Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetimin yapamadigini ts_fan yapti!!

immortal_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gördügünüz gibi Recep abi yönetimin attiramadigi imzayi sonunda Luce ye attirdi ve para pul konusmadan Luce teklifi kabul etti hepimize hayirli ugurlu olsun[img]smileys/smiley4.gif[/img]Kendisi bile inanamiyor bu isin bukadar kolay olduguna ve son ana kadar gözleri kapali bir sekilde imza atmasini bekliiyor [img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: immortal_TS

Nereden
    İstanbul

Ahanda buda imzasi, ispatsa ispat da[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim istifa!!!!!!!!!

Recep baskan,Trabzon sampiyon...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Aksam aksam hiç gülesim yoktu ya[img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: suleyman

kutoz
    Ziyaretçi

Recep, bomba bu ya. Sana helal olsun.Ilk seçimde oyum senin, yürü be kardesim, kim tutar seni. Bida uyumasan, resim çektirirken. [img]smileys/smiley4.gif[/img]

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

riquelme isine benzemesin ))

Nereden
    İstanbul

Luce yi takimin basina getirmekle kalmayan Recep arkadasimiz Senol Hocaya Sportif direktörlük Ünal Hocaya da Luce nin yardimciligini teklif etmistir ama bu ikili Luce gibi aninda ikna olmamistir hala cevap bekliyoruz, bu arada transfer isini de baskanla ayarlayip bilhakis taraftarin isteklerini yansitmistir, belgeleride birazdan yayinlanacaktir.[img]smileys/smiley4.gif[/img]Edited by: immortal_TS

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sizin gibi gençleri yönetimde görmek isteriz.[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

kutoz
    Ziyaretçi

Recep, birak da ho adam bi konissun telefonla da. Saruldun adamin bacagina, birakmaysun. (Bu arada Tio var mi, Ünal geliyor mu [img]smileys/smiley4.gif[/img])

Hasan, sende resimleri tek tek koma haburiye. Hepsini koyda, toptan yapalum yorimi [img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: kutoz

Nereden
    İstanbul

Daha yok abi, Reco abi geçsin eve bitane de o atacak tam bomba ondaki ama[img]smileys/smiley4.gif[/img]Su üstteki fotoya bakarmisiniz nasil sarilmis Ünalin dizine olmaz böyle bisey çok kalite bi ikna yöntemi yessss[img]smileys/smiley36.gif[/img]

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

süpersiniz yaa[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

neler konusuldu ücret olarak veya yildiz olarak kimleri istiyo bilgilendirirseniz çok seviniriz[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Çok büyük bir transfer bütçesi istiyor, Ukraynada sampiyon yaptim takimi Türkiye ye geldi de sampiyon yapamadi dedirtmem kendime diyo hirs yapmis adam[img]smileys/smiley4.gif[/img]Bir sürü yildiz istiyor gökdekilerden[img]smileys/smiley36.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Helal Recep abi[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

kanka olum alicaz deyip kandirsaydiniz klasik taktik iste hiç mi bise kapamadiniz gelmis geçmis yönetimlerimizden[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Laa dedik görcen Reco baba bi ikna ediyor adam "yildiz da neymis be yürek lazim bana yürek" diyo[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Ikna yöntemi çok kalite kanka bildigin gibi degil[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Recebi zor tuttuk biraksak , il emniyet müdürüne ordan içislerine ordanda basbakanliga kadar gidecekti[img]smileys/smiley4.gif[/img]Pisirik yönetime cin gibi taraftar[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

siz yönetimin istanbul kanadisiniz heralde kanka[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar imzanin gerçegini bende gördüm.
    Kabatas iskeslesinde Üsküdar'a geçmek için motor ararken.,
    Atalay, Harun ve Receb'e rastladim. Recebin kolunun altinda kalin bir dosya vardi. Kagidin birinde bos mükaveleye atilmis Lucescu'nun imzasi vardi. Receb Lucescu'yu ikna etmekle kalmyip Baskan Nuri Albayrak'a da baski yapmis ahan ben imzayi attirdim sende bas parayi diye.

Ula Recep Koskoca Lucescu ve Baskan Albayra'i ikna ettin ama benim
    fbli çocuga bir söz geçiremedinya..

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gururumuz Recep Abi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sözlesme ve imza su anda bende mevcut hayirli olsun diyorum bende.Bu arada REco imzayi attirsada mukavele olayi benim aklima gelmistir.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bu arada Reco ya dayanamayan baskan 2 yerine 3 tane yildiz transfer sözü vermistir. REcebi huzurlarnizda bir kez daha kutluyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu arada reco gelsin baskanla Kirk yillik kanka gibi çektirdigi resimide koy siteye adamin omzuna elini bi guzel koydu bi de resim cekti ki [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: AtalaY_BugrA

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yürü be abi kim tutar seni aksam ki resmi sabirsizlikla bekliyorum...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kaçirsaydiniz adami

ts_fan
    Ziyaretçi

Sevgili Baskanimiz Nuri Albayrak bu atilan imzadan sonra bana mütesekkir olduklarini, gerçektende çok zor bir isi basardigimi söyledi.Ve bundan sonra transfer komitemizde tam yetki ile göreve gelmemi teklif etti ve ardindan daisrar etti.Kendisine; Trabzonspor'a hizmetetmek içinillada birmakamda olmama gerekolmadiginisöyledim vebundan sonra dayinebu transferde oldugu gibi el altindan[img]smileys/smiley36.gif[/img] düsük maliyetlerle (Luce ile para bile konusmadik[img]smileys/smiley2.gif[/img])yine Bordo Mavi'lirenklere özellikle!!! yildiz transferlerinde hizmet etmeye devam edebilecegimi beyan ettim.10 dakikalik hos bir muhabbetten sonra da Baskan'imizin yanindan ayrildim.

Not:Yogun pazarliklardan sonra yildiz transferi sayisini 2'den 3'e çikardim, ya kismet[img]smileys/smiley17.gif[/img]3-5 güne kadar 3 yabanci Hocadan biriile temaslar sonuçlanacak, olmazsalaryerli adaylara dönüs var.Yildiz transferi konusunda Baskan'imiz ser verdi sir vermedi.Kendisine Baskan'im, 'Ben taraftarim basin mensubu degilim, söyle bana bir isim, n'olur daa[img]smileys/smiley4.gif[/img]' dedim.Cevabi 'Sen taraftarsin ama etraf basinmensubu kayniyor, dikkat etmek lazim' oldu.+ Tekke konusunda Baskan'a 'Baskan'im siz Trabzonspor'un Baskan'isiniz, tabi ki menfaatlerimizi bizden daha iyi savunabiliceksiniz ki o makam da su an siz varsiniz, yalniz Tekke yurt içinden herhangi bir takima verilirse, hani sizde biliyorsunuzneler olur[img]smileys/smiley4.gif[/img]'.Cevabi 'Öyle sey olmaz, olmayacak hiçbir oyuncumuzu su anda vermek gibi bir niyetimiz yok'.Yine Baskan'dan 1978 yilinda Inönü stadinda bir maçtaki macerasini dinledim, ... neyseonu da 'tribün' basligina yazayim,az da orasi hareketlensin daa.Baskanhizli tribüncülerdenmis, mevzucu bir Baskan'imiz var bilmeyenlere duyurulur[img]smileys/smiley1.gif[/img]

recep abi helal olsun ..

uquR Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bmn çalisiyooooo

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)