Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 7 8
Toplam 194 adet sonuctan sayfa basi 176 ile 194 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Diyarbakirspor’un Karsilanmasi...

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

tepkimiz diyarbakira degil pkk ya olmalidir

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önemli bir konuda uyari açisindan bu konuyu baslatan arkadasa tesekkür ederim.
    Trabzonspor Türkiye'de marka olmus köklü bir kulüptür. Trabzonspor taraftari olarak
    takimimizi çok sevdigimizin disinda olup biten her türlü gelismeleride takip eder duyarlilik
    gösterir gerektigi yerde öneri, elestiri veya protestolarimizi yapmaktan geç kalmayiz.
    Trabzonspor sevgisi bizim islerimizin bir parçasidir. Bu sevgi bizim yasam biçimizidir.

Konu Trabzonspor Diyarbakir maçi ile alakali oldugu için detaya girmeden az ve öz yazmaya
    çalisiyorum. Biz büyük bir takimin taraftariyiz . Bizim için önemli olan takimimiz güzel oynayip
    maçi kazansin 3 puani alsin yeter. Diyarbakir bize rakip degildir.

Bence ne pkk'dan bahsedilsin nede çiçek verilsin. Tribünlerede çagrilmasin.

Yalniz provakasyon olma ihtimaline karsi herkes dikkatli ve uyanik olmak zorunda.
    Bir çok arkadasimiz yorumlarinda kulübün ne suçu var demisler. Evet kulübün suçu yok ama
    kulübün arkasinda ser güçler var. Isde burayi biraz kurcalamak lazim. Bu açidan ben bu
    Diyarbakirspor kulübünü oldum olasi hiç sevmem. Bize karsi son iki maçta bizi yenmek için
    verdikleri mücadelenin disinda geçen sene gene bu takimin bir sikeli maçi vardi.. Bu takim bu sene
    ligden düsmeyi bal gibi hak etti. Hatta sikeyi beraber yaptiklari diger takiminda akibeti ayni
    yolda.. Bu sikeyi bizim disimizda 4 büyüklerden olan takimlarin birinin baskani ile su anda Diyarbakirspor
    ile düsme hattinda bulunan bir takimin baskaninin ayarladiklari herkes tarafindan bilinmektedir.
    Gerek bu sike olaylari gerek Diyarbakir'in bize karsi can siparane mücadele vermesi yüzünden
    bu takima çok uyuz oluyorum.

Pkk ve Yurdumuz üzerinde oynanan oyunlar ayri ve çok uzun bir konu bu konuya girmek istemiyorum.
    Bu konu sadece ülkemizi yikmak, geri birakmak, Gelismemizi önlemek ve topraklarimiza sahip
    olmak isteyen bir çok ecnebi düsmanlarimizin çesitli versiyonlaridir.

Karadeniz insani gibi Diyarbakir insani da duyarli olsun. Vatansever olsun canimi yesinler.
    Isteseler Diyarbakir da hiç bir olay olmaz. Yeterki Türkiye ye sahip çiksinlar. Türk Milliyetçisi
    olsunlar. Hillet olmasinlar. Ama niyetleri bozuksa cehenneme kadar yollari var..
    Trabzonspor insaninin vatansever ve milliyetçi oldugunu bildikleri için bir kaç sefer
    Trabzon'da biseyler denemeye çalistilar ama basaramadilar yani yemedi.

Trabzonspor taraftari bu konuda olasi bir provakasyona karsi uyanik olmali diyorum.
    Biz kendi takimimizi çiçeklerle karsilayalim. Kendi takimimiza karsi baskiyi kaldirip rakibe baski yapalim
    ne ile. Kendi takimimiz için alkis ile güzel tezahuratlar ile. Sürekli takimimiza alkis ve tezahurat istiyorum.
    Insallah kazanan biz oluruz. Takimimiza bu konuda basarilar diliyorum.

