Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetim takima sahip çik

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor neden sampiyon olamiyor sorusunu farkli yerlerde aramamak lazim. Devre arasinda göreve baslamis bir yönetimin üstüne bu kadar gidilmez. Bu arkadaslarin derdi baskaysa onu bilemiyorum ancak Trabzon'da Istanbul'da ikamet eden bir baskani hazmedemeyen bir kitle oldugu gerçegi var. Trabzonspor iyi yönetilmiyorsa hep beraber elestirelim ama henüz ortada bir sey yok bu alakasiz yazilar ne oluyor. Trabzonspor'da hersey mükemmelmiydi de bu yönetim içine etti. Ne oldu simdi anlamadim yani...

Stad neyse de takilmissiniz bir yildiz lafina gidiyorsunuz. Trabzonspor'un dünya çapinda bir yildiz alacagini felan mi düsünüyorsunuz... Olsa olsa en fazla Dogu Avrupa ya da Latin Amerika'dan üst düzey futbolcular olur Simek dibi.. Ben yildiz felan istemiyorum adam gibi bir stadimiz olsun yildiz da gelir samanyolu da...

"Trabzonspor'un tarihinde gördügüm en kötü yönetim" bu yorum nasil bir yorumdur Allah askina kaç tane yönetim gördün ömrün boyunca neye göre kötü kime göre kriteri nedir. Yorum yazarken biraz akla mantiga ve vicdana uyan seyler yazin lütfen gelisi güzel düsünmeden fener malübiyetinin verdigi hayal kirikligi ve sinirle yazilan yazilar bu sekilde gereksiz gündem olusturur bosu bosuna ugrasmis oluruz... Edited by: Emorfo

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Albayrak yönetimi Atay Aktug yönetiminden enkaz devralmistir bu enkazin kaldirilmasi yarim dönemde mümkün degildir.Gerek transfer konusu gerekse stad yapimi konusu için elestirmek için daha erkendir.Testi kirildikdan sonra dayagin pek bir önemi yok biz önceden baslayalim belki dikkate aliniriz diyorsaniz ondan da umudum yok kendi bildikleri dogrultudan sasmiyorlar, pek hata yaptiklarida söylenemez.(hoca konusu hariç)

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_OFLU_35 Nickli Üyeden Alıntı

M.Ali YILMAZ'in su sözü var.

"Eskiden kulübün önünden geçemeyenler simdi kulübe baskan oluyor"

Trabzon'u futboldu degirmenine, yolgeçen hanina çeviren beyfendi kapinin önünden geçenleri de mi izliyormus? Nedir bu ani "bir bilen"lik hevesi? Hem biz ona borcumuzu ödemedik mi yahu? Hala bozulmamis çekimiz mi var onda? Zaten kaos zamanlarinda kurtarici olarak ihtiyacimiz olacak ona, tek adayimiz olacak; antipatik olma riskiini almasin üstüne, lütfen..

Alıntı 61_OFLU_35 Nickli Üyeden Alıntı
    Nuri ALBAYRAK verdigi sözleri tutmali. Yoksa ailesine
    karsi Trabzon kenti bi nefret duyacaktir. Zati Trabzonspor baskanligina
    siyasi olarak basbakan tarafindan atandi. Fenerbahçeye çalismasin
    LÜTFEN !!!
    Aileye karsi nefret?? Ne demek bu kardesim?

Basbakan tarafindan atanmak?? Hincal Uluç izleyip taraftarin içinde bölücülük yapmayin. Hasmet'i dinleyin Hasmet'i..

Allah akil fikir versin..

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

verilen sozleri hic kimse unutmadi ama bunun için beklemek lazim arkadaslar birazz daha bekleyecegiz sozlerini tutmak zorundalar vede tutacaklardir cunku baska sanslari yok

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

....Bu arkadaslarin derdi baskaysa onu bilemiyorum ancak Trabzon'da Istanbul'da ikamet eden bir baskani hazmedemeyen bir kitle oldugu gerçegi var...
    yok böyle bisey..varsa da istanbuldakilerin yillardir ''trabzondakiler iyi yönetemiyor'' bakis açisindan daha azdir.4 senedir istanbuldayim,istisnasiz tanidigim gördügüm büyük çogunluk bunu söylüyor.nedir bu hazimsizlik ben de bunu anlamamisimdir hep..trabzondakileri bi hakir görme,is yapamaz olarak addedme..hep istanbuldan müdahale etmeye çalisma..

