Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim Dikkat: "Ruhsuz Futbolcuya Hayır"

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Herkesin istedigi takim ortada,belirli özelliklerin olmasini istiyoruz.Savasacak ,formasinin hakkini verecek falan filan.Simdi bunlari istiyoruz iyi güzelde bunlari isterken Hasan Üçüncüleri ve M.yilaz gibilerini ayirt ederk istememiz lazim.Oyun yapilarina baktiginizda tam istediginiz kriterdeler.Yani savasiyorlar, kosuyorlar ama katkilarina bakiyorsun bir sezon boyunca saysan bir elin parmagini geçmez.Yattara ve Fatih için lakayt olduklarini tam manasiyla formanin hakkini vermediklerini düsünürüz.Ama görüyoruzki ödülleri alan Fatih ve bu ödülleri almasinda kendisine en çok katkisi bulunan bir Yattara var.Bunlar azimsanacak bir basarida degil.Hal böyle olunca taraftarinda ikiye bölünmesi gayet normal.Tüm takimim tekrar bastan kurmak imkansiz gibi bir sey.Fatih yine umut ve vaadler sonuncunda bizde kalacaktir bana göre.Çünkü basimizaa hangi hoca alinirsa alinsin onu birakmak istemeyecektir.Ayni sey Gökdeniz,simek içinde geçerli büyükm olasikla.Yani anlayacaginiz elimizden adam atmamiz çok zor o yüzden alacaklarimiza baksak daha iyi olur.

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

formanin hakkini veremeyecekler defolsun gitsin. yeter be iki üç tane zibidi yüzünden koskoca trabzonsporun ruhu tartisilir oldu.

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Evet aslinda sana katiliyorum hiç birinin gitmesini istemiyorum içim aciyor ama gitmek isteyeni zorla tutarsan ne kadar faydali olur onu bilemem çünkü sezon sonunda gidecegi aklindadir ... UMARIM BIR ANLIK BASRISIZLIGIN ISYANIDIR TEKKE NIN YAPTIGI.....

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olay dönüp dolasip Fatih Tekke'ye gelmis. Yazdiklarim direk onunla alakali degil genel olarak yazmistim. Kisaca söylemek istedigim Trabzonspor'da heycanini inancini güvenini kaybetmis futbolcu varsa gönderilsin. Eskiden beri Trabzonspor'un yol haritasi olmus olan inanç, hirs, ahlak, disiplin tekrar bütün özümüz olmali. Kulip bu çizgide yönetilmeli gelen giden herkes bu öze uygun olmalidir. Hazirlik maçinda dahi ciddiyet ve samimiyet ön planda olmalidir.

Dolayisiyle yönetim buna uygun hocayi takimin basina getirmelidir. Herkes az laf çok is yapmalidir. Transfer döneminde çok dikkatli olmaliyiz. Kadromuzdaki bu ruhsuz futbolculari en iyi fiyata elimizden çikarmaliyiz onlarin yerine saglam kisilikli kendi için degil takim için oynayan takim oyununa uygun futbolcular seçilmelidir... Sahada Karadeniz Firtinasi görmek istyoruz aksam meltemi degil...

NGeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

HATIRLIYORMUSUNUZ 95 SENESININ TAKIMINI ??????????
    YAS ORTALAMASI KAÇTI...VE KIMLER DEN OLUSUYORDU....ÜNAL MESELA ADAM GITMEK ISTEMIYORDU BIZ KOVDUKK YAAAA....HAMI ODA GITMEK ISTEMIYODU BIZ KOVDUKKKK...SIMDIDE BELKI EKTIGIMIZI BIÇIYOZ. BENCE TECRÜBELI KALITELI 2-3 TANE OYUNCU ALIP GERI KALANI GENÇ OLSUN BÖYLELIKLE SAVASAN BIR TAKIM OLURUZ.AYRICA YÖNETIMDE UYUMASIN ALT YAPIDA NICE GENÇLER VAR YETENEKLI ARTIK ONLARIN ZAMANI GELMEDI MI HALA....AJAX FORMÜLÜNÜ UYGULAYIN SU TAKIMA RUHUYLA....TRABZONSPOR RUHUYLA SAVASAN TAKIM ISTIYOZ...TUZ RUHUYLA DEGIL.....EGER ÖYLE YAPICAK OLAN VARSA YOLLASINLAR HEMEN TEMIZLIK SITKETINE WC LERI TUZ RUHU ILE YIKASINLARDA KENDI RUHALRI ILE ARASINDA FARK OLMADIGINI ANLASINLAR [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

TRABZONSPOR takimi bu sezon en az 50 maç yapacak.

