Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 221 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mustafa Denizli’ye HAYIR

enmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yine taraftar olarak ayri düsüyoruzz fatih nakyel olayinda oldugu gibii kararli bir tutum sergilemeliyizz istemiyorsak nedeni söylenmeli istiyorsak da .............takimi atesleyecek biri olmalii türkiyreyi tanimali su an için en dogru isimdir denizli .... Edited by: Badaloglu

Nereden
    Bolu

Alıntı enmavi61 Nickli Üyeden Alıntı
    yine taraftar olarak ayri düsüyoruzz fatih nakyel olayinda oldugu gibii kararli bir tutum sergilemeliyizz istemiyorsak nedeni söylenmeli istiyorsak da .............takimi atesleyecek biri olmalii türkiyreyi tanimali su an için en dogru isimdir denizli ....

kardesim birakin allah askina denizliyle falan olacak is degil yaa sampiyonluk.adamakilli bi kariyerinde bicok sampiyonluk olan ve bu sampiyonluklara trabzonspor sampiyonluklariyla devam edecek olan biri lazim bu kisi mustafa denizli olamaz olmamalidir.o gelecegine vahid dursun daha iyi walla...

Edited by: Badaloglu

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

denizli'yi istemeyen arkadaslardan gerekçelerini bekliyoruz..kuru kuruya istemiyoruzla olmaz..

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı Badaloglu Nickli Üyeden Alıntı

Ben, yaklasik olarak 1 ay önce yanilmiyorsam buna benzer bir baslik açmistim da kiyametler kopmustu.O zaman Mustafa Denizli ile anlasildigini söylemistim.Mustafa Denizli ismine kizanlar, sadece adamin Fenerbahçeyi ve Galatasarayi çalistirdigi için kiziyorlarsa bu çok saçma geliyor bana...

Hele su Fener maçini da sadece seyreden,hamlelerini is isten geçtikten sonra yapan,Trabzonu ve Trabzonsporun büyüklügünü kavrayamayan bir Halilhodziçi gördükten sonra,ben her isme raziyim.Beni sampiyon ya da kafaya oynatacak kim olursa olsun her isme raziyim.Ben o adami sirtimda tasirim.Birakin bu iskembe-i Kübradan sallamalari...Kimse bu ülkede durup dururken bir yerlere gelmiyor.Mustafa Denizli ismine karsiymisiz!!!..

Biz zamaninda Samet Aybaba'ya, Ziya Dogan'a'da karsiydik degilmi...Biz zamaninda Fatih Akyele'de karsiydik.Biz zamaninda Fenerin sirp ve yahudi futbolcularinada karsiydik ama bizim takima bakiyorumda en savasçisi genç stepanov...Konusturmayin beni yahu...Karsiymisiz neden?neden?

Bu adam sampiyon yapsin bizi o zamanda ayni seyleri konusacakmiyiz?Karsi çikanlar ne diyecek acaba?
    Denizli dogru isimmi yanlis isimmi bilmiyorum
    Ama
    Ahmet abinin dedigi gibi diyor ve ekliyorum
    Göztepe taraftarini biz zaman dedigi bigi
    Mustafa Denizli Sampiyon yap bizi
    XXXXXXXXXXXXXXXXX bizi
    Artik kimin olacagi umrumda degil hangi takimi çalistirdigida bir yerden sonra umursanmaz oluyor
    adam gibi bir strateji belirlemeyecek bu yönetim bu da anlasildi o zaman
    Mustafa Denizli Sampiyon yap bizi
    XXXXXXXXXXXXXXXXX bizi
    Demekten baska Çare kalmiyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kolombo Nickli Üyeden Alıntı

badaloglu yenilginin ezikligi ile m.denizli ismine sicak bakdigini düsünüyorum.denizli kime ne vermiski bize de onu verecek.trabzondan o kapasitede çok hocalar çikar.herseye ragmen bir yil daha vahid.96ve2006 yillari arasindaki farki söylimmi birinde ofans oynadik digerinde defans oynadik yenildik.ikiside sanssilikdi

Degerli arkadasim, ben yenilginin ezikligi ile baslayan cümleni kabul etmiyorum.Neden ezik olacakmisim?Bu ülkede kimler ezik herkes biliyor.Sen daha ögrenemedinmi?

Burada ben bir isim yazip onu kimseye dikta etmiyorum.Ben burada açilan bir baslikta adi geçen Mustafa Denizli'nin karsitlari olanlara naçizane dilimizin döndügünce bir seyler anlatmaya çalistik.Hatta dedikki;Mustafa Denizli 1 ay evvel kulüpledirsek temasinda,anlasildi gibi...Benim adayim degildir Denizli, ama gelirsede ona ön yargi ile yaklasmam.