eger dedigin gibi istanbulda ikamet edemeyen baskani hazmedemeyen kesim olsaydi o liste biraz zor seçilirdi bunu çok iyi biliyorsun.ki zaten önemli olan baskan degildir demistim daha önce..listesindeki belli basli kisilerdir ki su anda da bu listede hasim sayitoglu sayesinde isleri hallediyor.

yönetim aleyhinde konusmak için öok erken gözükebilir ama bazi uyarilari yapmakta da fayda var.verilen sözlerin unutulmadigini belirtmek gerekir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kim hakkinda ve kim tarafindan ortaya atilirsa atilsin ispattan mahrum iddia iftiradir.

Lütfen!

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

phoenix yazdi:

BIZ NE KADAR SAF TARAFTARIZ YAA...

Bu maç fenerbahçeye satilmistir..

Buna kocaman bir ÇÜÜÜÜÜÜÜÜÜSSS.. desem herhalde ceza almam.

Nereden
    İstanbul

kuzey_lee - Fatih

Trabzonspor dergisini okuyorsan yapilan röportajlarda eski yöneticilerin bir çogu baskan Trabzon'da olmalidir diyorlardi... Bu insanlar camianin önde gelen insanlari... Trabzonda da bu sekilde düsünen bir sürü insan var. Bu insanlar statükocu insanlar... Degismekten korkuyorlar... Baskanla birlikte yönetimdeki insanlar da tabiki önemlidir ancak çogu zaman insanlar yöneticilerden ziyade baskana bakarlar baskan her zaman daha ön plandadir. Trabzon ise durum biraz farklidir. Orda gruplasma oldugu için genel kurullari blok oylar belirledigi için yöneticilerin önemi artiyor. Bu gruplardan birisini yönetime aldiginizda blok oy kazanmis oluyorsunuz. Çok ilkel bir durum... Yönetimler bu sekilde seçilmemeli. Genel kurullarda plan ve projeler yarismali isimler degil... Bu yüzden 100.000 üye kampanyasi için Atay Aktug'a minnettariz.

Istanbul'daki taraftarin bakis açisina gelince, yanilmiyorsam sende 4 senedir burdasin okuyorsun.... Trabzon'daki taraftarimizla burdaki taraftarimiz arasindaki farklari görmüssündür. Trabzon'da taraftar eskisi gibi degil yilmis gibi. Karsisinda rekabet edecegi baska taraftarlar yok. Ama Istanbul'da ve ya gurbette durum öyle degil 24 saat boyunca farkli kültür ve farkli takimlari destekleyen insanlarla berabersiniz. Arada sürekli bir rekabet var... Burdaki taraftarimiz daha girisimci daha mücadeleci ve daha bilinçli gibi. Bu durumu yönetimdeki insanlara da yansiyor. Istanbul'daki yöneticiler daha büyük is çevresine sahip ve sirketlerinin bilançolari daha büyük ve çogu uluslararasi çalisan insanlar.. Trabzon'daki yöneticiler ise kah galerici kah kuyumcu kah petrolcu... Bu durum Trabzon'un ve Istanbul'un sosyo ekonomik bakimindan arasindaki farklardan kaynaklaniyor... Ve ister istemez burdaki taraftarimizla ordaki taraftarimizin arasinda olaylari yorumlama bakimindan farklar çikiyor. Trabzon'u ve ya Trabzon'daki insanlarimizi hakir görmek diye bir sey yok, biz nerenin insanlariyiz acaba. Geçmis yönetimlerin basiretsizligi yüzünden böyle bir kani olusmus olabilir.

phoenix böyle yorum yapilmaz,Trabzonspor maç satmaz,böyle desteksiz saçam sapan idda ortaya atilmaz. Edited by: Emorfo

Nereden
    İstanbul

valla simdiye kadar yaptilari iç açici degil insallah yanilirim

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kardesim bu isin trabzonu istanbulumu var.TrABZonspor yillarca istanbuldan yönetildi yillarca trabzondan yönetildi.Trabzondan yöneten Atay beyide gördük (bizi rumlara maskara etti) Istanbuldan yöneten Mali yilmazida gördük.Olay istanbul trabzon deil.Baskanda aranacak tek özellik listenin saglam olmasidir.Gerisi teknik kadro ve futbolculara kalmistir.Bide sunu hatirlatayim Albayrak atama ile degil demokratik bir ortamda trabzonspor üyeleri tarafindan seç,lerek gelmistir.