Takimda oynayacak futbolcularin 50 maç sürekli oynama direncinde olan ve meslek olarak seçtikleri futbolun antremanindan kaytarmayan fiutbolculardan kurulmasi gerekmektedir.Bu futbolcu tanimima YILDIZ sifatini alan futbolcularda dahildir.YILDIZ futbolcular ,çalisan mücadele eden futbolcudur.Takimin tüm futbolculari azimle ve inançla takim oyununu oynamaya çalisirlarsa hepsi YILDIZ futbolcu olur. Yoksa takim arkadasima oynayayim ona gol attiralim o kral olsun diyerekoynanan bir futbol oyunu bana hos gelmiyor.

Sonuç yilda en az 40 haftada 50 maç oynayacak kapasiteye sahip futbolculardan kurulu bir kadro istiyorum.

Saygilarimla

NGeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu sene ortasaha oyuncularimizin kaçi gol atti bilen var mi hatta defans oyunculrimizin?

fanatik_zuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eskiden paramiz yoktu ama ruhumuz vardi.simdi paramiz var ama ruhumuz yok!!eski günleri ara olduk.simdi biz yenilince kendimizi parçaliyoruz ama onlar napiyolar??paralarini alip yiyip içiyolar..bizse kendimize zarar veriyoruz ama onlar biizi düsünmüyo.bu sene hocayla aralarinda porblemleri vardi ama porblemleri var diye oynamamazlik olmaz!!arada cefayi çeken hep biz hep taraftar oluyo!!

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aynen " Ruhsuz Futbolcuya HAYIR !!! "

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

bu isyanın neden olduğunu şu anki durumumuzdan anlıyoruz gökdeniz haricinde o ruhu göremiyorum paradan başka bişeyi görmüyorlar ama o parayıda haketmiyorlar güzel başlıkmış.......

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı The Legend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Ruhsuz Futbolcuya HAYIR!"
    Ve Hoca'dan cevap gelir: Bedensiz futbolcuya hayır!
    Konu poetricus tarafından (15.10.2007 Saat 01:04 ) değiştirilmiştir.

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Az önce Lig tv de Bordomavi programında,Osman Türk isimli ftbolcumuzla yapılan röportajı izledim.Sonunda forma hediye edildi herzamanki gibi,adam dedi ki "Allah gecinden versin ama ölünce bu formayla gömün beni"....Ağlattın beni be amcam..emeğinize sağlık sizin...Şampiyonluk görmeyen gençleri delicesine bu takıma bağlayan sevdanın temellerini attığınız için..

Diyecek başka bir sözüm yok hakim bey...
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlık açılalı 2 yıl olmuş.Kaç tane futbolcu geldi, gitti.Değişen birşey yok.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

artık öyle futbolcu bulamazsınız artık paralı futbolcu var bu kadar

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar konuyla alakasız ama nereye yazacağımı bulamadım... Facebook u çoğumuz biliriz.. bilmeyenler için(www.facebook.com) Burada yapılan takım taraftar anketinde Trabzonspor taraftarları biraz ilgisiz.. 4.durumdayız ama neredeyse karşıyaka nın altına düşeceğiz.. Düştükmü düşmedikmi diye her an bakmaktan yoruldum.. Zaten diğer istanbul takımlarını tutanlarda karşıyakaya yükleniyor..

Facebook ta profili olan herkesin oy vermesini diliyorum..

Olmayanlarında zahmet olmazsa alıp oy vermelerini istiyorum..

TUFİÇİLO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sadece ruhsuz futbolcu değil ruhsuz ve de yüzsüz teknik direktörde istemiyoruz.
    özlemişim futbolu

Nereden
    Almanya

Alıntı metehan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asagidaki açiklama BJK maçi sonrasi Fatih Tekke'ye ait ve TS resmi sitesinde yayinlandi. Artik Fatih'e yardimci olunmasi gerekiyor. Makul bir teklif varsa gitmesine izin verilsin. Böyle mutlu olacaksa israr etmenin anlami yok.

