Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim Dikkat: "Ruhsuz Futbolcuya Hayır"

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih kaptana söyleyin gitmesin Trabzona BankEuropa açilacakmis bol bol oraya gider.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

< id=Image_Gallery =image alt="" src="http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/GalleryImages/Spor/2005-06%20SAMPIYON%20GALATASARAY/gs53.jpg" border=0 name=Image_Gallery>

suadamdaki hirsa bakarmisiniz arkadaslar bu adamin yasamadigi basari kalmamis parasini bile dogru düzgün alamamis ve nasil hirsla agladigina bi bakin

bizim futbolcularimiz paralarini takir takir alirlar dogru dürüst bi basarisi yok ve hirs namina da bise yok onlara uefa yetio heralde keske suadami gese den alabilseydik biraz hirs verirdi takima

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Tekke;

Bu kadar taraftari bu kadar büyük bir sevgiyle pesinden kosturdun ama insanlar artik bu sevgiye layik olup olmadigini sorguluyor.

Buna klasik taraftar reaksiyonu denilebilir. Amabu basit birtepkidegildirKafanda var oldugunu iddia ettigin sorunlar her nedsen hep sezon sonlari ortaya çikiyor ve fiyatini yükseltmek için de çok etkili oluyor. Sana yani Trabzonlu olan Fatih Tekke'ye eldeki imkanin en iyisi verilmistir. Aldigin yüklü para bir yana Trabzonlu olman, ve takim kaptani olman saha içerisindeki oyununu hal ve hareketlerini belli sorumluluk kriterleri çerçevesinde gerçeklestirmeni gerektiriyor. Ancak Tekke kendisinden beklenen bu sorumlulugu hiç bir zaman tam manasiyla yerine getirememistir. Bazen iyi bir futbolcu olmus üzerine düseni yaparak bir çok gol atip maçi kurtarmistir. Ama kaptan olamamistir. Abi olamamistir. Son dönemlerde ki Besiktas maçi bunun en aci örnegidir yapmasi gerekenin tam aksine laubali ve ukala futboluyla bizleri kahretmistir. Ayrica taraftara olan yaklasimi da 20 yildir bir çok aciyi çekmesine ragmen pesinden kostugu takimina destek veren taraftara yakisir bir tutum degildir. Dünkü çocuk Sabrinin tiribün adami gibi taraftarla karsilikli tezahürat yaptigini gören Trabzonspor taraftarinin en azindan Fatih Tekke lehine yapilan tezahüratlada bir tebessüm dahi olsacevap görme hakki vardir. Ama Tekke üzerine düseni yapmak bir yana artik kendine takimdan camiadan hatta bu sehirden büyük görmeye baslamistir. Ronaldinyo nun bile Barcelona da sahip olmadigi havanin kendisinde var oldugunu düsünmeye baslamistir. Yani bu takima artik yarari degil zarari olmaya baslamistir. Her ne kadar attigi ve atacagi gollerle takimi bir çok maçta kurtarma potansiyeline sahip te olsa döktügümüz tere verdigimiz emege yazik biz ugrasirken adam artislik yapiyor diyebilecek ve sorun çikmasina neden olacak diger futbolcularin olmasi potansiyeline de sahiptir. Ve bu sorun çikaracak futbolcular da hakli olacaktir.

Sonuç Fatih artik misyonunu tamamlamistir.

Düsmana cephane verilmez ilkesinden hareketle Türkiyede baska bir takima verilmesi engellenmeli ve iyi bir fiyat veren bir Avrupa takimina emegi ve hizmetleri için tesekkür edilerek satilmalidir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kiskanç biri degilim.Kiskansam bile belli etmem.26 yasindayim agzimdan ilk defa "Kiskaniyorum" lafi çikti(gs.nin maçindan donra niye öyle daldin diye soran kardesime söyledim.)Dün gs.li futbolcularin hirsini,beraberliklerini, heyacanlarini kisa lafin takim ruhunu,inamayan taraftarlarina tüm olumsuzluklara ragmen hiç isin pesini birakmamalari Hasan ile Necati'in sarilisi gördüktensonra bu duyguya yenildim.

Uefaya gidiyor olmamiz beni teselli etmiyor.Biz uefa yolunu kazanmadik hediye edildi.Bu inanmayan oyuncularla gidersek yolun son belli.

Takim ruhunu olusturulmasini,formasinda terden islanmadik yer kalmayan isi profesyonellikten parafesyonellige dökmemis futbolculari istiyorum.Yenilsek bile evvallah bizimkiler yürekleri ortaya koydu ama olmadi demek istiyorum.Kritik maçlarda rakibin degil bizim favori gösterilmesini istiyorum.

Bunun olabilmesi için cesur kararlar alinmali,tranferler son dakika da istedigimiz degil ama bunu alabildik mantigindan uzak eksiklerimizi giderecek yüregini ortaya koyacak futbolculari getirecek sekilde olmali.

Gururla Trabzonsporluyum diyorum.Buna karsilik gururla Trabzonsporda oynuyorum diyen futbolcu istiyorum.Rakip takimin dizlerini titreten Trabzonspor ruhunu geri istiyorum.

kolombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

FATIH seni birçok futbolcudan farkli görüyodum o trabzonun evladi trabzonsporun evladi o larak düsünüyodum ama çok yanilmisim verdigim demeçde üzülerek görüyorum gerçekten yanilmisim.artik sen trabzonu kafanda nasil silimis isen unutmaki taraftar da seni üzülerek kafasindan silmek istiyor.meger senin tarbzonu basamak olarak kullanip ist a giden sergen den hiçbir farkin yokmus.git bir daha da gelme arkana bile dönüp bakma.unutmaki taraftar seni artikavni aker in çimlerinde görmek istemiyor.fatih i satmayan yönetimin herzaman karrsisinda olacagim...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Fatih'in o röportajini izledim. Oldukça net ifadeler kullanarak, kararli bir sekilde verdi o demeçleri. Açikçasi bir Trabzonlu olarak Fatih'in bu serzenislerini yadirgiyorum. Hatta eskileri düsündükçe zorumada gidiyor diyebilirim. Misyonunu Trabzon'da yetisen futbolcularin Avrupa'ya gitmesi olarak belirlemesinden ziyade Trabzonspor'un basarisi, sampiyonluklari, Trabzonspor'un basamak olmadigini anlatmaya harcasaydi nefesini daha makbule geçerdi.

cemka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yaptigin hizmetlerden ötürü tesekkür ederim büyük takimin küçük kaptani.. Hizmetlerininde karsiligini maddi olarak aldigini zannediyorum. Bence de artik git.. Hele hele böyle konusmaya devam edeceksen hemen git.. Ama sunu bil, nereye gidersen git Trabzonda yakaladigin basariyi yakalayamazsin kaptan.. Ne yazikki...

