Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 177 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tükenişin Anatomisi

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

simaL yiLdizi o kadar güzeL yazi yazmis ki duyguLarimiza tercuman oLmus...

ama bakiyorumda o yazisini günden güne okudugum we kesinLikLe takdir ettigim bir kisiyide buradan sogutmussunuz...

yazik çok yazik, TrabzonLuLugu en son tartisiLacak adama yapiLir mi bu?

ne diyim heraLde bu gidisLe bizde gideriz,,,

eee nabaLim ne yazik ki bizim taraftarLarimiz böyLe

ofluhalit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

simal yildizi kadar karamsar olmamakla beraber söylediklerinin çoguna katiliyorum.maalesef avni akeri fb,gayse için cennet haline getirdik.hadi depslanman maçlari neysede evimizde kaybetmek çok utanç verici.büyük maçlari kazanamadan sampiyon olamicagimiz açik seçik ortada,büyük maçlari da büyük futbolcular kazanir.bizim maalesef ki büyük futbolcumuz yok.yildizimiz var ama büyük futbolcumuz yok.tecrübesiyle gençlere yol göstereek birkaç futbolcu bu problemimizi çözer bence.ama trabzonsporun bu duruma düsmesinde yönetimler,futbolcular,teknik adamlar kadar biz taraftarlarinda suçu var.96 dan beri avni aker cehennemini yasatabildik mi herhangi bir maçta?sus pus oturan bi maraton (kapali zaten ezelinden beri öyle) gol yiyince hemen takima sirt dönen taraftar.ne biliim eski günleri hatirliyorumda böyle degildik biz,noldu bize?nerde yanlis yapiyoruz?

Arkadaslar Modlaramidan Ricam Bu yazinin degerlendirilmesi aynen çünkü ortada kaybeliden bir bütünlük var çok çok önemli!!

Aynen bu yaini bir de Kulube mail olarak herkesin atmasi gerektigini düsünüyorum!!!!

Muhammet Ali Senocak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

trabzonsporLu oLmakdan her zaman gurur duydum ve duymaya devam edeceqim bizi kiskananLar catLasin ne diyeyim

bu takim yüzümü güLdürdü bu takim beni aqLatti bu takim benim her seyim onu savunmayayimda kimi savunayim

her buLunduqum yerde tek trabzonLu oLdum ama yine de takimi sonuna kadar savundum ve savunacaqim bu takimi kimse kücüLtemez bu takim ki bizans sömürgesine son verdi bu takim ki destanLar yazdi ben sampiyonLukLarini görmesemde seviyorum iste

bu seneLer beLki kötü durumdayiz ama taraftar ve takim bütünLesirse bunLari asacaqimiza inaniyorum bu zor dönemde herkese bir görev düsüyor yönetime ruhsuz oyuncuLari kovmak yerLerine trabzon için canini biLe verebiLecek oyuncu aLmak böyLe futboLcu buLamiyorsa aLt yapidan aLsin futboLcuLara ise yürekLeriyLe oynamaLari ve hangi takimin formasini giydikLerini unutmamaLari hocaya geLince hangi takimin hocasi oLduqunu unutmamaLi ve ona göre futboL oynatmaLi ve biz taraftarLara ise iyi gününde nasiL yanLarindaysak zor günLerinde de yanLarinda oLmaLiyiz zor gününde takima küfür etcek takimini sahipsiz birakacak taraftar oLacaqina hiç oLmasin benim düsüncem bu

beLki bu siraLar kötü durumdayiz ama eLbet bunLari atLatacaqiz birLik ve beraberLik saqLasin bu takim yine eski günLerine dönecek

Inanin bana hem taraftar olarak hemde camia olarak Hem Villereal Takimi Hemde Liverpool takimi gerçekten Örnek almamiz gereken 2 takim bunlardan baslayabilriz nasil düzelmek için!!!!

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

her zaman yaptigimiz gibimeseleyi çigirindan çikardik sonunda.su saatten sonra sizden ricam "simal yildizi" gibi bir degeri kaybetmemek için ugrasmaniz.

bu yazisina katilsak da katilmasak da BMN içinde belirli bir seviye tutturabilmis ender yazarlardan birinin aramizdan ayrilisina seyirci kalmayalim lütfen.

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baslik degistirilse fena olmaz.