Fatih Tekke: "Her yönden yoruldum"
    Kaptanimiz Fatih Tekke Besiktas maçi sonrasinda yaptigi açiklamada, hem takimin hem de kendisinin iyi bir futbol sergilemedigini vurgulayarak, "4 Yildir her yönden çok yoruldum. Artik kafa olarak rahat olmadigimi net olarak söyleyebilirim. Hedefim sadece Avrupa?da oynamak" dedi.

Fatih Tekke, "1 Yil daha sözlesmem var. Ancak bu sene kulübüm izin verirse takimdan ayrilabilirim" ifadesini kullandi.

www.trabzonspor.org.trEdited by: metehan

halen daha Fatih Tekke'nin arkasindan aglayanimiz, sattigi icin yönetime sallayanimiz var.

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Camiamız ruhsuz bizim.Herkes kendi adamını destekliyor. Doğru kişilerin önü tıkanıyor . Kişisel menfaatler ön planda. Başkanlık seçimleri buna büyük örnektir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Haklısınız. Mesela bu seçimde tekrar Nöri gelecek ne yazık ki... Ondan sonra da aciz taraftarlar devam edecekler ağlanmaya...

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence futbolculardan önce camianın ileri gelenleri ve taraftarlar ruhunu kaybetti.bence bir kayıp ilanı vermek lazım...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'un büyük adamlardan önce büyük bir inanca ihtiyacı var demiştim bir keresinde,memlekete yönelik yapılmış siyasi bir yorumdan esinlenerek.Bu inanca 'ruh' diyoruz işte biz.

''Nerde unuttum ruhumu acaba,ah nerede vah nerede,bir bulabilsem ah nerede?''

Berbatov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başlığa cevap verecek olursam, kesinlikle ''EVET''..

Fakat her ne kadar takım rezil ötesi bir oyun sergiliyor olsa da, şuan takımda ''Ruhsuz'' futbolcu olduğuna inanmıyorum.

Aldığı 1.3 trilyonu haketmese bile yüreğiyle oynayan Celaleddin bile dahil. Ama takımda bir ''Ruhsuz'' var, onu hepimiz tanıyoruz...
    Ben seni tanıdıktan sonra.
    Hep sağ tarafıma dönük yatarım..
    Kalbimde ki sen solda ezilme diye...

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya şimdi abicim ömer rıza ruhlu mu jun ruhlu mu ceyhun ruhlu muu Allah aşkına söylesene baka bu takımda takım ruhu hüseyin gökdeniz ve hasanda var başka kimsede yok
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adnan Güngör --- Gönderilsin
    Ahmet Şahin --- Gönderilsin
    Ayman Mohamed Abdelaziz --- Gönderilsin
    Celaleddin Koçak --- Gönderilsin
    Ceyhun Eriş --- Kalabilir
    Çağdaş Atan --- Gönderilsin
    Daouda Jabi --- Gönderilsin
    Erdinç Yavuz --- Gönderilsin
    Ergin Keleş --- Gönderilsin
    Ersen Martin --- Gönderilsin
    Ferhat Çökmüş --- Gönderilsin
    Gökdeniz Karadeniz --- Kalsın
    Hasan Üçüncü --- Gönderilsin
    Hüseyin Çimşir --- Kalsın ( yedek olur)
    İbrahima Yattara --- Kalabilir
    Jefferson de Oliviera Galvão --- Gönderilsin
    Kiki Musampa --- Gönderilsin
    Lars Fredrik Risp --- Kalabilir
    Musa Büyük --- Gönderilsin
    Mustafa Keçeli --- Gönderilsin
    Ömer Rıza --- Gönderilsin
    Serkan Balcı --- Gönderilsin
    Tayfun Cora --- Gönderilsin
    Tolga Seyhan --- Gönderilsin
    Tolga Zengin --- Kalabilir ( yedek olur )
    Tomas Jun --- Gönderilsin
    Ufukhan Bayraktar --- Gönderilsin
    Umut Bulut --- Kalsın ( savaşıyor Yedek olur )
    Yusuf Kurtuluş --- Kalsın (ama savaşmayı ögrensin )
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Arkadaş her şeyden önce YEDİKLERİ LOKMANIN HAKKINI VERSİNLER. Başka bir şey istemiyorum.
    avatar: şike soruşturmasını yürüten özel yetkili savci Mehmet BERK.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)