Sen gitki, bizler Hami'lerin degerini daha iyi anlayalim.. Efsaneler kimmis daha iyi benimseyelim.. Daha düne kadar Hami ile karsilastirma yapiliyordu... Peki simdi soruyorum herkese '' Hami'ye yazik degilmi?'' Antremanda bize kiziyor bagiriyor dediniz, bizde size kanip yillarin efsanesini bir kenara atip sizleri savunduk...Gençlerin önü açilsin dedik..

Düsünüyorum iste, bu sekilde bir felsefeye sahip futbolcu ile tabiki sampiyon olamazsin... Kendisini Trabzonsporumun üzerinde gören futbolcu ile isim olmaz benim...

Simdi ben yalvaryorum sana... Ne olursun giiit... Yaptiklarin adinada, karsiligini maddi olarak almis olsanda (çünkü manevi bir haz duydugunuz zannetmiyorum) tekrar tekrar tesekkür ediyorumm ve ne olursun artik giit...Çünkü senin bu tür açiklamalarini ne kaldiracak halim kaldi nede senin gibi düsünceye sahipfutbolcularin büyük Trabzonsporumun formasini giymesini hazmedecek halim...

NGeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yaaa ben taraftar formasini giyip 90 dakika tribünde bagiraiyorsam yürkten siz neden çikip oyniyamiyorsunuz....yaaa millet birakin bu takimidapafi getirelim hani öze dönüs vardi yaaaa onu simdi yapalim....hakiki trabzon çocugu olan insanlarla oyniyalim. ne bu yaaaaa gs inanci sayesinde sampiyon olabiliyorsa herseye ragmen ve onlardaki topçulari ikiye katlicak futbolcular bizde var.....sorun paraysa gidin baska bir klübe orada daha çok kazanin...eger bu yazdiklarimi okuyan trabzonsporlu futbolcu varsa söyliyeyim siz trabzonsporla özdesisirsiniz tek basina bir takim olmaz.....gs nin 4 sene üst üste sampiyon oldugu sene adamlar yürekleri ile inaniyor ve oynuyordu...sizdeki sorun ne?yaaa biz taraftar hangi maçinizda sizi yalniz birakti en kötü zamanlarda bile yazik degil mi bize... aciyin yaaaaa.....kafanizi sadece dikdörtgen bir saha ve içi,nde bulunan ufak bir topa verin...o ufak top koskoca trabzonsporu nasil yikabilir....rakibi küçümsemeyeceksin senin büyüklügün anlasilsin ....aslinda bu futbolculari bizim kadirga yalasina çikarip oradaki gençlerle maasina maç yapicaksin..bizimkiler bunlari oradan yuvarlarlar üstüne bide maas verirler trabzona gelmeyin diye...bizimkiler bile bunlara fark atar beeee...neymis efendim antreman fazla yapamazmislar...avrupa ya git bakalim antreman nasil yapiliyo.birde burayi birakip oraya gideceksin....geçenlerde bir arkadasimizn yazisini okudum trabzonsporun efsanesinin basladigi yillarda a.suat özyazici o zamanlarda hem futbolcu hem antrönörken besiktas maçinda ''usaklar bu istabul çocuklari alayi fisss...çikin orayada karadenizi gösterin '' gibi birsey söylemisti galiba....gram kadar önceden trabzonspor ruhu vardi o da bu sene rahmetli oldu...yakinda helvasi olur. ve bazilarinda kina veririz artik...yaaaa trabzon zamaninda türk futbolunu en kötü zamanlarinda liverpool u avni ekere gömen ttrabzondu, barcelonay i avni eker çimlerini yoldurtan trabzondu, astonvillaya tozu dumana kattiranda trabzondu , neden simdi ben sivasin çimlerini öpeyim neden f.b. nin ayagina gidip boynumu egip siz sampiyonsunz gs. gidip ayni seyi söyliyeyim....yyaaaaa eger biz taraftara bu kadar zamandir 1 sampiyonlugu çok görüyorsaniz kapatin klübü gidin yaaaaaa.....en azindan artik üzülmek istemiyorum...
    yani kisacasi çok doluyum arkadaslar ben en önemlisi yüregiyle futbol oynayan futbolcular ve yüregini bu futbolculara ve sahaya veren teknik direktör istiyorum.
    egerki yanlisim varsa mazur görün sinirime

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kafa olarak bitmis olan var (ör: Fatih), futbol olarak bitmis olan var (ör: Gökdeniz, Erdinç), takima ayak uydurup kilini kipirdatmayan var (ör: Yattara), herseye ragmen tüm kalbiyle oynayan var (Stepanov), var da var... Bu durumda bir tek Stepanov'u mu tutmaliyiz?

Tüm takimi degismenin kime yarari olmus simdiye kadar? Ruhsuz oyuncuyu gönderilecegine, nedenini bulmak lazim.. Takim yönetmek kolay degil, hasta olan kisim hemen kesilmez; kangren olan varsa ayri.. Geçen sene gsden ayrilmak isteyen HasanSas bu sene takimina sampiyonlugu getirdi.. Akilli olmak lazim..

NGeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

f.b dede akil vardi ama yürek, inaç kazandi.....bunlarin g.s den eksigi ne?

