Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hocaya kizmayalim

verep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç içinde YattaraYi oynatmadigi için hocaya müthis kizdim ama sakin kafa ile düsününce hoca hangi takimi çikartirsa çikartsin o maçi almamiz gerektigini düsündüm.Hangi 11 olsaydi o maçi alabilecek güce sahipti.Herkesle tartisirim bizim takim kadro olarak Galatasarayan kat kat iyi ama Galatasaray bizden tek yönden iyi futbolcular giydigi formanin degerini biliyor.Bakin Galatasarayda kadroya o giriyor bu giriyor bir sey degisiyor mu?Biz tek Yattara oynamadigi için kiyameti kopartiyoruz.Bence suç hocada degil.Eger gelecek sene hoca ile devam karari alinmis olsaydi bence futbolcular daha farkli olacakti.Bence yönetim çok yanlis yapti:Eger biz UEFA'ya gitmek istiyorsak gelecek sezonun hocasi çoktan belli olmasi gerekirdi.Hangi futbolcu gelecek sezon basinda olmayacakhocayi takar.Bakin bu hafta Diyarbakir maçinda futbolcular nasil oynayacak.Onlarda biliyor ki :Bu hafta iyi oynamazlarsa bütün suç onlara kalacak.Bu hafta iyi maç seyretmek isteyen maça gitsin .Sezonun en iyi futbolunu oynayacaklar.Ama bilmiyorlar ki ati alan Üsküdari çoktan geçti.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocaya kizmiyorum çünkü Trabzonspor'da hoca yok kazma kasintinin teki atkisiyla dolaniyor ortalikta sadece.. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı verep Nickli Üyeden Alıntı
    Maç içinde YattaraYi oynatmadigi için hocaya müthis kizdim ama sakin kafa ile düsününce hoca hangi takimi çikartirsa çikartsin o maçi almamiz gerektigini düsündüm.Hangi 11 olsaydi o maçi alabilecek güce sahipti.Herkesle tartisirim bizim takim kadro olarak Galatasarayan kat kat iyi ama Galatasaray bizden tek yönden iyi futbolcular giydigi formanin degerini biliyor.Bakin Galatasarayda kadroya o giriyor bu giriyor bir sey degisiyor mu?Biz tek Yattara oynamadigi için kiyameti kopartiyoruz.Bence suç hocada degil.Eger gelecek sene hoca ile devam karari alinmis olsaydi bence futbolcular daha farkli olacakti.Bence yönetim çok yanlis yapti:Eger biz UEFA'ya gitmek istiyorsak gelecek sezonun hocasi çoktan belli olmasi gerekirdi.Hangi futbolcu gelecek sezon basinda olmayacakhocayi takar.Bakin bu hafta Diyarbakir maçinda futbolcular nasil oynayacak.Onlarda biliyor ki :Bu hafta iyi oynamazlarsa bütün suç onlara kalacak.Bu hafta iyi maç seyretmek isteyen maça gitsin .Sezonun en iyi futbolunu oynayacaklar.Ama bilmiyorlar ki ati alan Üsküdari çoktan geçti.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

niye kizmiyalim niye yattaryi maca cok sonra koyuyor daha once koysaydi belki etkili olurduk bu arda bi hatasi daha var oda kaleye JEFFERSONU koymasi da adam bise yapamiyor [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Almanya

dostum bu takimda Hüseyin 90 dakika oynuyor neymis alternativi yokmus. Eh peki Yattaranin alternativi varmi? Adem oynasin orda, kac tane isabetli orta yapar. Takim sadece Yattara Hüseyin degildir, takim 11 kisiden olusuyor sahada , hepsi birlik olacak, ama Futbolcular ne birlik nede Hoca. Bide ruhsuz Futbolcular tabi, onlari simdi saymak istemiyorum.

Edited by: canim TS

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ne düsünüyorum biliyormusunuz!!!

Hoca yattarayi bilinçli olarak oynatmiyor.

