol yiycez diye. o maçta bizim yerimizde sakarya, hatta henüz 3 puani bile olmayan sebat bile olsaydi maç farka giderdi. benim kizdigim nokta da bu. (ayrica konu açilmisken sebatin bu durumuna da çok üzülüyorum)

saygilar..

bak defans yapmak tartisilir. ziya hoca 3-4 maçtir ayni yolu deniyor. ama adam besiktasli diye bunu yapti. fark atmak istemedi demen yanlis ayiptir. herkesin fark yaptigi sakarya maçi 1-1 oldu adamlar penalti kaçirdi. sakaryali degil ama ziya. anladin umarim demek istedigimi.

Bazi arkadaslarin dedigi gibi ben de Gökdeniz'in ilerde forvet olarak oynamasina karsiyim.Gökdeniz orta sahada oynadiginda daha verimli oluyor.Hem de dripling yaparak sahayi diklemesine gitme yetenegi oldugu için (ki bu konuda bence Türkiyede iki isim var: Gökdeniz ve Tuncay)takim da böylece orta sahadan daha rahat çikabiliyor.Zaten orta sahada topa basan dogru dürüst adamimiz yok.Isimiz uzun toplara kaliyor.Böyle olunca da Gökdenizi kazik gibi adamlarin arasina mahkum ediyoruz.Hani kontra atak oynayacagimiz zamanlar hadi neyse; amaorta ve alt siralardakitakimlara karsi da kontra atak oynayacak halimiz yok.

Ayrica aklimin almadigi diger bir konu da; madem uzun toplarla oynayacagiz, takimin bu konuda en etkili ismi olan M.Yilmaz'dan niye yararlanmiyoruz??Bazi maçlarda özellikle son vuruslardaki beceriksizligi ile saç bas yoldursa da, bence M.Yilmaz'dan daha fazla yararlanmaliyiz.Hücum presini Türkiye'de en iyi yapan isim.Hem böylece Fatih'in yükü de hafifler.

Sirasi gelmiskenbir konudaki endisemi de dile getirmek istiyorum.Gözlemleyebildigim kadariyla Gökdeniz ve Yattara arasinda bazi problemler var.Fazla üstelemek istemiyorum ama ikisi ayni anda sahada olduklari zamanlar bazen olumsuz görüntüler olusuyor.Bu sorun her neyse düzeltilmeli.

Takimin gelecekteki konumu açisindan fazla telâsa kapilmamak gerektigini düsünüyorum.Bu lig maratonunda arasira form düsüklügü yasamak ve tökezlemek son derece normal.Ama kötü oynadigimiz maçlari mümkün oldugu kadar az kayipla atlatmamiz lazim.Bu konuda da yildizlarimiza büyük is düsüyor.Bu Milli Takim olayi da maalesef yildizlarimizi bayagi yordu.Bunu da kabul etmek lazim.

Ziya Hoca'yi tabiiki seviyor ve destekliyoruz.Ama takim istenildigi gibi olmayinca elestirilmesi ve yanlis görülen harketlerinin söylenmesi de son derece normal.Bu is hep al gülüm ve gülüm gitmez.Elestiri de olacak.Çogu kisinin elestirilerinde dile getirdigi gibi, ben de Ziya Hoca'nin takimi hücum gücümüzden yoksun sahaya çikardigini düsünüyorum.Tüm Türkiye'nin çekindigi adamlarimiz maalesef saha kenarinda bizler gibi maçlari izliyorlar.

Son olarak deginmek istedigim bir konu da çok kritik bir döneme girdigimiz su zamanlarda, bir de kulüpteki kongre olayinin ortaya çikmasi...Görebildigim kadariyla bu konuda yine camiada bazi tartismalar yasanabilir.Iste Ziya Hoca'nin en önemli görevlerinden biri de takimi bu tartismalardan uzak tutmasi ve maçlara hazirlayip motive etmesidir.Surda önümüzde tek hedefimiz kalmis.Var gücümüzle bu hedefe ulasabilmek için ugrasmaliyiz.Tabiiki bu hedefe ulasamamak ta var.Her sey olabilir.Ama B.B.Ankara maçinin ilk yarisindaki gibi kisiliksiz ve amaçsiz bir futbolu da kabullenemiyorum.Umarim bu haftadan itibaren yine herkesin hayranlikla izleyecegi bir takim haline geliriz.

