Sayfa 1 Toplam 13 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 315 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kongre Tamamlandi...(Baskan Atay Aktug)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KONGREYE DOGRU.. TRABZON'DAKI SON GELISMELER

Bordo-Mavililer, ligde yoluna emin adimlarla ilerlerken, yönetim de kongre sürecine girdi. 28 Kasim-5 Aralik tarihleri arasinda yapilmasi planlanan kongrede Atay Aktug yeniden adayligini koyacak.Atay Aktug'un Ahmet Agaoglu'nu yönetime almak için çaba sarfettigiayrica listesine mevcut yönetimden 4-5 kisi ile yollarini ayiracagi ögrenildi.Nevzat Sakar'in görevi birakacagi,konusuluyor, Yusuf Ziya Yilmaz belirsiz. Aktug;a karsi bir liste için lider arayisi da sürüyor.

Camiada Atay Aktug;a rakip listenin çikip çikmayacagi ise merak ediliyor. Eski yöneticilerin bir çogunun, iyi bir liderle birlikte kaliteli bir liste yaparak mutlaka aday çikmasi gerektigine isaret ediyorlar. Eski baskanlardan Özkan Sümer ve Mehmet Ali Yilmaz;in ise kesin aday olmayacagi kaydedilirken, eski asbaskan Erol Tuna, eski baskan yardimcisi Bahri Köse;nin isimleri geçiyor.
    -------------------------

Yusuf Ziya Yilmaz kesinlikle devam etmeli..Güzel isler yapiyor..Agaoglu'nun yönetime girmesi de güzel olur....

Edited by: Emorfo

Oğuzhan Turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

agaoglu nun yönetime girmesi iii olur,y.z.yilmaz da kalmali

Agaoglu'nun yöntime girmesini bende çok isterim. Istanbul'da güçlü bir yöneticiye her zaman ihtiyaç vardir. Su anki yönetimimizin, düzenimizin, birlik ve beraberligimizin önüne tas koymasinlar da ne yaparlarsa yapsinlar. Gönül istiyorki, kimse kongrede rakip olmasin ve "Bizden tam destek, haydi hep beraber tasiyalim TRABZONSPOR'UMUZU basarilara" seklinde bir mana çiksin ortaya.

güçlü bir yönetici isteyecegimize güçlü bi baskan istesek nasi olur. bana göre haluk ulusoy olmali. zaten adayliginida koyacagini zannediyorum bize güçlü baskan gelmeden medyayla federasyonla basa çikamayiz bnce herkesin haluk ulusoy isminin altinda toplanmasi gerekir. tek aday o olmali

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baskan'dan sonra çok önemli isler yapan Yusuf Ziya Yilmaz'in aldigi karardan geri dönmesi lazim. Ayrica Agaoglu'nu tekrar baskanvekilliginde görmek gurur verici olur...

Nereden
    İstanbul

Alıntı emireis Nickli Üyeden Alıntı
    güçlü bir yönetici isteyecegimize güçlü bi baskan istesek nasi olur. bana göre haluk ulusoy olmali. zaten adayliginida koyacagini zannediyorum bize güçlü baskan gelmeden medyayla federasyonla basa çikamayiz bnce herkesin haluk ulusoy isminin altinda toplanmasi gerekir. tek aday o olmali

gs li bi adamin baskan olmasi dimi bizede o ykisir zaten [img]smileys/smiley7.gif[/img]

güzel espri [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]bize Fatih SULTAN Tekke gibi bi baskan lazim... 2 günde iki transfer yapacak [img]smileys/smiley2.gif[/img]ama su anda baskan degismeye gerek yok zaten...atay baskan'in arkasindayiz...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baskan yine Atay Baskan olacaktir.Yusuf Ziya Yilmaz da devam etmeli bence.Ve Agaoglu kesin olarka yönetime girmeli..

