Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 121 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çiçeklerle Karsiladik,Gollerle Ugurladik

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Iste budur trabzon'a yakisan.. Unutulmaz Bursa maçinin son golünün kahramani Seyhmuz'a da bir kez daha selam olsun

---------------

Diyarbakir çiçekle karsilandi

Diyarbakirspor Cumartesi aksami Trabzonspor ile oynayacagi karsilasma için bu aksam havayolu Trabzon'a geldi.
    Trabzon Havalimani'nda Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Kahraman Altuntas, Ahmet Ugur Zihni ve Serhat Akçay ile birlikte Trabzonspor taraftarlari da Yesil Kirmizili kafileyi çiçeklerle karsiladi. Bordo-mavili taraftarlar Diyarbakirli olan eski futbolculari Sehmuz'a ve kafileye sevgi gösterisinde bulundu.

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Altuntas, yaptigi açiklamada Diyarbakirspor'un güzide kulüplerden biri oldugunu belirterek, "Güneydogu'da yasanan olaylarda dolayi Trabzon'da olusturulmaya çalisilan kamuoyunun böyle olmadigi sporun dostluk ve kardeslik oldugunu ve bizleri birileri araciligi ile bir birine düsürmek isteyenleri bu güzel bir mesajdir. Türk insani hiçbir zaman birilerinin oyununa gelmeyecektir. Bunu Cumartesi günü oynayacagimiz karsilasama da taraftarimizla birlikte ortaya koyacagiz. Bu da bütün Türkiye'ye bir cevap olacaktir. Sporun her zaman sporun içinde kalmasi gerekiyor. Birileri insanlari bir birine düsürmek için bir yerleri kasimasina gerek yok"dedi

Altuntas, "Bölge ayirimi yapmadan herkesin kardes oldugunu mesajini buradan vermek istiyoruz. Insallah bu güzelligi Cumartesi günü oynayacagimiz karsilasmayi yansitip. Bu sehri kasimak isteyenleri iyi bir ders olacaktir" seklinde konustu.

Diyarbakirspor Futbol Sube Sorumlusu Yavuz Avci ise Trabzonspor yönetimine ve taraftarina bu ince davranislarindan dolayi tesekkür ettiklerini belirterek, "Trabzonspor yönetimine ve taraftarina tesekkür ediyoruz. Sporun dostluk ve kardeslik oldugunu herkesin bilmesini isteriz. Bizde buraya spor yapmaya geldik. Spor bir aracidir dostluklar için sosyal bir mesajdir. Diyarbakirspor olarak bulundugumuz durumu herkes biliyor. Iyi niyetle mücadele etmeye çalisiyoruz. Buradan puan almaya geldik. Sonuç ne olur ise olsun dostluk kazansin istiyoruz"dedi.

Diyarbakirli olan Trabzonspor'un eski futbolcusu Sehmuz ise Spor'un dostluk ve kardeslik oldugunu belirterek, "Trabzonspor'dan ayrilali 16 yil oldu. Trabzon'u çok seviyorum. Burada çok güzel günlerim oldu. Yenilsen de, yensen de , küme düssen de, sampiyonda olsan önemli olan kulüpler arasindaki dostluktur" dedi.
    Diyarbakirspor kafilesi daha sona Polis eskortu esliginde konaklayacagi Usta Otel'e geçti.

diyar kümeye düser insallahhhhhhhhhhhhh,bizimkiler zor çikti ordan siz de cicekle karsilayin ,,karsilayin nollcaksa

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bize yakisan da budur [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Amanda amanne güzel yapmislar. Valla tek kelimeyle iftihar ediyorum.

