Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Grslerimiz ynetimi etkiliyor mu?

yakutlu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Arkadaslar biz bu siteden takim hakkin da tm fikirlrimizi grslerimizi tartisyoruz kim gelsin kim gitsin hoca kim olsun....

peki yonetim bu fikirlere sizde onem veriyormu??

bence hayir cok uzaga gitmeye gerek yok F. Akyel olayinda bu sayfalarda neler yazdik,haksizmiydik peki bence hakliydik bu kadar tepkiye yonetimin tavri ne oldu F. Akyel bordomavili formayi giyior..

simdide denizli gelmesin diyoruz belki yuzlerce sayfa yazi yazacagiz ama eger yonetim kafasina koymussa fikir degismeyecek,yani sadece figuranlik gorevimizi yapmaya devam etmis olacagiz,taraftarin fikirleri onemli deselerde sadece o kadar herkesin fikri kendine anlaysisi hakim.

o yuzden artik ne fikir belirtmek nede oneri sunmak ne kadar anlamli bilmiyorum...........

Ycandan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    43

Etkiledigini zannetmiyorum.rnek vermek gerekirse sezon basinda transferler ge kaldigi zaman bu forumlarda hepimiz biran nce gerekli futbolcularin alinmasini ve samp.ligi n elemesine yetistirilmesini istemistik ve bunun iin onlarca grs bildirmistik.zellikle Zurawskiye Bordo Mavi formayi giydirip kurdugumuz takimlarda Fatih Tekke nin yanina yerlestirmistik bile.Onlar futbolu bizden daha iyi bilip kulb daha ok dsndkleri iin koskoca sezonu bos geirdik.

Yneticilerin sunu bilmesi gerek Trabzonspor taraftari baska taraftara benzemez.Futbolu en az onlar kadar bilir.Bunun iin taraftari en azindan kulak verip son kararlarini ona gre vermelerinde fayda vardir.

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Burada kendi aramizda bile mutabik kalamadiktan sonra ynetim hangi birimizin istegini yerine getirecek ? Burasi bir forum,bu forumda herkes Trabzonspor'la ilgili kisisel grslerini belirtiyor.Kulp zerinde bir baski gurubu gibi etkin olmamiz beklenemez.Biz STK falan degiliz.Ancak gerekli alismalar,bir takim degisiklikler yapilir.Bunun sonrasinda ynetime bir gurup olarak fikir beyan edilir.Fakat yinede seilmis kisilerin sadece taraftarlarin grs dogrultusundsa hareket etmesi beklenemez.nk sorumluluk onlardadir.Ynetimden hesap sorulur taraftardan asla.Eger illede etkin olunmak isteniyorsa ynetime talip olursunuz.Bizim etkinligimiz sinirlidir.Dnyada hangi kulp ynetimi taraftar tarafindan ynlendiriliyor ? Byle bir kulp varsa o lkenin vekulbn yapisi nasildir ? Bunlarida arastirmak gerektigi kanaatindeyim.

Not: Mahalle kahvelerinde lke kurtaran oktur.Ama is ynetmeye gelince...

yakutlu61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Not: Mahalle kahvelerinde lke kurtaran oktur.Ama is ynetmeye gelince...

halil ibo kardesim bende onu diyorum biz burda kahvede memleket kurtaran adam pozisyonundayiz!!!!!!!!!!!!!

CeSS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    46

Asla byle bir pozisyonda degiliz. Bordomavi.net sadece Ynetimimiz degil , yerel ve ulusal basin tarafindan da takip edilmektedir. Burada yazilanlar zaman zaman yerel ve ulusalbasinda yer almaktadir. Kesinlikle kahvede lke kurtariyoruz mantigina kapilmayin. Grslerimiz tabiki farkli farkli olacak bu son derece dogal. Taraftarin istedigi hersey olacak diye birsey de yok. tipki Fatih Akyel'i ogumuzun istemedigi gibi. Ynetim taraftarin istemedigini bile bile bu transferi yapmisti. Taraftar siteleri ynetime isik tutmak iin vardir. Ynetime yaptirim gc olsun diye kurulmamistir. Ltfen mantik erevesinde yorumlariniza devam ediniz...

