Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ANKARA: Ankaraspor Maçi Organizasyonu!..

bizdee baska resimlerde var ama atmak uzun is bunlarla idare edelim..

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maça gitmemeyi düsünüyodum yine dayanamadim konya'dan ankara'ya geldim..ama gidecegim napayimkardes bordoyla maviyi görunce dayanamiyorum...[img]smileys/smiley9.gif[/img]

harikasinnnnnn

Nereden
    İstanbul

eyvalalh kardes seni taniyorum gazi'den sen beni tanimazsin geçen ki gb maçi stada yürüyüs cok güzeldi--gazi-bmn

bizim selcuk uni.de de potansiyel varda bi organize olamiyoruz[img]smileys/smiley18.gif[/img]

besevlere gelen arkadasmisin sen?konusmustuk tisört vermistik sana....hatirliomm seni ama görsem tanimam...

bugünde insallah çok güzel olacak

Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

yok o deil

[img]smileys/smiley36.gif[/img]ok

cemilsezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

resmi siteden

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ya dün dolu resim çekildi. sabirsizlikla bekliyoruz. resi çekenler acilen siteye koysun [img]smileys/smiley2.gif[/img]. güzel bir organizasyondu . daha fazla kisi de katilabilirdi ama nedense bi önceki organizasyondan daha az kisi vardi tandogan da . bu maç daha önemliydi . gelmeyenler çok sey kaçirdi .

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bir Ankara Klasigi yasadik yine. Tandogandan stada Gazili arkadaslarla beraber yürüdük. Bu sefer yürüyüsümüze yagmurda bizlere eslik etti. Kale arkasinda çift davulumuzla birlikte yerlerimizi aldik. Trabzonspor tarihinde ilk defa 90 dakika susmayan (mübalaga yok) bir taraftar toplulugu olusturduk. Ortaya çok güzel görüntüler çikti. Özellikle dakikalarca süren Trabzon gol gol gol tezahürati mükemmeldi. Bununla ilgili videoyu yarin eklerim. Tabi resimlerde yarin geliyor...

Maç bittikten sonra maratonda bulunan Ankaraspor taraftarlari ile karsilikli yapilan Bordo-Mavi ve Mavi Beyaz tezahüratlari görülmeye degerdi. Ankaraspor taraftarinin yaptigiTrabzon tezahüratina ise Ankara sen bizim kardesimizsin tezahürati ile karsilik verdik.

Resmi sitede yayinlanan resimde dikkatinizi birsey çektimi bilmiyorum ama Vahit Hocadan daha iyi sakiz çigneyen birisi var , hemde kocaman sisirmis bilin bakalim kim [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

herkes tribünlerde dostane bi hava vardi diyo ama , tv de maçi izlerken hep ankarasporlularin hakaretlerini duyduk?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı cemilsezgin Nickli Üyeden Alıntı

resmi siteden

sonunda bir resimde çikmisim

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yav Erkan abiden (Cess)sakiz almistim malum çekirdekçi degiliz sakiz çigneyelim diye tam balon yapmisim fotografi çekmisler. Ama bayagi güzel balon yapmisim nerdeyse kafam kadar olmus...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maça giden Arkadaslarin ayaklarina saglik diyorum. Maçta da kisa kisa gösterdi tribunleri LigTv. Bi ara gösterdiginde masallah Çakir kardesimiz Ay parçasi gibi çikti Tv ye.[img]smileys/smiley36.gif[/img]Çakirim meshur oldun o Bembeyaz nurlu surata çok dizi teklifi gelir.[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bu arada sisirdigi Balonla nerdeyse dünya turuna cikacak olan arkadas Emin mi [img]smileys/smiley36.gif[/img]Bana o gibi geldi.Edited by: AtalaY_BugrA

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Emin çok sakat çikmissin delikanli adama yakismaz sakiz diyecem su anda bende çigniyorum ) tribünde çok sakat hele balon yapmak bittiginin resmidir )

Edited by: Çakir

1 Nolu resimde Mahmutun çekirdekçi oldugunu,

3 nolu resimde de uzun ve dalgali saçlarini düzeltmeye çalisan Banderas vari Selçukabiyi görebilirsiniz.Edited by: Emin

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Resimler çok güzel Emin , Bu arada sende sakiza misilleme olarak bir çekirdekçi yakalamissin. sondan ikinci resimde çekirdek çitleyen arkadasi esefle kiniyorum...

