Sayfa 3 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 492 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Onur Recep Kývrak'a Ýmza Attýrýlmalý, Kafalardan Acaba Sorusu Çýkarýlmalý...

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý exelans_25 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    meðer tolga hakikaten adammýþ adam.karþýyakadan al oynat parlat adam tolgaya önerilen paradan fazlasýna mýrýn kýrýn etsin suç bizde
    Olay biraz da kýsýr bir sonsuz döngüye giriyor.

Þuan Ýstanbul takýmlarý 6-7 milyon euro bile verse bizden Onur'u alamaz. Satmayýz yani.

Bunun yerine Selcuk ve Egemen'de olduðu gibi futbolculara biraz daha fazla yýllýk ücret veriyorlar, futbolcular memnun, alan takým memnun..(Bonservis parasý vermemiþ oluyor)

Þimdi Aslen Ege'li olan birisinin Trabzon'u deðil de Ýstanbul'u tercih etmesi de muhtemel.(Kendileri Trabzon'u tercih etse bile ailesi, eþi Ýstanbul'u isteyecektir)

Bu durumda yönetimin devreye girip iþi bitirmesi gerekiyor.

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Onur çok önemli bir kalecidir. Sözleþmesi uzatýlmalý. Ama sözleþmesi sezon sonu bitmiyor. 2013'te bitiyor. Dolayýsýyla burda Onur'u veya yönetimi bu kadar erken suçlamak bana doðru gelmiyor.

Bana göre doðru olan þudur: Teklifini yaparsýn, Onur'un isteðini dinlersin, çözüm bulmaya çalýþýrsýn. Olmuyor mu? Sezon sonu uygun bir fiyata gönderirsin. Bu olayý þimdiden Selçuk ve Egemen olayýyla kýyaslamak Onur'a haksýzlýk olur diye düþünüyorum.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Legolas77 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

haklýlýk tarafý da var haksýz tarafýda var eleþtirilerin geçen seneye kadar tolgadan adam olmaz diyenler tavýr degiþtirdigi icin onur'a karsý simdi farklý bakýlýyor
    ben 2sinin de kalmasýndan yanayým ....
    1.5 ver bitsin barýþ özbek vittek ne alýyor diye sorarlar adama onur imzalamazken ha 1.5 verdik imzalamýyor mu o zaman satmamýz lazým derim zaten onurda 1.5 istiyor diye biliyorum bende medyadaki haberlere göre
    ‎Burak Yýlmaz'ýn kapatmadýgý Trabzon defteri Ýcraya verdigi Kulübümüzden parasýný alýnca kapatacaktýr NOKTA!!
    NANKÖRSÜN BURAK YILMAZ

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý Legolas77 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    haklýlýk tarafý da var haksýz tarafýda var eleþtirilerin geçen seneye kadar tolgadan adam olmaz diyenler tavýr degiþtirdigi icin onur'a karsý simdi farklý bakýlýyor
    ben 2sinin de kalmasýndan yanayým ....
    1.5 ver bitsin barýþ özbek vittek ne alýyor diye sorarlar adama onur imzalamazken ha 1.5 verdik imzalamýyor mu o zaman satmamýz lazým derim zaten onurda 1.5 istiyor diye biliyorum bende medyadaki haberlere göre
    Eðer Onur 1,5 istiyorsa kesinlikle verilmeli.

Yok eðer iþi durmadan yokuþa sürüyorsa türlü türlü bahaneler üretiyorsa kadro dýþý býrakýlmalý gözünün yaþýna bakmayacaksýn.

Trabzon, Reina yolu deðil.
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

.....
    Ziyaretçi

Selçuk ve Egemen midesiziyle ONUR'u bir tutmayýn gözünüzü seveyim. Onur böyle birisi deðil. Bu sene sonu bitmiyor hem sözleþmesi seneye bitiyor. Biz selçuk ve egemenden aðzýmýz yandý diye çok aceleci davrandýk haklýyýzda ama imza biraz gecikti diye Onur'a vurmak ayýptýr.

Onur ile kulüp anlaþtý. Ýstediðimiz zaman imzalarý atarlar. Daha önümüzde 1.5 sene var. Formayý alsýn Onur hele ertesi gün imzada yakýndýr.

Sefa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Ömer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Selçuk ve Egemen midesiziyle ONUR'u bir tutmayýn gözünüzü seveyim. Onur böyle birisi deðil. Bu sene sonu bitmiyor hem sözleþmesi seneye bitiyor. Biz selçuk ve egemenden aðzýmýz yandý diye çok aceleci davrandýk haklýyýzda ama imza biraz gecikti diye Onur'a vurmak ayýptýr.

