Cafedegoygoy
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: 5 Mayis’in 10.Yildnm

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

1995-1996 sezonunda sampiyonu belirleyen Avni Aker'de oynanan ve 1-2 kaybettigimiz o main ardindan tam 10 yil geti.ok fazla aiklamaya gerek yok o main bizden neler alip gtrdgn bizi de asarsak Trk futbolundan neler gtrdgn hepimiz ok iyi biliyoruz.

Ben bu baslikla o main tekrar hatirlanmasini bunun yaninda o matan sonraki 2 aci kaybimizin hatirlanmasini istedim.

Murat Acar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.04.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    46

Iste o gnn acisini telafi etmek sehitlerimize huzur vermek iin bu yil yani febenin 100.yilinda sampiyon olmaliyiz bunun iin herne gerekiyorsa yapmali ynetim futbolcuysa futbolcu paraysa para herseyi gze almali 1 yilliginada olsa takim ii denge teranelerini bozup adam gibi transfer yapip hem 100 yilini cehenneme evirmeli hemde intikamimizi almaliyiz bu sayede febe den

Ben baska bir sey istemiyorumEdited by: rutav0861

Forumdan Uzaklatrlmtr Sevgi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.10.2004
    Ya
    36

ne o mai nede o matan sonra kaybettigimiz arkadasalri unutmadik zaten unutmamizda mmkn degil her firsatta dile getiriliyor unutma gibi bir sansa degiliz en son rneginide Osman nin amis oldugu bu baslik .Birazda burda kinimizi kusalim yapabildigimiz tek sey bu olsa gerek.

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

sadece aglamak istiyoruuummm[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Murat Acar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.04.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    46

Alnt tselif Nickli yeden Alnt
    sadece aglamak istiyoruuummm[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Hayir aglama zamani degil inanki artik intikam zamani... hep beraber tek vucut olup hedefe kilitlenme zamani umarim bunu bu yil basaririz. Bu yil alinacak bir sampiyonluk febelilerin bize ektirdikleri 10 yila bedel olacak sonra2067 ye kadar onlar beklesin... Bilmem anlatabildimmi meramimi

yelik tarihi
    06.10.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Bu isin tek bir cozumu var biz bu adamlarin 100.yilinda sampiyon olalim 200.yillarina kadar baslari onde gezerler 5 Mayis 96 nin rovansi ancak boyle alinir yada ayni sartlarda bitime 2 hafta kala sampiyonlugu ellerinden almakla olur 2. si biraz kismet isi fiksture ligin gidisatina bagli ama 1.si tamamen bize bagli 100.yillarinda sampiyon olalim bizim 10 senedir yasadigimiz aciyi onlar sonsuza kadar.

h@msi61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    32

futbol ne kadar adaletsiz oldugunu gsterditam 10 sene nce... o sezon muhtesem bir kadromuz vardi; tam 7 tane A milli futbolcumuz( Ogn, Osman, Cengiz, Abdullah, Tolunay, Orhan, Hami), nal gibi bir kaptanimiz, Sota ve Aril gibi golclerimiz... sampiyon olmak iin hersey hazirdi. ama iste hersey nasip... son 5 haftaya girilirken 5 paun ndeydik. nce ligin ilk yarisindavanda 5 tane attigimiz van a Avni Akerde inanilmaz bir sekilde yenildik. sonrasi iste malum... fenerbahe kaptani oguz yillar sonra kendisiyle yapilan bir rprtajda kariyerinin en inanilmaz mai olarak o mai gstermis, 1.5 pozisyonla 2 gol attiklarini sylemisti. Orhan ikriki main oynanacagi gece takimda hi kimsenin uyuyamadigini sylemis, matan sonra ise futbolcularin sehri terketmek istediginden bahsetmisti. O gn kt oynayipta yenilmedik, aksine sahada muhtesem futbol oynayan, rakibini ezen atak stne atak yapan bir Trabzonspor vardi. ama iste olmayinca olmuyor. bir mala yikildik, sampiyonluklara ambargo koyabilecek takim dagildi, taraftar olarak uzun sre futbol konusamadik, 2 tane gencimizi kaybettik.Allah byle bi olayi bir daha takimimiza yasatmasin insallah... 5 mayisi unutmayalim, elbet bir gn biz de fenere bir 5 mayis yasatacagiz...

