Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 260 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ogün-Abdullah ve M. Ali Yilmaz

Bulut61-34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Ogün-Abdullah ve M. Ali Yilmaz

Ogün ve Abdullah'a kizginim. Çünkü zamaninda onlarin Fenere nasil satildiklarini kamuoyuna açiklamadilar. Belki birilerinde korktuklarindan belkide öyle tembihlendiklerinden çikip açikca konusamadilar.

Trabzona geldiklerinde küfür yemekten de sikayetçiolmaya hiç haklari yok bence. Onlara küfür edilmesinden ve Abdullahin milli maçta aglatilmasindan dolayi ayrica da çok üzgün oldugumu belirtmek istiyorum. Ama kabahatin büyügü onlarda, zamaninda açiklama yapmadilar ve herkes onlarin Trabzona ihanet ettigini düsündü. Abdullah Istanbulsporda oynaerken bu konuda bir açiklam yapmisti. Ama is isten geceli çok olmustu. Ozaman yapsaydi bu açiklmalari belki Trabzonspor M. Ali Yilmazdan çok daha önce kurtulacakti ve o kayip yillari yasamayacaktik. Tolunaya helal olsun diyecegim, Trabzondan ayrildiginda -daha dogrusu M. Ali Yilmaz tarfindan gönderildiginde- Tranzonspor kabadayilikla yönetiliyor demisti.

Bu baslik burada uygun oldu mu bilmiyorum ama diger taraflara açmayi beceremedim. Forum yöneticileri uygun yere tasirlar sanirim. Bu yillardir içimde olan bit tartismaydi. Sizlerinde fikrini almak isterim

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

M. Ali'yi sevmem ama bana Abdullah'in yapmaya çalistigi sey "kivirmak" gibi geiyor...
    O dönemki demeçlerini hatirliyorum halen..
    M.A.Y'in kabadayi oldugunu da Tolunay söylediginde farkettiysen kusura bakma ama bir az dikkatsiz izlemissin Trabzonspor'u [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Abdullahi bilmem ama Trabzonlu olan Ogünün affedilir yani yok. Trabzonspordan ayrilma sebebi ne olursa olsuin fenerbahçede oynarken yapmis oldugu açiklamalar ona kizgin olmam için yeterli.

Ogün fenerbahçede oynarken ne demisti? Ben fenerbahçeliyim. BUrda olmaktan çok mutluyum. ayriva ozamanlar birde site açmisti kendisine. adresi tam yok aklimda ama fenerbahçeli ogün olarak site kurmustu. Onun samimiyetine güvenim bitmisti o zamanlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar meseleye tek yanli bakmayalim lütfen....

o dönemde ogune edilen küfürleri ve cenazeye katildigi halde atilan dayagida unutmayalim.....

ayrica o dönemde oynayan ve su anda takimda banko ismilerden birisiyle bu mevzuyu birebir görüsme imkani buldum. mesela o kadar basit degil....

hem maddi hemde manevi yönleri var...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ogüne laf yok.abdullah her türlü küfrü haketti.

Nereden
    İstanbul

M. Ali Yilmaz'in kabadayi oldugunu Tolunay söyleyince ögrenmedim arkadasim. Ben Tolunay'in karakterli biri olduguna dikkat çekmek istedim.

Ayrica Abdullah'in Ogün'e göre daha dürüst oldugunu düsünüyorum.

Black bu konuda bisey biliyorsan söyle de bizde bilelim. Artik sirlar dökülsün ortaya diye bu basligi açtim.

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Tolunay in karakterinden nekadar eminsin idris kardesim. Arkadasim kocaeli maçindan sora sahaya inip tolunaya sarilmak isterken kufur eden bu "karakter"sahibi insandi. Küfürden sora kucagina alip teselli eden ise asil karakter sahibi, Ünal babaydi.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ünal her zaman 10 numaraydi
    saha içinde disinda kalite bi adamdi.
    ama tolunay da genel olarak diger illerden gelen oyuncular içinde formasini terleten bi adamdi..
    hatasi istanbuda gelecek aramak oldu...
    yazik oldu [img]smileys/smiley36.gif[/img]

ahmetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ogün abdullah ikisinide sildim defterden ben affetmem allah affetsin ikisinede [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

ogüne yapilanlar yanlisti ozamanlar kabul. ama ogünün yaptiklarina ne demeli. fenere transfer olup o formayi giyince pismis pismis ben dogustan fenerbahçeliyim demedi mi.??? fenerbahçeli ogün olarak site açmadimi.

bu site isine çok meraktida niye trabzonspordayken açmadi .

onun o sitesine girip gördüklerim karsisinda okadar moralimö bozulmustuki. bizim yillarca el üstünde tuttugumuz ogün üzerinde fenerbahçe formasiyla resimler falan. ayrica ogün o sitede belirli zamanlarda ordakifarkli farkli kisilerlebulusup yemege çikardi. taraftarla daha sicak iliskiler kurmak için böyle yollar bulmustu. sonra fotolar sitesinde yayinlanirdi. bunlari niye bizdeyken yapmadi. Çünkü o her tv ye verdigi röportajda dedigi gibi dogustan fenerbahçeliydi. Ogün benim için hiç bi degeri olmayan siradan biri olmustu o röportajlari duydugumda...Edited by: forever61

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ogün de Abdullah da yillarca gitmek için huzursuzluk çikardilar ,iyi zamanlarinda oynattik,yaslanmaya yakin iyi bir paraya sattik.Abdullah'in bende 2 tane gazete küpürü var.Birinde ''türkiye'de baska takimda oynamam'' diyor..Tabii ki bizdeyken.Digerinde ise ''Dogustan F.Bahçe'liyim,buraya geldim daha baska bise istemem'' diyor.Bu adamin satildigina da üzülüyosaniz bilmem artik..

