Sayfa 59 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 49 57 58 59 60 61 SonuncuSonuncu
Toplam 1509 adet sonuctan sayfa basi 1,451 ile 1,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Final 6. Hafta| Beþiktaþ 1 - 1 TRABZONSPOR | Þampiyonlar Ligindeyiz !

CEMEFKER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    48

Henrike bu takýmda her zaman olmazý lazým terminatör görüntüsü ile. Tabi olaya bir de mali açýdan fayda-maliyet konusundan bakmak lazým. Ancak bir yýl daha þans verilerse iþ yapacaðýna inanýyorum. Adrian ise geldiðinden beri yoklarý oynadý. Yönetim, teknik ekip mutlaka konuþuyordur kendisi ile ancak burda mutsuz gibi. -Kafasý iyi- olmayan birinin tabi oynamasý zor....Yeteneði belli, en az bir Olcan kadar yararlý olabilir, iþ o formu, motivasyonu saðlamasýnda.

Fitne yapmak istemiyorum, ancak Burak'ýn baþka takýmlarla görüþtüðü, gitmek istediði yönünde haberlerden yola çýkarak dün ki maçta yaptýðý taraftar ile karþý karþýya gelip - bak beni taraftarlar istemiyor- diyerek ayrýlýk olayýný hýzlandýrmak istiyor gibi.... Ondan önce de havaalanýndan attýðý twette - ben ne yaptým, taraftar bana niye küfür ediyor- demiþti.
    ''Küçük insanlar kiþileri, normal insanlar olaylarý, büyük insanlar fikirleri tartýþýr''Hyman G. Ricover

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Helvacý61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

zokora ve colman gibi yabancýlar olsun...adamlar yürekleriyle oynuyor..aldýklarý paralar helal olsun serkana yaptýðý hizmetlerden ötürü teþekkür etme zamaný geldi..fener maçýnda bienvenüye attýrdýðý gol bende her zaman soru iþareti olarak kalacak...ama þu zokoraya bayýlýyorum..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Helvacý61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

burak hakem tarafýndan haksýz yere atýlýp taraftarýn önüne atýldý.. hakemin yaptýðý bu þerefsizlik ve sinsi plana alet olmayalým buraka sahip çýkalým..buraðýn atýlmasý hakemin o. çocukluðu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

celustka, cehc, zokora, colman, alan, henri, vittek takýmda kalýr gerisi yolcu. Jebrin kiralýk devam eder
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

kýrmýzý kart tam bir rezalet...burak ernst'i göðsünden itiyor...vurma yok bir þey yok...egemen bile hakeme bir þey yok hocam diye ellini sallýyor...ama özertenin tetikçisi olduðu anlaþýlan yardýmcý kenardan koptu geldi ve fýrat'a at burak'ý dedi...ama plan çöktü...olcan darbeyi vurdu çeteye...Trabzonspor'u 3.yapmak istemedilerki þampiyonlar liginde ben oynýycam diye ortalýðý karýþtýrmasýn...hatta 4.olup baraj maçý oynasak muhtemelen o maçta da katledilecek ve avrupa dýþýna itilecektik...
    Konu winner tarafýndan (12.05.2012 Saat 10:40 ) deðiþtirilmiþtir.
    ÖNCE TRABZONSPOR DÝYECEKSÝN…ENDÜSTRÝYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DÝREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBÝMÝZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOÐLU

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

Alýntý worldmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne alakasi var. Adam daha gecen mac az kalsin atiyordu fbye. Ne gareziniz var yahu su adama. En etkili kullanan oyuncu Burak yani bunu gordugunuz halde dalga gecer gibi yazmaniz da ayri bir dalga konusu oluyor...
    * Burak kendi kendine sinirleniyor, bir tavýrlar son zamanlarda buna ne hakký var ? Esas onun derdi nedir onu anlayamýyorum ben. Yoksa Burak'la ne derdimiz olabilir bizim. Hal ve hareketlerden bahsediyoruz burda...
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Tangerine Dream - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir

Alýntý demir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    caným sehrýmýn guzel taraftarlarý )) demek colman býzden oldugu ýcýn kýrmýzý gordu
    Ýkinci sarýyý kasýtlý mý yedi yani? Bana göre aðýr bir karardý ve pek çok hakem o pozisyonda sarý kart çýkartmazdý. Ayrýca ýrkçý pisliði yerde tekmelemesiyle gözüme daha çok girmiþtir.
    Sizler korktunuz... Dinlemekten bile korktunuz...

Samet GÜVEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Helvacý61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    zokora ve colman gibi yabancýlar olsun...adamlar yürekleriyle oynuyor..aldýklarý paralar helal olsun serkana yaptýðý hizmetlerden ötürü teþekkür etme zamaný geldi..fener maçýnda bienvenüye attýrdýðý gol bende her zaman soru iþareti olarak kalacak...ama þu zokoraya bayýlýyorum..

