Sayfa 53 Toplam 83 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 55 63 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2055 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ýtiraflarýmýz

Hüdai Pervaneli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Itiraf Ediyorum Son bir haftadir Agliyasim var Ve kalbim agriyo
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Nereden
    Trabzon

Alýntý Canberk ARSLAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hangi bölümü okuyorsun sen Sibel
    Biliyorsun ya

Harun CAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Kopya muhabbetlerini okuyunca aklýma geldi.. 20 yýllýk okul hayatým boyunca 2 kere kopya çekmeye kalktým ve ikisinde de yakalandým ve iþin ilginç tarafý ikisi de sýnavýn hemen baþýndaydý ve biri orta3 Fen Bilgisi biri de ÜNv.1 de Fizik sýnavýydý

Bi adam bu gada kopya özürlü olabilrmi yavv

Nereden
    Trabzon

Ýtiraf ediyorum;

-Ýsmini vermiyeyim bir maçta deplasman taraftarýný taþlarken ( þuan bu yaptýðýmdan dolayý utanýyorum ) bizi kovalayan çevik kuvvetten yanýmdaki suçsuz arkadaþým cop yedi,ben kurtuldum.
    -Lisede okuldan kaçma ve geç kalma yüzünden devamsýzlýklarým 18 den aþaðý gelmedi ve bu yüzden(okulu asma,törene katýlmama) 2 kere savunma yazdým.Ailem bunu bilmiyor.
    -Geçen sene YGS de son 2 dakikada 40 fen sorusu salladým.Fizik sorularýný A,Kimya sorularýný C,Biyoloji sorularýný E yaptým.8 doðru,32 yanlýþ yani 0 net geldi.
    -Lisede test matematik sýnavýnda kopya çektim.Kopya çektiðim 2 arkadaþ 95 aldý,ben 100 aldým.
    -Ýlk dönem kopya çekerek AA getirdiðim iki dersin aksine bu dönem vizelerde yoklarý oynadým.Finallerde kaçmayacak ama garantisini veriyorum buradan.
    -8.sýnýfta dersaneden dönerken ineceðim durakta otobüs durmadan inmeye çalýþmam sonucu ( üstelik ön kapýdan ) yere kapaklandým ve þoförün 'Salak mýsýn oðlum sen ' hakaretine maruz kaldým.
    -Lise 3 te yarý final müsabakasýnda 2-0 önde olduðumuz maçta son dakikalarda hakeme küfrederek 3.kýrmýzý kartý gördüm ve turnuvadan elendik,üstelik turnuvanýn 1 numaralý favorisiydik.

Daha bir çok þey var itiraf edecekte þimdilik bu kadar yeter.

Uður GEMÝCÝOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Ligin son haftasý olduðundan finallere çalýþamadým. Heyecandan kafama hiçbir þey girmiyordu. Bu da bana 23 ve 24 Mayýs'taki sýnavlarda saçmalamama ve bu iki dersi alttan almaya neden oldu
    Bilen Yapar, Az Bilen Akýl Verir, Bilmeyen Eleþtirir, Yapamayan Çamur Atar.

Mustafa Yýlmaz.20 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Ýtiraf ediyorum lisedeyken fizik sýnavýna çok organize bir kopya hazýrlamýþtýk. Hoca benim hazýrladýðým kopyayý arkadaþýmýn sanmýþtý. Arkadaþým olayýn farkýnda deðildi. Bende birþey söylemedim. Sonuç olarak sýnava o kadar çalýþan arkadaþým beklediði notun çok altýnda puan almýþtý

Kusura bakma Kamil bi anlýk kötülüðüme denk geldi
    33# DRAGO GABRIC
    61# IBRAHIMA YATTARA #11
    13# Steve Nash
    10# Kerem Tunçeri

6# Aleksander Rasic

Canberk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Maniack61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýtiraf ediyorum;

