Sayfa 97 Toplam 97 Sayfadan BirinciBirinci ... 47 87 95 96 97
Toplam 2424 adet sonuctan sayfa basi 2,401 ile 2,424 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 32.Hafta | Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Bu sene oynadýðýmýz 5. derbi maçýydý, 5 maçta da aleni hakem hatalarý ile neredeyse 6-7 puanýmýz çalýndý. Peki bizim yöneticiler aðýzlarýný açýp bir çift kelime ettiler mi?
    Peki ayný olay rakiplerimizden herhangi birinin baþýna sadece '1' maçta gelseydi acaba ortalýk toz duman olurmuydu olmazmýydý.Ýþte bizim saha dýþýnda da büyüklüðümüzü ispatlamamýz gerekir.Hasan Yener gibi hakemlere iyi niyetle bakarsak daha çooook puanlar çalýnýr...
    2011 yýlýnda þike yoktur diyen namussuzdur...

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Tam da istediðimiz gibi baþladýk maça. Önde basan, rakibe baský uygulayan , rakip kalede rahat görünen bi pozisyondaydýk.

Ýki gece öncesinde görmüþtüm rüyamda maçý. Maç oynanýrken Gs yarýalanýnda, yerde bi gsli futbolcu...Oyun duruyor..Bizim Colman, adamýn baþýnda. Eðilmiþ yere.. Elleriyle adamýn beline bastýrýyor. Ve baðýrýyor: "Bordoooooooooo!" Staddan bi uðultu: "Maviiiiiiiiiiiiii!" Colman yineliyor: "Bordoooooooooooo!". Taraftar peþinden: "Maviiiiiiii!" Herkes donmuþ vaziyette izliyo olan biteni. Spiker þokta: "Þu an sahada çok enteresan görüntüler yaþanýyor." Ýþte tam da, Colman'ýn bu hareketi yaptýðý noktadan verdi asisti Burak'a. Ve gol.

Sonrasýnda kaçan pozisyonlar. Bir türlü takým arkadaþýna atýlmayan toplar yüüznden kaybedilen farka gitme beceriksizlikleri. Her þeye raðmen, puan kaybetmeyi hak etmeyen bi görüntü. Ama, yine abidik gubidik bi penaltýyla giden 2 puan. Üstelik son anlarda maðlup olma riski yaþayarak.

Ben kýzamýyorum takýma. Ha sanki normalde, çok mu kýzabiliyorum bu takýma? Ama bu ara, hiç kýzamýyorum. Zira robot deðil bu adamlar. Neredeyse yepyeni bi kadro ile çýkýldý yola. Ki sizi bilmem ama, ilk dört bile mucize gibi geliyordu baþlarda bana. Zaten ligin de keyfi mi kalmýþtý sanki. Ama diyoruz ya hani: "Bu takýmýn formasý girer ilk dörde." Tam da öyle oldu iþte.

Pazar günü alalým da maçý. Baþka bi isteðim yoktur. Þimdilik en azýndan

fb, Avi Aker'imde sevinemesin arkadaþ! Gözüm görmek istemiyor o görüntüleri!

