Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Görüslerimiz yönetimi etkiliyor mu?

yakutlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Arkadaslar biz bu siteden takim hakkin da tüm fikirlrimizi görüslerimizi tartisyoruz kim gelsin kim gitsin hoca kim olsun....

peki yonetim bu fikirlere sizde onem veriyormu??

bence hayir cok uzaga gitmeye gerek yok F. Akyel olayinda bu sayfalarda neler yazdik,haksizmiydik peki bence hakliydik bu kadar tepkiye yonetimin tavri ne oldu F. Akyel bordomavili formayi giyior..

simdide denizli gelmesin diyoruz belki yuzlerce sayfa yazi yazacagiz ama eger yonetim kafasina koymussa fikir degismeyecek,yani sadece figuranlik gorevimizi yapmaya devam etmis olacagiz,taraftarin fikirleri onemli deselerde sadece o kadar herkesin fikri kendine anlaysisi hakim.

o yuzden artik ne fikir belirtmek nede oneri sunmak ne kadar anlamli bilmiyorum...........

Ycandan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    49

Etkiledigini zannetmiyorum.Örnek vermek gerekirse sezon basinda transferler geç kaldigi zaman bu forumlarda hepimiz biran önce gerekli futbolcularin alinmasini ve samp.ligi ön elemesine yetistirilmesini istemistik ve bunun için onlarca görüs bildirmistik.Özellikle Zurawskiye Bordo Mavi formayi giydirip kurdugumuz takimlarda Fatih Tekke nin yanina yerlestirmistik bile.Onlar futbolu bizden daha iyi bilip kulübü daha çok düsündükleri için koskoca sezonu bos geçirdik.

Yöneticilerin sunu bilmesi gerek Trabzonspor taraftari baska taraftara benzemez.Futbolu en az onlar kadar bilir.Bunun için taraftari en azindan kulak verip son kararlarini ona göre vermelerinde fayda vardir.

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Burada kendi aramizda bile mutabik kalamadiktan sonra yönetim hangi birimizin istegini yerine getirecek ? Burasi bir forum,bu forumda herkes Trabzonspor'la ilgili kisisel görüslerini belirtiyor.Kulüp üzerinde bir baski gurubu gibi etkin olmamiz beklenemez.Biz STK falan degiliz.Ancak gerekli çalismalar,bir takim degisiklikler yapilir.Bunun sonrasinda yönetime bir gurup olarak fikir beyan edilir.Fakat yinede seçilmis kisilerin sadece taraftarlarin görüsü dogrultusundsa hareket etmesi beklenemez.Çünkü sorumluluk onlardadir.Yönetimden hesap sorulur taraftardan asla.Eger illede etkin olunmak isteniyorsa yönetime talip olursunuz.Bizim etkinligimiz sinirlidir.Dünyada hangi kulüp yönetimi taraftar tarafindan yönlendiriliyor ? Böyle bir kulüp varsa o ülkenin vekulübün yapisi nasildir ? Bunlarida arastirmak gerektigi kanaatindeyim.

Not: Mahalle kahvelerinde ülke kurtaran çoktur.Ama is yönetmeye gelince...

yakutlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Not: Mahalle kahvelerinde ülke kurtaran çoktur.Ama is yönetmeye gelince...

halil ibo kardesim bende onu diyorum biz burda kahvede memleket kurtaran adam pozisyonundayiz!!!!!!!!!!!!!

CeSS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Asla böyle bir pozisyonda degiliz. Bordomavi.net sadece Yönetimimiz degil , yerel ve ulusal basin tarafindan da takip edilmektedir. Burada yazilanlar zaman zaman yerel ve ulusalbasinda yer almaktadir. Kesinlikle kahvede ülke kurtariyoruz mantigina kapilmayin. Görüslerimiz tabiki farkli farkli olacak bu son derece dogal. Taraftarin istedigi hersey olacak diye birsey de yok. tipki Fatih Akyel'i çogumuzun istemedigi gibi. Yönetim taraftarin istemedigini bile bile bu transferi yapmisti. Taraftar siteleri yönetime isik tutmak için vardir. Yönetime yaptirim gücü olsun diye kurulmamistir. Lütfen mantik çerçevesinde yorumlariniza devam ediniz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

"Kimse sen izin vermedikçe sana kendini degersiz hissettiremez"