Nereden
    Avrupa Diğer

Kisilere dayali takimlar uzun vadede bir yerde tekler onun icin ziya hoca takim futbolu oynatmaya mecbur ama burda cok hassas dengeleri bozmaktan cekindigi icin takima istedigi gibi hukmedemiyorcesaretli olmak lazim takimdaki yedek oyuncularinda morelini ust seviyede tutmak lazim iste gecen sene maxim kusturuldu bu senede bazi oyuncularda bir durgunluk goze carpiyor tabi ziya hoca icinde kolay degil herkes oynamak istiyor bu arada kadrodaki herkese degerli olduklarini hissettirmek lazim antep macinda tolga santrofor oynatildi agustin kenarda! tayfun ve karel defansta oynarken tolga ve erdincten asagi kalmadilar onun icin takimda herkese esit yaklasmak lazimki rekabet ortami yaratilsin ziya hocaya destegimiz ve guvenimiz devam ediyor yanlis anlasilmasin! saygilar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Maxim küstürülmedi bildigim kadariyla, gönderildi sadece. Konusmayi sevmiyordu, kimseyle çok muhabbeti yoktu, donuktu. Konustugunda da "ne kadar para o kadar futbol" deyince böyle oldu... Artik güler misin, aglar misin...[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img] Edited by: perhaps

Bence Ziya Hoca bisey biliyorda böyle kadro kuruyotr. Bi cok seviyorsunuz sonra elestiriyorsunuz ben bu isi anlamadim! Bence o Türkiyenin hatta avrupanin en iyi antrönörü!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Giresunlu28 Nickli Üyeden Alıntı
    Bence Ziya Hoca bisey biliyorda böyle kadro kuruyotr. Bi cok seviyorsunuz sonra elestiriyorsunuz ben bu isi anlamadim! Bence o Türkiyenin hatta avrupanin en iyi antrönörü!!!

bi insani çok sevmemiz ona yanlislarini söylemememiz,elestirmememiz anlamina gelmez....Ziya Dogan'a saygi duyulmasa,sevilmese orda duramaz zaten degil mi?...

Atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ziya Hocamizi severim.Ama söyledigi bazi seyler cok komik ve tutarsiz.Ankara beraberligini defansa fatura etmesi bence cok agir.Sanki defansimiz hatalariyla 3-4 tane gol yemis gibi lanse edildi.Ayrica bir takim bütünlük arz eder eger galip geliniyorsa bütün takimin payi oldugu gibi, beraberlikte takimin hepsine aittir.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Ziya hocanin dedii defans sadece defans oyuncularuyla olmuyor. Defans orta sahasi forvetiyle olarak bütündür. bu her zaman savunduu sey. Ama bu maçta pek beceremedik. Oda bunu kastetti yoksa sadece defansa hata bulmadi... Bu arada Hüseyin' in ne kadar önemli olduunu bi kere daha gördük.

Benim en çok kafama takilan soru ise ; neden mahserin dört atlisini bi atada oynatmiyoruz. Formsuzlukmu...?!? Yattara' ya ne oldu...?!?! Acaba hocam kulaanimi çekti sov yapma diye...?!? Yattara eski Yattara diil. Çalim atan, rakibin belini kiran, kabus gibi çöken biri gitti ayaana geldiinde topu hemen pas yada ortalamaya çalisan bi Yattara geldi...!!! Hocanin bunda bi etkisi varmi yoksa Yattara havalardami uçuyor bilmiyorum...

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

romachenko ''ne kadar para o kadar futbol'' dedi gitti..

milyon dolarmi istedi yahu..

aurelio özkan sümerin getirdigi 4 brezilyalidan en iyisiydi.. 1 seneliginemi aldik biz o 4 brezilyaliyi. en iyi oynayani satmak içinmi aldik..

hadi aurelioyu gönderdik. bize gelmeye yesil isik yakan ve galatasarayin geçem sezonki bozuk düzeninde harcanmis bir dinamo vardi ve fiyatida 600 bin dolardi. batista...hadi aurelio gibi birorta saha savasçisini kaptirdik bunu niye almadik... shaktar donetsk basti parayi 2 günde bitirdi adami..

dikkatinizi çekerim augustineye yattigi yerden 500 bin dolar veriyoruz..

ve sanirim birdahaki puan kayibimizdada maçtan sonra siritabilen trabzonspor futbolcusu görebilirsem televizyonda o televizyonu o hirsla camdan asagi atabilirim.. hiç kimse yorgunluk demesin.. diyen varsada galatasarayin firtina gibi estigi sezonlarda haftada kaç maç yaptigina bi baksin. mazeret yok.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

hasili kelam bugünlere yorumlarina en çok katildigim arkadas nafiz.. yine tebrik ediyorum...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Giresunlu28 Nickli Üyeden Alıntı

bi insani çok sevmemiz ona yanlislarini söylemememiz,elestirmememiz anlamina gelmez....Ziya Dogan'a saygi duyulmasa,sevilmese orda duramaz zaten degil mi?...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Golge_Oyunu Nickli Üyeden Alıntı

Ziya hocanin dedii defans sadece defans oyuncularuyla olmuyor. Defans orta sahasi forvetiyle olarak bütündür. bu her zaman savunduu sey. Ama bu maçta pek beceremedik. Oda bunu kastetti yoksa sadece defansa hata bulmadi... Bu arada Hüseyin' in ne kadar önemli olduunu bi kere daha gördük.