Trabzonspor'um, streslik bi durum yok. Ne için oynayacaðýnýn fakýnda ol, kafi!
    Konu 61viya tarafýndan (26.03.2012 Saat 22:56 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Orada birisi farklý yürüyordur."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Trabzonsporun hakkýný gasbedenler ve Trabzonsporla uðraþanlar bir gün cezasýný buluyor merak etmeyin
    Tarihte örnekleri dolu
    FB en fazla Trabzonsporla uðraþan kulüp oldu,
    Ne oldu adamlarýn hayatý karardý Büyük bir ihtimalle Kümeye
    Van spor Amatör oldu
    Samsun Geldiði gibi gitti
    Manisa Düþmeyecek ken ilk lig baþladýðýnda üstlerde iken Küme Düþtü
    Sivasýn durumu vahim Küme düþecek Þikeden dolayý
    GS eðer adam olmazsa aynen FB gibi olur.
    Çok örnek var ama aklýma gelmiyor
    ANGUT KOCAMAN þahýs olarak uðraþtý bak çalýþtýrdðý tüm takýmlar küme düþtü.
    Trabzonspora düþmanlýk yapanlarýn sonu hep periþanlýk
    SABIRLA BEKLEDÝK AVRUPADA UEFA CAS TA KÝTAPTA YAZANLAR OLDU
    BEKLÝYORUZ ÜLKEMÝZDE KÝTAPTA YAZANMI YOKSA KÝTAPSIZLARIN DEDÝÐÝMÝ OLACAK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Alýntý memozcan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abi yazýnýn ilk kýsmýna itirazým var.. þöyleki iki çirkef takým arasýnda bir fark var fenevliler bizi rakip olarak görüp, bizle oynadýklarý maçlarýn birine 0-1 puan gözüyle bakarken, cinconlular bizle oynadýklarý maçlara 3+3 gözüyle bakarlar..ve bu durum beni çýldýrtýyor, hele hele bu hafta cinconu yenemesek de olur feneri yenelim yeter anlayýþý da beni delirtiyor...

Deðerli kardeþim, itiraz etmene birþey diyemem ama bir konuda yanlýþýn var... Ben bu iki takým arasýndaki ''farklardan'' bahsetmedim. Ben bu iki takýmýn ''ortak'' yönlerinden sadece bir iki konuyu yazdým.

Fark ayrý, ortak yönler ayrý
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Alper Calik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Standart ALAN ýn penaltý pozisyonu

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspo...nalti-calinmaz

Penaltý çalýnmaz

Güncelleme: 01:2227 Mart 2012 Salý

Son Trabzonspor Haberleri
    Etiketler
    Cüneyt Çakýr , Trabzonspor , Galatasaray
    Fotomac.com.tr her yerde!

Cüneyt Çakýr'ýn 'Elit hakem' kategorisine yükselmesinde pay sahibi olan Uilenberg, o pozisyon hakkýnda "Elle oynama deðil, çarpma" dedi

Hakem Cüneyt Çakýr'ýn Galatasaray- Trabzonspor derbisinde bordo-mavili takým aleyhine verdiði penaltý günün tartýþma konusu olurken, FOTOMAÇ o pozisyonu mercek altýna aldý. Eski hakemlerin görüþleri, kural kitabýnýn söylediklerinin yaný sýra konuyu bir uzmana sorduk. UEFA Hakem Komitesi üyesi ve Merkez Hakem Komitesi Eðitim Danýþmaný Jaap Uilenberg, tartýþýlan pozisyonu tek cümleyle yorumladý ve "Vücudun, baþka bir yerine çarpýp anýnda ele gelen top çarpmadýr" dedi. Bu pozisyona penaltý verilmeyeceðini de dile getiren Uilenberg, "Bu konuyu son seminerde irdelemiþtik" dedi.

ÇAKIR'DAN TEZAT SÖZLER!
    Hakem hocasý Uilenberg'in bu açýklamalarýnýn yaný sýra Lig TV'de önceki akþam maçý yorumlayan Þansal Büyüka'nýn sözleri de Cüneyt Çakýr'ýn nasýl bir tezat içinde olduðunu ortaya koydu. Büyüka, derbideki penaltý pozisyonuyla ilgili yorumunda, "Ben bunu bizzat Cüneyt Çakýr'a sordum. Yine böyle bir pozisyon vardý. Kendisi soruma 'UEFA Hakem Komitesi'nin kesin talimatý var. Vücudun bir yerinden sekip ele kola çarpan topa penaltý vermeyin' yanýtýný vermiþti" ifadelerini kullandý.