Trabzonlu taraftarlarýn hýrsý ne kadarsa sanki colman la zokora nýnda hýrsý öyleydi son bir kaç maçtýr. yani bilmeden izlesem biri farozlu biri sürmeneli filan derim. Ýnanýlmaz taktir ettim.

rutin maçlarda pek sahne almýyorlar ama ne zaman onlara ihtiyaç duyulsa inanýlmaz bir þekilde ön plana çýkýyorlar. takýmý sahipleniyorlar.

Burak ý konuþmanýn gereði yok. Kýrmýzý kart yediði için demiyorum emin olun, son 1 aydýr niyeti her hareketiyle bellidir. Burak bizde kalýrsa o da bizde kaybederiz artýk.
    Oscar CARDOZO
    Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerçek deðeri gittikten sonra anlaþýlacak olan bir sanatçý. Ortaçað döneminde ''farklý'' olduðu için idam edilen insanlar gibi.

Nereden
    Malatya
    Yaþ
    51

kartlarda hakem rezaleti yaþandý. haksýz kýrmýzý kart yüzünden buraða saldýrmak insafsýzlýktýr. colmanýn 2. sarýsý bile aðýr karardý! hekem belli ki tetikçi olarak atandý ama oyun bozuldu

ONUR BEKAR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    41

burak, trabzonspora oynanan oyunun farkýnda deðilmi ? adamlarýn yapmak istedikleri aþikar ortada dururken bunlara fýrsat vermek neden? ben burak ile erntsin pozisyonunda her ne kadar ernts denen zatý muhterem haksýz olsada buraký haksýz görüyorum.. burak bu takýmý hak etmeyen bir oyuncu... açýkça defolup gitsin bu takýmdan...
    Emekleri çaldýn yine.
    Günahkarsýn Fenerbahçe !
    Ama bu dünyada, ama Ahirette,
    Yakandayýz Fenerbahçe !

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Belki de maç sonunda herkes ÞL'ye gideceðimize inandýðý için o kadar sevindi... Haklýsýnýz... Þampiyonlar Liginde'yiz.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Zokora'nýn kendini topun önüne atmasý beni bitirdi... Ýnanmýþlýk,kendini adamýþlýk budur!!!
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Burakýn gýtsin kalsýn tartýþmalarý yapýlmasý doðaldýrda.defolup gýtsýn falan demek ayýptýr.býrýmýze kalkýp küfürmü etmýþ?boþ kaleye topumu atmamýþ?kendýný býlerekmý attýrmýþ?her güzelin býr kusuru vardýr.býzým uþakýn kusuruda tahrýklere kolay kapýlýyor.2 senede süper star olan Burak kendýne az daha çeký düzen verýr hatalarýndan ders alýr.zor olan elýnde tutmaktýr.Burak kalacak.

Tolunay Abdioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Ernst Burak'a küfür ediyor. Yardýmcý onu görmüyor. Gerisi zaten malum. Ligtv'de bu olayý 1 kere gösteriyor. O da yanlýþlýkla.

Samet GÜVEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Zokora'nýn kendini topun önüne atmasý beni bitirdi... Ýnanmýþlýk,kendini adamýþlýk budur!!!
    Aynen, artýk en son gücüyle can havliyle o topun önüne kendini atmasý felaketti. yani ne bilim resmen duygulandým. herkes takýmý için öyle oynamýyor. profesyonellik bu olsa gerek.

daha ilk senesi, nice yýllanmýþlar var bir tafarlarýna toz kondurtmuyorlar.

Fatih arkadaþýma katýlýyorum. Eleþtirmek bir tarafa da hakarete gerek yok. Ama açýk olan bir þey var yine yazacaðým. Burak ýn kalmasý gelecek sene Trabzonspora da Burak ada zarar verecektir.
    Oscar CARDOZO
    Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerçek deðeri gittikten sonra anlaþýlacak olan bir sanatçý. Ortaçað döneminde ''farklý'' olduðu için idam edilen insanlar gibi.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

fazla uzatmaya gerek yok kýrmýzý kart sacmalýk en fazla sarý kartýlýk pozýsyon besýktasýn cocuðu fýrat aydýnuz yapcaðýný yaptý yýne burakýnký kýrmýzý kartsa eðer qeramanýn halýle gýrmesý kastý cýft kýrmýzý..uzatmaya gerek yok takýmdan buraðýn gollerýný olcanýn gollerýný cýkarýn takým kume hattýndadaydý dusmustu belkýde..kalcak yabancýlar colman zokora ýlk 11 kalmalý alan ve celutskada yedek olarak takýmda tutulabýlýr gerý kalan yabancýlarýn hepsýyle acýlen yolarýn ayrýlmasý gerek zararýn neresýnden donersen kar..yerlýlerdende serkana artýk tesekkur edýlmelý 2 ýyý kalecý takýma fazla tolgada ýyý býr paraya satýlabýlýyorsa satýlmalý kale onura devredýlmelý..nokta transferler sart bu sene gýdýp oynatmayacaklarý adamlara mýlyonlarý dokmenýn anlamý yok..aykutda 1461 e kýralanmalý bank asyada jebrýnle býrlýkde gelýstýmelerý sart kendýlerýný..

