Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 92 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor’un "Değerleri" ve Lee

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açikçasi, Lee takimda tutmadigim futbolcularin basinda gelir. Ama bu durum, herhalde onu çiplak gözle seyretmedigimden olsa gerek. Çünkü, futbol bigisine çok güvendigim insanlarin hep onun hakkinda olumlu konustuklarini duydum. Bilgisine çok gübendigim Halilhodzic de ona ürekli forma sansi verdigine göre, herhalde ben yaniliyorum.

Kalir veya gider; her ne ise. Fakat giderse, layik oldugu ugurlama fikrini kesinlikle destekliyorum. Çünkü Trabzonspor'a kazik atmayan bir futbolcu. Bu iste de kiymetli Poetricus Üstadima büyük isler düsüyor.

Selamlar.Edited by: Cyzio

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bana göre; defansin solu için yeterli olur,orta sahanin solu için yetersiz kalir.. Gerekirse ön libero mevkiinde de aslanlar gibi oynar(oynadi da).. Orta sahanin soluna transfer yapilsin,Lee de kalsin..(defansin solunda oynatilmak kosuluyla[img]smileys/smiley1.gif[/img])

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

LEE KALSIN NEDENMI? GIYDIGI FORMANIN HAKKINI VEREN KAÇ YABANCI VAR TRABZONDA BIR TEK LEE KOSUYOR KADEMEYE GIRIYOR ORTA YAPIYOR. BENIM SAMURAYIM LEE

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı firari Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı

Lee hakkinda daha önce Futbolcular bölümünde de yazi yazmistim. Teknik ve taktik özellikleri, oyun stili ve futbol geçmisi hakkinda daha önce yeterince durdugum için burada fazla detaya girmeyecegim. Türkiyede çizgide oynadigi halde oyun jkurabilen iki tane sol kanat oyuncusu var, daha dogrusu vardi: Biri Ergün, digeri de Lee. Ayrica her iki oyuncunun karsilastirmasi yaplildiginda bence Lee'nin fazlalari da var. Kendisiyle de esi Sue Hanim ve oglu küçük Suk'la da tanisma firsatim oldu. Uzaktan soguk görünmelerine ragmen son derece cana yakin insanlar olduklarini söylemeliyim. Bu da yetisme tarzlari ve kültürlerinin bir aksi olsa gerek. Daha iyisi bulunursa gitsin mantigi sadece Lee için degil, bence bütün oyuncular için geçerlidir.yalniz burada kimsenin bilmedigi bir seyi hatirlatmama lütfen izin verin: Lee'nin Trabzon'a ikinci defa gelisi söz konusu oldugunda klübü bonservis bedeli olarak Trabzonspor'un teklif ettigi paranin 100.000 USD fazlasini istemisti ve bizim yönetim de bu parayi vermeye yanasmiyordu. Çözümü yine Lee buldu. Nasil mi? Kendisine ödenecek paradan 100.000 USD kesilip klübüne ödenmesini isteyerk. yani bu adamin bu sehir ve klüple sadece profesyonel degil ayni zamanda duygusal bagi da var. Birkaç defa ailece markette karsilastik. Özellikle esi Trabzon insanina hayranligini anlata anlata bitiremiyordu. Bu arada aramizda kalsin ama Lee'nin esi kendisinden daha güzel Türkçe konusuyor. Neyse lafi uzatmayalim.Ben daha üst seviyede biri alinmadigi sürece Lee'nin takimda kalmasindan yanayim. Ama gönderilecekse kendisine layik bir vedamerasimi düzenlenmesi ve hizmetleri karsiligi tesekkür edilmesitaraftariyim.Durumu kesinlestikten sonra eger taraftar olarak -ki bu durumda biz Trabzon'da yasayan taraftarlara çok görev düsüyor- kendisine unutulmaz bir veda partisi düzenlemeliyiz. Ben kendi adima elimden gelen her seyi yaparim.

Son olarak bu konuyu gündeme getiren zinos_zon arkadasima tebrik ve teskkürlerimi sunuyorum. Büyüklük gönülde ve beyinde baslar davranislarla disa vurulur. Iste vefali taraftar örnegi.

Selam ve muhabbetle!..

aynen katiliyorum,ben lee yi çok seviyorum ondan iyisini alamayacaklarsa kesinlikle göndermesinler...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

AYRICA.Bu takima tüm iyi niyeti ve özverisi ile hizmet etmis bir futbolcuya go home diyenleri kiniyor vebu takim taraftarina hiç yakistiramiyorum.

Yönetim sözünde duracaksa yani gerçekten appi anelka veya ne biliyim en az o ayarda futbolcu transferi yapacaksa gönderilmeli ama yok siradan biri alinacaksa lee kalsin derim

Alpayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ben hep bi Hasan bi de Lee kendini maça tam anlamiyla veriyor derken bazilari karsi çikiyordu.Sonunda anlasildi kimlerin aldigi paranin hakkini verdigi.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sanirim anderlechte gidecek.Insallah oradada basarili olur.Geldigi gibi bir ugurlama yapalim ona.Futbol bu nolur neolmaz ilerde belki tekrar gelir bize.