KURAL 12 NE DÝYOR?
    FIFA'nýn Futbol Oyun Kurallarý kitabýnýn 113. sayfasýnda Kural 12'nin "Topu Elle Tutmak" baþlýklý bölümüne göre, hakem þunlarý göz önüne almalýdýr: Elin topa doðru hareketi, rakip ve top arasýndaki mesafe, elin pozisyonu mutlaka bir ihlalin olduðu anlamýna gelmez, elde tutulan bir cisim ile (ayakkabý, tekmelik vb.) topa dokunmak bir ihlal olarak deðerlendirilir, atýlan bir cisim ile topa vurmak da ihlal sayýlýr.

BUNLARA DÝKKAT EDÝN!
    * El mi topa gitmiþ, yoksa top mu ele çarpmýþtýr?
    * Oyuncunun kollarý "doðal" pozisyonda mýdýr?
    * Oyuncu kollarýný kullanarak "vücudunu uzatmaya veya geniþletmeye" çalýþmýþ mýdýr?
    * Oyuncu, topun ele çarpmasýndan kaçýnmýþ mýdýr?
    * Top, oyuncunun eline çarpmadan önce, uzun bir mesafe mi yoksa kýsa bir mesafeden mi gelmiþtir?
    * Oyuncu, elini toptan kaçýrabilmiþ midir?

MARKUS MERK: ELÝNÝ KAÇIRMA ÞANSI YOK
    Penaltý yanlýþ karar. Alanzinho topa ayaðýyla hamle yapýyor. Hiçbir þekilde elini kaçýrma þansý yok. Bir kaleci gibi hareket etmiyor. Top ayaðýna çarpýp eline geliyor.

BÜNYAMÝN GEZER: HAVADAN GELSE OLABÝLÝRDÝ
    Sabri'nin ortasý yerden geliyor. Alanzinho'nun niyeti topa ayaðýyla müdahale etmek. Zaten ayaða çarpýp ele geliyor. Top havadan gelse penaltý çalýnabilirdi.

SELÇUK DERELÝ: YENÝ BAÞLAYANLAR BÝLE BÝLÝR
    Hakemliðe yeni baþlayanlara söylenen þudur; "Bir oyuncunun herhangi bir yerinden sekip top ele gelirse ihlal olmaz." Alanzinho'nun pozisyonunun penaltýyla ilgisi yok.

AHMET ÇAKAR: DOÐAL FÝZÝKÝ YAPISI DEÐÝL
    Her ne kadar Alanzinho topa kapayar hamle yapsa da top ayaðýndan sekip koluna çarpýyor. Penaltý kararý doðru. Sað kol yukarýda. Bu oyuncunun doðal fiziki yapýsý deðil.

BÜLENT YAVUZ: ALANZÝNHO ELÝNÝ ÇEKMEDÝ
    UEFA, "Vücuttan seken toplar eðer ele geliyorsa penaltý olmaz" diyor. Ama Alanzinho bu pozisyonda elini çekmedi. Topa doðru götürüp, pozisyonu engelledi.

ERMAN TOROÐLU POZÝSYON NET BÝR PENALTI
    Sabri ve Alanzinho'nun içinde bulunduðu ve Galatasaray lehine verilen penaltý, net bir penaltý. Trabzonsporlu oyuncularýn itirazlarýna anlam vermek mümkün deðil
    Ýyi ki varsýn TRABZONSPOR

memmedaga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Bordo_MaviM_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir pozisyonda aleyhimize karar verilince Þenol hocayý gösterdi kameralar ve hocam acý acý gülümsüyordu..

Mesele çakma imparator olmak deðil yeðen mesele bir bakýþla çok þey anlatan ADAM olabilmektir..

bu adamdan igrenmek icin bissuru neden var -kibir kendini begenmislik cakallik vs vs

ama kibirlide olsa s..zde olsa adam cesur

Adam gibi Adamdir Senol hoca ama cesaret olmayinca bu meydan bu kibirlilere kaliyor ne yazikki

Mehmet Ç. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Cüneyt Cakir soru isareti olan penaltiyi caliyor.. tamam..