Bu arada Abdullah'in oglu BJK'li oldugunu söledi LIG TV'de..Baban hangi takimli die sorunca Abdullah oglunun agzini kapatti.BJK'li olmasin bi de bu [img]smileys/smiley2.gif[/img]..Yanardöner...

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abdullahin karisi daha transfer olmadan önce fbye fb armasi içeren giysiler giyiyodu.O zamanlar spor magazin programi olan televole bunlariaçik açik gösteriyordu.Ama geçmise mazi derler.Ikisininde sonu ortada nerde olduklarini bilen varmi.Jübile yapacaklari bi takimlari bile yok artik.

Apo ...Apo.. Apoo satmistir para ugruna Trabzonspor u.

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Apo ogün jübile yapamadi da bizim hami yapti mi yok.Bu konu da çok beceriksisiz.ismi anilanlar arasinda hiç biri ünalin tirnagi olamaz

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

üçüde seref....[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Abdullah küçükken Besiktasi tuttugunu hep söylerdi zaten. Ogün ve Abdullah'a kalsa Fenere gitmezdiler. Zorla Fenere gönderildiler. M. Ali Yilmaz yillar önce Fenerden Osman Denizci'yi transfer edisinin diyetini ödemistir bence. Ki zaten Tranzonun sampiyonlukalrinin sonunu getiren de bu mantaliteydi. M. Ali Yilmaz baskan olduktan sonra Trabzon zaten hep sampiyon olan kadroyla son sampiyonlugu yakalmis ve Trabzonun kendine has özelliklerinin dibine dinamit koymustur.

Size soruyorum arkadaslar kendinizi o futbolcularin yerine koyun, hatirlayin 96 yilinda ki maçi Abdullah golü attiktan sonra nasil sevinmisti.O kadar yil bir takimda iyi-kötü bir sürü seyi paylasiyorsun, bir sürü güzel anilarin var. Sonra zorla satiliyorsun ve baska bir takimda isini yapmaya çalisiyorsun. Elbette ordaki sartlara uyum saglaman için biseyler yapman gerek. Onlarda insan, iyi ve kötü yönleriyle onlarda bir insan. Gazetelerin her yazdigina inanmamaniz gerektigini artik ögrenmis olmalisiniz arkadaslar.

Ben Ogün'ün lig tv de sarikanarya programinda bir röpörtajini izledim. Adamlar ropörtaji sunarken Ogün feneri hala unutamadi diye ilan ettiler ve bende röpörtajin tamamini izledim. Agirlikli olarak Trabzonspordan konustu ve fenerle ilgili olarak; suanki fenerbahçede oynamak istermiydiniz diye sorulunca o da kadronun çok iyi oldugunu ve Alex-Anelka gibi isimlerle birlikte oynamaktan mutlu olacagini söyledi. Ama onlarin sunumu Ogün'ün hayalinde hala fner var seklindeydi. olaylari bize sunuldugu gibi algilamayalim, süzgeçten geçirelim lütfen

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ogün'ü bilmem ama Abdullah hiç de zorla gitmedi.Birbirimizi kandirmayalim...

enmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

kulaktan dolma sözleri buralarda yazmak dogru degill bnce konuyu tam bilen varsa sölesin ama önyargili olmayalimm

Nereden
    Trabzon

tam bilmeye gerek yok bazi seyleri. ogün kendine web sitesi açmisti diyorum. fenerbahçe formalariyla fotolardi vardi diyorum. [img]smileys/smiley11.gif[/img]

Nereden
    Ankara

ogünü taraftarlar meydanin ortasinda dövmüstü diyorum v esusuyorum

Nereden
    İstanbul

Bu topici açmamdaki sebep de herkes bu konuda bildigini söylesin ve karanlikta kalmis konular gün yüzüne çiksin.

"kulaktan dolma sözleri buralarda yazmak dogru degill bnce konuyu tam bilen varsa sölesin ama önyargili olmayalimm " bu sözler kime anlayamadim. Üzerime alinamadim çünkü kulaktan dolma bilgiler yok yazimda. Verdigim bilgi kendi gözüm ve kulagimla izledigim seylerdi. Digerleride yorumdu.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Su ismi telafuz edilenüç kisiyiher yönüyle üstüste koysakacaba Ünal'in adamligina,karakterine,sayginligina,insanligina... ......vs ulasabilirlermi Allah askina

Ogün için su an: Fenerli Ogün olarak anilmayi Trabzonsporluluga tercih etmistir...Ne mutlu ona

Apo ise :Bu takima süphesiz hizmeti vardir ama her firsatta maddi bahanelerle takimi karistirmayi becermis,hizipçiligin en kralini yapmissonrada kendisinden beklenileni yapip bu takimi paraya satmistir..

M.A.Y : Ise yorumlamaya bile gerek yok bilen bilir...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır aleminkrali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yahu bu topic may,apo ve ogun icin acilmis ama hep unaldan sozediliyor

hic sevmezdim unali hic,hep siyaset yapardi,top oynamazdi , adam degildi ama adamlik ayaklari yapardi

allah bizi, unali trabzonspor camiasi icersinde olamsindan korusun..

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Hade canim sende.......Takimda su an Ünal gibi bir liderin olsaydi bu takim bu hallerde olmazdi

Zuma_Yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ünal babaya laf yok bence büyük terbiyesizlik

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)