Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hedef 100.000 Üye! Ama Nasil?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

http://www.fcbarcelona.com/eng/socios/granrepte/creix.html

buradaki site gibi bir site trabzonsporlu gençlere (0-18) yapilabilir...

gençlige yapilacak yatirim en büyük yatirimdir öyle degil mi .

Naim
    Ziyaretçi

Aslinda bu konuyu basliginda saptiracak belki bu mesajim ama bazi konular netlessin diye bazi arkadaslara bu cevaplari vermek zorun hissettim kendimi
    Alıntı trabzonkolik61 Nickli Üyeden Alıntı
    iyide bu üyelikte anlayamadigim, yani ne fark ederki ne kadar üye oldugu, sen basarili olamiyormusun az üye olunca, yani ayaklarimi baglanmis oluyor...
    Eger bu konuyu bu sekil düsünüyorsan gerçekten çok üzülürüm.iste Asil üye kampanyasinin temeli Skor Taraftarlarinin disinda klubune destek olmak
    Takim Kazanacak diye klube üye olmanizi veya bu çalismaya destek vermenizi istemiyoruz Derdimiz Kurumsallasan Masaya oturdugu zaman arkasinda 100bin üyesi bulunan bir takimla konustuklari bilinsin bu klube karsi alincak bir kararin sadece Trabzon sehrini ilgilendirmeyecegi görülsün
    koca camia 1500-2000 kisini katildigi seçimlerle yönetilmesin.

Alıntı halil ibo Nickli Üyeden Alıntı

Hedef 100.000 üye !

Gerçektende:

AMA NASIL ?...

Ülkenin ekonomik durumu belli,insanimizin gelir düzeyi ortada.Hal böyleyken biraz ütopya gibi duruyor.
    Klube üyelik belki maaliyetli gelebilir arkadaslara.
    Ama sigara içebilen nete girebilen bir arkadas senede 120 ytl yi bir defaya mahsus bulabilecegine inaniyorum
    Gerekirse 1 sene kombine almayin ama klube üye olun bence daha hayirli bir is yapacaksiniz
    ama mesele cidden ekonomikse bunu da yazin ki Tüzükteki bu maddenizn degistirilebilmesi için bir çalisma yapabilelim
    Alıntı ctmeoy Nickli Üyeden Alıntı

100000 üyeymis komik bir kampanyaydi zaten suanki durumunu bilen de yok 15000 olmusmudur bilemiyorum onun da 5000 kisisi 5 yildir aidat ödemiyo(bu bilgiyi kulubun resmi sitesinden bulabilirsiniz)

milan barca real juve hangisinin 100000 gibi astronomik sayida üyesi var ama o kulupler her sezon basi 50000 kombine satiyosa bence bu örnek alinmali

ben üye degilim olmayi da düsünmüyorum iyi bir avantaji oldugunu düsünmüyorum.ama kombinem var aldim baska bir üyenin kartini onun adina aldim kombineyi %20lik bir avantaji da kazanmis oldum hemde üye olmadan

zamaninda sokak oratsina standlar acarak bedavaya üye yapildi birsürü insan ama simdi hiçbiri aidat ödemiyo

suan üye olmak istesen 150 ytl vermek zorundasin neden 150 ytlye ekle 50 ytl daha maratondan kombine al

bence kapalidan kombine alan direk üye olabilmeli böyle bir kampanya olursa üye olabilirim saygilarimla...
    Komik olan belkide 300 bin nüfüsu olmayan bir sehrin takiminin ikinci ligden gelip sampiyon olmasi
    6 defa bu basariyi tekrarlamasi Milyonlarca dolarlik degeri olan takimlara karsi mücadele etmesi
    ve dha komigi bunu sizin gibi düsünen bir taraftara sahip olurken yapmasi
    Üyelere beli indirimler saglanabilir biletlerde yerseçim haklari verilebilir yeni stadda ama olayi bu kadar basit görmeyelim lütfen
    ama tutup dersenki komik bir kampanya iste o zaman komik hala düseriz
    Trabzon bu kampanyayi basarirsa 20 yil daha sampiyon olmasada mücadelesinden ve Büyüklügünden kaybemez

size Sampiyonluk dedigin yazisini tavsiye ederim Bülent abinin
    Mesele Sampiyon olmaksa sadece o zaman ayni takimi tutmuyoruz arkadaslar
    100 bin üye Trabzonun ab-i Hayatidir gelecegidir
    bir tas da sizin suyunuz olsun diye bu basligi açtim
    üye olmak için neden bulamayan Trabzonu Tutmak için nasil bir neden bulmus Kendisini Sorgulasin bi zahmet