Kardeslerim neden degisirilsin özelestiri yapmak bu kadar mi zor alla alla nasil yosa çözüm bulacaz bu 23 yillik hasrete alla alla!!!!!

Bence ayni yaziyi kulube mail yagmuru olarka gönderelim artik ayaklanma vakti bilinçli bi sekilde !!!

Nereden
    Bursa

Alıntı S&YReis28 Nickli Üyeden Alıntı

Kardeslerim neden degisirilsin özelestiri yapmak bu kadar mi zor alla alla nasil yosa çözüm bulacaz bu 23 yillik hasrete alla alla!!!!!

Bence ayni yaziyi kulube mail yagmuru olarka gönderelim artik ayaklanma vakti bilinçli bi sekilde !!!

ayni sekiLde katiLiyorum artik taraftar oLarak bir seyLer yapmak Lazim takimin içinde ruhsuz futboLcu ruhsuz hoca hatta yönetimde biLe ruhsuzLar var bunLarin artik takimdan gönderiLmesini biLdirmeLiyizki takim kendisine geLsin RUHSUZ KIMSEYI ISTEMIYORUM

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı
    her zaman yaptigimiz gibimeseleyi çigirindan çikardik sonunda.su saatten sonra sizden ricam "simal yildizi" gibi bir degeri kaybetmemek için ugrasmaniz.

bu yazisina katilsak da katilmasak da BMN içinde belirli bir seviye tutturabilmis ender yazarlardan birinin aramizdan ayrilisina seyirci kalmayalim lütfen.

Dikkat dikkat... bu hususa önemle egilelim arkadaslar.

Nereden
    Bursa

simaL yiLdizinin aramizdan küsüp gitmesi gercekten cok aci umarim sadece bir kizginLik anidir ve gitmez onun yaziLArini özLeyeceqiz eqer giderse [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Yaziya Katilmiyorum..

Ben Hiç Sampiyonluk Görmedim.. Yani Trabzonspor'un Efsane Yillarini Görmedim .. Sadece Okudum Yazilari Okudum.. Trabzonspor'a Sevgimde Dogumumdan Önceki Basarilarla Ilgili Degildi.. Yani Bu Güne Kadar Trabzonspor Sevgime Karsilik Hiçbisey Vermedi.. Trabzonspora Biseyler Veren Hep Ben Biz Taraftarimiz oLdu..

Ben Kücüldügümüze De Inanmiyorum.. Arkasimizin Verdigi Osmanli Imparatorlugunun Geçis Dönemleri Benzetmesinede.

Acikcasi bu Mactan Sonra Bu Denli Ic Karartici Yazi Yazilmasinada Anlam Veremedim..Bu Takim bir Kac YIl Önce Ligi 13. Sirada Bitirdi.. 1 mac Kaybetsek Küme Bile Düsebilirdi.. Bu Takim O Gün Bitmedide O Gün Küçülmedi de Ligde 3. Olmasina 2 Mac Kalmisken mi Kücüldü ?Trabzonsporun EN KÖTÜ ZAMANINDA3.OLMASI BILE BÜYÜKLÜGÜNÜN GÖSTERGESIDIR.Trabzonspor Basarisiz oLabilir Trabzonspor Taraftari Hiçbir Zaman Basariyla Beslenen Bir Taraftar oLmadi. 23 Yil Sampiyon Olamamiza Ragmen Hala Stadini Full Cekip Icindeki SEvgiyii Stadyumda Takimina Asiliyorsa Yurt Icinden Yurt Disindan Ic Sahada Dis Sahada Her Deplasmana 300-5000 Arasinda Taraftari Gidiyorsa Hala Iceride Disarida Ligin Kontrolü Elinde Olan Takimlar Trabzondan Cekiniyorsa Ben Trabzonspor'un Büyüklügüne Laf Kondurtmam.. Kücüldügünü Kabullenen Herkeslede Aksamdan SAbaha Sabahdan Aksama Tartisirim..

Bu Takim Kücülmüs oLsa Özkan Sümer Baskanken Küme Korkusunu Hisseden Trabzonspor Zamaninda Kücülür Erir Giderdi ? Ama Ne oldu 2 Yil Icinde Tepeye Cikti Sampiyonluklari Hakem Oyunlariyla Kaybetti 2 Tane Türkiye Kupasi Aldi .. Simdiki Durumumun 13. Oldugumuz Yilkindne COkdaha Iyi ki 3. Siradayiz.. Hala Elimizde Biseyler Var.. Iyi Kötü Bir Kadro Iyi Bir Puan Durumu Vee Ucu Kötü Bitecek Gibi Görünsede Avrupa Yolu..