Yanlis anlasilmasin arkadaslar,benim adayim Mustafa Denizli degildir.Ben sadece kendimce özelestiride bulundum.Bizim iki yüzlülügümüzü ortaya çikarmayaçalistim.Zamaninda da çok karsi oldugumuz adamlar vardi ama hepsi bizi kafaya oynatinca birden adam gib iadamlar diye pankartlar açtik, yada Samet hocanin mirasini yiyor bu takim demedikmiydi?Simdi bakin biz nerdeyiz?Bence biz biraz sabit fikirli,ön yargilive en önemlisi aceleci davraniyoruz.

Irandaki futbolculari begenmeyen kardesimede bir soru sormak istiyorum.Iranda top oynayan futbolculari sen izleyebiliyormusun?Oradaki yildiz kriterleri nedir?Yildiz olup olmadigina nasil karar verdin?Bu adamlar Iranli olduklari içinmi yildiz olmuyorlar.Almanyada oynayan Bayerndeki Iranlidan haberin var degilmi?Sudan ucuz fiyata alindi bu adam simdi degeri milyon dolarlar ölçülmüyor.Keza Szymkowiakta bize zaten yildiz olarak geldi.Yahu bu adami kim taniyordu?Ben inaniyorumki Iranda çok degerli futbolcular var.Sadece adamlar göz önünde degil o kadar...

Inanmayan 2006 dünya kupasi maçlarinda Irani dikkatlice izlesin...

fener macindan dolayi cook sinirli we üzgünüm [img]smileys/smiley7.gif[/img]Vahid hoca kesinlikle gitmeli takima dogru düzgün top oynatamadi.Mustafa denizli gitsin 3. sinif liglerde takim calistirsin kapasitesi o kadar cünkü. Adam gibi hoca getiriler insallah bence en iyisi LUCESCU

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ayiptir ayip bizim bu kadar sinirlerimizi bozmaya haklari yok bu adami akillarindan geçirmelerinde bile bogulacakmis gibi oluyorum[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

ben ona inaniyorum ben ona ve seneye kuracagi kadroya inaniyor güveniyorum o trabzonsporumun generali olacak ve bizi girecegimiz savastan galip çikaracaktir ona güveniyor inaniyorum allahim lütfen yönetimde biraz akilli olup onu ikna etsin..

[img]smileys/smiley32.gif[/img] vahid halilhodziç[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu adam feneri sampiyon yaptiginda zaten gs yikildi tüm futbolculari dagilmisti bjk yoktu ortada trabzonu biliyonuz yani sampiyon olmalari dogaldi bu adam degil mi fenerin yildizlarini zapt edemeyen takimi yikilmasina neden olan sampiyonlar liginde sifir çekip bizi dünyaya rezil eden,bu adam degil mi fenerden kovularak kapi disari edilen,bu adam degil mi kulüp bulamayip dünyada yeri olmayan irana giden,bu adam degil mi oradanda istenmedigi için ayrilan,yani bunu neden isterler anlamiyorum herhalde bizi daha da delirtmek için...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MUSTAFA DENIZLIYI ISTEMIYORUZ!!!

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Nuri Albayrak yönetiminin secilmesini hic istemedim, fakat secildikten sonra onlara destek olmak her taraftarin görevidir diye dü$ünüyorum. (dogru yaptiklari sürece). Bizler fikirlerimizi bi $ekilde söyleriz, onlar yaparlar veya yapmazlar o onlarin i$i. Bizim taraftar olarak, ne futbolcunun, ne yönetimin, ne de hocanin i$ine kari$mamamiz lazim. $imdi M. Denizli üzerine konu$uluyor, adam gelir veya gelmez orasini bilmiyoruz, ben daha iyisinin alinmasini isterim, eger alinmazsa kim alinirsa ona destek vermek lazim.

kolombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

açik konusmak gerekirse ben mevcut yönetim de istemiyodum ve bundan dolayida yaptiklarini ve verdikleri sözleri dikkatle takip ediyorum.(ii veya kötü demekçok erken)ayni sekildedenizliyede sicak bakmiyorumçünküfutbolcular üzerinde baski kuracak kadar disiplinli oldugunu düsünmüyorum.bu takimabasari getirecek kadar nitelikli oldugunu düsünmüyorum.bence denizli çok güzel fbve onun yapisindaki küblerde hocalik yapar dauma kuruldugu gibi yildizlar takimi kurulur verilir takim sampiyon olur oda nasibini alir.