Zira Olaya bir spor müsabakasi gözüyle bakmam isteniyorsa; o halde diyarbakirspor'un 2 yil önceki Avni Akerde bize yaptigi............ligi unutamiyorum. Zira onlar, orada, bize karsi üstün bir mücadele örnegi sergileyip, fenerbahçenin yalakaligini yaptilar.

hayir bu maç spor müsabakasi disinda farkli ögeleride barindiran bir hesaplasma mahiyeti arz etmektedir deniyorsa ; bu durumda da sehitlerimizin ruhunu bir fatiha okumayi herkesten talep ediyorum.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bunun neresi bize yakisiyor daha geçen sezon bakin kesinlikle tarafli konusmuyorum lig maçindan önce tayadlilara trabzonda yapilana diyarbakirda verilen cevaba trabzonspor diyarbakir havaalanina inince diyarbakirda aksam saatlerinde mesalelerle yürüdüler bu yürüyüsleri trabzona bir mesajdi maç basladi trabzonsporlu futbolculara daha ilk bes dakika da tribünlerden ayakkabi atildi bakin bunlarin futbolla alakasi yok konya maçi çikan olaylar kesinlikle konyaspora yapilan hareketler degildi tamamen siyasallasmis bir kulüp devlete karsi olanlar tepkilerini verebilecekleri yer olarak herkesin gözü önünde olan tribünleri seçiyorlar bizim kimseye yalakalik yapmaya mecburiyetimiz yok hadi o zaman hep beraber feneri de karsilayalim çiçeklerle alkislarla diyarbakirin lige çikmasi bile tamamen saibe ligde kalmasi tamamen düzmece biz bu takimi nasil bu sekilde karsilariz ben olay çikartalim demiyorum ama cevabi çiçeklerle karsilayarak degil Türk Bayraklariyla verelhim diyorum bi düsüsnün lütfen...

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

diyarbakir ayni olayi yaparmiyid yada yapacakmi bu nu iyi dusunmek lazim her sene bizim maçlarda neler yaptiklari ortada sehmuza çiçek verilmesi tabiki cok normal nede olsa emego gecmistir bize

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çiçeklerle karsilayip.......

sonra 5 tane atabiliyorsan......

iste büyüklük budur......

ama takimi sahada yenemeyip sonra konusmak küçük insanlarin yaptigi istir.

Naim
    Ziyaretçi

Diyarbakir yaparmiydi yapmazmiydi
    falan di filandi
    gerek yok bunlara arkadaslar
    diyarbakir tribünleri Trabzon düsmani
    bir çogu ............
    bir kismi Terorist Sempatizani
    Ya biz farkimizi gösterdik kendi içimizden olana Sehmuzumuza saygimizi sunduk
    Stadda da diyarlilara Hak ettigini Futbolcular göstersin
    sonra ne halleri varsa görsünler

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Diyarbakir ayni güzelligi yapamazdi tabii ki hatta Türkiye liginde bunu yapabilecek takim sayisi bir elin parmaklarini geçmez.Trabzonspor farkini dosta düsmana gösterdikleri için bu karsilamada emegi geçenleretesekkürler.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Kulüp olarak tamam sira taraftarda yarin aksam o igrenç sloganda atilmazsa islem tamamdir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı frango Nickli Üyeden Alıntı
    diyarbakir ayni olayi yaparmiyid yada yapacakmi bu nu iyi dusunmek lazim her sene bizim maçlarda neler yaptiklari ortada sehmuza çiçek verilmesi tabiki cok normal nede olsa emego gecmistir bize

Olaylara genis pencereden bakman lazim evet diyarbakirda boyle bir olay olmazdi egitim ,kultur seviyeleri trabzonsporu ciceklerle karsilayacak seviyede degil ama sende karsilamazsan ondan bir farkin kalmaz bu hareket bizim onlardan farkimiz oldugunun gostergesidir

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O taraftari 3 hafta sonra Ezikbahçeyide çiçeklerle karsilayip EN BÜYÜK FENER diye tezahürat yapmalarini bekliyorum...

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Zaten biz bu günleri niye gördük aman herkesin gözü üzerimizde sakin olalim yok çiçek verelim yok alkislayalim.

Ya ALLAHASKINA millet.3 kumalarin sahalarinda adam öldürülüyo 2 gün konusulup kapatiliyo.biz gelene çiçek gidene 3 puan veriyoz ama en ufak biseyde tüm medya bizi suçluyo

Anlamadinizmi daha biz agzimizla kus tutsak kimseye yaranamayiz.

fb gibi takimlara yaranmak için 2 yil önceki yaptiklarini ne çebuk unuttunuz.hadi 2 yil önceyi geçtim ilk maçta olanlari ne çabuk unuttunuz ey yönetim.