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    45

"Kimse sen izin vermedike sana kendini degersiz hissettiremez"

Yakutlu61 bu forum sanal'dan ikali ok oldu. Bu sreci iyi takip edememissin. Senin grmek istedigin tam olarak nedir ? Bordomavi.net'i nasil bir formattagrmek istiyorsun ? diyelim ki biz baskin tr roln oynasak ynlendirsek ( Camianin btn ve YK niye varsa artik)iki gnde bir yneticilerimizden "bordomavi.net'ten gelen istekler dogrultusunda" diye sze mi baslayacaklar ? Trkiye'nin demiyorum internet zerinden dnyanin neresindebyle bir olusum var bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

Ynetmeye merakli kisi sayisi taraftar sayisi ile dogru orantili hatta esit oldugu iin, biz farkli bir sey yapiyoruz. sadece Kulbntarafi, yani "Taraftar" olmayi ilke edindik. Bu bazilarina zor gelebilir. Bunu yaparkende elbetteki Kulubmzn yneticileri ile grsyor fikir alisverisinde bulunuyoruz.

yelik tarihi
    04.09.2005
    Nereden
    stanbul

yazdiklarimizi ynetimin dikkate aldigini zannetmiyorum

eger yazdiklarimizi dikkatle analiz etselerdi bugn daha iyi yerlerde olurduk

BOZOHAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.03.2006
    Nereden
    Trabzon

bence dikkate aliyorlardir. sonuta ynetim taraftarin ne dsndgn bilmek ister.

eren_61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

medya takip ediyor ama ynetim siteyi takip ediyor mu?byle ok fazla taraftar sitesi var.bence hayir[img]smileys/smiley18.gif[/img]

l-m - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul

Soru : Grslerimiz ynetimi etkiliyor mu?
    El cevap : Etkiliyor

Soru : Grslerimiz ynetimi ne derece etkiliyor?
    El cevap : Herhangi bilinli bir taraftar toplulugunun herhangi bir ynetimi ne kadar etkiliyorsa o kadar.

Soru : Grslerimiz emir telakki eder mi?
    El cevap : Etmez.
    Soru : Neden?
    El cevap : Sadece elektronik devreler zerinden geen bitlerin meydana getirdigi ve zaman zaman sonunda oflu baskanimiz da oldu yarin kulbe ye olacagim tarzinda yorumlarin da yer aldigi birortamda yazilan her seyin emir telakki etmesi beklenemez, kaldi ki ynetimlerin isi taraftarin dediklerini yapmak degildir, taraftar yalnizca ynetimlere yol gsterme noktasindafikir edinmelerine yardimci olabilir.

Soru : Madem bizim grslerimiz yalnizca bir tavsiye niteligi tasiyor ve ynetim tarafindan harfi harfine dikkate alinmiyor o zaman foruma yazmayalim.
    El cevap : Hay hay.

Soru : Trabzonspor gelecek sezon sampiyon olabilir mi?
    El cevap : Konu disina ikmayalim ltfen ama merakiniz geecekse olmaz, bu is o kadar basit degil, 3 adam alacagiz sampiyon olacagizla olmaz, birbirimizi kandirmayalim.

Soru : Sorularim bitti, cevapladiginiz iin tesekkrler.
    El cevap : Ben dinleme nezaketi gsterdiginiz iin tesekkr ederim. Iyi gnler..

kolombo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.04.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

bence burada, grslerimiz ynetimi etkiliyormu yu degilde,grslerimizle ynetimi nasil etkiliyebiliriz onu konusmamiz lazim...

Lokman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

etkiler fakat bu grsleri ynetime tam olarak ulastirabiliyormuyuz _?

yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    43

Kimse yneticilerden taraftarlarinin her istedigini yapsin kimi isterse alsin kimi isterse satsin kime istiyorsa sallasin demiyor demezde zaten. Yapacaklari hata sadece onlara fatura edilecektir.Sorumluluk onlardadir.Taraftarinda sik siknabzinin yoklanmasi gerekir.Nasil bir basarida basari taraftarda dahil herkesinse basarisizlikta hepimizindir.Sonuta bizlerin iinde futbolu bilen ok iyi fikirleri olan arkadaslar var.Onlarin fikirlerini belirtecekleri tek yerde taraftar siteleri.Kulbn taraftar sitelerini takip edip etmedigini bilmiyorum ama INSALLAH EDIYOLARDIR.Yoksa ok sey kaybederler.

yelik tarihi
    10.05.2005
    Nereden
    zmir
    Ya
    43

kusura bakmayin sunu eklemek istiyorum.

Ben bordo mavi net le tanismadan nce Trabzonsporu benim kadar okseven yoktur diye dsnyordum.Ama analar ne usaklardoguruyormus anladim.

degok - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2005
    Nereden
    Manisa
    Ya
    43

Alnt yakutlu61 Nickli yeden Alnt

o yuzden artik ne fikir belirtmek nede oneri sunmak ne kadar anlamli bilmiyorum...........