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı lazmania Nickli Üyeden Alıntı

Hosgörüyü Hep Biz Gösterelimm.. Hos Göre Göre 40000 bin sehit verdik.. hala hosgörü sagduyudan bahsediyoruz ya.. hanginisin bi yakini sehit oldu ? bu aciyi yasayanlardan hangisi bu kouda hosgörüyü kabullenir.. HARITASINA TRABZONU BILE KATAN BI HALKA , Odara bulunan iyi yada kötü Türküm Veya Ben SAdece Kürtüm Diyen Birileri Türk Bayragi Asamiyorsa Yada 1-2 Armayi Bayragi Diye göstermeye calisiyorsa ben o yörenin halkina hosgörü göstermem.. ayiplarimda..

Madem Içlerinde Pkkdan Nefret Eden Kürtler bile var neden seslerini cikartmiyorlar..kimse bana korkudan cikartmaiyor flan demesin..

Herneyse Site Yöneticilerimizdne Ben Bu Basligin Kapatilmasini RICA ediyorum..

Artik Spor disi Seyler Konusmaya Basladik

Yeter ama. Sen ya yazdiklarimi okumuyorsun, yada dümdüz bakiyorsun. Ben Türk Silahli Kuvvetlerinde 15 yildir Astsubay olarak görev yapiyorum. Abimde sehit oldu, silah arkadasimda. Benim bahsettigim farkli birsey. Birileri haritalarina Trabzon'u katti diye, etnik kiyim mi yapalim. Neden bahsediyorsun sen. Sakin ol biraz ve ithamlarina biraz dikkat et. Siniri asmayalim. Edited by: kutoz

samway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

diyarbakir da bizim macta atilan koltuklar ve maçin durmasi bilmem hatirladik mi arkadaslar ?

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok ii hatirladik..Orasi her yönüyle bi terör yuvasi.Seneye akçabatta alkislarlar artik.

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı lazmania Nickli Üyeden Alıntı

Hosgörüyü Hep Biz Gösterelimm.. Hos Göre Göre 40000 bin sehit verdik.. hala hosgörü sagduyudan bahsediyoruz ya.. hanginisin bi yakini sehit oldu ? bu aciyi yasayanlardan hangisi bu kouda hosgörüyü kabullenir.. HARITASINA TRABZONU BILE KATAN BI HALKA , Odara bulunan iyi yada kötü Türküm Veya Ben SAdece Kürtüm Diyen Birileri Türk Bayragi Asamiyorsa Yada 1-2 Armayi Bayragi Diye göstermeye calisiyorsa ben o yörenin halkina hosgörü göstermem.. ayiplarimda..

Madem Içlerinde Pkkdan Nefret Eden Kürtler bile var neden seslerini cikartmiyorlar..kimse bana korkudan cikartmaiyor flan demesin..

Herneyse Site Yöneticilerimizdne Ben Bu Basligin Kapatilmasini RICA ediyorum..

Artik Spor disi Seyler Konusmaya Basladik

Yeter ama. Sen ya yazdiklarimi okumuyorsun, yada dümdüz bakiyorsun. Ben Türk Silahli Kuvvetlerinde 15 yildir Astsubay olarak görev yapiyorum. Abimde sehit oldu, silah arkadasimda. Benim bahsettigim farkli birsey. Birileri haritalarina Trabzon'u katti diye, etnik kiyim mi yapalim. Neden bahsediyorsun sen. Sakin ol biraz ve ithamlarina biraz dikkat et. Siniri asmayalim.

Yazdiklarini Okudum .. Kusura Bakma Kardes.. Ben O Yöre ile Ilgili Senin Kadar Hos Görülü oLamiyorum.. Bu Gene Anlamda Düz Baktigim Icin Degil SAdece Orasi ILe ILgili Kisisel Ve Kati Görüsüm Bu.. Ben Ters Bi Itham Yada Ahlaksizca Bisi Yazmadim.. Siniri Flanda ASmis Degilim.. Görüsler Farkli..