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sadece stadyumun yapiminin baslamasini maçlarin istanbulda güngören veya maltepe stadinda derbilerin olimpiyat stadinda olmasini saglasin baska bir sey yapmasin!!! sirtimda tasiyayim onu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı phoenix Nickli Üyeden Alıntı

BIZ NE KADAR SAF TARAFTARIZ YAA...

Bu maç fenerbahçeye satilmistir..

Ben üyeligimi bile iptal ettirmeyi düsünüyorum artik bu kepazelik bu rezillik beni kahretti çünkü. Bizim, maçi izlerken kalp krizinden ölecek kadar sevgi dolu taraftarimiz varkensu yapilanlara bakin yazik ki ne yazik.gözümüzün içine baka baka bizi kandirdilar. KIMSEDE BURDAN BANA SAKIN OLALIM FALAN TELKININDE BULUNMASIN SAKIN BEN SALAK DEGILIM ZIRA YETERINCE SALAK YERINE KONDUK.Bazi arkadaslar girmeyince girmiyo diyor, 2 atsaydik 3 atacakti fener ki zaten atti bunu göremiyomusunuz, yattara oyuna hangi taktik icabi alinmaz bana bi anlatin yaa. fenere defans oynamak yenilgiye davettir (dünkü kupa finalinde ikinci yarida besiktasin yaptigi gibi ) bunu bilmiyomuydu bu adamlar. gereksiz yerede fener düsmanligida yapmayalim artik kendi etegimizdeki pislikleri temizleyelim..

Bu ne saçmaliktir?Bu yazdiklarini ispatlamak zorundasin.Yenilginin hirsi ile saçma sapan yazilar dösenmeye basladiniz.Iyi o zaman, son iki senedir Avni Akerde fenere yeniliyoruz ve bu geçen 2 senede gene fener sampiyon olmustur.Genemi maç satmis oluyoruz?

Saçmalamayi kesin...Bildigin bir sey varsa yaz buraya ama bilmiyorsan sirf yazmak için yazma...Söz gümüsse sukut altindir demisler...Kardesim, sen Trabzonspor üyeligini iptal ettirmeyi düsünme bir an önce üyeligini iptal et...Çünkü ben senin BMN'de üyeligini iptal ediyorum...Trabzonun sizin gibi taraftara ihtiyaci yok.Burada taraftarla,kulübümüz arasinda nifak tohumlari ekmeyi birak...

Nereden
    İstanbul

Gösterdiginiz sorumlu yöneticilikten dolayi sizi tebrik ediyorum sevgili Badaloglu.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaptigi yanlistan dolayi kendisini bu forumdan uzaklastirdigimi yazdim ama kurallar geregi en fazla 1 hafta no post cezasi verebiliyoruz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

faruk..

trabzonspor trabzondan yönetilmelidir açiklamasini yapan eski yönetici/baskanlar sadist ya da psikopat degiller ki durup dururken sadece istanbula kil olduklari için böyle bir açiklama yapiyorlar.o açiklamalari yaparken geçerli sebeplerini de söylüyorlar,dikkatli okuyorsan farkina varmissindir.degismekten kimsenin korktugu yok yalniz ''gözden uzak olan gönülden de uzak olur'' atasözünün isigindan hareketle sehirden uzak kisilerin ne kadar arzularsa arzulasinlar istedikleri gibi olaylara müdahil/etkili olamadiklari ortadadir.simdi bariz bir örnek istersen su anki yönetimde trabzondaki yöneticilerden hasim sayitoglunun çok ugrasmasina ragmen baskan ve haciosmanoglu ile tam istedigi ortamlarda görüsemediginden yakiniyor.kimse kimsenin iyi niyetinden süphe etmiyor ama bunlar bilinen gerçekler.

evet 4 senedir istanbuldayim ve hani senin daha önceki yazinda üstü kapali da olsa söyledigin ''trabzondakini'' hor görme olayi bariz bir sekilde mevcut..azcik objektif bakmaya çalisirsan kendi yazinin içinde bile bu durumun oldugunu görürsün.ben o ya da bu görüs dogrudur demiyorum..tabii ki trabzondaki kesimin rakipsiz oldugundan dolayi negatif yönleri olusmuyor degil ama istanbulun bunu her daim dile getirip de bir küçük görme havalari da baya bi insanin sinirini bozuyor..su anda ben istanbuldayim,hatta görünen o ki hayatimin geri kalan kisminin büyük çogunlugunu da istanbulda geçirecegim ama bu tartismada kesinlikle bir taraf olmam gerekiyorsa trabzon kanadinin tarafinda olurum.istanbulda özellikle may dönemini örnek vererek söylenilen ''trabzondakiler hep para istiyor,islere karismamizi istemiyor'' söyleminin de ne kadar rencide edici ne kadar rahatsizlik veren cümleler oldugunu da ayrica söylememe gerek yoktur umarim...