Benim en çok kafama takilan soru ise ; neden mahserin dört atlisini bi atada oynatmiyoruz. Formsuzlukmu...?!? Yattara' ya ne oldu...?!?! Acaba hocam kulaanimi çekti sov yapma diye...?!? Yattara eski Yattara diil. Çalim atan, rakibin belini kiran, kabus gibi çöken biri gitti ayaana geldiinde topu hemen pas yada ortalamaya çalisan bi Yattara geldi...!!! Hocanin bunda bi etkisi varmi yoksa Yattara havalardami uçuyor bilmiyorum...

Tüm sorunu defansa yüklemek bence dogru degil. ankaraspor macinda orta saha yetersizligimizden kötüydük. Ankaraspordaki Yusufu izlediniz - ayagindaki topu niye kaptirmiyor ? Peki Thijs niye böyle olamadi macda ? 90 dakika nerdeyse topun ve rakiplerin pesine kosdu.

Oysa kollektiv futbol oynayabilmek icin ayaginda topu tutabilmek önemli. Edited by: TesTosTeron

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hoca isini biliyor, bence bu kadrodan maximumu cikariyor. unutmayalim en fazla maci biz yaptik. insallah su bikac hafta en az kayipla gecer. ama büyük maclarin telafisi olmaz mutlak galibiyet.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ibrahim_yattara Nickli Üyeden Alıntı

romachenko ''ne kadar para o kadar futbol'' dedi gitti..

aurelio özkan sümerin getirdigi 4 brezilyalidan en iyisiydi.. 1 seneliginemi aldik biz o 4 brezilyaliyi. en iyi oynayani satmak içinmi aldik..

hadi aurelioyu gönderdik. bize gelmeye yesil isik yakan ve galatasarayin geçem sezonki bozuk düzeninde harcanmis bir dinamo vardi ve fiyatida 600 bin dolardi. batista...hadi aurelio gibi birorta saha savasçisini kaptirdik bunu niye almadik... shaktar donetsk basti parayi 2 günde bitirdi adami..

dikkatinizi çekerim augustineye yattigi yerden 500 bin dolar veriyoruz..

Konu basligindan sapiyoruz ya, neyse...

Maxim'in çok büyük bir kayip oldugunu düsünen bana geçen sene içerdeki Besiktas maçindan baska bir tane maçini söylesin... Ha kadroda tutulamaz miydi? Olabilir, ama soyunma odasinda para konusulmaz bence de...

Marco'nun hiç mi suçu yok? Samet Hoca Uni-Ts'nin toplantisinda "Marco'yla konustum, bu hafta sonu imzaliyor" dediginde Marco deplesmana çikilan bir dönemde havaalninin tuvaletinde birilerine imza atmisti... [kim oldugunu hatirlamiyorum, yerel bir TV'de bunu herkes biliyor zaten diyerek anlatmisti bir gazeteci. Dogru ya da degil, önemli olan isleyen mekanizma] Üstelik, daha önce imza attigi baska bir kulüpten aldigi avansin ödenmesi garantisini alarak...

Agustine için uzaga gitmeye gerek yok... Daha bir kaç ay öncesinde millet yine "patlayacak" edebiyati yapiyordu forumda, ki bence de çoktan yollanmaliydi.

Batista'nin gese'den niye gönderilsigini bilmeden yorum yapiyoruz burda. Tuncay'i, Marco'yu, Necati'yi, hatta yasitlari spor yazarligina baslamis Hakan Sükür'ü niye kimse birakmiyor?

Kraldan çok kralci oluyoruz yine. Dünyanin baska bir yerinde "ben profesyonelim = Para konusunda her türlü pisligi çikaririm" anlayisi oldugunu görmedim.

Ve bu idarecilik denen is dünyanin en zor isi, simdi biraz daha iyi anliyorum.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Konu basligindan sapiyoruz ya, neyse...