zarge - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

valla renkdaþlar
    on kiþi kaldýktan sonra hele de 1-0 geriye düþtükten sonra
    1-1'i yakalamamýz bir mucizeydi ve oldu.
    ben bunun tesadüf olmadýðýný düþünüyorum
    ilahi kader yine biz þamp.ligine gideceðiz
    bu kesin yani uefa þikecileri bu kadar þeyden sonra
    yine almayacaktýr þamp.ligine
    Arkadaþlar, alnýmýzýn akýyla hep birlikte bugünlere geldik. Tarih bunu yazar, hiç kimseye borcumuz yok. Biz ilkeli ve dürüstlükle, emek verdik, parayla yapýlmayan iþleri, biz, emekle yaptýk. Destek verdiniz, saðolun. Adalet yerini bulmazsa, ilahi adalet elbette yerini bulur. Hakkýnýzý Helal Edin...Þenol GÜNEÞ

lazzz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

farkýndamýsýnýz 12 e 10 oynadýk dün zokora geldýgýnden berý en iyi oyununu oynadý sanký trabzonluymus gýbý colmanda mukemmeldý hele zokoranýn topun onune atlayýp yuvarlanmasý cok komýktý ve cok anlamlýydý aslýnda inþþ gitmez zoko reis
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGÝSÝ'nin önüne gecmiþtir

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Burak defolup gideceðine, Burak'a defolsun gitsin diyenler defolup gitsinler.
    Hep yýkmak, hep yýkmak.
    Elimizdekilere yenilerini eklemek yok, elindekileri at, yenilerini al.
    Sonra da her sene ''neden böyle oldu diye'' aðla.
    Gidin iþinize gücünüze bakýn ya.

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

Alýntý Helvacý61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aynen katýlýyorum. o bienvenü'nün attýðý golde serkan hakkýnda kafamda soru iþaretleri oluþmaya baþladý.

Necmettin ALTUNTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    71

Ýlk önce yerli transferleri halletmemiz lazým.Daha sonra yabancý transferlere yönelmemiz gerekir.Bunlarda hata yapmamalýyýz.Burak kalmalý.Terapiye ihtiyacý var.Her elimize geleni þuyu var gitsin buyu var gitsin deme lüksümüz yok.
    Eski kullanýcý adým:Nurver

Ahmet Ertuðrul SÖNMEZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yemin ederim gözlerim doldu o pozisyonda....
    Oðlumsuz bir yaþam DÜÞÜNEMÝYORUM...!

Zalimler Ýçin Yaþasýn CEHENNEM.....!!

Onur Civelek61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

34 maçta 33 gol atan adamýn eleþtirildiði yerdir Trabzon
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Þikebahçe düþsün ligtv alacaðým =)

Fatih ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Burak haksýzdýr, körü körüne savunmanýn anlamý yoktur ama yakýp yýkmanýn da anlamý yoktur...

Þu davranýþtan da vazgeçelim, 33 gol attý, eleþtirmeyelim...Yanlýþý varsa söylemek zorundayýz ama yýkmadan...

Mesela pozisyon daha çok itmek gibi görünüyor, üstelik Ernst'in tahriði var, ikisini de sarý kart gösterilmeli ve pozisyon kapatýlmalýydý, haa hakemin hatasý var ama Burak da bu kadar kritik bir maçta asla böyle bir hareket yapmamalýydý...

Ben Burak'ýn dün ki oyununu çok beðenmiþtim ama tahriðe dayanamadý ve yapmamasý gereken bir hareket yaptý, bunlarý geride býrakmýþtýk ama iþte...

Dün ki maça gelirsek tek tek isim yazmaya gerek yok, takým komple iyiydi ama Halil, Zokora, Colman benim için en uçtaydýlar, maçýn yýldýzý adayým ise Halil Altýntop...
    Konu Fatih ÇOLAK tarafýndan (12.05.2012 Saat 11:57 ) deðiþtirilmiþtir.

Necmettin ALTUNTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    71

Fatih yeðenim haklýsýn.Hamit ayný zamanda çok tekme ve darbe yedi.
    Eski kullanýcý adým:Nurver

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)