Aziz yildirim en ufak biseyde federasyonu indirecegim diye tehditler savurup ortaligi ayaga kaldirirken biz canimizi zor kurtardigimiz adamlari çiçekle karsiliyoz afferim ya ne güzel insanimiz var çok duygulandim wallaa[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

diyari kümeye göndermek için su ruhsuz futbolculari bile alkislayacagim bari siz yasadiniz o atmosferi en çok sevgili futbolcular bu size son firsat hadi gösterin su diyar a kümeyii baska bisey istemiyorum

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

[img]smileys/smiley32.gif[/img]
    Alıntı rutav0861 Nickli Üyeden Alıntı

Zaten biz bu günleri niye gördük aman herkesin gözü üzerimizde sakin olalim yok çiçek verelim yok alkislayalim.

Ya ALLAHASKINA millet.3 kumalarin sahalarinda adam öldürülüyo 2 gün konusulup kapatiliyo.biz gelene çiçek gidene 3 puan veriyoz ama en ufak biseyde tüm medya bizi suçluyo

Anlamadinizmi daha biz agzimizla kus tutsak kimseye yaranamayiz.

fb gibi takimlara yaranmak için 2 yil önceki yaptiklarini ne çebuk unuttunuz.hadi 2 yil önceyi geçtim ilk maçta olanlari ne çabuk unuttunuz ey yönetim.

Aziz yildirim en ufak biseyde federasyonu indirecegim diye tehditler savurup ortaligi ayaga kaldirirken biz canimizi zor kurtardigimiz adamlari çiçekle karsiliyoz afferim ya ne güzel insanimiz var çok duygulandim wallaa[img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

diyari kümeye göndermek için su ruhsuz futbolculari bile alkislayacagim bari siz yasadiniz o atmosferi en çok sevgili futbolcular bu size son firsat hadi gösterin su diyar a kümeyii baska bisey istemiyorum
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Haklisin Muratcigim,

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Diyarbakirli oldu cemaat galiba.Yarin diyari çagirin kardes kulüp olalim!Hersey bitti de bunlarami yalakalik yaptik?Kim bizi çiçekle karsiladi??Birakin gelsin bizeneya!!!Yazik çok yazikbe......

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı
    O taraftari 3 hafta sonra Ezikbahçeyide çiçeklerle karsilayip EN BÜYÜK FENER diye tezahürat yapmalarini bekliyorum...

öyle bisey olacak ve o yöneticiler trabzonsporun yöneticisiyim diye trabzonda gezecekler.... sence bu mantikli mi?

ayrica bu diyarbakiri karsilama konusuna gelince bence abartilar bir kolonya ile çikolata tutmadiklari kalmisti!! bize geçen yil tas sopayla saldirdilar biz onlara nasil davraniyoruz[img]smileys/smiley36.gif[/img]onlarda kendilerini bisey sanacak yaw bunlar reklam kokan hareketler bunlara gerenk yok onlari sahada görelim!![img]smileys/smiley36.gif[/img]

sonuçta onlari pkk vb seylerle kiyaslamayalim ve tas sopa atmayalim yeterli bunlara gerek yok!!

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çiçeklerle karsilanacak en son takim Diyarbakirspor

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı blackseastorm Nickli Üyeden Alıntı

çiçeklerle karsilayip.......

sonra 5 tane atabiliyorsan......

iste büyüklük budur......

ama takimi sahada yenemeyip sonra konusmak küçük insanlarin yaptigi istir.