Maxim'in çok büyük bir kayip oldugunu düsünen bana geçen sene içerdeki Besiktas maçindan baska bir tane maçini söylesin... Ha kadroda tutulamaz miydi? Olabilir, ama soyunma odasinda para konusulmaz bence de...

Marco'nun hiç mi suçu yok? Samet Hoca Uni-Ts'nin toplantisinda "Marco'yla konustum, bu hafta sonu imzaliyor" dediginde Marco deplesmana çikilan bir dönemde havaalninin tuvaletinde birilerine imza atmisti... [kim oldugunu hatirlamiyorum, yerel bir TV'de bunu herkes biliyor zaten diyerek anlatmisti bir gazeteci. Dogru ya da degil, önemli olan isleyen mekanizma] Üstelik, daha önce imza attigi baska bir kulüpten aldigi avansin ödenmesi garantisini alarak...

Agustine için uzaga gitmeye gerek yok... Daha bir kaç ay öncesinde millet yine "patlayacak" edebiyati yapiyordu forumda, ki bence de çoktan yollanmaliydi.

Batista'nin gese'den niye gönderilsigini bilmeden yorum yapiyoruz burda. Tuncay'i, Marco'yu, Necati'yi, hatta yasitlari spor yazarligina baslamis Hakan Sükür'ü niye kimse birakmiyor?

Kraldan çok kralci oluyoruz yine. Dünyanin baska bir yerinde "ben profesyonelim = Para konusunda her türlü pisligi çikaririm" anlayisi oldugunu görmedim.

Ve , bu idarecilik denen is dünyanin en zor isi,simdi biraz daha iyi anliyorum.

Kelimesi kelimesi aynen katiliyorum. AyricaMarco belki kayiptir bizim için ama bunun suçunu Özkan SÜMER' in sirtina yükleyip sona bak iste bi seyi beceremedi demek ona karsi büyük haksizlik. Adam Brezilya' dan dönmek için para ister, ii olduu için para ister, burda kalmak istiyorum derken hem gençlere hem fenere imza atar ohooo [img]smileys/smiley7.gif[/img]Ve perhaps' in dedii gibi bu idarecilik denen is dünyanin en zor isi hakikatende...

Ziya Hoca'nin tesislerdeki ropörtajindan bir alinti:

"Önümüzde çok maçlar var. Trabzonspor'u çok baski altinda tutuyorlar. Takim berabere kalsa bile elestiriliyor. Bu bize olan inancin nerelere geldigini gösteriyor. Ama oyuncularimla herkes gurur duymali. Trabzonspor berabere kaldigi zaman kiyamet kopuyor. Fenerbahçe'nin Sampiyonlar Ligi beklentisini görüyorsunuz. Onlardaki imkanlar bizde olsa bizden beklenenleri düsünemiyorum bile."

Arkadaslar gerçektende bir berarberlikte kopardigimiz firtinlara bakin lütfen biraz daha duyarli olalim. Burada yazdiklarimiz, düsündüklerimiz gerçektende yerlerine bir sekilde variyor. Lütfen bunu göz önünde tutarak yazalim, hirçin ve agresif tutumlarla takimin baski altina sokulmasina bende karsiyim.

Açikçasi ben, bu basarisürecinin bir parçasi olan insanlari kaybetmekten; o eski, Türkiyede basina hoca olarakgeçmedigi takim kalmayangudalist teknik direktörlere muhtaç günlere dönmekten korkuyorum.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Firtina koparmak degilde taraftar eksik ya da hatali gördügü noktalari elestiriyor. Hatalari elestirdigimiz gibi dogrulari da alkisliyoruz zaten. Trabzonspor son 3 hafta da iyi futbol oynamiyoruz. Ziya Hoca'nin dün ki basin toplantisini dinledim. 4 sene önce küme düsme tehlikesi geçiren Trabzonspor taraftarlarina malübiyeti alistirdi fazla tepki bile olmuyordu herkesin üzerinde bir ölü topragi vardi. Simdi ise bir beraberlik ile gerçekten herkes huzursuz oluyor. Nerden nereye gerçekten 2 senede iyi toparladik ve Allah o kötü günleri insallah bir daha göstermez. Ziya Hoca simdiye kadar 1 maç kaybetti ve çok basarili. Bazi maçlar takim kötü olabilir. Hocamiz yanlis kadro çikarabilir 34 maçin hepsini kazanmak çok ama çok zordur. Bu sene ligi namalup ve lider bitirebiliriz. Bu yüzden elestiriler pozitif ve yapici olmali. Kaç yapalim derken göz çikarmamak lazim. Insallah kongreden sonra Ziya Dogan'la en az 3 yillik anlasma yapilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)