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben söyleyince bazilari kiziyo. Bu ne ya bu nasil bir konusma? ne yapti ya ne yapti kaptanlik verildi, acaba bir kez olsun arkadaslariyla konusup onlari atesledimi? Sahada yürüyo hangi maç düzgün oynadipas veriyorlarsa arada gol atiyo ama her maç sonrasi Trabzonu yerden yere vuruyo yaziklar olsun[img]smileys/smiley7.gif[/img] Agzi çalistigi kadar ayaklari çalissaydi biz kaybettigimiz 5-6 maçi kazanirdik!!! Resmen Trabzonspor'u istemiyo bizi istemiyeni biz hiç istemiyiz defolsun gitsin!!! hepsi gitsin son maçta bile oynamadilar, bizi rezil ettiler!..Stepanov, Fatih Akyel,ÖmerRizave Lee kalsin digerlerini istemiyorum.Allah kalplerine göre versin yeter artik onlar paralari aldilar acilari biz çektik [img]smileys/smiley19.gif[/img]ama beni yaraliyan bir tana Trabzonspor için yüregini koyucak kimse yok [img]smileys/smiley7.gif[/img]bu sene bizi mahvettiler ama yine biz onlari bagrimiza bastik ve hala yine kötü biz oluyoruz [img]smileys/smiley5.gif[/img]acaba onlarin bize yaptiklarini Isttakimlari yapmis olsaydi ne halde olurlardi parasiz oynadiklari haldeo kadar mücadele ettikleri halde yine dayak ve hakaret yediler... Bizimkilere hiç oynamiyorsunuz diyince, sanki sampiyon olmuslar gibi hiç yaranamiyoz baski altindayiz gibi masallar anlatiyorlar [img]smileys/smiley19.gif[/img]Trabzon'un içinden çikan bile böyle konusup bizi yaraliyorsa takimini küçük görüp, ben gitmek istiyorum yoruldum diyorsa söyliyicek söz bulamiyorum[img]smileys/smiley19.gif[/img] söyleyin biz bunlari haketicek ne yaptik??? En büyük Trabzonspor gerisi bos!!!

dibine kadar katiliyorum....

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor'da forma giymeyi adeta bir tenezzül gören,Trabzonspor'da kalarak büyük fedarlik yaptigini düsünen,Trabzonspor'u kafasinda bitiren kim varsa gitsin.

Geride dönmesin.

O formanin dili olsada konussa; biz ne yigitler gördük aglayarak bu formayi birakip giden.

Kimse Trabzonspor'dan daha büyük degil.Kimse kendini vazgeçilmez sanmasin.

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tekkeyi neden gönderecen arkadas 1yil mukavelesi var yoruldumu tut kadronda oturt yedek kulübesine deplesmana götürme dinlensin vatandas sonra gidecegi yere dinç gidsinde bizde görelim ve bunun gibileri benim yasim 36 ben ankarada 5çeken takimida gördüm taraftar çagirdimi tellere kadar gelip selamliyordu bunlarsa iki adim bile zor atiyo biz istanbulda stadlari % 50 dolduruyorduk ankarada full çekiyorduk evsahibi ekibe sadece kale arkasi verilrdi ama bunlar futbolcunun ve taraftarin karsilikli sevgi ve saygisindan oluyordu tarftar kizsa bagirsa bile oyuncu daha hirslanirdi .tartarada bazi parafosyenellere uymus TRABZON ASKINA KILI BILE KIPIRDAMAZKEN FENERLI OLUN DEYINCE HERKES CANLANIYOR BU KADARMI ZOR TAKIM ASKINA URDA BAGIRMAK YIRTINMAK AYNI SEYLER TOPCULAR IÇINDE GEÇERLI GIDIN ULAN GIDIN BIZLER ÇIKAR OYNARIZ YINE ALKISLANIRIZ RUHUMUZ YETER MAÇI KAZANMAK IÇIN LAF OLSUN DIYE DEMIYORUM KANIZI DÖKER YINE OYNARIZ YINEDE SIZDE DAHA GURURLU OYNARIZ YAZIKLAR OLSUN SIZIN GIBI TARABZONLULARA SAMPIYONLUKLARI BIZ PARAYLA ALMADIK ALIN TERIYLE KAZANILDI YIRTIK AYAKKABILARLA YARIM YAMALAK FORMALARLA KAZANILDI MILYON DOLARLARI ALIYOSUNUZ SEZON SONUNU ILK MAÇTA DÜSÜNMEYE BASLIYORSUNUZ.EYYY YÖNETIM NE BIZLERI NE KENDINIZI KANDIRIN DOSDOGRU KONUSUN BASINA FUTBOLCUYA YANI BODOSLAMA DALACAN INANMAYAN HEMEN VAKIT KAYBETMEDEN O SANIYE DEFOLSUN .......

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Zamanin birinde Mevlana arkadaslari ile gezerken arkadaslarindan biri veliye kenarda oynayan ........leri gösterip:

-Ne kadar da iyi arkadas olmuslar degil mi?.. diye sorar ve o veciz cevabi alir.
    -Aralarina bir kemik at da o zaman bak..

Bana GS kardesligini filan anlatmayin abi.
    Sampiyon olunca kolay gelir kardeslik.
    Kazanan her takimda iyi iliskiler vardir.
    Galatasarayinki de öyle..
    Seneye bakalim böyle sansli olamadiklarinda ayni kardeslik olacak mi?
    Hakan Sükür hirsliymis. Takimi için ugrasiyormus da demeyin.
    O degil mi idi iki kurusa GS'yi satip Inter'e giden. Ondan sonra hem Fatih Terim hem de yönetim hakkinda atip tutan o degil mi idi?
    Gidecek yeri kalmadigi için Galatasaray'a geri döndü abiler bana Hakan'i övmeyin..

Fatih'e de bunu çok görmeyin..
    O adam takimda kalmak istedigi zamanlar Mehmet Ali Yilmaz tarafindan gönderilmedi mi?
    Anortosis maçinda sakat sakat sahaya çikip iki maçta da gol atmadi mi?
    Bu yüreklilik degil mi?
    Ünal bos mukaveleye imza atacagi sene Ankaragücü'ne yollanmadi mi?
    Hami de ayni sekilde gitmedi mi?

Bu yil futbolcular çok isteksizdi ama bu sadece onlarin suçu degildi.,
    Bu yil TRABZONSPOR için sanssiz bir yildi. Takimi ayakta tutan üç futbolcudan ikisi sakatlandi biri on ay ceza aldi..
    Sonrasinda da hedefinden sasmis bir Trabzonspor ortada kaldi.
    Bu yil karavana yildi unu bilin..