konumuz yönetimdir,su ana kadar attiklari adimlarda sözlerini yerine getirebileceklerini zannetmiyorum..getirirseler alkislariz haklarini teslim ederiz

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Aman ALLAHIM ben bu basligi açtigimda amacim yapici elestirilerle takima faydali olabilmekti ama 3 gündür is seyahati yüzünden giremedigim BMN de bugün gördüklerime inanasim gelmiyor...

Bu takim için maç satti diyen adami degil Bmn de yazi yazdirmak Trabzon ismini bile agzina aldirmamak lazim.Tamam yanlis gördüklerimizi elestirelim ama yapici olarak yönetim agzimiza bir parmak bal çalip sonrada aci biber sürer gibi stat isini sümen altina atmasi beni üzdü rize maçinda olan olaylardan sonra Yönetim ceza verilebilecegi konusunu görüp Takimin hakkini ceza verilmeden korumaya çalismaliydi basin yoluyla bu konuyu gündeme getirip baskisini arttirmaliydi.

Hoca konusundada bunca söz düellolari varken bir an önce anlasmayi yapmali ve konuyu gündemden kaldirip gelecek yilin planlarina simdiden baslamaliydi.Hocanin Istekleri varsa ve onunla devam etmek istiyolarsa isteklerini biran önce yerine getirmeli ve konuyu gündemden düsürmeli yok hocayla anlasmayacaksa bir an önce yenisini bulmali...

Ben istikrardan yana olan biri olarak hem yönetimin hem hocanin devam etmesinden yana olmakla beraber bir an önce bu konularda adim atmalarini istiyorumm

Nereden
    İstanbul

fatih

MAY'i örnek gösterme o bir numune o bir megaloman... MAY'in Trabzon'dan uzak kalmasi kendi sorunu istese özel uçagi da var gün boyunca gider gelir ancak bunu yapmadi, yönetim seklinde sorun vardi zaten... Mevcut baskanin ve istanbul'daki yöneticilerin böyle bir sorunu yok. Bir örnek vermek istiyorum geçenlerde abimi yolcu ettim havalimanindan, o uçaga binmeden bende tranvaya atladim kadiköye gidecektim... Ben Kadiköy'e gidene kadar adam Trabzon'a indi beni ariyor Trabzon'dayim diyor ben henüz daha vapurdayim...

Günümüzde uzaklik kavrami anlamini yitirdigi gibi atasözlerinin de güncellenmesi lazim Ulasim sorun degil yeter ki ilgili kisiler gitmek istesin... Diger konuya girmek istemiyorum sen öyle hissedersin öyle düsünürsün ben öyle hissetmem düsünmem, farkliliklar olacaktir tabiki...

Konuya dönecek olursak bu yönetime ben güveniyorum. Trabzonspor için bu yönetimi bir sans olarak görüyorum. Bu yönetim basarili olamazsa verdikleri sözleri yerine getiremezlerse Trabzonspor'un gelecegi hakkinda kusku duymaya baslayacagim. Trabzonspor artik bir atilim yapmak zorundadir. Her bakimdan kendini yenilemelidir...

Nereden
    İstanbul

rutav0861kardesim herhalde sehir disinda oldugundan stad isi yapan yabancibir firmaninyetkilileri ile tesislerde görüsme yapildigindan haberdar degilsin.Yani konu sümen altiedilmis degil.

Hoca konusunda da bmn'deki gibi yönetimdede fikir ayriligi söz konusu.Gecikmenin bu yüzden oldugu kanaatindeyim.Kaldi kibaskan bu konuda da öncelik bu seneki hedefimize ulasmaktir,seklinde bir açiklama yapti.T.D.konusundageç kalsakta su an için hayati önemi yok.

Yönetimsanati bugünden yarina kararlar alinan bir mekanizma degildir.Tabii ki geç kalmamak önemlidir.Fakat acele ederkende bir çuval inciri berbat etmek riski olacagi için temkinli adim atmak her zaman daha iyidir.