Yakutlu61 bu forum sanal'dan çikali çok oldu. Bu süreci iyi takip edememissin. Senin görmek istedigin tam olarak nedir ? Bordomavi.net'i nasil bir formattagörmek istiyorsun ? diyelim ki biz baskin tür rolünü oynasak yönlendirsek ( Camianin bütünü ve YK niye varsa artik)iki günde bir yöneticilerimizden "bordomavi.net'ten gelen istekler dogrultusunda" diye söze mi baslayacaklar ? Türkiye'nin demiyorum internet üzerinden dünyanin neresindeböyle bir olusum var bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

Yönetmeye merakli kisi sayisi taraftar sayisi ile dogru orantili hatta esit oldugu için, biz farkli bir sey yapiyoruz. sadece Kulübüntarafi, yani "Taraftar" olmayi ilke edindik. Bu bazilarina zor gelebilir. Bunu yaparkende elbetteki Kulubümüzün yöneticileri ile görüsüyor fikir alisverisinde bulunuyoruz.

Nereden
    Ýstanbul

yazdiklarimizi yönetimin dikkate aldigini zannetmiyorum

eger yazdiklarimizi dikkatle analiz etselerdi bugün daha iyi yerlerde olurduk

BOZOHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence dikkate aliyorlardir. sonuçta yönetim taraftarin ne düsündügünü bilmek ister.

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

medya takip ediyor ama yönetim siteyi takip ediyor mu?böyle çok fazla taraftar sitesi var.bence hayir[img]smileys/smiley18.gif[/img]

l-m - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Soru : Görüslerimiz yönetimi etkiliyor mu?
    El cevap : Etkiliyor

Soru : Görüslerimiz yönetimi ne derece etkiliyor?
    El cevap : Herhangi bilinçli bir taraftar toplulugunun herhangi bir yönetimi ne kadar etkiliyorsa o kadar.

Soru : Görüslerimiz emir telakki eder mi?
    El cevap : Etmez.
    Soru : Neden?
    El cevap : Sadece elektronik devreler üzerinden geçen bitlerin meydana getirdigi ve zaman zaman sonunda oflu baskanimiz da oldu yarin kulübe üye olacagim tarzinda yorumlarin da yer aldigi birortamda yazilan her seyin emir telakki etmesi beklenemez, kaldi ki yönetimlerin isi taraftarin dediklerini yapmak degildir, taraftar yalnizca yönetimlere yol gösterme noktasindafikir edinmelerine yardimci olabilir.

Soru : Madem bizim görüslerimiz yalnizca bir tavsiye niteligi tasiyor ve yönetim tarafindan harfi harfine dikkate alinmiyor o zaman foruma yazmayalim.
    El cevap : Hay hay.

Soru : Trabzonspor gelecek sezon sampiyon olabilir mi?
    El cevap : Konu disina çikmayalim lütfen ama merakiniz geçecekse olmaz, bu is o kadar basit degil, 3 adam alacagiz sampiyon olacagizla olmaz, birbirimizi kandirmayalim.

Soru : Sorularim bitti, cevapladiginiz için tesekkürler.
    El cevap : Ben dinleme nezaketi gösterdiginiz için tesekkür ederim. Iyi günler..

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

bence burada, görüslerimiz yönetimi etkiliyormu yu degilde,görüslerimizle yönetimi nasil etkiliyebiliriz onu konusmamiz lazim...

Lokman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

etkiler fakat bu görüsleri yönetime tam olarak ulastirabiliyormuyuz _?

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    49

Kimse yöneticilerden taraftarlarinin her istedigini yapsin kimi isterse alsin kimi isterse satsin kime istiyorsa sallasin demiyor demezde zaten. Yapacaklari hata sadece onlara fatura edilecektir.Sorumluluk onlardadir.Taraftarinda sik siknabzinin yoklanmasi gerekir.Nasil bir basarida basari taraftarda dahil herkesinse basarisizlikta hepimizindir.Sonuçta bizlerin içinde futbolu bilen çok iyi fikirleri olan arkadaslar var.Onlarin fikirlerini belirtecekleri tek yerde taraftar siteleri.Kulübün taraftar sitelerini takip edip etmedigini bilmiyorum ama INSALLAH EDIYOLARDIR.Yoksa Çok sey kaybederler.

Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    49

kusura bakmayin sunu eklemek istiyorum.

Ben bordo mavi net le tanismadan önce Trabzonsporu benim kadar çokseven yoktur diye düsünüyordum.Ama analar ne usaklardoguruyormus anladim.

degok - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    49

Alýntý yakutlu61 Nickli Üyeden Alýntý

o yuzden artik ne fikir belirtmek nede oneri sunmak ne kadar anlamli bilmiyorum...........