Kötü de olsa yüregi ile oynasin yeter diyenler de o zaman Mehmet Yilmaz'in neden gitmesini istiyorlar acaba.
    Bu takimdan gönderilmesi en çok istenen futbolcu oydu..
    Bazen akla hayale sigmayacak hatalar yapti ama hep yüregini ortaya koydu..
    Ona neden kizdiniz o zaman?
    Onun gitmesi neden istendi?

Bu kadar ucuz degil benim TRABZONSPORUM..

Isteyen beni süzme bir salak, isteyen hayalperest, isteyen bilgisiz olarak görsün.
    Ben bu takimin her bir zerresi ile hala arkasindayim..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

adam sanki ben trabzonspordan nefret ediyorum,trabzonspor türkiyede bana küçük geliyor diyor..adam diyor ki kötü oynadim bugün-bu sezon..kaç sezonun yükü var üzerimde,yoruldum..avrupaya gitmek istiyorum..

nesi yanlis bunun?

not:söyleyis tarzina kesinlikle itiraz ediyorum ben de..hemen maç sonunda dememeliydi,bi kaç gün sonra basin toplantisi düzenleyip içindekileri anlatmaliydi..

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ARKADASIM HAKLISIN HAKLISINDA BIZ TAKIMIN OYUNCULARINA SEVDALI DEGILIZ RENKLERINE VE ADINA SEVDALIYIZ GIDEN IGER KALAN SAGLAR BIZIMDIR........

öyle bir duruma düstükki sanki bu takimi sadece taraftar tutuyor sahip çikiyor.....sevgili kaptan sen mi trabzonspor taraftarina trabzonspora bagliligi ögreteceksin bizmi sana ögretecegiz.....sen sorumlulugunu tasiyamiyorsan laubalilikten bunaldiysa bu taraftar hiç konusmana da gerek yokki böyle git yönetime söyle karaliyim de git yani....kameralarin önünde bu camiayi ezdirmeye yermeye küçük düsürmeye ne hakkin var....hesabin neyse git yönetimle gör kameralarin önünde degil.....

yani çocuk gibiler tayfun saha da saçmaliyor sonra yuhlaninca beni çikar diyor iyice saçmaliyor.....stres altinda hep iki büklüm oluyorlar rahat maçlarda da diz boyu laubalilik.....sonra taraftar bana küfretti bilmem ne yuhalandik yok söyle yok böyle.....siz oynadiginiz futbolu televizyondan bir izleyin bakalim.....

Ardisd istemiyoruz artiik [img]smileys/smiley18.gif[/img]

omerkucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Denizli

ÖnceLikLe Su gs ve onun muhtesem profesyoneL futßoLcuLari iLe iLgiLi degerLendirmeLer ßir kenara ßirakiLsin zira Kazandiginda hersey çok güzeLdir!!!

GeLeLim Traßzonspor'a.Herkes ßiriLerini gönderdi hakLi gerekçeLer gösterek ßende ßir kaç tane siraLayayim o zaman..

1-FutßoLcuLugunu,kisiLigini ve TraßzonsporLuLugunu her zaman takdir ettigim fatih tekke;küçüktün hataLar yaptin ve takimdan uzakLastiriLdin sonra ßüyüdün ve geri geldin görüyoruz ki o formayLa daha da büyecegine, küçülüyorsun maalesef..

geLdigin sezon hava aLaninda rakip ßir takimin yöneticisini dövdürttün.

KaptanLigi eLine aLdin.

HazirLik kampinda pozisyona fauL çaLmadi diye ßir hakemi dövdün ßes maç ceza aLdin.

MiLLi takima aLinmadigin yillarin hesabini kimden soracagim dedin senoL günes ve Fatih Terim den oLdugunu hepimiz biLiyoduk ama sen isim vermedin ve ikisiyLe de gayet güLeryüzLe çaListin ama arkadan vir vir söyLenmeyi de ihmaL etmedin ßu ne perhiz ßu ne Lahana tursusu Fatih?

adin mafya iLe aniLir oLdu kameraLar önünde siLahina mermi doLduruLurken görüntüLendin.Kendince hakLi nedenLerin oLabilir ama basin açiklamanda Trabzonspor'a hizmetlerimizin karsiligi bu olmamaLiydi demek gibi bir gafLette buLundun..

biz hep sustuk..Sakat sakat oynadin.Agladigin maçlar oldu bunlari gördügümüzden sustuk ama sen konusunca biz de duramayiz üzgünüz...yolun açik olsun ve dönmemek üzere git.sakin ha hamsiyi,misir ekmegini ve karalahanayi özledim yapamadim edebiyatiylageri gelmek istiyorum deme ...

Sen gökdeniz karadeniz sana satir sarfiyati yapamam suçLu sen degiLsin çünkü haLa o formayi giymenin sorumLuLari hesap vermeLi yoksa senide görebiLirdik kameraLar karsisinda daha fazLa para yada yoruLdum gitmek istiyorum demeciyLe ama suçLusun biLiyosun ve kabahatinLe oturuyosun...

Symek abicim sende hakLisin senin neyine;geçen yiL geLdin kurulu takima cuk oturdun isin kuralinida biLiyodun sevdirdin kendini.(pascal nouma'nin bi sözü sana çok yakisiyo ama o bunu söylerken samimiydi.Ilk maçimda gördüm ki taraftar kosan mücadele eden kendini yirtan oyuncuyu seviyor o gün çözdüm bjk taraftarini ve onlarin istedigini yaptim)sende bize sirin görünmek adina 89 dakika yürüdügün sahada kameraLarin yogunLastigi bos aLanLara öyLe deparLar attin ki gözLerimizi yasarttin baziLarimizi kandirabiLdin ama beni kandiramadin üzgünüm..sana inanmiyorum polonyaLi juventus için baskanin dizLerine kapan seri c de mücadeLe edersin artik..Hem itaLyanLar bizden daha saf beLki bu attigin salakça deparLari yerLer he?

erdinç yavuz köyüne dön.hüseyin çimsir sende bir yaz ara pasi atmak üzerine kurs aL ve real madride mümkünse...lee kardesim ataLarimizin korede döktükLeri kanlarin bosubosuna olusunu sorgulatma bize dön ve ........Lerini besle...jefersson sana ne denir ki sudan çikmis balik gibisin sana sözüm yok haline ve sayende düstügümüz halimize gülüyorum..tayfun cora beni degistirin degiL beni satin de.para tatLi gelmesin o kadar.biraz da onur ve gurur olsun he?

