Sayfa 1 Toplam 311 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 7759 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke | Rubin Kazan

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Standart Fatih Tekke | Rubin Kazan

benim kanimca özellikle bu sezondan sonra fatihin trabzonsporda kalmasi sadece takima degil kendisine futboluna da zarar verecektir!

istemedigi,beyin olarak olmadigi bir yerde bulunmasi ona,takimina ve taraftara ne verecektir!

düsün bir kere ligin son macindan sonra gitmek istedigini acikca beyan eden ve aslinda gecen yildan bu yana gitmek istedigini sürekli tekrarlayan bir oyuncunun takima katkisi ne olabilir ki?

gercekci olmak gerekmiyor mu? fatih bu yil icindeki performansiyla bu takimda benim kanimca cogu macta yedek baslamak zorunda olmaliydi! ya da ben ynalis mi düsünüyrum?

en basit örnekle kaybettigimiz fener macindan once hafta icinde fatih takimla sadece bir antrenmana cikti! bu kadar manevi degeri büyük bir mac öncesinde sebebi ne olursa olsun takimin kaptani takimini yanliz birkma hakkina sahip midir! benim kanimca hayir!

fatihin gidisi trabzonspor icin bir yeniden yapilanma sansi olabilir! hep bahsettigimiz futbolcuya dayali sistemi yikmak icin care olabilir diye düsünüyorum!

fatihin oldugu bir takimda yani dört yildan bu yana oyun sistemimiz assagi yukari belli! sizce de yeni santraforlarla yeninden bir hucum anlayisi gelistirmenin zamani gelmedi mi!

trabzon kökenli oyuncularin kurdugu takim ici hiyerarsiye dur demenin ve belki de yikmanin zamani gelmedi mi?

ben fatihin hem kendisi hem sehri hem de taraftari icin gitmesinden yanayim ve fenere dahi transfer olsa buna karsi cikmamamiz gerektigini bilakis onu görkemli bir sekilde yolcu etmemiz gerektigini düsünüyorum...

fatihin gidi kanimca trabzonsporda kulup icin degilse bile takim icin bir dönüm noktaisnin baslangici olabilir...

ts_fan
    Ziyaretçi

Alıntı guera Nickli Üyeden Alıntı
    ben fatihin hem kendisi hem sehri hem de taraftari icin gitmesinden yanayim ve fenere dahi transfer olsa buna karsi cikmamamiz gerektigini bilakis onu görkemli bir sekilde yolcu etmemiz gerektigini düsünüyorum...

Hepsini anladik eyvallahta; Fener'e dahi derken, nasil yani???Neden özellikle Fener'i de burada belirtme ihtiyaci hissettiniz diye bir soru sorsam çok mu abes olur???

kaçinci fatih menseili topic..yürü be kaptan giderayak yine kralsin

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih de olsa sonuna kadar Anti-Bizans</span>

ts_fan
    Ziyaretçi

sende yürü be Fatih, kim tutar seni??? (:

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

la yalan haber yaaaaaaa kimse inanmasin

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Su aniçin fikir yürütmek yanlis olur...Helede bir gazetenin beyanatina dayanarak,söylenmemesi gereken ve sonradan pisman olunacak laflari sarfetmemize neden olur.Ahh su basin varya............!

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bana göre Fatih gitse de fark etmez gitmesede. Ama kafasinda bitirdigi bi takimda meslegini icra etmesi saglikli degil. Bu yüzden kendisine , takimina ve taraftarina büyük kötülükler yapabilir ve bunun yarasida derin olur. O yüzden giderse kendisi ve hepimiz icin hayirli olur. En azindan sürekli dillendirdigi yeri görür. Neyin ne oldugunu anlar.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

avrupaya gidecek fatih. takmayin kafaniza... fenere gitmez gidemez bunu kendide bilio

isterse gitsin. kendisi gitmek istiyor zaten kafasina takmis bunu. insallah istedigi gibi bir kulup talep olur ona, ondan sonra da kendisine bagli.

ortada fol yok yumurta yokken dediklerinize bakin yaa..