Sevmedigim Mehmet Ali Yilmaz'in Bir Sözü Var : Büyük Takim Gücülmez.. Kücük Takim Büyür

Su Saatten Sonra Trabzonspor Fenerbahce Galatasaray Besiktas Takimlarini Hickimse Kücültemez.. Eritemez.. Kimsede bunlari Kabullenmez.Inter 20 Yildan Fazladir Sampiyon Olamiyor Ama Kimse Interi Kücümsemiyor.. Aradaki Farkimiz Onlar Liglerinin Kalitesi Maddiyati Geregi Avrupada Boy Gösterebiliyor. Trabzonspor Liigin Acizligi Yüzünden Sampiyon OlamadikcaGidemiyor

Ha Simdi Bazi ARkadaslarim Örnekler Verebilirler. Italyanin En büyügü Olan Italyanin Tozunu Atmis Torino Gibi..Suan Seri bde. Torino ucak Kazasiyla A dan Z ye herseyini Kaybedince Cöktü..Maddi Manevi Herseyi Kaybedince bitti.Ama Trabzonspor Hala Hiç Bisi Kaybetmedi.Hala Her Türlü Temele Sahip.

Istanbuulda Büyük Mac Aliyoruz.. Trabzonda Alamiyoruz.. bunun Sorumlusu Direk Olarak Futbolcular Degil..Belki Direk Olarak Sevmedigim Hocada Degil.. Cünkü Takimin Basinda Hangi Hoca olursa Olsun Evinde 2-0 dan 3-2 Mac Gidiyorsa Bunu Baska Yerlere Dayandiririm Mesela Taraftara.. Tek bir Top Kaybinda Bile Elindeki Cekirdegi Yere Firlatip Genc Veya Tecrübeli Futbolculara Toplu Bir Sekilde Küfür Eden Taraftara Sahibiz. Futbolcular Komple Baski Altinda.. Tipki Besiktas Gibi. Bizim Isimiz Futbolcularla Ugrasmak. Biz Saha Disinda Dünyada Bulabileceginiz En Sadik En Iyi Taraftara SAhibiz..Ama Saha Icinde Bizden Hiç Bisi Olmaz.. Ben Iceride Kaybettigimiz Maclari Tamamen Taraftara Bagliyorum.

Cok Uzattim. Kusura Bakmayin Ama ; Trabzonspor Camiaasi Kücülmedi Kücülemez.. Ama Kücülmeye Baslayan Tek Sey Belliki Taraftarimiz Olmus..

Takim 3-4 Yil Önce Oldugu Gibi Diplere Vurabilir Eriyebilir Ama Yapilanip Kafaya Tekrar Oynayabilir Trabzonspor Bunu Bize Bi Cok Kez Gösterdi.. Ama Taraftarr Eriyip Cözüm Yollari Üretmek Yerine Kücüldügünü Tartisirsa Büyük Trabzonsporun Kücük Taraftari Konumuna Düserler..

Saygilarmla

Edited by: lazoliii

Trabonspor Bir Efsane degil Devam eden bir Gerçek sadece Gerçekleri Görelim Efsanler Öler ..Biz Ölmedik Niyetimi aklimi n ucundan bile geçmez !!!

Ama Herkes burda Seslenmek isiyorum neden organize olamiyoruz neden bu Herkesin Üzerindeki Inançsizlik...

Bizler Öncelikle Karadeniz insani olarak Inatçi kisiligimizle önplanda oluruz ,Hirsli yapimizla Biz ugrasan bilmeliki bilirlerde SAdece Düsmani degil kökünün pesine düseriz bu böyle bilinir heryerde!!!!

Ama burda veya camiada nedense herkes kendi isini idare eder bi sekilde yapip gerisi önemli degil gibi bir mntik var Birtek takim degil Suçlu aramayalim Çözüm arayalim çnkü Suçlu Herkes ..Bunda taraftar in payi az veya çok bu Önemli mi?

Bakin Sampiyonluklarin hepsine ne hoca nede futbolcu nede yönetim Önce Birlik ,Dirlik,Beraberlik....

Burda Bir tapuyu daha öncde yiktigimiz tabuyu nasil yikariz ona bakmaliyiz Bence...Haddie olmasa da tavisyeleridir bunlar...