Yattara sen kaL en azindan yetenekLerini gösterebiLiyorsun ve ne isen o sun degismiyosun..Stepanov sen kaL gerçekten azimLisin...Ufukhan sen kaL gençsin ve haLa bir sonraki maç için sabirsizLaniyorsun.Ömer riza kazmasin feLan ama öLümüne oynuyorsun sende kaL..Hasan üçüncü kaptan oL bu formayi en çok sevensin en gözü kara olansin ezdirmezsin bizi sahada sen kaL...Mehmet Yilmaz geri gel sende kazmasin ama her maçta 3 litre su kaybediyosun bi de saçlarin kisa...

Edited by: omerkucuk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Futbolcularin kazandiklari paranin bu kadar büyük olmasinin bu isin ekstrem zor olmasiyla hiç mi ilgisi yok? Savas muhabirleri çok para kazanirlar, çünkü hayatlari risk altindadir, zor sartlarda çalisirlar... Kaptanlar çok kazanir, çünkü hayatlari gemide,5 metrekarede geçer, isleri zordur. MJ'in koruma ekibinin sefinin konserlerinden % 40 aldigini duymustum, malum, zor is, kelle koltukta... Futbolcular da çok kazanirlar... Çünkü sektör büyüktür, eyvallah... Ama ayni amanda zor istir. Küfür yersin, ayagin kirilir bitersin, her iste asil para kazanmaya basladigin zaman olan 30 yasina geldiginde yaslisindir, vesaire... Asgari ücrete oynamiyorsun ki sartlarin cazibesinden bahsedeceksin, yorulacaksin, imza attigin sözlesmenin arkasinda durmak yerine tamir edilemeyecek bir yara açacagini bile bile böyle "kurnazca" bir açiklama yapacaksin...

Faruk'un genele yayarak açtigi konunun Fatih Tekke konusunda özellesmesi ne derece dogru, tartisilir. Ama adam kaptan... Bir çok kisinin idolü olan adamin bu tarzda açiklamalar yapmasi niye 10 yildir kazanmak zorunda oldugumuz hiç bir maçi kazanamadigimizi açikliyor gibi geliyor bana. Trabzonspor küçük ve sahsi hedefleri olan adamlarin takimi haline geliyor. Trabzonspor kaptaninin tek hedefi Avrupa ise ne bekleyelim biz simdi?

Gitmek isteyeni tutmaya çalismak yanlis olur. Allah gönlüne göre versin. Ama olan Trabzonspor'a oluyor ve bu kimsenin umrunda degil. Koca sezon geldi geçti, aklimda kalan tek sey olup olmadigi belli olmayan "abdest alayim kafama sikin" sloganinin milleti nasil tavladigi.

Son olarak, Halilhodzic'e Trabzonspor'un büyüklügünü anlayamadigini düsünerek hep kizdim durdum. Meger adamin kaptaninin tek hedefi Avrupa imis, ne yapacakti baska? Giyabinda özür dileyeyim...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Futbolcularin kazandiklari paranin bu kadar büyük olmasinin bu isin ekstrem zor olmasiyla hiç mi ilgisi yok? Savas muhabirleri çok para kazanirlar, çünkü hayatlari risk altindadir, zor sartlarda çalisirlar... Kaptanlar çok kazanir, çünkü hayatlari gemide,5 metrekarede geçer, isleri zordur. MJ'in koruma ekibinin sefinin konserlerinden % 40 aldigini duymustum, malum, zor is, kelle koltukta... Futbolcular da çok kazanirlar... Çünkü sektör büyüktür, eyvallah... Ama ayni amanda zor istir. Küfür yersin, ayagin kirilir bitersin, her iste asil para kazanmaya basladigin zaman olan 30 yasina geldiginde yaslisindir, vesaire... Asgari ücrete oynamiyorsun ki sartlarin cazibesinden bahsedeceksin, yorulacaksin, imza attigin sözlesmenin arkasinda durmak yerine tamir edilemeyecek bir yara açacagini bile bile böyle "kurnazca" bir açiklama yapacaksin...

Faruk'un genele yayarak açtigi konunun Fatih Tekke konusunda özellesmesi ne derece dogru, tartisilir. Ama adam kaptan... Bir çok kisinin idolü olan adamin bu tarzda açiklamalar yapmasi niye 10 yildir kazanmak zorunda oldugumuz hiç bir maçi kazanamadigimizi açikliyor gibi geliyor bana. Trabzonspor küçük ve sahsi hedefleri olan adamlarin takimi haline geliyor. Trabzonspor kaptaninin tek hedefi Avrupa ise ne bekleyelim biz simdi?

Gitmek isteyeni tutmaya çalismak yanlis olur. Allah gönlüne göre versin. Ama olan Trabzonspor'a oluyor ve bu kimsenin umrunda degil. Koca sezon geldi geçti, aklimda kalan tek sey olup olmadigi belli olmayan "abdest alayim kafama sikin" sloganinin milleti nasil tavladigi.

Son olarak, Halilhodzic'e Trabzonspor'un büyüklügünü anlayamadigini düsünerek hep kizdim durdum. Meger adamin kaptaninin tek hedefi Avrupa imis, ne yapacakti baska? Giyabinda özür dileyeyim...

Giden gitiin bende yorgunum yillardir çalisiyorum, ne olcakk,

acica desin kardesim avrupada oynamak istiyorum ,bence yonetim onu bu sezonda takimda tutarsa gecen sezondan farkimiz kalmaz,

geronimo_61
    Ziyaretçi

valla ne diyeyim ya içim aciyor kendime kiziyorum...

bu ne perhiz bu ne lahana tursusudur diye

biz sadece trabzonsporu sevdik diyoruz (m) amma velakin hedefinde trabzonspor olmayan adamlarin demeçleri yüzünden bir sürü kafa ütülüyoruz. yazik ya bu taraftara...