Hakli!!!! oyuna aldiktan sonra ona hak verdim.Yattara oyuna girdikten 15 dk sonra adama pas attilar.Ondan 3 dk sonrada maç bitti zaten.Hoca naapsin.Bu takim içinde guruplasma oldugunu açikça gösterdi bana.Vahit hocaya kizanlar buna dikkat etse biraz.Yazik bu futbolcular için hala çene yoruyoruz.Ben vahit hocaya destek veriyorum.Onun yaptigi revizyonu hiç bir hoca yapmadi.Samet hoca ve Ziya hoca biraz zoru görünce hemen kaçtilar.Senol hoca Simdi konussam yer yerinden oynar diyor,Sormazlarmi adama Ozaman aklin nerdeydi neden bunlara göz yumdun diye.Diyorki senol hoca Transfer yaparken bana hiç sormadilar kendileri gitti brezilyaya aldilar bana getirdiler,Madem öyleydi Niye hoop kardesim nooluyoruz bu takimin hocasi benim ben sunu istiyorum bunu istemiyorum niye demedin.Simdi çikip söyle desem böyle konussam demek takima ihanetin belgesi degilde nedir sizce.

Evet vahit hoca geldikten sonra bu takimda gitmesi gerekenler oldugunu söyledi devre arasindada acil gönderilecekleri gönderdi.Sira digerlerinde bence.Onlarida gönderip Çürük elmalari ayiklamasina firsat verilmeli.

Yanlislari yokmu tabiki var.

Bilmiyorum yatarayida gönderecekler listesinekoymus deniyor.Eger bu fikri dogruysa Yattarayi kazanmak gerek diye düsünüyorum.ne olursa olsun oynadigi her maçta adamin basina 2 futbolcu dikiliyosa daha ne istersinizki.TaraftariN sevgilisi bir futbolcuyu Satmak dogru degil diye düsünüyorum.Konuyu dagittim biraz ama kusura bakmayin artik

gençler maçindan sonra kafa kalmadi bende sürçü lisan ettiysem affola

Emre Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu baslik kapanir kardes.

cakirahmed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

yönetim hocaya diyecekki kardesim 5 maç kaldi kimi oynatacaksan oynat istersen su andakilerin hiçbirini oynatma paf takimi sahaya sür önümüzde fener maçi var besiktas maçi var ............ce fark yemektense sereflice fark yemeyi tercih ederiz diyecek o dürzü topçularinda alayini sezon sonu satacak bu is bu kadar basit uzatmaya gerek yok pazarlik zamani profesyonel olacak topçu istemiyoruz

(unutmadan zidane hüseyini ingiltereden izliyorlarmis[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img])

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Pek kariyerli muhterem hoca ile ilgili bir topic zaten var ayrica bu niye açildi acaba?....Simdi biri de kalkip Hocaya kizalim diye topic açsin..Biri de hoca gerçekten kariyerli mi diye topic açsin..

ben de çok istedim ATKIMI GERI ISTIYORUM diye topic açmayi....

Bence hocaya kizmayalim hep kabahatlar bizde...futbolcularda...yönetimde..hakemlerde..

Biiirr tek Vahid halilhodziç hatasiz....Haydi Vahid hoca gayret seninle 7.lige dogru kosuyoruz...

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gercekleri gözardi etmeyelim, hersey acik ve net ortada. Niye inadcilik yapiyorsunuz anlamiyorum[img]smileys/smiley5.gif[/img]

23 seneden beri ayni tas ayni hamam, Yönetim - Antrenör gelip gidiyor 3 seneden beri Futbolcular hala burda, elde var sifir...[img]smileys/smiley7.gif[/img]Edited by: FANATIK61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

vahid hocaya kizdigim kadar futbolcualarada kiziyorum...

futbolcularimizda ruh yok hirs yok top oynama arzusu yok... vahid hoca nin da suçlu yanlari var ancak futbolcularda ondan beter...

neyapsin adam hersey ortada!

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)