Mesela ,

Bizim Sampiyon oldugumuz yillara bakilmali ,Degerlendirilmeli Analiz edilmeli ,bunun disinda ,Bu Trabzonspor markasini nasil Daha büyütürüz ve nasil Daha büyük kitleye himet ederiz onlara bakilmali

Nedeni ise Baasarisizlikalrin getirdigi Isim ve Marka Degeri Düsmesi çok açik net gerçeklesmis bu nasil kazanilir :

Bana Göre Güven bu konuda çok önemli ayrintilari tartismakisterim çnkü bu artik çözüm aradigmizi gösterir.

Neyse Artik Trabzonspor nasil Çarki döndürmeli Kendi Dinamiklerini nasil ateslemeli bunlari tartisalim bilinçli olarak ..

Baska çare yok :

Trabzon Sehrimize Takimin eski günlerine layik çünkü çok açik net eskiden Bir Trabzona Gelme korkusu vardi bu ise artik Yeni akustigi çok önemli Baski olusturan veRakiplerin sahaya çikmaya Tirstigi birde Taraftar Kitlesi organizyonu olusturulmali ..Görünen köy kilavuz istemez burda çok açik net birde Hep bir agizdan Tezahurat problemi var insanlarada bunu asilamamiz lazim..Gerek maçlardan önceki org gerek brosür ler dagitilamsi gereksede Skorboarddan maçtdan önce yapilmasi gereknlerin anlailamsi gibi....

Bu çözüm bizim için kolay çünkü Sehir ufak ve org için çok müsait herkes birbir ile her türlü çalsimayi yapmaya müsait...

Artik Yönetimler Bence Baskan Ayri Seçilmeli Daha sonra baskan sonra ok bilmem Kim utbol subesini alaacak Kim basin sözcüsü olaacak gibi popüler görevler için yapilan tartismala ve yönetimler içindeki bu çatismlara bir son verilmeli bunun için Basaknlik Seçimindne sonra O baskanin belirledigi 4-3 Adayi yine divan kurulumuz Seçmelidir :Ve Böylelikle Benim adamim daha çok gibi bize zarar veren iç çatismalra bir son verilir.AYrica Aynen Profesyonel bir sirket gibi Öncelikle Futbol LA ilgilenen Eski futbolcularimiz benim TerciihIm Insan Iliskileri çok Iyi olan Bir futbolcumuz Tabbii kim olur bilememBir MEneje ve bunlar Altyapi ile ilgilencek bunlara görevler verecek Iste Transfer komitesi kuracaklar Scoutlar Görevlendiricekler Öyle Videodan Oyuncu almak artik Geçmedigi için !!!Bir Menejer çikicak konusucak sadece Futbol Kulubumuz ile ilgii ev teknik direktörümüz...

Yine Bu Sirketler Stad A.s ,Sporif A.s ,Gayrimenkul A.s Diye bbu Sekilde Gruplara ayirmali ve bunlarin baslarina da kim olursa olsun Profesyonel Kisler getirilmeli Ve Bir çark olusturulmali .

En büyük Örnek Chelsea Önce M. United dan M.united Sirketleri Ceo sunu transfer etti 28 Milyon Pounda Bunda kaçimiin haberi VAr..Buda Bunlarin önemini Bence yeterince ortaya çikarior :

Yada Milan Bir Spor Direktörü var Bir baskn Birde Teknik Direk tör Baska kimlerin ismini bilyorsunuz yönetimlerinden ..Yada Milan Galliani ,Berlusconi Veya Anceloti den Baska kimlerin Ismini duydunuz ?

ArtikBu isler Baskan ve Yönetim Kurulumuz Arka Planda Hepsi Bir Holdign Yönetirmiscesine ÇAlismalilar ....Bizde Herkes Yöneimden Futbolcular Birebir Temas halinde böyle Birsey olmaz Böyle otororite de olmaz ..SAdece Karar Mekanizmasi olmali Yönetim Kurulu ..