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    ngiltere

fenerin 100. yilinda sampiyon oLursak offff offf

Muhalif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2004
    Nereden
    Hatay
    Ya
    39

Alnt #10 Fietra Nickli yeden Alnt

1995-1996 sezonunda sampiyonu belirleyen Avni Aker'de oynanan ve 1-2 kaybettigimiz o main ardindan tam 10 yil geti.ok fazla aiklamaya gerek yok o main bizden neler alip gtrdgn bizi de asarsak Trk futbolundan neler gtrdgn hepimiz ok iyi biliyoruz.

Ben bu baslikla o main tekrar hatirlanmasini bunun yaninda o matan sonraki 2 aci kaybimizin hatirlanmasini istedim.

Bu mai hatirlamak mi daha iyi, unutmak mi bilemiyorum.. ama sanirim istesek de unutulmayacak.. ne yalan syleyim genligimizden,hevesimizden,fanatikligimizden,cosk umuzdan gtrd be bu ma...

Neyse.. 100.yillarinda sampiyon olalim bari.. yapacak birsey yok

Cyzio - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.02.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    55

Ben hi konusmayayim, daha iyi. Degil mi st kat komsum?

yelik tarihi
    11.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    60

Bu ma ile ilgili O MA topiginde yorumlar yapilmisti ve bende 24.07.2004 tarihinde o mala ilgili yasadiklarimi anlatmisdim.

Tekrarlamaya gerek varmi yokmu bilemiyorum. Ancak o main aktrlerini bir daha hatirlatmakta yarar var, Kimdi o mata ne ikan isimler, neler yapiyorlar ?

BU MADAN SONRA BAZI ISIMLERINDE KADERI DEGISIYOR.

VAN AMATR KMEDE,

fb li kafasi imam sarigi gibi sarilanAYGN NERDE BILEN YOK

BIZIM MUGLALI CENGIZ VE AYDINLI OSMAN NERELERDE BILINMIYOR

OGUZ VE AYKUT SAMPIYONLUGU KUTLAYAMIYOR

HA BIRDE VAN'DA BIZE GL ATAN ERKAN BJK LI OLDU . Simdi ne yapiyor bilemiyorum

Ali SEN - EMEKLI OLDU

METIN TOKAT ( BU SENE HAKEMLIKDEN ISTIFA ETTI)

HEPSINI ALLAH BILDIGI GIBI YAPTI.

O main kadrolarindakiFATIH TEKKE ve fb den RST su an futbol oynamakta .

BU MAIN OYNADIGI TARIHDE6 YASINDAOLAN VE BU MALA BASLAYAN SERVEN SONUNDA BENI ZAMAN ZAMAN SIZLERESIKAYET EDEN BIR TRABZONSPOR LU OGUL YETISTIRDIM. GURURLUYUM.

BU MAIN YARASI MR BOYU BENDE BITMEYECEK. YANLIS ANLASILMASIN FUTBOLCULARA VE TAKIMLARA KINIM YOK AMA FUTBOLUN NANKRLGNE KINIM VAR.

HEPINIZE BASARILAR VE SAYGILARIMLA fficeffice" />

yelik tarihi
    15.10.2004
    Nereden
    Hakkari

Tebrikler...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.05.2004

@ozcilingir

belki isine yarar abi..

aygn bucasporun kaptani..osman da sekersporun.cengiz futbolu birakti.vansporlu erkan da..ha ayni takimdan fadil onceki sene maltepespordaydi.

ma iin trabzona gelen dayimi kaybetmistim matan 2 gn nce ben de.tatsiz tuzsuz izlemistim mai.ok sey bekliyorduk ama olmadi

yelik tarihi
    11.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    60

[QUOTE=kuzey_lee]

@ozcilingir

belki isine yarar abi..

aygn bucasporun kaptani..osman da sekersporun.cengiz futbolu birakti.vansporlu erkan da..ha ayni takimdan fadil onceki sene maltepespordaydi.

Aygn 2 haftada ceza almis ( artist ya )

Fatih , dayinin topragi bol olsun

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Bosa konusuyorsunuz, aslinda bu basligi amaya hi gerek yoktu...Her kaybettigimiz maa baslik aarsak, o gnleri tekrardan yasayacagimizdan dolayi sinirden beynimiz patlar.

Bu sekilde bir dsnceden yola ikarsak Anortosis,Dinamo Kiew,son 3 senedeki Fenerbahe malari,son 3 senedeki Galatasaray malari v.s. bir sr maa baslik aip 5-10 sene sonra o gnleri anmaliyiz.Bence bu saatten sonra ileriye bakmaliyiz,gemisi unutalim demiyorum ama artikk gina geldi,yeter!...