Onur ile kulüp anlaþtý. Ýstediðimiz zaman imzalarý atarlar. Daha önümüzde 1.5 sene var. Formayý alsýn Onur hele ertesi gün imzada yakýndýr.
    Ben þunu öðrendim Ömer kimseye fazla güvenmeyeceksin Onur dahil Babam dahil.. Selçuk ile bir deðil diyorsun da onu henüz bilemeyiz zira Selçuk baþlýðýnda ben dahil neler yazdýk nasýl aldandýk hepimiz biliyoruz..

Sinan Ayaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Tolga bu takýmda ne kazanýyosa Onur'a da o verilmeli As kaleci bile olacaðý mechul bir futbolcuya kulubede otursun diye 1.5 milyon euro para vermek mantýk dýþý

Mustafa Ayazoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Onur eðer imzalamýyorsa þimdiden yollar ayrýlmalý.

Besle kargayý oysun gözünü (Selçuk,Egemen)
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti." KAZIM KOYUNCU

Legolas77 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Alýntý Koray Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eðer Onur 1,5 istiyorsa kesinlikle verilmeli.

Yok eðer iþi durmadan yokuþa sürüyorsa türlü türlü bahaneler üretiyorsa kadro dýþý býrakýlmalý gözünün yaþýna bakmayacaksýn.

Trabzon, Reina yolu deðil.
    yönetim 1.1 veriyormus onur 1.5 istiyormus yazýyordu gazeteler bilmiyorum tam olarak yanlýþ bilgi olsn istemem de !
    bende hak veriyorum sana barýþ ve vittek yata yata para alýyor onur'a vermen lazým 1.5 milyon'u lan ne hale geldik ya kalede Tr'nin en iyi 2kalecisi var bomba kucagýmýza koydu kaptan inþ tolga'yý manchester united ister danimarkalý ve tecrübesiz de gea oynayacagýna bizim kaptan oynasýn hem manchester þehride yagmurlu falan Kaptan garipsemez ayrýca dünya'nýn en iyi kalecisi olmasý icin tam bir fýrsat onun icin adam bi patladý pir patladý yani
    ‎Burak Yýlmaz'ýn kapatmadýgý Trabzon defteri Ýcraya verdigi Kulübümüzden parasýný alýnca kapatacaktýr NOKTA!!
    NANKÖRSÜN BURAK YILMAZ

Keleþoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

gidenin önünde dað olsa durmaz.. bu filmi gördük.. o paraya imzalamamakta diretiyorsa aklýna girmiþlerdir

ama biz eskiþehir maçýnda son dakikada yediði gole aðlayan onur'u çok sevmiþtik
    Bordoyla Mavi Bitmez bu sevda...
    -ismail-

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Selçuk'un attýðý kazýðý hayatým boyunca unutmayacaðým.

Hami kadar, Fatih Tekke kadar, Gökdeniz kadar, Szymek kadar sevmiþtim onu.

Burda hepimiz neler neler yazmýþtýk ismi baþka takýmlarla anýlýrken alay ediyorduk...

Sonra ne oldu güvendiðimiz daðlara kar yaðdýrdý o karýn altýnada bizi gömdü.
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

.....
    Ziyaretçi

Alýntý Sefa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben þunu öðrendim Ömer kimseye fazla güvenmeyeceksin Onur dahil Babam dahil.. Selçuk ile bir deðil diyorsun da onu henüz bilemeyiz zira Selçuk baþlýðýnda ben dahil neler yazdýk nasýl aldandýk hepimiz biliyoruz..
    Artýk birilerine güvenmeliyiz. Þu adaletsiz dünyada güvendiðimiz birileri olmalý. Güvenmeye güvenmeye güvenimizi kaybediyoruz. Ben Onur'a güveniyor ve inanýyorum. O bizi býrakýpta bir yere gitmez. Ýçim rahat.

Ayrýca oyuncuyu yýldýrarak bir yere varamayýz. Ne istiyor bu uþak ? Diyelim ki 1.5 . vereceksin abi. Vermezsen sonu bizim için kötü oluyor. Tolga'ya haksýzlýk oluyor orasý öyle ama Onur'u da kaybedemeyiz. Keþke þu dönemde Tolga'yý Avrupanýn en iyi takýmlarýna yollasaydýkta kaleyi Onur'a býraksaydýk. Bir kucakta iki karpuz taþýnmaz hesabý , bir takýmda çok iyi iki kaleci olmaz.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