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ilk önce hepininizle hem fikir olmasamda saygi diyiyorum

son olarak evet oyuncumuzu kücük düsürücü seyler mutlakki yanlis ve bazi arkadaslarda yanlis oldugunun altini cizmis

peki bu arkadaslar mehmet yilmaz topic inde kazma git ne olur bi iyilik yap 1 trilyon veren zihniyete sövüp sayarken nerelerdeydiniz ?????

kusura bakmayinki ayni sey hasan ücüncü icin söylendi torpilli oynuyo diyenler bile cikti

ve simdi amansizca lee ye haksizlik yapiyo diyenler bunu haketmiyo diyenlere tek lafim sizde yabanci oyuncu kayiran yabanci oyuncu sempatisi olan kisiler olarak görmemi sagliyo ister istemez

saygiyla...........

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı

Ilköncehepininizlehemfikir olmasam da saygi duyuyorum.

Ne güzel. Olmasi gereken de bu. Herkes ayni fikirdeyse kimse düsünmüyor demektir.

Son olarak,evetoyuncumuzuküçükdüsürücü seylermutlak kiyanlis vebaziarkadaslarda yanlis oldugununaltini çizmis.

Ben bu anlayista yanis olan bir sey göremiyorum. Sanirim siz de ayni fikirdesiniz.

Pekibu arkadaslarMehmet Yilmaztopicinde"kazma,gitne olurbir iyilik yap" [derken],1 trilyonverenzihniyetesövüpsayarken&n bsp; nerelerdeydiniz?

Ben buradaydim ve o tip mesajlara da futbolcusunu yuhalayan zihniyete de karsi çikiyordum. Bütün yazilarim incelensin. Eger alinti yaptiginiz türden bir ifademe rastlarsaniz söz veriyorum bu forumda tek kelime daha yazmayacagim.

Kusura bakmayinama ayni sey Hasan Üçüncü icin söylendi. "Torpilli oynuyor" diyenler bile çikti.

Bu tip laflar benim de kulagima gelmisti ama sokak dedikodularini ciddiye alip bu foruma tasimayi abesle istigal olarak gördügümden üzerinde durmadim.

Ve simdi amansizca "Lee'ye haksizlik yapiyor"diyenler,[Allah askina kim bunlar?]bunu haketmiyordiyenleretek lafimizde yabanci oyuncukayiran,yabancioyuncusempatisi olankisiler olarak görmemi sagliyor ister istemez. [Ah su son cümlenin bir öznesi olsaydi ne güzel olurdu!]

saygiyla...

Burada bir arkadasimizin, futbolundan çok tavri ve sahsiyetiyle kendini sevdirmis bir oyuncumuza takimdan ayrilirken gösterilmesi gereken vefa ile ilgili teklifini tartisiyoruz. Bazi arkadaslar ya anlamiyor ya da isi baska taraflara çekmeye çalisiyor. Tekrarliyorum:

1. Trabzonspor'un formasini giyen herkes bizim için degerlidir ve sahip çikmamiz gerekiyor.
    2. Trabzonspor camiasi bu takima yönetici, teknik adam, futbolcu, malzemeci ya da masör olarak hizmet vermis herkese, ister yerli ister yabanci olsun, ister disaridan gelmis isterse yerlinin yerlisi olsun herkese vefali ve saygili olmalidir.
    3. Bir yabanci futbolcuya sempati duymak yerlileri ya da yerlijnin yerlisi oyunculardan nefret etmek degildir.

Bütün bunlara ragmen seneye aramizda olmayacak olan bir futbolcuya sempati duymamizin baska baska alanlara çekiliyor olmasi ben de bazi arkadaslarin saplantisi oldugu intibai uyandiriyor. Ayrica alinti yaptigim ifadede 56 tane imla hatasi düzeltmek mecburiyetinde kalmam bazi arkadaslarin okuma yazma kursuna gitmesi gerektigini düsündürtüyor.

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

[

1. Trabzonspor'un formasini giyen herkes bizim için degerlidir ve sahip çikmamiz gerekiyor.
    2. Trabzonspor camiasi bu takima yönetici, teknik adam, futbolcu, malzemeci ya da masör olarak hizmet vermis herkese, ister yerli ister yabanci olsun, ister disaridan gelmis isterse yerlinin yerlisi olsun herkese vefali ve saygili olmalidir.
    3. Bir yabanci futbolcuya sempati duymak yerlileri ya da yerlijnin yerlisi oyunculardan nefret etmek degildir.