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı osmanozcilingir Nickli Üyeden Alıntı
    Baskan yine Atay Baskan olacaktir.Yusuf Ziya Yilmaz da devam etmeli bence.Ve Agaoglu kesin olarka yönetime girmeli..

haklisin ahmet agaogluylu bir yönetim güçlü bir yönetim olacaktir

Nereden
    İstanbul

Alıntı gentleman Nickli Üyeden Alıntı

haklisin ahmet agaogluylu bir yönetim güçlü bir yönetim olacaktir

Hem medyatikligi,hem medyaki gücü,hem maddi yönden katkisi,hem futbol anlayisi bakimindan büyük kazanç olur

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

agaoglu genis ufuklu bir insan profili çiziyor osman...en büyük kazanci o olur bence yönetime girmesinin... yoksa parasinda degilim... parali yönetici devri geçti diyorlar ne bileyim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

agaoglu insallah atay aktugun yönetiminin içinde yer alir. ayrica yusuf ziya yilmaz ve nevzat sakarin birakmalarinada karsiyim. eger trabzonsporu seviyorsaniz devam edersiniz.

Kardesim bu yazdiklarin ne manaya geliyor biliyor musun? Dur ben söyleyeyim: " Ben su anki yönetimden memnun degilim, herseyi yikalim yeniden yapmaya çalisalim, yönetim - hoca - takim uyumu yakalamis (ki en önemli parametre budur bir futbol kulübünde) ama yetmez bize medyatik her zaman gözler üzerinde ve her zaman elestiri oklarinin ilk hedefine oturabilecek potansiyele sahip (Haluk Ulusoy'un geçmiste maruz kaldigidurumlari hepimiz biliyoruz)bir baskan seçelim."

Peki sence bu bizim yararimiza mi olur yoksa zararimiza mi? Bir daha iyice düsün. Su anda TRABZONSPOR'UMUZUN yönetiminin, özellikle de baskanimizin, tutumuylagiptayla bakilan bir yerde oldugunu da biliyoruz, görüyoruz.Baskanimizin her ropörtjindansonra hangi takimin taraftari olursa olsun herkesin "Helal olsun suadama; çok akilli, çok bilgili ve çok düzeyli konusuyor" dediginedefalarca sahit olan biri olarak yaziyorum bunlari.

Bu birlik ve beraberligi yakalayabilmek için çok uzun yillar bekledik; bunu bozmayalim, destekleyelim. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Su an ki yönetim elinden geleni yapiyor ve bana göre de geçmis yönetimler incelendiginde basarilidir.

Tüm bunlara ragmen,Sayin Atay Aktug yeni listesinde degisikliklere gitmek zorundadir.Kulübümüze ekonomik katkilar saglayabilecek,yeni projeler üretebilecek,ufku genis,vizyon sahibi yönetim kurulu üyelerine siddetle ihtiyacimiz vardir.

Ve hatta hatta,aralik ayinda yapilacak kongre de mevcut yönetimin karsisina 1-2 tane daha baskan adayi çikmasinin gerekli oldugunu düsünüyorum.Bu rekabet,mevcut yönetiminde ivmesini artiracak,Baskanimizin listesini daha da güçlendirmesini zorunlu kilacaktir.

Demokratik ortamda yapilacak olan, olagan kongremizin de geçmis kongrelere göre çok daha katilimci geçmesi gerekiyor.Kulübün açikladigi yaklasik 3000 in üzerindeki aidatini yatirmis kongre üyeleri olarak,hepimiz orada olup görevimizi yerine getirmeliyiz.

Tüm medyanin da gözünün bu kongrede oldugunu unutmadan,birlik beraberlik içinde, kavgasiz, bütünlesmis,çok daha güçlüTrabzonspor olarak kongreden çikmaliyiz.

Saygilar...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SAÇMALAMAYALIM LÜTFEN[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Alıntı BordoMavim Nickli Üyeden Alıntı

SAÇMALAMAYALIM LÜTFEN[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ya birak bunu Allah bilir milli maçta haluk Ulusoy pankartini tutanlardan biri de budur[img]smileys/smiley7.gif[/img]

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Atay Aktug ile devam arkadaslar. [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

madem burada yeni konu açamiyoruz. yetkisi olan birisi lütfen benim için "TRABZONSPOR CAMIASI UYUYOR MU?" seklinde bi konu basligi açsin.

sedat peker operasyonu ile birlikte ortaya çikan, fenerbahçenin sedat peker vasitasiyla geçen sezon çevirdigi sike olaylari su an sedat peker sorusma klasörlerinin içinde. ne yazik ki fener yalakasi medyada bu konuda çit yok! benim duyumlarima göre bu dosyadaki belgeler fenerbahçenin sampiyonlugunun iptalini hatta küme düsürülmesini bile saglayabilecek önemde!

neden kimse bu konuyu desmiyor? bizim camiamiz da para karsiligi fenerbahçenin köpekligini yapanbu pislikten korkuyor mu yoksa?