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hele sükür geldin benim dedikerime.söyle kararli tuttugunu koparan bir yönetimimiz olmadi gitti.tamam simdiki yönetim çok iyi ama sanki bana baskan ve adi ibrahim soyadini hatirlayamadim bunlarin disindakiler olaya biraz soguk gibiler. simdiye kadar basinda demeçlerinden baska hiç birsey yaptiklarini sanmiyorum.ne bir projelerini gördüm ne de trabzonspora gelir getirecek çalismalar yapabilen,vizyon sahibi kisiler gibi görünmüyorlar.ne bileyim insallah ben yanilirim.

Nereden
    İstanbul

@ Emorfo

Genelde görüslerine katildigini belirtmek isterim.

Fakat Trabzonspor'un gelecegini sadece bu yönetime baglaman bence talihsizlik.Tabii olarak her yönetimden oldugu gibi bu yönetimdende beklentilerimiz vardir.Fakat tek sansimiz yada son sansimiz bu yönetimdir seklindeki açiklamalar kanaatimce camiamiza yapilabilecek en büyük hakarettir.Kul sikismayinca hizir yetismez misali ne kadar zor durumda olursak olalim efsaneyi diriltecek yönetim kadrosu her daim içimizden çikacaktir.

Nereden
    Bursa

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı

rutav0861kardesim herhalde sehir disinda oldugundan stad isi yapan yabancibir firmaninyetkilileri ile tesislerde görüsme yapildigindan haberdar degilsin.Yani konu sümen altiedilmis degil.

Hoca konusunda da bmn'deki gibi yönetimdede fikir ayriligi söz konusu.Gecikmenin bu yüzden oldugu kanaatindeyim.Kaldi kibaskan bu konuda da öncelik bu seneki hedefimize ulasmaktir,seklinde bir açiklama yapti.T.D.konusundageç kalsakta su an için hayati önemi yok.

Yönetimsanati bugünden yarina kararlar alinan bir mekanizma degildir.Tabii ki geç kalmamak önemlidir.Fakat acele ederkende bir çuval inciri berbat etmek riski olacagi için temkinli adim atmak her zaman daha iyidir.

Söylediklerine katiliyorum ancak 22 yildir sampiyonluk özlemiyle yanip tutusan bizler artik acelecilik kavramini unuttuk inan.

Ben bu yönetime güvendigim için bu elestirileri yapiyorum çünki sözlerinde duracaklarini düsünüyorum ancak is isten geçmeden bunu yapmalilar...

Benim için ve benim gibi düsünen birçok renkdasim gelecek yil sampiyonlugun ne derece önem arz ettigini biliyor 22 yildir sampiyon olamamanin verdigi sabirsizlik ve gelecek yil febe eziginin 100 yili olmasi itibariyla önümüzdeki yilin önemi çok büyük...Ben febeden ancak gelecek yil alacagimiz bir sampiyonlukla intikam atesimizi söndürecegimize inaniyorum

2006-2007 sezonunda hata istemiyorum ve bir an önce sampiyon olacak takimi görmek istiyorum

Selam ve Saygiyla

Nereden
    Bursa

Ben yanlis olduguna inandigim herkonuda herkesi elestiririm simdi yönetimi elestirecegim gibi.

Beylerim adnan polat gibi adama çikarip TRABZONSPOR formasini hediye etmisler.

Yuh olsun baska birsey demiyorum....[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugünkü Fanatik'ten:

Umut harekati
    Önümüzdeki yilin transfer çalismalarina baslayan Fenerbahçe'nin, Ankaragücü?nün golcüsü Umut Bulut için temasa geçtigi ögrenildi.

Bizim yönetimin transfer listesinin tek olumlu adimini (bana göre) Fenerbahçe'ye kaptirirsak, bu da ayiplarina eklenen bir ayip daha olur.

Nereden
    Bursa

umarim bulut u biz alacagiz ve 100 yillarindaki ilk darbenin adi umutsuz umut olacak

Nereden
    Bursa

Ya ne diyecegimi bilmiyorum su önümüzdeki final maçi öncesi yapilan açiklamalar hangi hakka hizmettir madem öyle göndereceksiniz beceke maçindan sonra söyleseydiniz.Bu nasil mantiktir umarim becekeyi yenerizde sorun olmaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)