1. si Onur'un 1,5 yýl daha sözleþmesi var. 2013 de bitiyor.
    2. si Onur yedek kalmayý sorun edecek bir kaleci deðil bence.
    Eðer öyle bir kaleci olmuþ olsaydý yeteneklerini bildiði halde 3. kaleci durumunda iken 2 sene beklemez, sözleþme uzatmaz giderdi.
    Kadro dýþý falan garip, enteresan.

fincher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    44

Atar imzayý,Onura güveniyorum.Daha 1.5 senesi var,bu kadar fevri davranmaya gerek yok...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

Zaten yedek bekliyor kadro dýþý býraktýðýnda cezalandýrmýþ olmayacaksýn ki gitmek istiyorsa gider uzatmanýn alemi yok biz Trabzonsporuz ne Onurlar Selcuklar geldi gecti.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

alfadog61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Onuru cok severim ama bende katiliyorum imzalamiyorsa kadro disi birakilsin

.....
    Ziyaretçi

Alýntý lazsar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1. si Onur'un 1,5 yýl daha sözleþmesi var. 2013 de bitiyor.
    2. si Onur yedek kalmayý sorun edecek bir kaleci deðil bence.
    Eðer öyle bir kaleci olmuþ olsaydý yeteneklerini bildiði halde 3. kaleci durumunda iken 2 sene beklemez, sözleþme uzatmaz giderdi.
    Kadro dýþý falan garip, enteresan.
    Abi þimdi ilk geldiðiyle bu günü bir tutamayýz çünkü Onur oynadýkça parladý. Yedek kulübesinde mecbur duracaktý sýrasýný bekliyordu çünkü. Ama þimdi yedek kulübesinde durmayý kabul etmeyebilir. Herkes gibi o da oynamak istiyordur ve bunu hakediyor. Bu olaya bir çözüm bulmalýyýz. Tolga ile Onur arasýndan bir seçim yapýlabilir ve Tolg.a olabilir bu seçim. Ama Onur ileriye dönük yurt dýþý istiyorsa o zaman iþimiz zor. Tolga bizi býrakmaz emekli oluncaya kadar oynar.Bir de bu yönü var tabi

fincher - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    44

Alýntý Sinan Ayaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tolga bu takýmda ne kazanýyosa Onur'a da o verilmeli As kaleci bile olacaðý mechul bir futbolcuya kulubede otursun diye 1.5 milyon euro para vermek mantýk dýþý
    Ne yapalým mesela,sahaya 2 kaleciyle mi çýkalým.2 tane çok iyi kalecimizin olmasý,kalecilerin suçu deðil.Ya birini satacaksýn(yurtdýþýna),yada hakettikleri parayý vereceksin...

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

* Tayfun Cora'yý yollar onun parasýný Onur'a veririm, geçen sene yaptýðý kurtarýþlar unutulmasýn...
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

brushfield - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Onur imza atmadýkça bence hiçbir resmi ya da hazýrlýk maçýnda oynatýlmamalý. Onur sakatlýktan çýkan bir kaleci ve performansý tam bir soru iþareti. Onur'u oynatarak olasý iyi performansý ile baþka takýmlarýn iþtahýný kabartmamak gerekir. Ýmza atana kadar kesinlikle maç oynatýlmamalý.
    TRABZONSPOR
    Bu lig için fazla ÞEREFLÝYÝZ
    Trabzonspor'un 27 senedir þampiyon olamamasý Türkiye'nin ayýbýdýr.
    ''Bu ülkede hukukun gücü yok, gücün hukuku var''

Lazman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

BU isler birazda karakter meselesi. Ayrica kadro disi birakmakla hic bisey olmaz.

salihismet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Imzalamiyorsa kadro disi birakilsin düsüncesi cok fasizan bir düsüncedir. profesyonellikte böyle bir sey
    yoktur. Adam sende oynamak mecburiyetinde degil. Silah zoruylada kimseyi oynatamazsin.

anderr - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence yönetim 3 5 pazarlýgýný yapmasýn adam 1.5 mi istiyor hakedermi bence sonuna kadar hak edio onur tolgadan sonra asla sýkýntý yasamayýz kalede eger kalýrsa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Sadri baþkan yarýn öbür gün "Açeydim gollarýmý, getme diyeydim, getme Onur" demek istemiyorsa bu iþe el atmalý.

olcay_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

baþka takýmlarda piyasa yapan 3 eziklerden talip olunan futbolcular mesela bursada sercan volkan hemen uzattýlar, kayseride gökhan,topuz, eskiþehirde alper daha örnekler artabilir. neden bize gelince uzatamýyoruz anlamýyorum..
    onur yapmaz demek istiyorum ama örnekleri görüncede þaþýrmam doðrusu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)