Biz Bu konulari Bir Sempozyumda Bile Tartisabilir Karar Alabilir ,Iste Senol Günes ,Atay Akug,Faruk Özek ....Gibi Kendi insanlarimila Paylasip bu sorunu tespit Ve tedai yöntemiyle çözmeliyiz ..ÇOOOKK ACILLLLL

simdi bu tükendik yazisi arkadasin asiri derecede trabzonsporu sevdiginin ve trabzonspor için korktugunun ispatidir....

yalniz bitmedigimiz kesindir....bu takim kadiköyde de 2 yildir fenerbahçeye kök söktürüyor.....üstüne üstlük türkiyede ki spor basininin tüm baskisini gögüslüyor....büyük bir güruhun basarisizliginizdan çok büyük sevinç duydugunu ve düsmanca duygular besledigini bilerek mücadele vermek çok zordur kabul edersinizki.....

ben rum takimina elendigimiz zaman atilan mansetleri kestim sakliyorum onlara baktikça trabzonsporun beni sadece gururlandiracagina inaniyorum....trabzonspor beni üzmüyor artik...dünkü maçtatda hiç üzülmedim....kaçan golden sonra olacaklar belliydi....futbolcularimizin tüm direnci kirildi üzerlerindeki agir baski kendini inanilmaz hissettirmeye basladi bunu gözlerimizle gördük....

simdi sunu söyleyeyim bu yazinin basligi tükendik degil tüketildik olmaliydi.....tükenen veya yenilen bizler degiliz....korktugumuz ne varsa onu yapan yönetimler......sorunlar belli yapilmasi gerekenler belli herkes bunlari anlasin yönetimlerde anlasin....

Arkadaslar bizim üzüldügümüz nokta takimin siralamasi falan degil.Biz üç yil önce rizeyi 2-0 yenerek küme düsmekten kurtulduk.Hepimizde o maçtaydik.15 bin seyirci vardi takimimizi alkisladik ve hiç sorgulamadik.Konya maçi-ankara maçi ve hep öne geçtik yenildik takimimiza yine sahip çiktik.Biz ne badireler atlattik yikilmadik hala ayaktayiz.Bizim isyan ettigimiz nokta elimizde oyunun kaderini degistirecek oyuncular varken bunlari kullanmayip 3.lig takimi gibi korkak bir maç oynatilmasiydi.Bana trabzonspor yazarlarindan bir tanesini gösterebilirmisiniz hocayi yerden yere vurmayan.Utanmadan kendini savunuyor 4 forvetle fenere karsi oynayamazdik diye.Kim allahaskina bu 4 forvet siz görebildinizmi.Ümit vahit hoanin sayesinde hiç çikmadigi kadar ileri çikti.Yine bir kardesimizi kaybettik allah rahmet etsin.Çildirmamak elde degil.Stefenov sakatlandi doktorlar degistir isareti veriyor.6 dakika geçiyor adam kimi koyacagini bilemiyor.Doktora inanmiyor ambulansin yanina gidiyor el hareketi yaparak geri dönüyor ve bu arada golü yiyoruz.Daum bu arada semihi oyuna sokuyor bizim oyuncu girmeden gol yiyoruz.Bütün bunlar ap açik ortada iken hala hocaya biat etmeler bizi kahrediyor.Hemen yönetimin biletini eline vermesi lazimken kenaradan köseden konusmalarla bizler aldatiliyoruz.Bütün Fenerliler tesekkürler vahit hoca diyorlar,bizler savunuyoruz çok güzel devam edelim böyle.

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ayrica symek vahid geldigindne beri forvet oynuyor.. önceden ortasa idi ve forvet arkasina sarkiyordu. vahid adami aldi forvet yapti

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tükenmedik...Tüketildik!!!

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61_FIRTINA_61 Nickli Üyeden Alıntı

Fb yi yenseydik buraya bu sekilde aglamakli yazilar yazilmayacakti biliyorum. Trabzonspor'un büyüklügüne inanmayanlar yüzünden bu durumlardayiz hiçkimse bunun farkinda degil. Hala suçu baska yerlerde ariyoruz. Elbette ki yalnizca bir tane neden yok düstügümüz bu durumu anlatmak için. Çesitli sebepler var v.s. v.s. Ancak en büyük suçlu Trabzonspor'un ta kendisidir düsülen bu durumda. Büyük oldugunu kendisi inkar eden, kendisine verdiginden fazla zarari baska hiçkimsenin vermemis oldugu bir camiadir Trabzonspor. Persembe'nin gelisi çarsambadan bellidir denir ya...