-Ýsmini vermiyeyim bir maçta deplasman taraftarýný taþlarken ( þuan bu yaptýðýmdan dolayý utanýyorum ) bizi kovalayan çevik kuvvetten yanýmdaki suçsuz arkadaþým cop yedi,ben kurtuldum.
    -Lisede okuldan kaçma ve geç kalma yüzünden devamsýzlýklarým 18 den aþaðý gelmedi ve bu yüzden(okulu asma,törene katýlmama) 2 kere savunma yazdým.Ailem bunu bilmiyor.
    -Geçen sene YGS de son 2 dakikada 40 fen sorusu salladým.Fizik sorularýný A,Kimya sorularýný C,Biyoloji sorularýný E yaptým.8 doðru,32 yanlýþ yani 0 net geldi.
    -Lisede test matematik sýnavýnda kopya çektim.Kopya çektiðim 2 arkadaþ 95 aldý,ben 100 aldým.
    -Ýlk dönem kopya çekerek AA getirdiðim iki dersin aksine bu dönem vizelerde yoklarý oynadým.Finallerde kaçmayacak ama garantisini veriyorum buradan.
    -8.sýnýfta dersaneden dönerken ineceðim durakta otobüs durmadan inmeye çalýþmam sonucu ( üstelik ön kapýdan ) yere kapaklandým ve þoförün 'Salak mýsýn oðlum sen ' hakaretine maruz kaldým.
    -Lise 3 te yarý final müsabakasýnda 2-0 önde olduðumuz maçta son dakikalarda hakeme küfrederek 3.kýrmýzý kartý gördüm ve turnuvadan elendik,üstelik turnuvanýn 1 numaralý favorisiydik.

Yaþama sen yaa habunlar nedir böyle .ççç
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarýna uymayan mesajlarý lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalým

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    29

itiraf ediyorum 1 haftadýr gizli gizli aðlýyorum.
    2sene var deplasmanlara. saldýr trabzonum. gelecek o kutsal gün

Nereden
    Trabzon

Ýtiraf ediyorum;

Devam...

-Bu iftiram babama gelsin.Baba,müptalasý olduðun Kral Karadeniz ve Karadeniz TV nin þifresini deðiþtirerek 'Sinyal Yok' hatasýna sebep olan benim.Böylece akþamlarý elimiz kumanda gördü.

-Sýradaki iftira benden komþumuz Þerif Amca'ya gelsin.Þerif Amca,yýllar yýllar önce kiracýnýn camýný çatlatan bendim.Çocuktuk,bilemedik.Hakkýný helal et.

-Ýlkokul 3.sýnýfa kadar ödev hastasýydým.Hoca 3 sayfa ödev verirse ben 5 sayfa yapardým,ödev kaçýrmazdým.Lise hayatýmda ise taþ çatlasa 7-8 kere ödev yapmýþýmdýr.Bunlarýn 4ü yýllýk ödev zaten.Hiç unutmam bir keresinde Ýngilizceden kartona ödev yapmýþtým hoca bir yandan mutlu olmuþtu,bir yandan da tedirgin.Ona göre benim Ýngilizceden ödev yapmam kýyamet alametiydi çünkü.

-Ailemin veli toplantýlarýna gelmesini istemezdim ve bu yüzden de onlara söylemezdim veli toplantýsý olduðu.Hocalarýn beni þikayet etmesine ve babamýn okul aidatý vermesinde çekinirdim.Ne alaka diyeceksiniz,okul aidatý vermek tam bir rezillikti bizim sýnýfta.Koskoca sýnýftan taþ çatlasa 5 kiþi verirdi,onlardan biride ben olunca haliyle örnek öðrenci olarak sýnýfa lanse ederdi beni hoca.

-Yolda gördüðüm dükkanlarýn telefon numaralarýný,otobüslerin numaralarýný,bankada aldýðým sýra numaralýný çarpanlarýna ayýrýr,hangi sayýlarla bölündüðünü düþünürdüm.Bu manyaklýðýmý paraya çevirmek için TRT de yayýnlanan '1 kelime 1 iþlem ' programýna katýlacaktým ki þansýma program bitmiþ.