peki onca kesin sari kartlik faulleri , Senol Hoca'nin dedigi gibi durdurursam kart vermeliyim hesabi ilen oynatmasina ne denir?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Not: Burdaki maça davet edilen gs taraftarlarý acaba neden Ýstanbul'daki maça bizi davet etmediler !
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

aðasarlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    39

ya beyler neyin polemiðini yapýyorsunuz. o pozisyon penaltý olmasa ne olur.. bizim ilk golde alanihnoya yapýlan hareketin faulle ne ilgisi vardý. biraz objektif olun
    tartýþýlacak bir konu varsa; gs 65. dakikada 3 oyuncu deðiþtirdi, gol adeta geliyorum diyor ,maçý izleyen herkes trabzonsporun oyuncu deðiþikliði yapmasýný istiyor.. bizim kenar yönetimi oyuncu deðiþtirmek için gol yemeyi bekledi adeta...
    ah þenol hocam þu oyuncu deðiþkliðini ne olur artýk 80. dk da deðil 60 . dk larda yap artýk kýr þu inadý.....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý aðasarlý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya beyler neyin polemiðini yapýyorsunuz. o pozisyon penaltý olmasa ne olur.. bizim ilk golde alanihnoya yapýlan hareketin faulle ne ilgisi vardý. biraz objektif olun
    tartýþýlacak bir konu varsa; gs 65. dakikada 3 oyuncu deðiþtirdi, gol adeta geliyorum diyor ,maçý izleyen herkes trabzonsporun oyuncu deðiþikliði yapmasýný istiyor.. bizim kenar yönetimi oyuncu deðiþtirmek için gol yemeyi bekledi adeta...
    ah þenol hocam þu oyuncu deðiþkliðini ne olur artýk 80. dk da deðil 60 . dk larda yap artýk kýr þu inadý.....
    Objektif olmak gerekiyorsa pozisyonlardan biri faul diðeri penaltý.Bizim attýðýmýz gol hakemin yanlýþ faul kararýndan ziyade gs lý futbolcularýn hatasýndan.Yani hakemin yanlýþ karar verdiði pozisyonlardan biri faul diðer penaltýdýr.bunlarý ayný kefeye koymanýn objektiflikle ne ilgisi var ?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hakem faktörüde çok önemli bir etken oldu ama maçý kazanamamýzýn asýl nedeni Þenol Güneþin zamanýnda yapmadýðý deðiþiklikler.....

Son dakikada Mehmet Batdal pozisyonu cömertçe harcamasa bu kadar iyi oynadýðýmýz bir maçtan bile puan alamadan ayrýlacaktýk....

Sanki inadýna gol yememizi bekleyene kadar deðiþiklik yapmadý....

Golü yedik Halili aldý....

Sanki dalga geçer gibi.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

yavuzbaha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Alýntý aðasarlý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tamamen katýlýyorum...Alanz nun pozisyonuna penaltý diyen bazý eski hakem kýrýntýlarýna ha...ktirin demekten baþka kelime bulamadým...Alanzinho yüzde 1 milyon olarak topu ayaðýyla kesmek için yatýyor ve topta zaten ayaðýna çarpýyor oradan da gidip eline çarpýyor...yok efendim elini kaçýrýrmýþ,bir kere kural net "vucuttan seken toplara çalmayýn" diyor uefa...2 ncisi o kadar sert ve seri oldu ki pozisyon elini kaçýrmasý mümkün deðil,ve bana göre bu top ayaðýndan sekmeseydi bile penaltý deðildi...yarým metreden sert gelen top ele çarpmýþtýr,el topa gitmemiþtir.....Ýnsan düþerken iki kolunun da vucuduna yapýþýk olmasý mümkün müdür...el doðal pozisyonda ise çarpan toplar hiçbir zaman penaltý olmaz...bizimki zaten vücuttan sektiði için zaten hiç olmaz...buna penaltý diyen de bence anlama kabiliyeti bozukluðu var...Ama bu maçý vermemizin sebebi penaltý deðil,Burak gibi bi santraforla oynamamýzdýr
    Konu yavuzbaha tarafýndan (27.03.2012 Saat 11:54 ) deðiþtirilmiþtir.
    .....