Saygilar.

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Olayli Konyaspor maçi sonrasinda Diyarbakir?dayiz. Kendi deyimiyle, devlet Diyarbakirspor?a müdahale etmeden önceki dönemde kulüpte genel kaptanlik yapan, Gaffar Okan döneminde de baskan olan Adnan Öktüren söyle diyor: ?Bugün, Gaffar Okan?in ölümünün hemen ertesinde Diyarbakir?da yapilan gösteri maçini kimse hatirlamiyor.?

O gösteri maçinda Yilmaz Erdogan?dan Ali Kirca?ya kadar pek çok ünlü bir araya gelmisti. ?Terörün her türlüsüne karsiyiz? yazan pankartin bir ucundan ilin valisi, bir ucunda belediye baskani tutuyordu. Öktüren?e göre bu, siradan bir gösteri maçi degildi; Türkiye?ye ve dünyaya ?kardeslik? mesaji veren bir organizasyondu. ?Bugün bu hava yok sehirde? diyor Öktüren.(Tempo'dan alinmistir)

Bende diyorum ki lütfen ABD'nin ve ikiyüzlü AB ülkelerinin oyununa gelmeyelim.

Su metrisin önü,bir uzun alan
    Bir tek TRABZONSPOR'u sevdim,gerisi yalan.Edited by: kobra

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Terörün amaci zaten bu iki halki birbirinden nefret ettirmek.. Yapilacak en sagduyulu ( Hosgörülü degil; hosgörülü olmak için birinin hatasi olmasi lazim.) davranis Diyarbakir'i alkislarla karsilamaktir. Kimin aklina geldiyse tebrik ederim.

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

birakin hala alkis diyosunuz ya[img]smileys/smiley7.gif[/img]

2 yil önceyi ne çabuk unuttunuz arkadaslar.kaptanimiza sezonu kapattiran bu takimdi fb yi sampiyon yapmak için etmedikleri çirkeflik kalmadi ne çabuk unuttunuz.senol gibi adamlari barindiran bu takimdi.alkis falan istemezzzzzzzzz.çikalim sahaya takimimizi destekleyelim okadar.ne alkisi allah askina.bu takim çoktan kümeyi hakketti.birakin terörü devlet asker halletsin biz fb usaklarina gereken saygiyi gerektigi gibi gösterecek taraftara sahibiz.

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Her hafta oynanan siradan maclardan biri, Trabzona gelen her takima nasil davraniliyorsa oyle davranilmali, ne fazla ne deaz.

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

sürekli 2 yil önceyi hatirlatan arkadaslar acaba 90 yil öncesini de hatirlayabilir mi?(omuzomuza bu ülke için savastigimiz günleri)

Arkadaslar bu bir futbol maçi oyun yani..Bu gözle baksak diyorum alkislamamiz sart degil onlari..Normal davranalim..Bu kadar büyütmenin bir anlami yok..Zaten bu konu çok hassas bir konu burada tartisilmaz bence...
    » Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.AMESPACE PREFIX = O />

» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
    » Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini kabul etmis sayilir.
    » Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
    ************************************************** *******Edited by: Badaloglu

Alıntı eys_61 Nickli Üyeden Alıntı
    sürekli 2 yil önceyi hatirlatan arkadaslar acaba 90 yil öncesini de hatirlayabilir mi?(omuzomuza bu ülke için savastigimiz günleri)
    90 yil öncesine gerek yok 1974 kibris baris harekatini hatirlasakta olur.....

ben bütün gün bir seyler yazmayi düsündüm ama vazgeçip durdum.....bu forumdaki bir çok kardesimiz gerekenleri yazdi bazilarimiz hakli olarak çok tepkili....

bu ülkede olup bitenleri bir çirpida kutoz abimin söyledigi gibi yaziya dökmek mümkün degil....derdimiz daglardan büyük......en büyük derdimiz:toplumda özellikle üniversite gençliginde yeterli öngörülerin bulunmamasi....insanlar böyle zamanlarda çok yüksek bir bilinç düzeyine hizla ulasmak zorundalar.....yüksek bir bilinç düzeyine ulasmak zorundayiz......