[/QUOTE] Bu sözlerin her kelimesine imzami atarim tebrikler[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Iste olay bu büyütmenin mantigi yok.Söylenecek hersey bu üç sikta yazilmis bosuan birbirimizi üzmeyelimde önümüzdeki maça bakalimEdited by: rutav0861

pasha_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KESKE HERKES LEE GIBI OLSA ADAM YEDEK KALIR IKINCI YARI GIRER SAKIR SAKIR OYNAR ILK ONBIRDE BASLAR YINE OYNAR NASI BIRINI BEKLIYOSUNUZ ANLAMADIM LEE TAKIMIN EN IYILERINDEN BIRI ONA SONSUZ TESEKKÜRLER...[img]smileys/smiley2.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]

hcicek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadasim sana bütün samimiyetimle katiliyorum bence çok dogru bir tesbit. hatta gitmemesigerekir diye düsünüyorum

Lee bize 2 veya 3 sene hizmet etti bize cok ama cok faydasi oldu ama bizim gözümüze pek carpmadi önemsemedik onu,bagzi maclarda hata yapsada onun haricinde cok iyi futbol oynayan ve yürekten oynayan bir fubtolcudur, örnegi bu sene oynanan fb-ts macinda hem gol atmisti hemde gol attirmisti o macin yildizida lee'di zaten</span><br style="font-weight: bold;"><br style="font-weight: bold;">bence lee gönderilmemesi lazim bu takimda oynamayi hak ediyor bu oyuncu!!!</span>

sadman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

lee ye hakettigi degeri gösterdigimize inanmiyorum. söyle statta onun için hazirlanmis bir küçük pankart bile ona sevildigini begenildigini hissettirebilir. ayrica seneye ve ondan sonraki senelerede takimda kalmasi gereken bir oyuncu. eger sene sonu giderse sol tarafi tamamen kaybettik demektir. insallah kalir...

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı sadman Nickli Üyeden Alıntı
    lee ye hakettigi degeri gösterdigimize inanmiyorum. söyle statta onun için hazirlanmis bir küçük pankart bile ona sevildigini begenildigini hissettirebilir. ayrica seneye ve ondan sonraki senelerede takimda kalmasi gereken bir oyuncu. eger sene sonu giderse sol tarafi tamamen kaybettik demektir. insallah kalir...

aynen katiliyorum

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Lee, Szymek ve Yattara'nin aksine, alinirken taraftar tarafindan taniniyordu. Bu zamana kadar vasat oynamasina ragmen sevilmesinin nedeni de bu herhalde. E Koreli olmanin da katkisi var tabi..
    Eger sampiyon kadro kurulacaksa, yabancilar içinde Djokaj, Jefferson ve Lee'den en az ikisinin gitmesi lazim. Yönetimin Jefferson'u tutmasi büyük ihtimal bu durumda. Ama Lee -sezon genelinde uyumasina ragmen- büyük maçlarda çok katkida bulunmustu. Güzel bir ugurlama çok güzel olur, o artik bize kalmis, yönetimin bir organizasyon yapacagini zannetmiyorum.
    Edited by: Cenkhan

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

leee gitmeme lee....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arakadaslar transfer netlessin. Kimin gidip kimin kalacagi belli olsun gidecek olanlara Trabzonsporlulugumuza layik bir veda organizasyonu düzenleriz.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vahid hoca kalirsa zaten su an ki vaziyetteLee'yi göndermeyecektir. Lee bana göre sol açik oyuncusu degil ama mücadelesiyle su an elimizde olan oyuncular arasinda solbek vazifesini en iyi yerine getiren kisi. Bence Djokaj yerine çok etkili bir sol açik oyuncusu almamiz lazim. Rize'li Altan kiralik mi bilmiyorum ama bence bu mevkide çok is yapar...

toshiba
    Ziyaretçi

Sadece fener maclarinda iyi oynasa bile yeter kalmasi gerek diye dusunuyorum.

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

simdi de ingiltere primier ligi takimlarindan westham united takimi lee nin pesine düsmüs eee ingilterede oynayabilecegine göre daha neyi tartisiyoruz kalmali ikna edilmeli

okan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
    <T>
    <TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
    <TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">takimda kalmasi gerekenlerin basinda geliyor</TD></TR>
    <TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
    <TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
    <DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lee hirsiyla takimin önde gelen isimlerinden biri ama malesef bu performansi sezon boyunca sürmüyor. bunda galiba birazda sürekli yerinin degismesininde etkisi var. üstelik çok farkili bir kültürden geliyor. ama bu sorunu zaten o çoktan asmistir. artilari ve eksileri var ama en önemlisi yasi. yanlis bilmiyorsam takimin en yaslisi lee. yani artik yollari ayirma vakti bence geldi. tabiki çok güzel bir ugurlamayla kovarak degil! çünkü o bizim için en önemli maçlarda derbilerde harika performans gösterdi. en azindan bunun için iyi bir ugurlamayi hakediyor. belkide ilerde jübile maçinda Trabzonsporla bir maç bile olabilir.

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence bu sene en iyi oynayan kisi

Nereden
    Kuzey Amerika

bana lee den iyi bir sol bek gosterin turkiye liginde tamam diyim ama yok abi yok. arti bu adam yurekli top oynuyor kusmuyor..oraya gidecem buraya gidecem demiyor .3 e 5 e bakmiyor topunu oynuyor . lee giderse yerini cok zor doldururuz ..

gelen gideni aratir romashenko gibi bu adami niye biraktigimiz daha anlamis deilim sol kanatta aradigimiz adam bence o ..

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o febe maçlarini sever bu maçta mükemel oynicak isallah ve onu hep ii hatirliyxcaz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)