* hani nerde tek hedefim trabzonspor da sampiyon olmak diyen kaptan

* hani nerde ben trabzonspordan baska takimda oynamam deyipte baskalarina imza atan dünya yildizimiz...

allah askina söyleyin yaaa. ne gördünüz siz neler yasadiniz... yüzünüze bakmayan 5 numaralar olmadi mi, gözünüzün içine baka baka yalan söyleyen 61 numaralar, yanindaki topa kosmaya üsenen 9 numaralar, sürekli taraftari suçlayan onlara el kol hareketi yapan futbolculari görmediniz mi. ben gördüm, aglattilar beni her seferinde her seferinde bu adamalrin giydigi forma için kavgalar ettim. maç izlerken pozisyon icabi bende alan daralttim, kontraya çiktim. televizyon basinda maç izlerken bende genis deparlar attim ama sonuç ne oldu.

suçlu taraftar oldu. helal olsun valla. artik sizin ekmek tekneniz trabzonspor olmaz insallah. gider aç karninizi milan da, juventus da, barcelona da, real madrid de doyurursunuz.

ben bunlari gördüm bunlari yasadim..

ne mutlu sizlere,Ali kemalleri, Dozer Cemilleri, Dobi Hasanlari, Turgaylari, Hüseyinleri, Necmileri izlemis olanlar

sizler adam izlediniz sade futbolcu degil.

biz ortada futbolcu bile göremedik

hürmetle...........

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün bir gazetede okurken çok hosuma giden bir yazi, daha da önemlisi bir SPORCU PROFiLi. Buyrun üsenmeyin siz de okuyun. Iste benim ve eminim ki pek çogunuzun da "örnek sporcu" diyebileceginiz bir basari mimari, bir efsane.

O, tipik "nevi sahsina münhasir" bir sporcu. Dünyada güresi yönetenler gücünden, dayanikliligindan, hele kavradigi anda rakibinin aga takilmis balik gibi çirpinmasindan öyle etkilendi ki "Asrin Güresçisi" deyiverdiler...

Türkiye'de güresi seven sevmeyen herkes onu taniyor, biliyor. Yasar Dogu, Mahmut Atalay, Tevfik Kis, Gazanfer Bilge gibi adi ileride "efsane" gibi anilacak noktaya çoktan gelmis.
    Ama bu görüntü, ona, bir yandan, kendi deyisiyle, "Sifiri bilirim. Ama bugün ekonomik sorunlari astim" diyebilecek bir tablo yaratirken diger yandan da kendisinin bile kavramakta zorlandigi bir "yük"ü omuzlarina bindirmis: Kendisini toplumuna, ülkesine karsi sorumlu görüyor.
    Küçük çocuklarin kendisini örnek aldigini söylüyor. Ilkokullara, liselere, üniversitelere konferanslara çagriliyor. Pek çok gencin, agzindan çikacak sözleri bekledigini, etkilenmeye hazir oldugunu düsünüyor. Bu durum okullarla da sinirli kalmiyor. Belediyeler, pek çok sivil toplum örgütü Hamza'yi dinlemek için telefonunu çaldirip duruyor.
    Ona da bu durumda "Madem ki bu noktaya gelmisim. Insanimla bütünlesmisim. Ona göre yasamam gerekiyor" demek kaliyor.
    Ama Hamza bunu yasarken sadece olumlu, motive edici yaniyla kalamiyor. Bu "yük" bazen dogal olarak çok bunaltiyor onu.
    Iste o zaman her seyden derhal uzaklasmak istiyor ve yapiyor.
    Bir de... Sey... (Bunu ifade ederken, çocukça gülüyor...) Çizgisini korumak adina evlen(e)memis oldugunu da söylemekten geri kalmiyor.
    Ama anliyoruz ki, "o konuya" da çok çok az kalmis...
    Iste 8 Avrupa, 2 Dünya, 2 de Olimpiyat Sampiyonlugu kazanmis "Asrin Güresçisi" Hamza Yerlikaya'nin sorularimiza verdigi yanitlari:

Su anda zirvedesin. Peki yenilme korkusu tasiyor musun?
    Yenilmekten korkma diye bir düsüncem yok. Korkarsan asla basanli olamazsin. Sürekli bir baski ortami oldugu kesin. Ama bunlari kafamdan tamamen atmis durumdayim. Hiç yok. Basarisiz olsam da olmasam da mücadeleme devam ediyorum. Yenilgi korkusunu kafadan silmek lazim.
    Pek çok "diger" sporcu için bu geçerli olabilir ama "sen" olunca is degismiyor mu?
    Hayir, öyle yasayamayiz. Inandigimiz bir dava var, yürüyoruz. Huzurluyum ben.
    Son noktan 2008 Pekin mi? Pekin çok önemli ama son nokta diyemem. Ortam, atmosfer ve de vücuduma bagli... Güres kolay birakilmaz. Kimse birakmak istemez. Benim kilomda benim yerimi almak, milli takima girmek isteyen sporcu kardeslerim var. Kimse vazgeçmez. Ben de gidebildigim yere kadar gitmek isterim.
    Hakkinda "bitti" sözleri çok söylendi» Özellikle Atina'dan sonra...
    2004'de sikintili bir süreç yasadim. Istedigim sonucu alamadim. Hakkimda "Acaba, tekrar güresebilir mi?" diye düsünenler oldu. Ama basarisizligimi reddetip de herhangi bir mazeretin altina hiç girmedim. Inancimi, umudumu hiç kirmadim. Çünkü kendimi ülkeme adadim. Beni hiçkimse hiçbir sey yildiramaz..
    Bir de kurallar degisince zorlanacagin ileri sürüldü...
    Her seferinde sampiyon olup geldim. Bu isin babasi madalyadir. Alirsin, ses kesilir. Tabii ki elestiri olacak. Hakaret olmadigi sürece sorun yok...
    Yolda sokakta seni tanimayan yok» Yasar Dogu gibi bir noktaya geldigini düsünüyor musun?
    Ben öyle bir iz birakalim istiyorum ki, dünya "Hamza gibi güresiyor" desin. Bunun için için çalisiyorum. Ama bize destek lazim. Türk toplumunun duasi, sevgisi, belirli yerlerdeki insanlarin destegi lazim... Ben iyi, basarili bir sporcu olabilirim. Ama kendimi toplumdan soyutlamadim. Hep halkin içinde yer aldim. Nereden geldigimizi, dünümüzü hiç unutmayacagiz.
    Dün neredeydin Hamza? Dün siradan bir Hamza Yerlikaya'ydim. Bugün sampiyon Hamza'yim. Dün fakir bir Hamza vardi, bugün maddi gücünü elde etmis bir Hamza var. Degisen çok sey oldu.
    Aktif sporu biraktiktan sonra ne yapacaksin? Hatta su anda bile yapmayi özledigin bir seyler yok mu?
    Türkiye'de güresçi ve antrenör sikintisi yok. Türkiye madalyasiz bir turnuva kesinlikle görmez. Ama Türkiye'de ciddi anlamda idareci sikintisi var. Bizlerin de elini tasin altina koymasi lazim. Kimsenin kaçmaya hakki yok. Bizler herseyimizi buradan yaptik. Buraya geri verme zorundayiz. Bu anlamda bir yerlerde olurum ama hangi noktada olurum bilmem.
    Spordan sorumlu bakan olsan?(Gülüyor) Su andaki bakanimiz bu görevi çok iyi yapiyor...