AyhanPe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ingilterede oynamisini ve gollerini izlemek isterim dogrusu.her gol
    attiginda trabzonlu oldugu söylenecek orda.birde bakmissiniz gol
    kralligi yarisinda[img]smileys/smiley1.gif[/img]

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
    <T>
    <TR>
    <TD vAlign=top width=220>
    <TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
    <T>
    <TR>
    <TD ="hSpot">trabzonspor.lu fatih tekke sari lacivertli ekiple anlasti.fenerbahçekral golcüyle su sartlarda anlasma yapti...</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
    <TR>
    <TD background=img/menuarka.gif colSpan=2></TD></TR>
    <TR>
    <TD colSpan=2 ="txt">

fenerbahçe, anlasmaya vardigitrabzonsporlu oyuncufatih ile sözkeserken, bu oyuncuyu, bonservisiyle transfer etti.

Yapilan açiklamada, yapilan sözlesme geregi fatih.in kulübüne bonservis bedeli olarak 3 milyon euro .mehmet yozgatli.semih ve can arat.in verilecegi,trabzonsporlu oyuncunun ise yillik 1 milyon 900 bineuro alacagi kaydedildi.

Türkiye'deki futbol hayatinatrabzonspor.da baslayan fatih,sirasiyla altay gaziantep formalarini giyinmisti.bordo mavili kulüpte3 sezon boyunca oynamisti.

gecen sene atigi 31 golle türkiye gol krali olan fatih tekke ayrica dünyanin en iyi golcüleri arasinda 2. olmustu</TD></TR>
    <TR>
    <TD colSpan=2 ="txtKucuk">fatih.in bu transferi kendi itegiyle yapildigini belirtti.trabzondan kafa olarak bittim artik fb de oynamanin zamani geldi......diye yorumladi</TD></TR></T></TABLE>[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]yarin fanatik fotomac ve fotosporun manseti kesin bu sekilde olur

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dogru diyosun kuzey_lee fol yok yumurta yok dolayisiyla bu konuya gerek yok!

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

busene pek kendini vermedi seneye daha kötü olabilir istemedende olsa gitsin amma varupa ya tabiki

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

valla iyi diyonuz has diyonuzda,tv 8 de son dakika haberi olarak verildi.fatih tekke fenerle prensipte anlasti diye.

yani son dakika haberi bu.ayrinti vermedi.ve bence dogruluk payi ver.gökdeniz içinde yapmaz etmez dedigimiz her seyi yapti.

valla hayirlisi olsun demekten baska bisey gelmiyor elimden.yani ben fatihi adam gibi3-5 sene daha top oynayarak bizde jubile yapmasini beklerim.olmadi avrupaya gitmesini beklerim.ama fenere giderse,diyecek sözüm yok.kral dedigimiz adam.kaptanimiz dedigimiz adam.sultan dedigimiz adam.öz evladimiz da bunu yaparsa,artik benim hiç umudum kalmaz.

yerlinin yerlisi.yüregiyle top oynasin dedigimiz adamlari biz nasil çikaracagiz.nasil güvenecegiz biz bu yerlinin yerlisine.

sonuç ortada.en güvendigimiz en sevdigimiz en iyi futbolcularimiz bize bunu yaparsa.biz degil 23 yil.103 yil daha sampiyonluk göremeyiz.

tek kelimeyle...yaziklar olsun.

arkadaslar fatih besiktas macindan sonra bizzat kendisi açikladi..televizyonda izlemissinizdir.. bu sene yönetim izin verirse yurtdisina gitmeyi düsünüyorum diye bi açiklama yapti... türkiyede trabzonspordan baska takimda oynamayacagini da belirtti.. bu sene yönetim izin vermezse seneye sözlesmesi bittigi için kesinlikle gidecegim diye bi açiklamasi da oldu... sözlesme yenilemeyecek yani.. insallah fatih ve trabzonspor için en hayirlisi olur.... avrupada fatihi görmekten gurur duyariz...