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Pardon ama bordomavilim Ulusoy'u istemek neden saçmaklamak olsun?Böylemi sizin düsünceler sayginiz!

Ayrica mevcut yönetimin ÖS yönetiminden bile kifayetsiz oldugu ortada.Yönetimin takim,teknik kadro ve hatta taraftarin performansinin altinda oldugu bellli iken,baska bir aday düsünmek neden ve nasil saçmalamak oluyor?!!!

Ayip oluyor.

Bu arada Osman ben Gürcistan maçinda tribünde degildim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Aniketus Nickli Üyeden Alıntı

madem burada yeni konu açamiyoruz. yetkisi olan birisi lütfen benim için "TRABZONSPOR CAMIASI UYUYOR MU?" seklinde bi konu basligi açsin.

sedat peker operasyonu ile birlikte ortaya çikan, fenerbahçenin sedat peker vasitasiyla geçen sezon çevirdigi sike olaylari su an sedat peker sorusma klasörlerinin içinde. ne yazik ki fener yalakasi medyada bu konuda çit yok! benim duyumlarima göre bu dosyadaki belgeler fenerbahçenin sampiyonlugunun iptalini hatta küme düsürülmesini bile saglayabilecek önemde!

neden kimse bu konuyu desmiyor? bizim camiamiz da para karsiligi fenerbahçenin köpekligini yapanbu pislikten korkuyor mu yoksa?

bu konuda bilgim yok bilgisi olan paylasabilirse iyi olacak

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Tv 8' de tartisma programindamilli maç öncesi canli yayinda Agaoglu ne Atay Aktug' un nede baska birinin listesinde kesinlikle olmayacagini ayrica Atay baskanimizin Trabzonspor için büyük bir sans olduunu söylediydi arkadaslar... Bana kalirsa Ahmet Agaoglu ne kadar israr edilirse edilsin yönetime girmeyecek...

Guests
    Ziyaretçi

unyelimetyin ben snaa bisey diyim. ulusoyu trabzonlu taraftarlar istemiyor. en büyük nedeni trabzonlu olabilir ama galatasarayi tutmasidir. sen eger bunu bilmiyorsan futbolla alakan yok sanirim. yok eger biliyorsan daha hala neden onu aday gösteriyorsun?

ayrica mevcut yönetim basarisiz demissin sen son yillarda ne zaman liderlige oynayan trabzon gördün. ben 96-96 yilinda gördüm o zamanda 10 yasindaydim. düsüncelerine saygi duyuyorum ama tamamiyle yanlis oldugunuda belirtiyorum. saygilar.

bence baskan degisimi yanliis olur cunku atay aktug suan cok iyi bir yonetim gosteriyor ancak yanina mali konularda elini tasin altina sokacak bir kisi lazim buda ahmet agaoglu beraber calisirsalar bu yonetim cok daha guclu olur birde erol tuna bu takima ne yarari olmusta baskan adayi olcak anlamiyorum[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atay Aktug bu seçime tek aday olarak girecek ve seçimi kazanacaktir. Bu kesin bir gelisme. Ancak buna ragmen medyanin Trabzonsporu karistirmak için Atay Baskana karsi bir olusum oldugunu gösterme çabalari içerisine girdigini görüyoruz. Tamamen art niyetli oldugunu düsünüyorum. Mevcut yönetime bir kaç saglam isim ilave edilebilir. Bunun disinda büyük bir degisiklik olacagini sanmiyorum. Agaoglunun yönetime girmesi çok iyi olurdu. Ama ne yazik ki golf oynamaktan vakit bulamiyor anlasilan.

Insallah bir dahaki sene bende oy kullanma hakkini kazanacagim. Bu seçimi sadece seyredelim bir dahakine aktif delege olarak o kongrede oy kullanmak nasip olacak insallah....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)