Kötü olan hersey fb sampiyon olmasin diye gs ye yenilmemizle basladi aslinda. 95-96'daki travmayi atlatmaya yönelik çok firsat geçmisti elimize. 95-96'daki fb maçi sonrasinda Avni Aker'de oynadigimiz 7 fb maçinin 5 ini kazanmis 2 sinde berabere kalmistik. Kendimize yapilan haksizliklarin intikamini -MAY zararlisigibi- her türlü olumsuzluga ragmen aliyorduk. Fb sampiyon olmasin diye onlardan intikam alalim diye gs yi sampiyon yapmaya çalisma hatasina düstük camia olarak. Aslinda bütün camialar ayni hizla kirleniyordu. Ama en beyazi bizdik. Birincilik bizim oldu. Bilinç olarak degil. Bilinç altinda.

Sonrasinda kendimize geldik. Son 3 senede 2 tane lig ikinciligi 2 tane de Türkiye kupasi kazandik. Ama bu basarilari Trabzonspor'un büyüklügüne baglamama hatasina düstük. Bazi vazgeçilmez kisilerin sayesinde bu basarilari kazandigimizi zannettik. Onlar olmasaydi bu basarilar da gelmezdi sandik, geçmiste onlarsiz kazandigimiz onca basariya ragmen. Sonrasinda bu vazgeçilmezlerimizden bir tanesinin kendisine en güvenilen dönemde fb ye imza attigini, Trabzonspor aleyhine sike yaptigini ögrendik. Eskiye dair ögrenilmis basarisizliklarimiz, korkularimiz vardi iste. Onsuz yapamazdik. Trabzonspor'un büyük oldugunu unuttuk, Trabzonspor o kisi sayesinde büyük zannettik. Affettik onu. Cezasi biter bitmez büyük maça çikardik. Affetmek büyüklüktür yalaninin arkasina sigindik. Bacak kadar bir adama koca Trabzonspor'un onurunu çignettik...

Simdi ise tam da tahmin ettigim gibi aylardir Trabzonspor büyüktür süperdir diye forumda ütülemedigi kafa kalmayan bir adam gelmis burada aglak bir yazi yaziyor. Neden? Fb'ye yenildik diye. Pehhh.

Biz önce kendimize yenildik. Süslü yazilarla ortaya binbir neden koymak kolay. Ne yönetimimiz, ne teknik kadromuz, ne de camiamiz küçük insanlari büyük Trabzonspor için defterden silemedi. Büyük olan tek tek insanlar degil Trabzonspor'du. El birligiyle tükettik Trabzonspor'u. Trabzonspor tükensin diye umutla bekleyenler de ellerini ogusturup izlediler bunu.
    05-Nisan-2006 Üyelik Tarihi ve aylardir he?? helal olsun be sana Sen Simal Yildizi nin kaç yazisini okudun da ona Trabzonspor lu degilsin diyosun sen kimsin ya????

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

maalesef bundan sonra sampiyonluk sadece tatli bir hayal ilerde ilk dörde girebilirsek ne mutlu bize eyyy gidi Trabzon, sahasinda nice devleri bogan, sampiyonluklara ambargo koyan takim gün geçtikçe tükendi tabi ki o taraftarlarida yavas yavas tükenmekte yazik çok yazik ama bu takimi ne olursa olsun biz nefes aldikça onun için savasmaya devam edecegiz tüm istanbul yalakalarina inat karsilarinda hala Trabzon kaya gibi sapasaglam karsilarinda olmaya devam edecek bunlar sadece gelip geçici seyler bu bizim savasimiz ve savasa devam edecegiz

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

simal yildizi yazin çok dogru ,formdan ayrilma kararinda o oranda yanlis.

bu sitede yanliz duygulariyla degil mantigiyla hareket eden üyelerin olmasi gereklilik.bizler böylece dertlesebiliriz,bir olabiliriz,birlik olabiliriz,camia olabiliriz.