bugün gençlik olarak hitlerin kavgamina gösterdigimiz ilgiden çok daha fazlasini GAZI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÜN söyledigi her bir kelimeye her cümleye göstermek zorundayiz.....türk milleti tarihin hiç bir döneminde kurtulus savasi sürecindeki kadarbüyük bir zorluk yasamadi.....ama o zorlu süreç büyük bir bilinç düzeyini bize hediye etti....bu bilinç düzeyine atatürkçü düsünce sistemi diyoruz.....

iste bu bize hediye kalan akil,bizim en büyük gücümüz ve silahimiz olacak bu süreçte.....sizlerin hiç biri hazir yiyici degil gördügüm kadariyla herkes sözünü söylüyor en sert yazilara bile provakasyon dememek en ilmli yaziya saflik dememek gerek....iyice tartisilalim birbirimizi yiyelim bu konularda sonuna kadarkendimize bile küselim ondan sonra iste ondan sonra büyük bilincimize en zor günlerin aklina en zor günlerin vicdanina basvuralim.....

düsman kim:ne bir millet ne bir devlet her seyin arkasinda sakli olan emperyalizm ve onun evladi kapitalizmdir diyelim....yilanin kuyruguyla oynamayi birakalim sabirla bekleyelim tüm ayak oyunlarinin ardindan gelsin düsmanin ta kendisi gelsinki basini ezelim.....

çanakkale de basladi kurtulus savasi orada aldigi travmayi kaç yil oldu üstünden atamadi.....topladi kendini yine yapti türlü planlarini ayak oyunlarini yine geliyor iste....yine bitecek ayak oyunlari tipis tipis gelecek ayagimiza....yine gereken yapilacak.....

sabredin bizim zamanimiz çok ama onlarin zamani yok.....

ctmeoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

neden futbola sadece bir spor olarak bakamiyoruz hala anlamis degilim sahadaki futbolcularin hepsi saha disinda arkadas

eger siyaset tartisacaksak bence yeri burasi degil

Abicim bu kadar seyi sen nerden biliyon?Süpersin valla..Yeni üye oldum ama yazdigin seyleri okuyunca sastim kaldim valla.(yakup midi)

Alıntı hacevera Nickli Üyeden Alıntı

Abicim bu kadar seyi sen nerden biliyon?Süpersin valla..Yeni üye oldum ama yazdigin seyleri okuyunca sastim kaldim valla.(yakup midi)

sen benden de süpermissin masallah....dumur oldum....

ne demek abicim ya valla ama ciddiyim ben!saka yapmiyorum,geçmis yazilara da bakiyodum,hani foruma yazi yazacaz ya bilgimiz olsun diye[img]smileys/smiley2.gif[/img]ama harbiden müthissin beee,nerdensin ?

Nereden
    Samsun

orada top oynayan çocuklarin suçu yok,ekmek parasi!

amaaaaa; her karis topragi için bir sehit vermis ülkemin topraklarini masa basinda o pis elleriyle kendi mahallelerine katan haritalari çizen talabani ve barzaninin gayri mesru çocuklarina da gereken tepki verilebilir!yüze maske takip grup halinde gezmekle olmuyor onun bunun çocuklari,bu dediklerimin diyarbakirsporla alakasi yoktur,kendimi yine tutamadim,benim kinim ömür boyu bitmez,burasi TÜRKIYE,isine gelmeyen sinirlarin ötesine geçsin!Edited by: denizgrsy

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Konu yeteri kadar tartisildi arkadaslar. Artik alakasiznoktalari tartisir hale geldik. Daha fazla uzatmaya gerek yok. Diyarbakirspor'a ne siyasi tepki vermeye gerek var ne de alkislamaya...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)