Not: Üyeligi Gereksiz bulanlar okumayabilir
    Klüb üyelik biriminden bazi görüsmeler yaptim bize gereken dökümantasyonu saglayacaklarini ve her türlü destegi vereceklerini bildirdiler önümüzde ki yaz süresince bu konuda bazi atilimlar yapmayi planliyoruz [img]smileys/smiley9.gif[/img]

Edited by: ironmaster

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Sevgili Simal Yildizi,verdigin linkler ve bilgiler için çok tesekkürler. Merak ettim simdi, acaba klüpte su senin yaptigin kadar arastirma yapilmis midir bu konuda? Burada pekçok arkadasin vurguladigi gibi insanlari üyelige çekebilmek için birseyler yapmak lazim. Argo tabiri ile buna "havuç göstermek" diyorlar. Yani insanlara birseyler göstereceksiniz ki, üye sayisini artirin. Elbetteki pekçogumuz ayricalik veya kasilik beklemeden üye olduk ama böyle seyler yaparsak sayi daha da artar. Iddia ediyorum, bu üyelik isi daha cazip imkanlarla süslensin, TSlu olmayanlar bile TS klübüne üye olabilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Almanyada 3.ligde st.pauli diye bir takim var çogunuz ismini duymustur. hamburg sehrinin varos kesimlerinin olusturdugu bir takim.stadi 15 bin kisilik. bu sezon 13 bin kisilik kombine bileti ise satisa çiktiktan 26 dakika sonrabitmis.klup ne zaman sikintaya düsse taraftarlar kendi aralarinda kampanya düzenliyor.kampanyanin adi birazda st.pauli için içelim.Geçen hafta bayern münihle kupa maçi vardi.maç 3-0 sona erdi adamlar stadi terketmiyor.kimi agliyor,kimi marslar esliginde tezahurat ediyor kimi çilginca futbolcularini alkisliyor

onlarda taraftar bizde tarftariz

Edited by: lazanist

ofluhalit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu konuyu daha lise yillarinda düsünüyodum ben bundan 8-9 sene önce,kendi kendime neden bizimde real,barca gibi üye sayimiz 100binleri bulmuyo diiee.yillar sonra böyle bi kampanya baslatildi ve henüz istenen sonuç elde edilemedi. lise yillarinda düsündügüm proje fikrim halen daha ayni.bence yönetimin yapmasi gereken 3-4 sey var.

1-giris aidati kaldirilmaliya da 10-20 ytl gibi cüzi miktar olmali

2-yillik aidat 120 milyon olmali ve kulüp 3-5 bankayla anlasip aidatlaritaksitleödeyebilme imkani saglmali.herkes üye olurken kredi karti numarasini kulübe vermeli ve otomatik ödeme sistemine geçilmeli.böylece aidat yatirilmamasi gibi bi sorun ortaya çikmaz.bankalar düzenli olarak her ay 10 ytl gibi bi rakami üyelerin ekstrelerine yansitir.bu sorun ortadan kalkar(ayda 10 ytl çok para degil,iki paket sigara parasi,zaten bunu ödeyemeyecek olan üye olmasin,olup da bu paraya laf ederse ts den sampiyonluk beklemesin)

3-kulüp,üyelerine çesitli indirimler,promosyonlar yapmali.

eger benim dedigim seyler yapilir kulüp 100bin üyeye ulasirsa yilda 12 trilyon para girer kasaya.hadi banka komisyonuydu,masrafti felan 11-10 trilyon olsun ki bu kadar olcani zanetmiyorum.benimde fikrim bu.sizcede mantikli degilmi?

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok ciddi bi katki saglar bu kadar üye..

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende en kisa zamanda üye olacam hepimizin en kisa zamanda üye olmasi gerekiyor çünkü trabzonu iyi yerlerde görmek istiyorsak ekonomik açidan iyi olmaliyiz lütfen üye olalim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

benim uyelik işlemleri başladı ... pazartesi kargo ile yolıcam evrakları ... artık nezaman sonuçlanırsa
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Trabzona gittigimde beni genc uye yapacaklar
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=1

burada konuyla ilgili başlık var 2 konu karışıklık olmasın burdan devam edelim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.