Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sari Kartlar

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar Bizim Takimda su an hangi futbolcular sari kart sinirinda??

iki hafta sonra fener ile macimiz var ve manisa-fener macindan sonra spiker fenerde 5 futbolcu sari kart sinirindaydi demisti bu futbolcular kim?? GS macinda bu Futbolcularin yaptiklari faullere biraz daha dikkatli bakmaliyiz kartlik posisyon var mi yok mu diye...

Bu Sikeli Ligde hersey olabilir fenerliRakibin ayagini kirar kart görmez

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

ne farkeder ki fener paflariyla çiksa bizi gene yenecek.hele bu hafta gs yi yenerse ki bence yenecek,o zaman hiç sansimiz yok.bu hakemler fb yi yenmemize müsade eder mi sence.bkz. son 3 sezon...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadiköy'deki maçlar için dogru hakemlerin etkisi fakat Trabzon'da kaybettigimiz maçlarda kendi basiretsiziligimizdir basrollerde.O yüzden oynanacak bir derbi maç öncesi pesinen yenilgiyi kabullenmek pek akil isi degil.Hirs yapinca Manisa bile 5'lemisse bizde yenebiliriz tavuklari.

Sari kart olayina gelince buna yapabilecegimiz birsey yok sanirim.Her türlü çirkefligi yapabilirler fakat hakem kart göstermezse biz dikkatli takip etsek ne olur ki ?

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TUNCAY SARI KART SINIRINDA...GSye karsi kart yerse Trabzonda yok[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nasil sansimiz yok ya.. bu düsünceyi kiniyorum. ! ezikler bile kendi forumlarinda geseyi geçmeleri halinde trabzon deplasmanini gese macindan daha zor olarak nitelendirirken bizim büüyük taraftarimz sansimiz yok dyio.. biraz analiz yapin. hakem hatalari sadece istanbuldaki maclarda geçerli oldu. 45 dakika 10 kisi takima gol atamadik üstünede bi gol yedik unutmayin. fenerbahceyi evimizde kendi beceriksizligimizden yenemedik.. ama hirs yaparsak fenerbahce bizi yenemez.. ama ne yazik ki TRabzonda Fener Maclarinda En Büyük Koz oLan Taraftarlarimiz Bile Gevsemeye Baslamis..

Nereden
    Belçika

evet bu futbolla sansimiz olmayabilir ama sonucta ezike karsi oynicaz hic sevmedigimiz takima karsi kazanirsakta sasirmam...

ezikler bizim mactan acaip korkuyolar benim burdaki arkadaslar mesela!

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı lazmania Nickli Üyeden Alıntı
    nasil sansimiz yok ya.. bu düsünceyi kiniyorum. ! ezikler bile kendi forumlarinda geseyi geçmeleri halinde trabzon deplasmanini gese macindan daha zor olarak nitelendirirken bizim büüyük taraftarimz sansimiz yok dyio.. biraz analiz yapin. hakem hatalari sadece istanbuldaki maclarda geçerli oldu. 45 dakika 10 kisi takima gol atamadik üstünede bi gol yedik unutmayin. fenerbahceyi evimizde kendi beceriksizligimizden yenemedik.. ama hirs yaparsak fenerbahce bizi yenemez.. ama ne yazik ki TRabzonda Fener Maclarinda En Büyük Koz oLan Taraftarlarimiz Bile Gevsemeye Baslamis..
    sen diyince analiz yaptim.fener yener diyodum.degistiriyorum.fener fark atar.berbat bi defansimiz var.her maç acayip acayip pozisyonlar veriyoruz.diyarbakir bile bizi yenerdi biraz sanslari olsa.sen takimimizin oynadigi futbolu izliyormusun?son haftalardaki futbolumuzu oynarsak fark yeriz...ister karsi çik,ister kina ama gerçekler ortada,insallah yanilirim da hep beraber seviniriz...

İ.Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aslinda bizi bu gibi seylerin ilgilendirmemesi lazim . TRABZONSPOR hangi sartta olursa olsun rakiplerini (özellikle FeBe yi ) yenmek icin cikar. Ha cezali futbolsucus olsun ha olmasin farketmez. Bu arada fark atar fark yer , yeneriz , yeniliriz diyen arkadaslar. Sizleri vahid hoca geldikten sonra takimin derbi maçlarda oynadigi futbolu sormak isterim ? biz degilmiyiz o kötü ve kendinden geçmis kadroyla kadiköyde FeBe ye kök söktüren ? .. ordan alnimizin akiyla cikmadik mi ? niye bu kadar karamsarsiniz. Derbi maçlarin havas hep farkli olur. Bunu da göz ardi etmemenizi belirtmek isterim.

Hüseyin cezali duruma düssede oynayamasa [img]smileys/smiley18.gif[/img]

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bunu diger topicte söylemistim.

Tuncay Sanli, Marcio Nobre, Fabio Luciano, Serkan Balci ve Mehmet Yozgatli sari kart sinirinda.

Bizden Hüseyin Cimsir ve Tayfun Cora

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı fincher_se7en Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı lazmania Nickli Üyeden Alıntı
    sen diyince analiz yaptim.fener yener diyodum.degistiriyorum.fener fark atar.berbat bi defansimiz var.her maç acayip acayip pozisyonlar veriyoruz.diyarbakir bile bizi yenerdi biraz sanslari olsa.sen takimimizin oynadigi futbolu izliyormusun?son haftalardaki futbolumuzu oynarsak fark yeriz...ister karsi çik,ister kina ama gerçekler ortada,insallah yanilirim da hep beraber seviniriz...

ilk maçta da fener 5 atar diyordunuz ama ne oldu???

trabzon veya fenerden biri ikinci ligdede oynasa bu maçlar her zaman 3 skorludur garanti yoktur favori yoktur!birde maç avni akerdeyse......

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kelkitli29 Nickli Üyeden Alıntı
    Bunu diger topicte söylemistim.

Tuncay Sanli, Marcio Nobre, Fabio Luciano, Serkan Balci ve Mehmet Yozgatli sari kart sinirinda.

Bizden Hüseyin Cimsir ve Tayfun Cora

nobre kart görsün bize yeter adam her trabzon fener maçinda gol atiyo bize ters geliyor bu adam!!

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fark etmez, ezecegiz ezikleri !

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

tuncay nobre kart gördümü olay bitmistir...kesin ezeriz

çingene nobre [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hüseyin cezali olsasimeksakatlansa sahaya cikmasak.saçmalamayin yaa hüseyin yoksa orta saha da yok

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

luciano cezali, nobre sakat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)