Yillardir sporun içindesin... Aktarmak yansitmak istemez misin? Siyaset bu anlamda kötü bir sey mi?
    Kafamdan geçirdigim çok sey var. Ama su anda aktif sporcuyum. Ben güresçiyim. Siyasetten anlamam. Güresle ugrasanlar genellikle "gariban çevrenin" çocuklari olarak algilanir. Sence de öyle mi?
    Basketbolü hariç tutarsak, zengin olup da spor yapan bir insan gösterebilir misin? Bir tane zenginini göster bana. Bugün toplumda bir farklilik varsa bu 90'dan sonra olmaya basladi. Ilerlemeye basladi. Evini gördü, parayi gördü. Güres de ayni. Güres de camialar içinde bozulmamis, bozulmayacak yegane camia.
    Güres disinda neler yapiyorsun? Eskiden robot gibi bir hayatimiz vardi. Kamplar azaldiktan sonra daha iyiyiz. Çünkü lig sistemi var. Güresçiler sürekli hazir. Sosyal aktivitelere zaman kaliyor. Voleybol izlemeye çok gidiyorum. Futbol malum. Arabayla gezmeyi, denizi çok severim. Yeni dostluklar kurmayi severim. Istanbul'u severim. Ankara bana fazla bürokratik geliyor. Istanbul' çok alisigim. Denizsiz duramam zaten...

Evlenmeye firsat bulamadim
    Evlenmedin hâlâ... Ya da ailen gibi soralim: "Arkadaslarinin hepsi çoluk çocuga karisti çoktan"...
    O da olacak insallah... Güres mi izin vermedi.
    Simdi bakin, bir misyon tasidik. Benim mantikli düsünmeye vaktim olmadi. Ya yardan geçeceksin ya serden. Bir anda 3-4 isi yapmak kolay degil. Benim her seyim mücadele. Ama mücadelem bir kulüp ya da bir sirket için degil ki... Ülke için... Ülke için sorumluluk yüklenmek de bir ayricalik... Ben buna talip oldum ve yillardir da yapiyorum. Bir de tabii sporu en yogun yaptigim dönemlerde, esini eve birakip, maça, kampa gitme haksizlik olmaz miydi? Ben Evlenmedin hâlâ... Ya da ailen gibi soralim: "Arkadaslarinin hepsi çoluk çocuga karisti çoktan"...
    O da olacak insallah... Güres mi izin vermedi.
    Simdi bakin, bir misyon tasidik. Benim mantikli düsünmeye vaktim olmadi. Ya yardan geçeceksin ya serden. Bir anda 3-4 isi yapmak kolay degil. Benim her seyim mücadele. Ama mücadelem bir kulüp ya da bir sirket için degil ki... Ülke için... Ülke için sorumluluk yüklenmek de bir ayricalik... Ben buna talip oldum ve yillardir da yapiyorum. Bir de tabii sporu en yogun yaptigim dönemlerde, esini eve birakip, maça, kampa gitme haksizlik olmaz miydi? Ben
    tercihimi böyle kullandim. Son zamanlarda "artik evlen" sözleri artmaya basladi.
    0 çizgiye geldim artik. Insallah aile yasantim da spor yasantim gibi güzel olur.
    Buradan kendini "feda ettin" sonucuna ulasabilir miyiz? Ülkem için o noktadayim. Hep de kalacagim.

Bunalinca yurt disina kaçiyorum
    Ne zaman bunaldigini hissediyorsun, kaçma duygusuna kapiliyorsun?
    Artik beyin olarak tikandigim zaman olursa... Bizim isimiz stres. Artik düsünemiyorsam, hata yapiyorsam, hata yaptigim birileri tarafindan siklikla dile getiriliyorsa hemen çeker giderim... Insan kirabiliriz, yanlis kararlar verebiliriz, gitmek lazim...

Ne yapiyorsun?
    Yurtiçi ya da yurt disina giderim... Hollanda, Almanya, ABD olabilir. Yurtiçinde de çesitli yerler var. Bodrum hariç... Ama öyle ortalikta, herkesin yogunlukla gittigi yerler degil buralar. En çok yurt disinda yalniz basima, taninmadan, bilinmeden yürümek, dolasmak hosuma gider. Kafami böyle rahat bosalttigimi hissedebiliyorum.
    Özel, iyi dostlanm var... Onlarla birlikte olmak hosuma gider.

Televole gençlige kiziyorum
    Sabahtan aksama kadar güresin içindesin. Bir de bu sorumluluk duygusu. Kaçmak, çikmak, baska sey düsünmek istedigin zamanlar olmuyor mu?
    Yoruldugumu hissettigim oluyor. Hatta güresin disindaki hayatim bazen beni daha fazla yoruyor diye düsünüyorum. Basarinin getirdigi bazi seyler var. Kosturmak zorundasin. Bilgilerini aktarmak zorundasin. Televole gençlik pek hosuma gitmiyor. Kiziyorum. Bazi seyleri bu televole gençlikten kurtarmak lazim. Ciddi manada düsüncelerim var onlari okullarda özellikle söylüyorum. Televoleden alacagi nedir? Ben diyorum ki Reina'ya Laila'ya gidilsin, ben de gidiyorum. Disko ortaminda bir yerlere gidiyorum. Gidiyorum ama ben özenmem. Kim olursa olsun parami verir, dinlerim, keyif de alirim. Kimseye özenmez misin? Kime özenirim. Vatanina, milletine, devletine ne yapmis... Atatürk'e durup duruken mi özeniyoruz? Durup duruken mi yapmis oldugu seyleri seviyoruz? Bugün insanlar bazi seyleri çok karistirmaya basladi. Özenme noktasinda insanlari uyarmak lazim.

