Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 37 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Taraftar Profili

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz daha çok yorariz çenemizi bizim tarafatar kendini gelistirecegine geriye gidiyo bu takim böle desteklenmez hiç mi özlemediniz sampiyonlugu ben sampiyonluk nedir bilmem çünkü görmedim ama sampiyonluk görmüs olanlara sasiyorum özlemediniz mi o günleri

ben son nefesime kadaar bagiricam her gittigim maç siz susmaya devam edinseyirciler siz herseye seyirci kalin

bu konuda bejeke nin taraftari maalesef 1 numara taraftar dedigin öyle olur insallah bir gün bizde yeni stadimizla ölümüne bagiran taraftar olabiliriz

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

önceLikLe tesekkür ederim... harika bir yazi...

ben izmirde yasiyorum,2senede birmemLetim trabzonuma geLirm... eger ligbitmedentrabzona geLirsem tra,bzonpsorumun maçlarina gitmeye çalisirim....daha önce yakLasik 15kere stadda buLundum... en son gittigim maçLar anarthosisi ( yine biraz tezahurat wardi) we kayseri maçiydi...

akiL aLir gibi degiL arkadasim kimsede çit yok, afedersin ama buradaki göztepe karsiyaka super ligde oLmamasina karsin bizden iyi tezahurat yapiyor!!! hayir öyLe böyLe degiL, kaLkiyorum bagirmak için arkamadaki göremiyormus diye oturmami istiyor kardesim sinema mi bu...

ALmisLar cekirdekLeri kufur edip duruyorLar... böyLe taraftar mi oLur (( beLirLi zümre hariç ))

umarim ILeride bu psikoloji insanLarin ustunden kaLkar da TRABZONLU gibi adam gibi destekLERIZ takimimizi

konuyu açan kardesimize , duyguLarimiza tercuman oLdugu için tekrar tekrar tesekkür ederim!

Nereden
    Ankara

su rize maçinin topigine bakin görün 1-2 kisinin yazdiklarina bakin 30. sayfaya, maç 3-1 önce bagiriyorlar hocaya hüseyine hasana ona buna laf söylüyorlar kendileri kral ya! bu hakki buluyorlar kendilerinde sonra bagriyorlar hay sizin cibiliyetinize

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ben anlamiyorum zaten bizi taraftarlari sezon basinda famagusta maçina gittim takimin en çok destege ihtiyaç oldugunda bizim seyirciler öylece oturmus sanki maç yerine tiyatro izliyorlar ben ayaga kalkiyorum adam bana arkadan bagiriyor otur maçi izleyemiyorum diye bagiriyo zaten bizdeki en büyük sorun taraftar lideri olmamasi çilginlar kendi halinde bagiriyor farozlular kendi halinde piranalar kendi halinde gurbetçi gençlik kendi halinde hepsi ayni anda organize bagarsalar takima daha çok yarari olacaklar ama herkes ayri telden çaliyor...

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaslar ben maraton özelde kombinesi olan bi taraftarim normalde istanbulda yasiodum üniversite için geldim ama maçlara geldigimde maratonda özelde acayiplik var. Ya inanirmisiniz heyecandan bile ayaga kalksaniz sizi sövmsten beter ediyolar. oraya gitmek istemiyorum ama bütçemizde kisitli malum ögrenciyiz. Yani oturmayi, çekirdek yemeyi birakin. Adamlarin yaptiklari tek sey küfür etmek geek bizim oyunculara ki her defesinda susun dememe ragmen gerekte onlarin oyuncularina, Rakip takim gol attiginda maraton özel tribün sakinleri bize tezahürat deilde onlara tezahürat etmeyi bir borç biliyolarmis gibi avazi çiktiklari kadar bagiriyolar. Bilmiyom bu maraton özelden ne zaman kurtuluruz ama bu tip taraftarlardan kurtulamiyacagimiz kesin hele hele stadda bi sessizlik oluca oyuncuya küfür edip (öyle bisey ki oyuncuyla sohbet edercesine sessizlik doguyo bazen) oyuncuyu moralmen çökerten bilinçsiz ve maça kafayi bulupgelen taraftarlar var.