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim konusundaki fikirlerinize katilmiyorum ama hoca konusundaki fikirlerinizi destekliyorum.bu hoca gidecekse yerine daha iyisi gelmeli bu da m.denizli degil

arkadaslar ne denizlisi ya......artik denizli devri bitti...bize yerlinin yerlisi karadeniz yada trabzonlu bi hoca lazim yabancinin halini görüyoz....sanki barcelonasin yattarayi yedek birakiyosun....yabanci hoca bize bisey vermez...halilhodzici gördük......holstein inegi gibi...vurdugunu deviriyo....ufukhan yedek....tolga yedek .....önceden niye oynatmis ozaman....HÜSNÜ ÖZKARA....SADI TEKELIOGLU.....HIKMET KARAMAN....TOLUNAY .....HAMI......ama ÜNAL in adi geçiyo hep ön planda trabzonspora siyasetin girmesine taraftar degilim GÖNLÜMDEN GEÇEN ISIM......HÜSNÜ ÖZKARA HAMI IKILISI.....

ünal gelirse trabzona SIYASET GIRER ünali istemiyoruz....kesinlikle ünala hayir

Salih Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Zaten biz kimi istedik ki senol gelsin sonol gitisin atay gelsin atay gitsin vahid gitsin simdide kalsin ya ayip yönetim kimin basariyi getirecegine inaniyorsa o nu getirsin yoksa ne bu yönetim de bundan sonra gelecek yönetim basarili olamaz .O yüzden yönetime hep destek tam destek vermeliyiz arakadaslar trabzonspor gün geçtikçe geriye gidiyor o yüzden birlik olmaliyiz[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı yattara99 Nickli Üyeden Alıntı
    Atay varken siyaset yok
    Albayrak gelirken Siyaset var
    Ee Basbakan yandasi dedigin adam ilk seçimde çekti resti Basbakan Yalakasi hüsnü dogana
    Ünalin biyiklari sorun olduysa Kessin gelsin biyiklarini
    Sana uyarmi
    Mantigia Bakya Trabzona faydasi olurmu diye düsünmek yok
    Benim dünya görüsüme faydasi olur mu diye düsünülüyor
    Arkadasim git bir siyasi partiye üye ol ne isin var Taraftarlikla falan

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

mustafa denizliyi getirmesinler bu takimin basina ersun yanal olsun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beyler bu takima herkesin istedigi goze hosgelen futbolu oynatacak tek adam ersun yanal dir gelirse ersun hoca gelsin adam fatihi milli takimda oynatmak için tum turkiyeyi karsisina aldi hem o gelirse fatih te takimda kalir ve transferinde en kralini yaptirir

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı rutav0861 Nickli Üyeden Alıntı

Mustafa denizli gelecekse wahit hoca neden gitsinki?

Avrupada adini duyurmus pesine yildiz futbolculari getirebilecek bir hoca ISTIYORUZZZZ

Denizli den daha karaktersizini bulamamislar mi? O adam 5 para etmez.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ironmaster Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı yattara99 Nickli Üyeden Alıntı
    Atay varken siyaset yok
    Albayrak gelirken Siyaset var
    Ee Basbakan yandasi dedigin adam ilk seçimde çekti resti Basbakan Yalakasi hüsnü dogana
    Ünalin biyiklari sorun olduysa Kessin gelsin biyiklarini
    Sana uyarmi
    Mantigia Bakya Trabzona faydasi olurmu diye düsünmek yok
    Benim dünya görüsüme faydasi olur mu diye düsünülüyor
    Arkadasim git bir siyasi partiye üye ol ne isin var Taraftarlikla falan

Arkadasa Unalin biyiklari dokunuyor da gavurun hareketleri dokunmuyor. Amma is be?

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu adama hiç güvenmiyom kesinlikle olmaz.ersun yanal hiç olmaz.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

kaliteli bir yabanci hoca alsinlarEdited by: ayazoglu

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dürülülü Mustafa,iyi göründügü dönemde teklifimizi geri çevirmisti diye hatirliyorum.Türk olmasitek avantaji futbolcularla ayni dili konusur o kadar.Basarili olacagini sanmiyorum.

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı rutav0861 Nickli Üyeden Alıntı

Mustafa denizli gelecekse wahit hoca neden gitsinki?

Avrupada adini duyurmus pesine yildiz futbolculari getirebilecek bir hoca ISTIYORUZZZZ

dostum sen soruyu da sormus,cevabinida vermissin....

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Denizli kim oluyo ya??? Veya Ünal acaba kimi sampiyon yapmis ??? Bunlar kafayimi yedi Trabzonspor deneme tahtasimi?..Gelicekse yabanci hoca gelsin Trabzonspor düsmanlarini hoca diye basimiza getirmeyin yeter ya!!!

Nereden
    İstanbul

iste biz bu yüzden sampiyon olamiyoruz NE ISIMIZ VAR DENIZLI ve ONUN GIBI ADAMLARLA

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)