EyüpKILIÇ61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yav ben hiç bir resimde çikmamasim...Belki bir resimde çikariz diye çakir abinin yanindan ayrilmadik o da bizden gizli resim çekilmis haberimiz olmadi[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

taraftar gerçekten süperdi[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tüm arkadaslarima tesekkür ediyorum. Gerçekten mükemmel bir maç günü yasadik. Tandogan yürüyüsünden, tribüne ve maç sonuna kadar hersey müthisti. Tandogan'da 16.30'da bulusan Bordo-Mavi Trabzonsporlular Dernegi, her zamanki gibi saat 17.00'ye dogru Besevler'den gelen Gazili arkadaslarimizla bulustu, Tandogan kavsaginda karsilikli çekilen Bordo-Mavi'lerden sonra yürüyüsümüz sürdü.

Köprü altinda mesaleler yandi, 120-130 kadar Trabzonsporlu 2-3 dakika için trafigi kapatti, mesaleler ve davullarla coskulu yürüyüsümüz tamamlandi.

Her zamanki gibi grup üyelerimizden bilet paralarini Tandogan kavsaginda topladik, biletler erkenden gidip giselerden toplu olarak satin alindi böylece tribüne dagilmadan gidisimizi saglamis olduk. Organizasyon her zamanki gibi sorunsuzdu, yine hatasizdi.

Ve TRIBÜNLER!.. Ankara'da son yillarda gördügümüz en iyi tribünlerden birini yaptik diyebilirim. Tek kelimeyle müthistik. Hepinizin enerjisine saglik arkadaslar. 90 dakika boyunca susmadan Trabzonspor'umuza olaganüstü bir destek verdik. "90 dakika susmayan" bir taraftar profilinin de var olabilecegini gösterdik kale arkasindaki 2000 taraftarimizla birlikte.

Maçin sonlarina dogru Ankaraspor tribünleriyle karsilikli çekilen Bordo-Mavi'ler ve Mavi-Beyaz'lar, Trabzonspor taraftarinin "Ankara düsmesin" tezahüratlari, Ankaraspor taraftarindan gelen "Sampiyon Trabzon" sesleri tek kelimeyle olaganüstüydü. Ve bir de "Giray hoca buraya", "Trabzon seninle gururduyuyor"tezahüratlari taraftarimizin müthis bir özelligini bir kez daha cümle aleme gösterdi. Vefa, kendi insanimiza duyulan tarifsiz sevgi ve sahiplenme. Bu özelliklerimizi hiçbir zaman kaybetmemeyi diliyor, kaybetmeyecegimizi de biliyorum.

Trabzonspor taraftari farkini bir kez daha her alanda gösterdi, Ankara da bu iste ne kadar basarili oldugunu bir kez daha kanitladi desek abartmis olmayacagiz. Maç sirasinda özellikle yönlendiriciligiyle tribünümüzü atesleyen Faruk kardesime ve Cemil'ime tesekkür ediyorum. Süperdiniz kardesler.

Böylece Ankara sezonu kapatmis oluyor. Önümüzdeki sezon ayni cosku, yepyeni bir solukla ve çok daha güçlü bir sekilde Ankara tribünlerini Trabzonspor için inletmeye devam edecek.

Hepimize geçmis olsun.

Trabzon'um seneye sampiyon olsun [img]smileys/smiley2.gif[/img]

denizci61
    Ziyaretçi

90 dakika hiç susmayan, ayni tempoyla tezahürat yapan bir Trabzonspor taraftari görmekde varmis kaderde! Sükürler olsun o toplulukta bende vardim...Oradaydim...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 - Cemil Sezgin (cemilsezgin)
    2 - Emin Yilmaz (emin)
    3 - Faruk Erdem (faruk)
    4 - Gökhan (pavelnedved)
    5 - Yasin
    6 - Çakir
    7 - Abdullah (kral_ts)
    8 - Oguz Kirci (oguz)
    9 - Ugur(ugurozlu)
    10 - Murathan (murathanerol)
    11 - Okan abi (trapezus61)
    12 - Erkan abi (cess)
    13 - Sükür (sevdamts)
    14 - Mutlu (mutlu)
    15 - Melih (oflu melih)
    16 - Emin Can (nytre)
    17 - Selim
    18 - Mert (mert61)

Grafik kisitli bir zamanda hizli bir sekilde hazirlanmistir, gözden kaçirdigim, atladigimkardeslerim kusura bakmasin [img]smileys/smiley2.gif[/img]Amaç Ankara tribünlerini BMN'ye tanitmak.

Bu arada Faruk maç boyu en fazla1 dk yerinde oturmustur, tamo andaçekilmis fotograf. Ne sanssiz usaksin Faruk'umyau, olsun ayri bir karizmasi olmus bunun da [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Emin Nickli Üyeden Alıntı

1 Nolu resimde Mahmutun çekirdekçi oldugunu,

3 nolu resimde de uzun ve dalgali saçlarini düzeltmeye çalisan Banderas vari Selçukabiyi görebilirsiniz.

lan sherefsiz o resmi yok et dememismiydim sana, telefonu da seninle ayni mezara gömecem...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)