aynen bakalim eger yenilirsek ayn sey olacak mi

ama bize yakisanda budur

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu habere yaptigim yorumdu aynen ekliyorum
    Trabzonspor camiasi ve taraftari futbola spora asik bir camia, ve özünde haksizliga karsi herzaman bir baskaldiri direnis vardir kanuni sulatan süleymanin adalet timsal olarak anilmasi bu sehirde dogup büyümesi aldigi bu ahlakla ilgili olabilecegini de düsünüyorum. Ayni zamanda vatan sevgisini tüm hücrelerinde yasayan trabzon halki diyarbakirsporu bir spor kulübü olarak görüp futbolun amaci disinda hiç bir malzemeye alet edilmemesi konusundaki hassasiyetinden dolayi gönülden tebrik ederim, medyanin maksatli yönlendirilmis haberleri nekadar aleyhine olsa da trabzonspor taraftari herzaman örnek taraftar kimligini terketmeyecek ve bu isik kuzeyden tüm Türkiye'ye yayilacaktir buna inancim sonsuzdur. Kendisine servet vaat eden kaçak teröristi kamyonu alan önce kendi dövüp jandarmaya teslim eden insanlarin sehri ve futbol......

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çiçeklerle karsilamak mesele degil. büyük olmak tevazuu göstermek kadar eze eze yenmektirde 5 atin da görelim büyüklügünüzü. yok eger atamiyorsaniz o formayi hak etmiyorsunuz demektir.

trabzonspor formasini hak edenler tasir...

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

diyarbakiri hepiniz gibi bende sevmiyorum ama o takimda saygi duydugum üç isim var sehmuz , ilyas ve metin aktas. ilyas ilk maç sonunda bu skora fazla sevinemiyorum demisti çünkü memleketimin takimi demisti. seymuz ilk maçta bizim kafileyi karsilayip çiçek vermisti sanirim ayni karsilamayi geçen sezonda yapmisti. simdi bizimde onlarin kaflesini karsilayip çiçek vermemiz çok mu kötü.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

futbol baska d.bakir baska ... ancak yine de d.bakirin futbol anlayisi degisene kadar ligten uzak kalmali..

bize futbolla siyaseti karistiran takim gerekmez.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çiçeklerle karsilanmasi normal bir davranis bize de bu yakisir ama yine de d.bakira olan nefretimi sona erdirmez.ne düsünüyosam aynen gecerlidir d.bakir hakkin da.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı hay1699 Nickli Üyeden Alıntı
    bize yakisan da budur [img]smileys/smiley32.gif[/img]
    Bize yakisan budur ama onlarin hakettigi bu degil

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aman ne güzel,bari takim otobüsünü de verseydik,hatta beraber idman yapalim,oldu olacak maçi da verelim,gönderirkende çiçek çikolata yaptiralim.Artik trabzon diye bi deplasmanin öneminin kalmamasinin sebebidir bu.Sonra sorariz birbirimize"yawahmet ya,negunlerdi o günler,adamlar avni akere geldi mi,kendilerini 2-0 geride var sayiyolardi.Ne oldu da simdi 1-0 önde gibi geliyorlar"

Ne mi oldu???????Aha bu olduisteeeee.....1 ayda senin 3 tane 61 plakali aracini ob...tan sehirde parçaladilar,sen burda çiçek ver.Kesinlikle diyorum özümüzü kay-bet-tik!Tamam belki burda sporla,olay bir olayi karistiriyo olabilirim.Ama Kaptanin silah olayi ile de,maçta tezahurat edildigini de hatirliyorum !!!!

Biz böle oldukçaaa çoook 1-0,2-0 dan maçlar veririz O CEHENNEM AVNI AKERDE PEEEH! Biz böle (bence gereksiz saçma sapan) seyler yaptikça,çoooook gelirler bizi rezil ederler kendi o büyük ama sadece bize büyük gelen cehennemimizde....

NOT : Diyarbakir futbolcularina siyasi anlmda bisy demeye çalismiyorum.Ama geçmis maçlarda oyuncularimizla nasil 2'li mücadelelere girdiklerini çokta iyi hatirliyorum....Dedigim gibi bize 3 tane atarda giderseler,artik en azindan çiçek verdk diye övünürüz.....

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

d.bakisporlularin çiçieklerle karsilanmasindan rahatsiz olan arkadaslar geç kalmis sayilmaz.kaldiklari otel belli gidin oteli basin dilediginizi yapin.hepsi terörist nasil olsa herseyi hakediyorlar dimi???[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)