Aikasi ben bu forumda yada diger tartisma platformlarinda fikir belirtmek ve neri sunmanin ok nemli oldugunu dsnyorum. Burada yapilan tartismalarin ise ynetimin dikkate almasi iin degil de bizlerin fikirlerini paylasmasi yanlis dsncelerin giderilmesi ve taraftar toplulugu olarak ortak bir payda bulusulmasi iin yapildigini dsnyorum.

Arkadaslar takimi yneten yneticilerin bizler kadar bu ise gnl verdigini dsnmyorum. Onlar iin bu is talip olduklari bir grev.(istisnalar hari)Dikkat edin son senelerdeki btn yneticilerimiz sanki istemedikleri halde bu isi yapiyorlarmis tavrindalar.

Bu forumda bir araya geldigimiz pekok arkadasla birlikte organizasyonlara katildik. Izmir havaalaninda takimi karsiladik ertesi gn basin szcs basin toplantisinda bu olayi dile getirdi.Kisaca bu tip dsnce paylasimi platformlari ve organizasyonlar taraftarin bir araya gelmesini sagliyor. ortak alismalar yapmasini sagliyor.

Rutubet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

bordomavi.net'in ana sayfasinda yaklasik bir aydan beri stadla ilgili anket duruyordu. Ne kadar ilgilidir bilemem ama internetteki en byk taraftar sitesine herhalde bakmislardir.

Resmi Site :

Stadyum ile ilgili proje hazirlamak amaciyla Trabzon?a gelen heyet H.Avni Aker Stadi?nda incelemelerde bulunarak kulbmz ziyaret etti.

Ajax Arena ve Porto Dragao Stadlarinin insaatini gereklestiren Hollandali sirketin 4 yetkilisi H.Avni Aker Stadyumu?nun mevcut konumu hakkinda tespitler yaptilar.

Ayrica firma yetkilileri Trabzon?da stad insa edilebilecek arazilerle ilgili alismalarini srdreceklerini de vurguladilar.

Ynetim kurulumuz stad projeleriyle ilgili esitli firmalarin ortaya koyacaklari projeleri inceledikten sonra karari netlestirecek.

Ynetim Kurulu Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

Ynetim bizim grslerimizi dikkate almak zorunda kalir..Ne zaman mi?yelerimizin en az %30'u kongre yesi oldugu zaman.. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

yelik tarihi
    13.11.2005

bence dikkade aliyor almali da

kolombo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.04.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    42

kardes agzina saglik bende diyorum ki kongre yesi olmak gerek organize olmak gerek.bu iletisim aginda bu sylenenler ok da zor degil.bak ozamanayagina gelip yalvarmiyorlarmi oy oy diye sende o zaman agiligini koyar isteklerini siralarsin.trabzonsporun menfaatleri dogrultusunda tabiki...bence bunu yapmaliyiz

Alnt oflee61 Nickli yeden Alnt
    Ynetim bizim grslerimizi dikkate almak zorunda kalir..Ne zaman mi?yelerimizin en az %30'u kongre yesi oldugu zaman..

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

Ynetim bizim grslerimizi dikkate almak zorunda kalir..Ne zaman mi?yelerimizin en az %30'u kongre yesi oldugu zaman.. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

sen yemisin ?

yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt Rutubet Nickli yeden Alnt

sen yemisin ?

degilim??

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

sen yemisin ?
    degilim??

tahmin ettigim gibi, baska sorum yok.

yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

sen yemisin ?
    degilim??

tahmin ettigim gibi, baska sorum yok.

--edit--Edited by: oflee61

yelik tarihi
    04.05.2006

Yonetgim taraftari seyine bile takmamaktadir. Azicik deger verselerdi Fatih Akyel konusunda taraftarin %95'ini goz ardi etmezlerdi zamaninda. Bu son zamandaki stad isini taraftara soracagiz benzerindeki aciklamalar siyasi yalakaliklar.

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

eminim herkesin geerli bir mazereti vardir,sen benim nasil ye oldugumu biliyormusun desem polemik baslayacak gerek yok bunlara. Ahdeden her 10 ytl disinden tirnagindan artiripye olanlari, 1.5 senede her ay 7 ytl peygamber sabri gsterip para biktiren ye olanlari biliyorum ya gerisi o kadar nemli degil.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)