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaziklar olsun takimi satan baskana [img]smileys/smiley7.gif[/img]yaziklar olsun Yattara'yi oyuna almiyan Stepanov sakatlaninca hemen oyuncu degisikligi yapmiyan hocaya[img]smileys/smiley7.gif[/img] Yaziklar olsun hiç oynamiyarak lanetlerin ekmegine yag süren futbolculara!!! Bizi mahvettiniz hayallerimizi yiktiniz[img]smileys/smiley7.gif[/img] lanetlerin bizimle alay etmesine [img]smileys/smiley7.gif[/img]asagilamasina izin verdiniz[img]smileys/smiley7.gif[/img] Yine bir taraftarin ölümüne sebep oldunuz[img]smileys/smiley7.gif[/img]bir yil boyunca biz taraftarlari aglattiniz[img]smileys/smiley7.gif[/img]bu Maçi alarak bir yil boyunca yasadigimiz acilari unutturacaginiz, 95-96 yilinin ve son iki yilin intikamini alicaginiz yerde birde yaptiklariniza bakin [img]smileys/smiley7.gif[/img]nasil yüzünüz var??? Sizlerden utaniyorum[img]smileys/smiley7.gif[/img]sizden nefret ediyorum [img]smileys/smiley7.gif[/img]sizleri asla affetmiyecegim,sizleri kimse affetmiyicek[img]smileys/smiley7.gif[/img] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

erol-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaslar bune karamsarlik ya 3 gündür arkadaslarla ayni muhabbeti .sizler takimimizi ve kulübümüzü küçük gördükçe basari gelmez herseyde tepki herseyde küfür arkadaslarbana eziklerin kalitesini anlatiyorlar yok anealkaymis yok alex mis mis mus vs. vs. ya bukadro 2yil sampiyonluk kovalamadimi bu sezon baskalarimi oynuyo yapmayin can dostlar bugün FATIH TEKKENIN - GÖKDENIZIN VS. VS. KIMLIKLERI TC OLMASA yere göge sigdiramazsiniz gol kaçarda girerde ne maçlar kaybetdik yapmayin ha bu ayri diyeceksiniz tamam anliyorum bunlarin rengini görmeye bile katlanamiyorum hatta 2 kizim var 7 ve 1.5 yaslarindalar onlar bile bu renklerin düsmanilar abart miyorumama ne olur su takimi hor görmeler küçümsemeler olmasin çok üzülüyorum takim küme düsse bile ben yinede sonuna kadar yanindayim asla vaz geçemem ankara maçinda yne stadda yerimde olacam takimi bizler sampiyon yapariz ne oldu dün bizim topcular onlardan çokmu acizdi hiçde bile aksine bizimkiler bana göre daha kalite idi sadece kötüydük diyebilecegim sey TURUNCU FORMALAR ya bizim rengimiz BORDO MAVI okadar millet yumusadinizmi diye konusuyo daha dün bu nedenle 15 yillik arkadasimla dostumla ipleri kopardim YÖNETIM BIRDE BUNU KALDIRMALI BORDO MAVI bu böyle biline

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı

Dikkat dikkat... bu hususa önemle egilelim arkadaslar.

Simal yildizi abimizin ayrilacagina inanmiyorum. Daha hep beraber bu sitede sampiyonlugumuzu paylasacagiz [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selokal61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bana göre trabzonsporun siradanlastigini düsünürsek iste o zaman trabzonsporun sonunu getiririz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

anlasilmaz birsey bu pesetme durumu!

sanki ilk kez mac kaybediyoruz! ilk kez mi sahamizda fenere yenilliyoruz!sampiyonlugumu kacirdik!

bir arkadaismizin pesetmesini anlayaiblirim de bunu yaparken birilerinden destek dilenmesi hic hos degil dogrusu.ben birakiyorum hadi sizde birakin. olacak is degil...

yasadigimiz malubiyete bakiyorum hani oyle buyutulecek birsey de degil rakip takimin hocasi bile sansa kazanilan bir mactan sözederken icimizdne birilerinin sureklioyunbozanlik yapmasi hic hos kacmiyor! hani hep birlik beraberlikten bahsederizya! kanimca o laflari etmeniny ani birarada durmanin en dogru zamani su andir.

belki bu yil icin ucunculukten baska bir hedefimiz kalmamistir ancak bu ücüncülük bile bize gelecek yila dair cok sey verebilir! birinci turdan gidilecek bir uafa kupasinda gelecek yil bu takimbize cok seyler yasatabilir ve bunlar kanimca guzel seyler olacaktir! maci gercek bir futbolsever gözüyle izleyne herkezin de söyleyecegi gibi takim asla kötü oynamadi bilakis fenerlilerden kimi bölümlerde oldukca iyiydik...

neden karamsarliga kapilip gemileri yakalim ki!

yarina dair umudumuz sürdükce yasayabiliriz umudun bittigi yerde yasamda biter sadecespor ya da herhangi birseyle sinirli kalmaksizin...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)