Biz sampiyonlugu Fener mainda kaybetmedik, herkes kafasina byle yerlestirsin.Biz sampiyonlugu Vanspor mainda kaybettik.Fener mai 3 ihtimalli bir mati, tipki son 3 senedir bu ihtimalin hep aleyhimize tescillendigi gibi...Feneri yener ya da yeniliriz ama sen Vansporu yenmeyeceksen elin ogluda alir uurur kardesim sampiyonlugu...Isin zeti bu...Firsat bu firsat dediler ve olmayacak sey oldu,Trabzon Van'a hemde sampiyonlugun en byk adayi Van'a kendi sahasindaolmayacak bir matan sonra yenildi.Fenerbaheninde sampiyonluk umudu olmadigi bir ortamda adamlari resmen sampiyonluga ortak ettik.

Fenerde ne kabahat var?Sende ayni pozisyonda olsan Kadiky'de yenip sampiyon olacagin ihtimali olsun tabikide mai almak iin sahada alin terinin son damlasina kadar mcadele edersin...Ama bunlar olup biterken Ali Seni ayri bir yere koyuyorum.Onun yaptiklari tamamen ayridir.Ne kadar entrika varsa,ne kadar sahtekarlik varsa,ne kadar dalavere varsa onun sayesinde grenmis olduk.Ama is isten oktaaaan gemisti.Yani sampiyonlugu alan oktan Kadikye gemisti bile...

Aykut Kocamanin ma sonunda verdigi demeden dolayi kendisini yrekten alkislamistim.Nitekimde bu deme, belkide onun Fenerbahe defterinin kapanmasina neden olmustur.

Gemisle yasamak hep aci verir.O yzden hep ileriye bakin...Birakin bu fenerbahe maini,zaten her sene azcik iddiamiz olsa Istanbul basini bunu isitip isitip nmze getiriyor.Bizde hemen bu haberlere atliyoruz.Yani bir nevi artik bu bir oyun haline geldi.Neymis?96'nin intikami...Biz isimize bakalim,birakin bu intikam igirtkanligini...Bizi sampiyon yapmadiktan sonra ne edeyim intikami...

Tekrar ediyorum...O gnleri unutalim demiyorum ama her fener mai ncesi bu oyuna artik gelmeyelim...

kutoz
    Ziyareti

Aikcasi, o gn ben ne kadar unutmaya alissam, evremdeki fb.liler birsekilde hatirlatiyor bana. O renkleri grdgmde bile, tekrar o gne dnyorum. Unutamiyoruz... Belki de unutmak istemiyoruz. O gnden sonra futbol hep yaramizi kanatti. Olmamaliydi. Hak eden talandirilmaliydi. Bir yillik emek, byle yok edilmemeliydi. Ama oldu. Ahmet abinin dedigi gibi "Futbolun nankrlg" iste...

Ne diyelim. Byle acilardan ders ikarilip, yarina daha saglam adimlarla yrnmeli. Geen bu 10 yil iindeyse, malesef bunu basaramadik. Ama inanliyiz, en azindan inancimizi asla yitirmemeliyiz. nk aradagimiz g, bizlerin o koskocaman yreklerinde mevcut...

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Yrekteki yarasi o kadar derin ki...Bilenler biliyor iste...

Hasan Arslan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.11.2005
    Nereden
    zmir

5 MAYIS 1996..trabzon ve trabzonsporlular iin unutulmayacak kt bir gn..belki byle olacagi hi dsnlmemis tam tersine bir bayram gn bir karnaval olacak bir gnd..cnk trabzonsporumuz uzun sren sampiyonluk hasretine o aksam son verecekti..ancak sampiyonluk iin hersey yapilsada bizim elimizde olmayan sebepler yznden maci kaybettik..ne o maci ne o gn ne de hayatina son veren 2 kardesimizi asla unutmayacagim..inanin daha fazla yazamiyorum, tylerim diken diken oluyor...

Adem Erdoan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.03.2005
    Nereden
    Orta Dou
    Ya
    33

12 yil smpiyonluk zlemi vardi simdi oldu 20 yillik.

Hasan Arslan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.11.2005
    Nereden
    zmir

bu gnn intikamini ancak nmzdeki sene febenin 100.yilinda yani bizimde 40.yilimizda sampiyon olarak alabiliriz..bir nebze olsun bu mac hafizalardan silinmis ve febe adina unutulmayacak bir sene olur.. btn dilegim bu...

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Herkes suluydu o mata ya taraftar?Sahaya inen sis ve duman bulutunun sebebi zamansiz yakilan mesaleler miydi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)