-Bu sitede aþýrý smiley kullanýlmasýna illet oluyorum.(),() gibi simileylere eyvallah,onlarý bizde kullanýyoruz da ( çççççççççççç) gibi smileyleri sýradan mesajlarda kullanýlmasý enterasan geliyor.Ýnþallah o smileyleri kullanan arkadaþlar gerçek hayatta da bu kadar mutlu olabiliyorlardýr.
    Konu Gürsoy61 tarafýndan (28.05.2011 Saat 18:22 ) deðiþtirilmiþtir.

Canberk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Valla ben çok mutluyum normal hayatta da ama bu itiraflarýn aþýrý geldiði için (ççç) böyle güldüm yukarýda
    BordoMavi.Net

Forum Kurallarýna uymayan mesajlarý lütfen http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif butonunu kullanarak raporlayalým

SEDAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

Alýntý aðasarlý emre Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    itiraf ediyorum 1 haftadýr gizli gizli aðlýyorum.
    - Aðla uþaðým dök içini ama baþýný sakýn eðme , çokta üzülme ,mücadeleye devam...
    Trabzonspor demek inancýn zaferi demektir ''Ben Trabzonspor'un kaptanýyým, baþka bir kaptanýn arkasýndan, baþka bir takýmýn formasýyla sahaya çýkmam'' Dozer CEMÝL Hopa & Beþikdüzü & Þahmelik
    Trabzonspor Trabzonspor Trabzonspor !
    .................................................. ..................................................TERTEMÝZ82

Nereden
    Trabzon

Ýtiraf ediyorum kýzlarýn her ortamda bacak bacak üstüne atmasýndan nefret ediyorum.Bir erkek olsaydým,bir kýzda bunu görünce ondan direk olarak soðurdum.Mesela, þu izdivaç programlarýna erkek geliyor talip olarak,kýz karþýsýnda bacak bacak üstüne atmýþ. Benim için anýnda biterdi heralde o kýz,erkek olsaydým.

innocence - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

itiraf ediyorum iþ arkadaþlarýmý sevmiyorum.

(ulen biriniz bari Trabzonsporlu olsaydý )
    Kazým Abi (kalbimizdesin) "Trabzonspor'u tutmak statükoya baþkaldýrmaktýr..."
    Þenol Güneþ: "Parayla yapýlamayaný, emeðimizle, dürüstlüðümüzle, calýþarak yaptýk. Tarih bunu da yazar."

barisb - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    46

itiraf ediyorum, þampiyon olamazsak bu foruma 6 ay uðramam diyordum..
    Vurdu, gol olduuuu...

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ýtiraf ediyorum Emre bana mesaj attý
    -1461 TRABZON-

Mehmet Ç. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ýtiraf ediyorum is yerindekilere burda mutluyum desemde, istifa etmek istiyorum

TSuha61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Yarýn yeni iþime baslýcam ulan ne kadar koyucakk çömez muhabbetlerine maruz kalmak Hiç sevmemmmm!
    Ve seni sevdikçe, daha iyi anladýk "aþk" nedir...

Merve H.Oðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Özge Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýtiraf ediyorum Emre bana mesaj attý
    Bu süperdi çççççç

Davut Özdemir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Hocam bide bunlarý itiraf etsen daha iyi olur, iftira atacaðýna

Devam...

-Bu iftiram babama gelsin.Baba,müptalasý olduðun Kral Karadeniz ve Karadeniz TV nin þifresini deðiþtirerek 'Sinyal Yok' hatasýna sebep olan benim.Böylece akþamlarý elimiz kumanda gördü.

-Sýradaki iftira benden komþumuz Þerif Amca'ya gelsin.Þerif Amca,yýllar yýllar önce kiracýnýn camýný çatlatan bendim.Çocuktuk,bilemedik.Hakkýný helal et.

-Ýlkokul 3.sýnýfa kadar ödev hastasýydým.Hoca 3 sayfa ödev verirse ben 5 sayfa yapardým,ödev kaçýrmazdým.Lise hayatýmda ise taþ çatlasa 7-8 kere ödev yapmýþýmdýr.Bunlarýn 4ü yýllýk ödev zaten.Hiç unutmam bir keresinde Ýngilizceden kartona ödev yapmýþtým hoca bir yandan mutlu olmuþtu,bir yandan da tedirgin.Ona göre benim Ýngilizceden ödev yapmam kýyamet alametiydi çünkü.