Ben Trabzonspor'da da, tüm takimlarda da böyle sporcular görmek istiyorum.

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı omerkucuk Nickli Üyeden Alıntı

ÖnceLikLe Su gs ve onun muhtesem profesyoneL futßoLcuLari iLe iLgiLi degerLendirmeLer ßir kenara ßirakiLsin zira Kazandiginda hersey çok güzeLdir!!!

GeLeLim Traßzonspor'a.Herkes ßiriLerini gönderdi hakLi gerekçeLer gösterek ßende ßir kaç tane siraLayayim o zaman..

1-FutßoLcuLugunu,kisiLigini ve TraßzonsporLuLugunu her zaman takdir ettigim fatih tekke;küçüktün hataLar yaptin ve takimdan uzakLastiriLdin sonra ßüyüdün ve geri geldin görüyoruz ki o formayLa daha da büyecegine, küçülüyorsun maalesef..

geLdigin sezon hava aLaninda rakip ßir takimin yöneticisini dövdürttün.

KaptanLigi eLine aLdin.

HazirLik kampinda pozisyona fauL çaLmadi diye ßir hakemi dövdün ßes maç ceza aLdin.

MiLLi takima aLinmadigin yillarin hesabini kimden soracagim dedin senoL günes ve Fatih Terim den oLdugunu hepimiz biLiyoduk ama sen isim vermedin ve ikisiyLe de gayet güLeryüzLe çaListin ama arkadan vir vir söyLenmeyi de ihmaL etmedin ßu ne perhiz ßu ne Lahana tursusu Fatih?

adin mafya iLe aniLir oLdu kameraLar önünde siLahina mermi doLduruLurken görüntüLendin.Kendince hakLi nedenLerin oLabilir ama basin açiklamanda Trabzonspor'a hizmetlerimizin karsiligi bu olmamaLiydi demek gibi bir gafLette buLundun..

biz hep sustuk..Sakat sakat oynadin.Agladigin maçlar oldu bunlari gördügümüzden sustuk ama sen konusunca biz de duramayiz üzgünüz...yolun açik olsun ve dönmemek üzere git.sakin ha hamsiyi,misir ekmegini ve karalahanayi özledim yapamadim edebiyatiylageri gelmek istiyorum deme ...

Sen gökdeniz karadeniz sana satir sarfiyati yapamam suçLu sen degiLsin çünkü haLa o formayi giymenin sorumLuLari hesap vermeLi yoksa senide görebiLirdik kameraLar karsisinda daha fazLa para yada yoruLdum gitmek istiyorum demeciyLe ama suçLusun biLiyosun ve kabahatinLe oturuyosun...

Symek abicim sende hakLisin senin neyine;geçen yiL geLdin kurulu takima cuk oturdun isin kuralinida biLiyodun sevdirdin kendini.(pascal nouma'nin bi sözü sana çok yakisiyo ama o bunu söylerken samimiydi.Ilk maçimda gördüm ki taraftar kosan mücadele eden kendini yirtan oyuncuyu seviyor o gün çözdüm bjk taraftarini ve onlarin istedigini yaptim)sende bize sirin görünmek adina 89 dakika yürüdügün sahada kameraLarin yogunLastigi bos aLanLara öyLe deparLar attin ki gözLerimizi yasarttin baziLarimizi kandirabiLdin ama beni kandiramadin üzgünüm..sana inanmiyorum polonyaLi juventus için baskanin dizLerine kapan seri c de mücadeLe edersin artik..Hem itaLyanLar bizden daha saf beLki bu attigin salakça deparLari yerLer he?

erdinç yavuz köyüne dön.hüseyin çimsir sende bir yaz ara pasi atmak üzerine kurs aL ve real madride mümkünse...lee kardesim ataLarimizin korede döktükLeri kanlarin bosubosuna olusunu sorgulatma bize dön ve ........Lerini besle...jefersson sana ne denir ki sudan çikmis balik gibisin sana sözüm yok haline ve sayende düstügümüz halimize gülüyorum..tayfun cora beni degistirin degiL beni satin de.para tatLi gelmesin o kadar.biraz da onur ve gurur olsun he?

Yattara sen kaL en azindan yetenekLerini gösterebiLiyorsun ve ne isen o sun degismiyosun..Stepanov sen kaL gerçekten azimLisin...Ufukhan sen kaL gençsin ve haLa bir sonraki maç için sabirsizLaniyorsun.Ömer riza kazmasin feLan ama öLümüne oynuyorsun sende kaL..Hasan üçüncü kaptan oL bu formayi en çok sevensin en gözü kara olansin ezdirmezsin bizi sahada sen kaL...Mehmet Yilmaz geri gel sende kazmasin ama her maçta 3 litre su kaybediyosun bi de saçlarin kisa...

abi szymek,fatih,gökdeniz hakkinda komple teorilerini büyük bir saskinlikla izledim hadi gökdeniz neysede fatih tekke ve szymek hakkinda ki söylemlerine sasirmamak elde degil,tüm bunlari yapiyorlar yattara geldiginden beri bise yapmiyor öylemi? esas hayati filmlik olan yattara es geçiliyor öylemi! ufukhan ömer rizalara kaldik öylemi?

tamam iyi oynanmayabilir ama söyle bisey varki basata fatih tekke ve szymek olmak üzere bunlara milani da ekleyebiliriz her maçta büyük bir özveriyle oynadilar,szymek degilmi ayagi kirildiktan sonra ilk maçina(rize)çikma denmesine ragmen takimin bana ihtiyaci var çikicam diyen,tottinin ayagi kirildi adami dogru düzgün oynatmiyolar bile totti bile ayagi kirilinca sezonu kapatiyor oynamiyor kendimi riske atmam diyor szymek inatla oynayacam demesi suç oluyor hee,keza fatih tekke de ayni adam hiç bir maç tam saglam oynamadi!

bu takimi bu halen getiren yan futbolcular dedigimiz ts de oynamayi haketmeyenlerdir takimin kimyasini bozanlardir,sorunu yanlis yerde araya araya bu hale geldik zaten..

yeter artik...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)