ts_fan

sorunun cevabi cok basit ! söyle ki biz trabzonlular oalraks anirim dunyada en cok fb den nefret ediyoruz! ve fatih fenere dahi gitse ona yaptigi hizmelter icin tesekkür edilmeli yani fatih fener formasiyla trabzona girse bile ona gereken degeri göstermeliyiz ki böylece bizim taraftar oalrak fatih akyeli bagrimiza basmamizin bir anlami olsun! ynai halk deyimiyle büyüklügümüz anlasilsin... yoksa bu lafin ardinda bir cipanoglu aramanin anlami yok....

jackal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence avrupanin iyi ekiplerinden biri talip olursa mutlaka gitmeli..onun avrupada basarili oldugunu görmek hepimizi gururlandiracaktir diye düsünüyorum..

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yonetim aciklama yapmis, bize gelen teklif yok diye, daha Fatih'ten bir aciklama gelmedigine gore bu haber dogru sanirim.

Tabi ki ?Yorgun? Fatih?in bugüne kadar Trabzonspor?a verdikleri yadsinamaz. Ama unutmamali ki bu camia onun için çok seye gögüs gerdi, çok yanlisini görmezden geldi, O?nu ?Imparator? yapti. Futboluna sapka çikarttigimiz Fatih?in yorgunlugundan çok bugün, 4 senede kesinlikle hak ettigine inandigimiz trilyonlar kazandigi bu kulüpteki geçmisiyle ilgili bir özelestiri yapmasi, Avusturya?da tartakladigi hakemin arkadasinin yönettigi Anhortosis maçindaki kararlarinda, kulüp içi su ya da bu sekildeki gruplasmada ve kurumun adinin kursunlarla anilmasindaki rolünü de mutlaka ama mutlaka bir sorgulamasi gerekiyor.

yukaridaki yazi ergun atanin bugun gazetedeki yazisindan bir alinti. bence yazinin tamami daha uygun düser buraya ancak su kisacik paragraf bil fatihin bu takimdan gitmesi icin yeterli sebep... eger anarthohis macinin hakemi gercekten bu oalydan etkilenip kararlarini o yönde aldiysa ki bilmiyorum ilk mac mi ikinci mac mi ancak iki macta da öyle pozisyonlar var ki insnain aklina fatihin serseriligi yüzünden hakem kurbani oldugumuz düsüncesi gelince ne diyecegini bilemiyor cünkü+ ilk macta yattaranin cok agir bulunan kirmizi karti ikinci macta da verilmeyne penaltiyla olsun macin sonucu etkillenmistir.

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncelikle anlamadim hakem hatali karar verdi diye (ki bence hatali karar vermedi) FAtih mi suçlu oldu?Hadi diyelim öyle bi hakem arkadasligi var ee bu maçida etkiledi FAtih'i 1 yil önce hakeme sille! atti diye göndermekmi lazim?Bence çok yanlis düsünüyosun bu takima bidaha Fatih gibi golcü zor gelir ki o bence su kadroda kesin kalmasi gereken 5-6 oyuncunun basinda geliyo.Asla ama asla gitmemeli diyorum...

Nereden
    İstanbul

FATIH BU TRANSFER DÖNEMINDE KESINLIKLE GITMELI

KALMASI SORUN OLUSTURABILIRTRABZONUN SIMDIDEN ONUN YERINEALACAGI ADAMLARI DÜSÜNSE IYI OLURAKSI TAKTIRDE SENEYE MEHMET YILMAZLA ÖMER RIZAYA KALIRIZ

tirabzonli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afyon

Beyler bence Fatih %90 Fener de.

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ates olmayan yerden duman çikmaz. Fatih fenere gitmek istiyorsa birkasinlar gitsin. Bu formaya kimseye biz zorla giydirmeyiz. Bu forma yi insanlar kendileri ister. Trabzonspor daha nice fatih tekkeler çikartacaktir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)