Mehmet Ç. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

http://www.ligtv.com.tr/haber/gerilim-filmi-kisa-surdu

Senol Günes'i elestirenler, su video'ya bakip yine bir düsünsün.!

Bakin bakalim, en az sizin kadar üzülüyor mu? Sizin kadar sinirleniyor mu? Video'yu sonuna kadar izleyin!

Degisiklikler zamaninda yapilmamis..

Fatih Terim 70'de tüm degisiklikeri yaptigi icin o zamaninda yapmis oldu, ama bizimki gecikti!!!

Burak Yilmaz ya cok az Play Station oynuyor, yada bencil oglu bencil!!

Insani deli ediyor paslari.. 100 metreden sutlari.. Bence gs macinin gitme nedeni ileri 3'lü... Olcan-Burak-Volkan

3üde birbirinden berbat'di..ama Henrique, Halil, Adrian, Sercan onlardan'da kötü
    Konu Mehmet Ç. tarafýndan (27.03.2012 Saat 14:29 ) deðiþtirilmiþtir.

yavuzbaha - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    47

Þenol hocanýn eleþtirilecek yanlarý olabilir ama artýlarý o kadar büyük ki...ben Þenol hocamýzýn takýmýn baþýnda olduðu hiçbir maçta insaný utandýracak derecede hüsran yaþadýðýmýz bilmiyorum ve fizik gücü çok olmayan topçularla kurulu bu takýmýn 4 ncü olmasý bence baþarý...bana göre elden ayaktan düþene dek takýmýn hocasý olarak kalmalýdýr...dün gs yi kitleyen faktör hoca faktörüydü unutmayalaým....tabi eksikleri de vardýr ama dediðim gibi her insanda eksi ve artý yönler vardýr...Þenol Güneþ in artýlarý hem büyük hem fazla
    .....

Fatih ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Harbi harbi Burak gol attýktan sonra "Come on" diye seviniyor, Ýngiltere'ye mi hazýrlýyor kendini acep?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UÐUR DURTAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Standart bencil burak......

son maçýmýz gs olduðu için deðil tüm maçlarmýzda kazanamadýðýmýz maçlardaki en öenmli faktörlerin baþýnda BURAK geliyor.gol sayýsý 31 takipcisine ciddi fark atmýþ ama gel görkü attýðý gollerin % 95 ayný goller hiç bir özelliði olmayan kaleciye karþý karþýya vuruyor gol oluyor en basit gs ye attýðý gol burak ciddi bir golcüyse ben inanmýyorum buna gelen topa kafa vursun yok,zor pozisyondan topa vurup gol yapsýn yok,gelen topa vole vursun yok,topun geliþine vursun yok bunlarýn tamamýný yapamadýðý içindirki müsayit durumdaki arkadaþýna pas vermiyor kendini düþünüyor arkadaþlarýný,teknik heyeti,yönetimi ve bizleri düþünmüyen bencil bir oyuncu.ilk sýraya buraðý koyduk ama þenol hocama saygým sonsuz ama keþke alanzinyo ikinci yarý oyundan düþtü erken oyuncu deðiþikliðine gidebilirdi...tolga penaltýda dondu kaldý keþke ters köþeye yatsaydý veya kendine bir köþe seçip kafasýna göre uznsaydý belki kurtarýrdý donup kalmasýna þaþýrdým.volkan,alanzinyo ve burak uygun durumda rakip kaleye çektikleri þut hýzýný yakýþtýramadým.biraz güçlü olsalar biraz kendilerine iyi baksalar bu þutlarýn hýzý farklý olurdu kanýsýndayým.gs nin kalecisi hiç zorlanmadan bu toplarý aldý.maçta hakemin çok yanlýþ kararlarý vardý.biz trabzonsporuz ne olursa olsun kazanmalýydýk.birde dikkatimi bir pozisyon çekti sizlerde hatýrlarsýnýz 1-0 öndeyiz korner atýyoruz ceza sahasýnda sadece burak vardý...........