BI de sorun sadece maraton özelde deil türkiye en çok taraftar gurubu olan takimlardan biriyiz bu da bi karmasada etken

zedboysts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

biz bi tek deplasmanda topluca bagirabiliyoruz [img]smileys/smiley36.gif[/img]

ben 10 sehir gezdim aslen trabzon ofluyum keske trabzonda olabilsem maç basina 50 milyon versem de girsem nerde o gunler takima sahip çikmamiz gerekiyor herzamna heryerde

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı TaraftaR Nickli Üyeden Alıntı

3 sene önceki olayli Trabzonspor-Fenerbahce macinda maratonda, Fenerbahce seyircisine yakin bir yerdeyim. Yanimdaki taraftar ayakta, bagiriyor.. Arkadan biri de "Otursana kardesim" diye dürtüp duruyor. Sonunda eleman dayanamadi, arkasini döndü ve o sirada tezahürat eden Fenerbahcelileri göstererek "Oturmayrim, hauriye bak" dedi ve devam etti...

buna yakin bi animda gs macinda yine avni akerde oldu,kardesimle maca gitmistik maratondayiz ve ozamanlar takim 1-0 yenik arkadaki orta yasli 2 adam oturun goremiyoruz ,bizim biraderi 1-2 defa sakinlestirdim,abi çildircam diyodu en sonunda dayanamadi ve adamin 4 oturun demesiyle bziim biraderin babam yasindaki, adama elinin tersiyle vurmasi bir oldu, orasi karisti ama polis falan geldi,neyseki onlari alip baska biryere götürdüler,Biraderde o mac için samsundaki okulu asip maca gelmis ,yazik degilmi,

simdi kim suclu ,otur diyen babam yasindaki amcalarmi ,üniversteye gidip amcayi tokatlayan bizim kardesmi,bence ikiside suçlu ,

Bu sekilde arkadan gelen yeni neslin onunu kesiyorlar,maratonu kapattiklarinda zaten avniakerin o güzelligi bitdi,birde en güzel yerine maraton ozel koymuslar,yani trabzon taraftarinin en iyi sesi çiktigi yerin içine ettiler,

Rakiplerin bisey yapmasina gerek yok biz kendi kendimize zarar veriyoruz hep zaten ,

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Biz galiba çok empatik bir siteyiz. Ya da arkadaslar keramet sahibi. Daha önceki bazi yazilarimda Trabzonspor taraftar profili ve Trabzonslu teknik adam profili hakkinda yazilar haziirlamkata oldugumu belirtmistim. Ama yazmayi düsündügüm her seyi sevgili arkadaslarim zaten yazdigi için bana gerek kalmamis. Herkesin eline, gönlüne emegine saglik diyorum.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Topigi acan arkadasin yazdigi yaziya noktasina kadar katiliyorum.

Bütün stad tezahürat yapmayi ögrenmedigimiz sürece sampiyonluk hayal. Günümüz modern futbolunda basari sadece oyun ile gelmiyor, oyunculari motive eden, rakibe rahatsizlik veren, hakemi baski altina alan taraftar da gerekiyor. Mac basliyor, tesadüfen birisini yakin cekimdeyken maratonda cekirdek yerken görüyorsunuz, macin uzatma dakikasi oldugu zaman yine bir yakin cekimde o adami tekrar görüyorsunuz adam paketi bitirip baska cekirdek paketi cikartmis..

Bu Maraton özel midir nedir, iste buna mutlaka bir cözüm bulmali yönetim. Aslinda cok seyler yazacagim ama burada olmuyor. Stada en hakim yeri cekirdekcilere kapattirmislar, bir tek kale arkasindaki taraftarlar bagiriyor ve kale arkamiz cok kücük oldugu icin rakipler etki altina alinamiyor, zaten kale arkasi kac kisi aliyorki?

Bir de, bir taraftar grubu bir tezahürata basladimi diger grup sanki susturmaya calisiyormus gibi baska tezahürata basliyor. Bütün tezahüratlar beraber yapilmali ve buna komple maraton da katilmali ama nerdeeeeeeeee...

Yönetim buna cözüm bulsun Allah askina bulsun artik yaa. Yeni sezon basliyor ve cekirdekcileri istemiyoruz, bagiran taraftari oturtan cekidekcileri istemiyoruz.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bizim seyirci deplasmanda cok daha iyi organize oluyo bunu dunki rize macindada tekrar gorduk çok iyi bi taraftar profili vardi 90 dakka boyuncada surekli tezarat edildi trubundeyken abi burada bu kadar iyi organize olabiliyozo kadar iyi bagiriyoruzda kendi sahamizda bunu beceremiyoruz sebebide deplasmanda olmak farkli bi sey daha siki birbirinize baglaniyosunuz

HaydiTaraftar! Bu maçta kendini ispatla

En büyük taraftarin bizde oldugunu cümle alem görecek bu cumartesi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)