Açikçasi ben bu forumda yada diger tartisma platformlarinda fikir belirtmek ve öneri sunmanin çok önemli oldugunu düsünüyorum. Burada yapilan tartismalarin ise yönetimin dikkate almasi için degil de bizlerin fikirlerini paylasmasi yanlis düsüncelerin giderilmesi ve taraftar toplulugu olarak ortak bir payda bulusulmasi için yapildigini düsünüyorum.

Arkadaslar takimi yöneten yöneticilerin bizler kadar bu ise gönül verdigini düsünmüyorum. Onlar için bu is talip olduklari bir görev.(istisnalar hariç)Dikkat edin son senelerdeki bütün yöneticilerimiz sanki istemedikleri halde bu isi yapiyorlarmis tavrindalar.

Bu forumda bir araya geldigimiz pekçok arkadasla birlikte organizasyonlara katildik. Izmir havaalaninda takimi karsiladik ertesi gün basin sözcüsü basin toplantisinda bu olayi dile getirdi.Kisaca bu tip düsünce paylasimi platformlari ve organizasyonlar taraftarin bir araya gelmesini sagliyor. ortak çalismalar yapmasini sagliyor.

Rutubet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bordomavi.net'in ana sayfasinda yaklasik bir aydan beri stadla ilgili anket duruyordu. Ne kadar ilgilidir bilemem ama internetteki en büyük taraftar sitesine herhalde bakmislardir.

Resmi Site :

Stadyum ile ilgili proje hazirlamak amaciyla Trabzon?a gelen heyet H.Avni Aker Stadi?nda incelemelerde bulunarak kulübümüzü ziyaret etti.

Ajax Arena ve Porto Dragao Stadlarinin insaatini gerçeklestiren Hollandali sirketin 4 yetkilisi H.Avni Aker Stadyumu?nun mevcut konumu hakkinda tespitler yaptilar.

Ayrica firma yetkilileri Trabzon?da stad insa edilebilecek arazilerle ilgili çalismalarini sürdüreceklerini de vurguladilar.

Yönetim kurulumuz stad projeleriyle ilgili çesitli firmalarin ortaya koyacaklari projeleri inceledikten sonra karari netlestirecek.

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yönetim bizim görüslerimizi dikkate almak zorunda kalir..Ne zaman mi?Üyelerimizin en az %30'u kongre üyesi oldugu zaman.. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

bence dikkade aliyor almali da

kolombo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    48

kardes agzina saglik bende diyorum ki kongre üyesi olmak gerek organize olmak gerek.bu iletisim çaginda bu söylenenler çok da zor degil.bak ozamanayagina gelip yalvarmiyorlarmi oy oy diye sende o zaman agiligini koyar isteklerini siralarsin.trabzonsporun menfaatleri dogrultusunda tabiki...bence bunu yapmaliyiz

Alýntý oflee61 Nickli Üyeden Alýntý
    Yönetim bizim görüslerimizi dikkate almak zorunda kalir..Ne zaman mi?Üyelerimizin en az %30'u kongre üyesi oldugu zaman..

Nereden
    Ýstanbul

Yönetim bizim görüslerimizi dikkate almak zorunda kalir..Ne zaman mi?Üyelerimizin en az %30'u kongre üyesi oldugu zaman.. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

sen üyemisin ?

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Rutubet Nickli Üyeden Alýntý

sen üyemisin ?

degilim??

Nereden
    Ýstanbul

sen üyemisin ?
    degilim??

tahmin ettigim gibi, baska sorum yok.

Nereden
    Ýstanbul

sen üyemisin ?
    degilim??

tahmin ettigim gibi, baska sorum yok.

--edit--Edited by: oflee61

Yonetgim taraftari seyine bile takmamaktadir. Azicik deger verselerdi Fatih Akyel konusunda taraftarin %95'ini goz ardi etmezlerdi zamaninda. Bu son zamandaki stad isini taraftara soracagiz benzerindeki aciklamalar siyasi yalakaliklar.

Nereden
    Ýstanbul

eminim herkesin geçerli bir mazereti vardir,sen benim nasil üye oldugumu biliyormusun desem polemik baslayacak gerek yok bunlara. Ahdeden her 10 ytl disinden tirnagindan artiripüye olanlari, 1.5 senede her ay 7 ytl peygamber sabri gösterip para biktiren üye olanlari biliyorum ya gerisi o kadar önemli degil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)