Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: TSCLUB'da TS yelerine ndirim Olmal!

yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

Standart TSCLUB'da TS yelerine ndirim Olmal!

Arkadaslar dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama TS Club magazalarinda TS yesi olanlara indirim yapilmiyor. Bu ok mantiksiz degil mi.Bu durum baska kulplerde yoktur herhalde.Bordomavi.net'in bu konu zerinde durmasi halinde durumun degisecegine inaniyorum. Edited by: taylanakca

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

gerekten yleyse bu durumun dzeltilmesi lazim ben yakinda tsye ye olacam devamli alisveris yapiyorum dergiye ye olacam indirim yaparlarsa daha ok destek olunur

.ztel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.04.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

yeleri alisverise tesvik aisindan indirimler yapilmalidir. Ayrica grenciye de indirim yapilip yapilmadigini bilmiyorum(yeye indirim yapilmiosa onada yapilmiyordur die dusunuyorum)ama grencilerede indirim yapilmasi gzel olurdu.Edited by: ofkopat

yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

grenciye de indirim yok yelere de.Uzun sredir alisveris yapiyorum ve srekli soruyorum. Bu ok mantiksiz bir uygulama. Hem kulp yeliginin artmasini istiyoruz hem de kulp yelerine kulbn kendi magazasi indirim yapmiyor. Cevahir alisveris merkezindeki magaza alisanlari aylardir yeni ynetimden haber beklediklerini sylyorlar.

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

ben yanilmiyosam forma falan alirken yelere indirim falan olacak diye hatirliyorum ama demekki yapmiyolr. ama Trabzonspor yesinin sembolikte olsa bi ayricaligi olmali. rn alirken de uygun almali.

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

sadece dergiye ye olursan klb yelerine indirim yapiyolar

yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

nasil yani? Trabzonspor yelerinin indirimlerden faydalana bilmesi iin dergiye mi ye olmasi gerekiyor? yoksa syledigini ben mi yanlis anladim. [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt forever61 Nickli yeden Alnt

nasil yani? Trabzonspor yelerinin indirimlerden faydalana bilmesi iin dergiye mi ye olmasi gerekiyor? yoksa syledigini ben mi yanlis anladim. [img]smileys/smiley1.gif[/img]

sadece dergiye ye olursan dergiindirimli oluyo su an

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    03.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

TS Club?dan babalara zel indirim
    18 Haziran?da kutlanacak Babalar Gn nedeniyle bazi TS Club rnlerinde indirime gidildi.

<DIV align=center></DIV>Buna gre, bordo ve mavi olarak iki renk seenegi bulunan damali ve armali kisa kollu taraftar formalarinin satis fiyati 25 YTL olarak belirlendi.

Yeni fiyat uygulamasi yarindan itibaren (07/06/2006) yrrlge girecek.

yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

hele skr bi indirim yaptilar yola gelmiye basliyorlar

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Ts-Club amalari disinda herseyi yapabilme kapasitesine sahip artik; tebrikler

yelik tarihi
    10.05.2006

trabzon son 2 senedir cok seyler yapti we cok calisiolar [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi
    Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.06.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

ye olurken avantajlar arasinda ts club mallarina indirim deniyordu hani nerde buda mi yalaaaaaaan.

yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

busene kombine bilet alrken de indirim yokmu yelere.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

frango - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2004
    Ya
    37

evet bo konu nemli ye olan taraftar ile ye olmayan taraftarn bencede bi fark olmal yelere mutlaka avantajlar salanmal
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandral...

fanatik_zuzu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt forever61 Nickli yeden Alnt
    busene kombine bilet alrken de indirim yokmu yelere.
    ite bu ok sama.milleti yelie tevik edecekleri yerde yaptklarna bak ya!!
    Senin Iin Kan Akitmak Gerekirse TRABZONUM Dnyanin Atar Damarini Keserim,Yok Olmaz Senin Kanin Olacak Dersen Ben Seni Toprakta Da Severim...