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Alýntý TSelif Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Not: Burdaki maça davet edilen gs taraftarlarý acaba neden Ýstanbul'daki maça bizi davet etmediler !
    baskalarina sormak lazim
    anlayan anladi
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr emretrabzon61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaþlar maçta fark atamamamýzýn en büyük faktörü volkan þendir.Tmm deparlarý iyi top tekniðide var.Fakat þut gücü,güzel orta,Kritik paslar bu özellikleri okadar zayýfki maçýn son dakikalarýnda burak bomboþken atmadýðý pasý bende þüphe uyandýrdý

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr emretrabzon61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Mehmet Ç. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cüneyt Cakir soru isareti olan penaltiyi caliyor.. tamam..

peki onca kesin sari kartlik faulleri , Senol Hoca'nin dedigi gibi durdurursam kart vermeliyim hesabi ilen oynatmasina ne denir?
    Bence hakemden önce fark atýlabilecek bir maçta kaçan goller nedeniyle birazda futbolculara bakmamýz þart.Þut gücü zayýf olanlarmý dersin amatör derecede orta yapmayý bilmeyenlermi dersin bencillikmi dersin ne dersen vardý.

Bunlar olmasaydý maç 4-0 biterdi bence.

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Alýntý CAFER ÖZER Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonsporun hakkýný gasbedenler ve Trabzonsporla uðraþanlar bir gün cezasýný buluyor merak etmeyin
    Tarihte örnekleri dolu
    FB en fazla Trabzonsporla uðraþan kulüp oldu,
    Ne oldu adamlarýn hayatý karardý Büyük bir ihtimalle Kümeye
    Van spor Amatör oldu
    Samsun Geldiði gibi gitti
    Manisa Düþmeyecek ken ilk lig baþladýðýnda üstlerde iken Küme Düþtü
    Sivasýn durumu vahim Küme düþecek Þikeden dolayý
    GS eðer adam olmazsa aynen FB gibi olur.
    Çok örnek var ama aklýma gelmiyor
    ANGUT KOCAMAN þahýs olarak uðraþtý bak çalýþtýrdðý tüm takýmlar küme düþtü.
    Trabzonspora düþmanlýk yapanlarýn sonu hep periþanlýk
    bu listeye hakemleride eklemek lazým abi, bülent demirlek, cem papila, bünyamim hakemlikleri nasýl bitti bir bakýlsýn
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý emretrabzon61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar maçta fark atamamamýzýn en büyük faktörü volkan þendir.Tmm deparlarý iyi top tekniðide var.Fakat þut gücü,güzel orta,Kritik paslar bu özellikleri okadar zayýfki maçýn son dakikalarýnda burak bomboþken atmadýðý pasý bende þüphe uyandýrdý
    maçýn tamamýný izlediðimizde hatayý Burakýn önünde 5 kiþi varken bile þut atmaya çalýþmasýnda aramak gerek diye düþünüyorum....

O çok müsait pozisyonda bana topu atmýyorsa bende ona atmama hesabý...
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Erdal DÝLEK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

bende mac boyunca sadece volkan þenin 1-1 ken yanlýþ tercih yaptðýný bir pozisyonda colmanýn yanlýþ koþu yaptýðýný düþünüyorum. burak her vurdu pozisyonda haklýyýdý ama iyi vuramadý, iyi vuramadýðýna katýlýrým ama bencillik yaptýðýna katýlmam
    BÝZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo MavÝ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

sence - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Çakýr hakemin penaltý verdiði pozisyonun benzeri bu akþam oynanan chelsea-benfica maçýnda yaþandý.Hakem penaltý vermedi.Bizim pozisyonla farký, el ile top arasýnda 1 deðil de 1.5 metre mesafe olmasýydý.

Tarafsýz, objektif düþünen arkadaþlar anlamýþtýr umarým.

Sahi o pozisyona penaltý deyince hangi mantýkla objektif olunmuþ olunuyor anlamýþ deðilim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)