-Ailemin veli toplantýlarýna gelmesini istemezdim ve bu yüzden de onlara söylemezdim veli toplantýsý olduðu.Hocalarýn beni þikayet etmesine ve babamýn okul aidatý vermesinde çekinirdim.Ne alaka diyeceksiniz,okul aidatý vermek tam bir rezillikti bizim sýnýfta.Koskoca sýnýftan taþ çatlasa 5 kiþi verirdi,onlardan biride ben olunca haliyle örnek öðrenci olarak sýnýfa lanse ederdi beni hoca.

-Yolda gördüðüm dükkanlarýn telefon numaralarýný,otobüslerin numaralarýný,bankada aldýðým sýra numaralýný çarpanlarýna ayýrýr,hangi sayýlarla bölündüðünü düþünürdüm.Bu manyaklýðýmý paraya çevirmek için TRT de yayýnlanan '1 kelime 1 iþlem ' programýna katýlacaktým ki þansýma program bitmiþ.

-Bu sitede aþýrý smiley kullanýlmasýna illet oluyorum.(),() gibi simileylere eyvallah,onlarý bizde kullanýyoruz da ( çççççççççççç) gibi smileyleri sýradan mesajlarda kullanýlmasý enterasan geliyor.Ýnþallah o smileyleri kullanan arkadaþlar gerçek hayatta da bu kadar mutlu olabiliyorlardýr.

Nereden
    Trabzon

Alýntý Davut Özdemir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam bide bunlarý itiraf etsen daha iyi olur, iftira atacaðýna
    Haklsýsýn,gözümden kaçmýþ.Ýlk yazdýðým sayfa görüntülenemiyora kurban gitti,bir kere daha yazdým,dalgýnlýðýma gelmiþ olacak.

Not:Aha bu da sayfa görüntülenemiyora kurban gitti,hay þansýma

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    29

Alýntý SEDAT Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    - Aðla uþaðým dök içini ama baþýný sakýn eðme , çokta üzülme ,mücadeleye devam...
    saol sedat abi toparlanýyoruz yavaþ yavaþ.
    2sene var deplasmanlara. saldýr trabzonum. gelecek o kutsal gün

izzet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin
    Yaþ
    35

Itiraf ediyorum, emreyi yolda görsem tanimam, Akrabam olmasina ragmen
    Trabzonspor
    FC Barcelona MSV Duisburg
    Ganimetleri paylasanda Hirsiszdir!

Nereden
    Trabzon

Tamam,itiraf ediyorum.Bugün ilk defa yere çöp attým.Ama çikolata kaðýdý elimde eridi sýcaktan Yoksa çantama koyar çöp kutusuna kadar sabrederdim her zamanki gibi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu

Alýntý Sibel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam,itiraf ediyorum.Bugün ilk defa yere çöp attým.Ama çikolata kaðýdý elimde eridi sýcaktan Yoksa çantama koyar çöp kutusuna kadar sabrederdim her zamanki gibi
    Bende bunu sadece 1 kere yaptým ama asla ve asla yapmam.Bendeki aþýrý hastalýk.Bazen pantolanlarýmýn cebinden haftalýk kaðýt-çikolata sakýz vs ambalajlarý Hatta bir keresinde Kutu Kola'yý poþede geçirip cebimde unutmuþluðum vardýr =))

Sigaranýn reklamý olmaz ama sigaramýn küllerini asla yeþillik bir yere dökmem.Yolda yürürken izmaritimi asla sokaða atmam mutlaka tütünü çýkarýr sönmüþ izmariti çöpe atarým.

Bende bir kere yere çöp attým 2-3 gün boyunca kendimden utanmýþtým =)) Ayný acýyý herkes yaþasýn istediðim için yazýyorum bunlarý =)))
    Konu Tolga tarafýndan (03.06.2011 Saat 23:07 ) deðiþtirilmiþtir.
    9 # Osvaldo'

Nereden
    Trabzon

Ayný acýyý yaþýyorum
    Ben de çöplerimi cebimde ya da çantamda taþýrým ve çöp kutusuna atarým.Herkes duyarlý olsa keþke...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)