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    33

bu konu nemli... yeliimizin bir avantaj ve cazibesi olmal ki olmayanlarda ye olsunlar
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Berk Akay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    32

TS yelerine hi bir indirim yokki zaten ok sinir bozucu bu yeligin sadece bakan seerken arlg oluyor baka bir ie yaramyor ok kt ok
    "almadan, renmeden, yorulmadan rahat yaamann yollarn aramay alkanlk haline getirmi milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hrriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATRK

CRAZY BOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

Gerekten Sama Trabzonspor Tnetmnn Bu zmes Gerek Sallapat Br Durum Madem ndrm Yapmayacaklar Fb Gb Taraftar Karti ikarsinlar Bylece Tek Kartla Hem Aliver Yaparsin Hem Blet Satin Alirsin Ama Ben Bu Ynetmde O Akli Grmyorum Bunlar Daha Burnunun Ucunu Gremyor!!!

Gkhan Bozyiit - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2005
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    31

Haziran aynda konutuum kulbmzn ye ve aidat ileri sorumlusu bana yaklak 17 bin yeden 5 bininin aidatlarn demediini syledi. Hedef 100 bin ye ve durum da byle iken ynetimin bu konuda bir eyler yapmamas gerekten dndrc.

yelik kartmz gururla tayoruz fakat insanlar motive etmek iin ufak tefek avantajlar da olmal, kulp bu konuda gcn kullanmaldr.

Bu konuyla ilgili BMN Ankara ve Bordo-Mavi Trabzonsporlular Dernei olarak neler nasl yaplabilir gibi ynetimde gerekli yerlere en ksa srede bir rapor sunacaz. Grecez bekleyecez bakalm.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    34

ndirim felan yok maalesef. Garip bir durumu ama altk artk bu enteresan garipliklere...
    Her kim kendini kymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.
    Malik bin Dinar

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    40

Haklisiniz arkadaslar. Indirim felan yok. Ben ye oldugumda "Hedef 100 bin ye" kampanyasi da baslamamisti. Ama kulp yelerinin TS Club magazasindan indirimli alisveris yapabilecekleri vaat edilmisti. Ne yazik ki her Trabzona gidisimde yillik aidatimi deyip, rnlerde yeler icin indirim olup olmadigini zellikle soruyorum. Maalesef her seferinde "calismalar devam ediyor, yakinda..." cevabini aliyorum. Trabzonspor ye Karti na sahip olmanin onuru bana yetiyor ancak; devamli Trkiyede bulunan taraftarlarimizin kulple biraz olsun icli disli olmalarini saglamak ynetimin elinde. Taraftara, "ye olun, size daha sonra isinize yaramayacak bir kart verelim" demeye getirdiginiz zaman kopukluklar basliyor.

Trabzonspor ve TS Club markasi zayif, hatta hic olmayan pazarlama teknigi nedeniyle yillardir hak ettigi kara ulasamiyor. Bu seneki TS Club ziyaretimde de, rn yelpazesinin zayifligi nedeniyle hayal kirikligiyla ayrildim. Puma formalarinin sadece 3 modeli vardi. Yanlis hatirlamiyorsam sortlari da yoktu.
    Tomurcuk derdinde olmayan aa odundur!

N. F. Ksakrek

yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

yani bunda o kadar allacak ne var anlamadm ok zor bir eymi bu salla ba al maa baka bir ey deil

Egemen - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.09.2004
    Nereden
    zmir
    Ya
    32

bence olmamal. taraftarm diyen ye de olacak gidip lisansl rnn de alacak dergiyi de alacak vs. vs
    ancak imkan olanlar yapacak bunlar. olmayanlara zaten bii demioruz. ama imkan olanlar neden indirim ister bunu anlayamyorum. madem destek olacagz hep destek tam destek..
    Hadi eyvallah..

Naim
    Ziyareti

yelere indirim balad
    TS Club maazalarndan yelerimize yaplan satlarda yzde 10’luk indirim uygulamasna tekrar baland. Bir sredir bu dorultuda srdrlen almalarn tamamlanmasnn ardndan uygulama tekrar yrrle girdi.

Buna gre TSClub maazalarndan alveri yapan kulp yelerimiz toplam alveri bedelleri zerinden yzde 10’luk indirim hakk elde edecekler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)