Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 62 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu hocada mi futbolcu düzenine boyun egdi

Nereden
    Ankara

Alıntı 61_dnc_TS Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı divranli Nickli Üyeden Alıntı
    bu hoca antrenman hocasi. antrenmanlarda kimi iyi görüyorsa onu oynatiyor

Sultan hiç antreman yapamiyor ki)))))))))))))))

hoca takimdaki herkesi zinde tutmak için rotasyon yapiyor. Ayni 11le sürekli oynayinca, ileride psikolojik yorgunluk oluyor. Lig bir maraton hesabi. Fatih Akyeli ondan kesti son maçta, Erdinç de arada oynasin ki, hazir kalsin diye düsünüyor.

Haa diyeceksiniz, peki Fatih Tekkeyi niye hiç dinlendirmiyor o zaman.
    Ya ona gücü yetmiyor. Ki bu durumda Vahid hocadan bir fayda gelmez, gönderilmelidir.
    Ya da kaptan zaten idman yapip yorulmadigi için, onu kesmeye gerek görmüyor [img]smileys/smiley36.gif[/img] Bu durumda da yine nasil olurda bir oyuncu keyfi olarak digerlerinden az idman yapar sorusu akla geliyor. Hocanin zayif karni Fatih Tekkeyi hazir olmadigi zaman bile kesememesi gibi görünüyor bana göre.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı gerisiyalan Nickli Üyeden Alıntı

Haa diyeceksiniz, peki Fatih Tekkeyi niye hiç dinlendirmiyor o zaman.
    Ya ona gücü yetmiyor. Ki bu durumda Vahid hocadan bir fayda gelmez, gönderilmelidir.
    Ya da kaptan zaten idman yapip yorulmadigi için, onu kesmeye gerek görmüyor
    [img]smileys/smiley36.gif[/img] Bu durumda da yine nasil olurda bir oyuncu keyfi olarak digerlerinden az idman yapar sorusu akla geliyor. Hocanin zayif karni Fatih Tekkeyi hazir olmadigi zaman bile kesememesi gibi görünüyor bana göre.

hazir olmadiginda dahi kesemiyormus..laf..

fatih tekke'siz o takim ne hale geliyor,görmüyor musun..(en basiti sivas maçi)

adam fedakarlik yapip oynuyor,sözde hoca onu kesememis oluyor takimdan..peh..

(vahid hoca ilk yaridaki gençler maçinda fatih i erken çikardi maçtan,golü yedik..o zaman anladi onuntakim için önemini)

Nasil Boyun Egmesin Bizim Herseyi iyi Bilenler Symek i Oynatmadi diye Adami Nerdeyse Sahaya inip Asacaklardi

Nereden
    Ankara

[/QUOTE]

hazir olmadiginda dahi kesemiyormus..laf..
    ...
    [/QUOTE]

Bir örnek vereyim o zaman. Belki bu zaman "laf"liktan öteye birseyler sunabilmis olurum sahsiniza.

Örnegim son galatasaray maçi. O maçta, ayakta duramayan bir Fatih Tekke izledik. Sakatliktan yeni çikmisti. Hazir olmadigi asikar olan bir forvetimiz vardi sahada.
    Bir futbolcu kötü gününde olabilir, kötü oynayabilir. Ama ben kötü oynadigi için söylemiyorum, mücadele edemedigi, kosamadigi için söylüyorum. Kaldiramadi o maçi. O maçta kosabilen bir forvetimiz olsa durum farkli olabilirdi. Bir baska deyisle, Vahid hoca Fatih Tekkeye söz geçirip kesebilseydi o maçta, durum farkli olabilirdi.

Zaten, eger bir futbolcuya endeksli bir sistem üzerine oynuyorsa takim, o sistem kalici basari getirecek bir sistem degildir, ve o sisteme bagli kalan hocadan da bir fayda beklenmemelidir.
    Takimda 2-3 isimden baska gol atan oyuncu yok gibi neredeyse. Bu normal degildir. Eger sampiyonluk istiyorsak, 2-3 yildiz oyuncunun ayagina bakan bir sistemden medet umma safligina girmeyelim. Hocanin görevi de budur, öyle bir sistemi oturtmalidir ki, x1 x2 x3'ün yerine y1 y2 y3 oynadigi zaman ortaya konan futbol bir standardin altina düsmesin.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

ben analamdim bu isten bise)

BU HOCADA FUTBOLCULARA SÖZ GEÇIREMIYOR,ORADAKI FUTBOLCU GURUPLARI NASIL ISTIYORSA TAKIMDA O OLUYOR,ÖRNEK:HÜSEYIN,ADAM 10 MAÇTIK SAHADA GEZINIYOR AMA NE HIKMETSE BIR TÜRLÜ MAKAS YEMIYOR,FUTBOLCUYA DAYALI DÜZEN YIKILMADIKÇA BU TAKIMDA BASARI HAYAL

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı Jeffer Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

evet yapmiyor.....ama allah için yapanlardan çok çok iii oynuyor yani...

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bak sen hocaya iste bu futbolcularin düzenine boyun egdi.Ekstra antreman yapmak isteyen futbolcular hocayi esir almislar.[img]smileys/smiley36.gif[/img]Saka Saka kimse alinmasin.

Halilhodžić'ten özel program
    Teknik Direktörümüz Vahid Halilhodžić bugün saat 10.30'da bazi oyunculara özel bir antrenman yaptirdi.

Jefferson, Tolga, Ahmet Sahin, Djokaj, Aykut, Ergin, Ufukhan Adem, Ali, Celaleddin, Tayfun ve Ferhat'tan olusan grup teknik ve taktik agirlik bir çalisma yaptilar.

06.04.2006 15:10:00

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

geçen aksam ziganayi izliyorum oradaki sunucu çikmis trabzon sokaklarinda millete trabzonsporu soruyor.ben trabzon halkinin futbol bilinci yüksek diye bilirdim çok yanilmisin meyer gerçi aralarinda akilli mantikli konusanlarda var di fakat yok denecek kadar azdi bu kisiler.adam soruyor hoca gitsin mi kalsin mi tabi millet de cavap veriyor biri hoca kadroyla çok oynuyor o yüzden gitsin digeri futbolculari toplumun önüne atiyor gitsin(o ftbolcular ki sametleri,ziyalari,senollari gönderdiler takimi onlar yönetiyor senol günes anlatsa kim bilir neler ortaya çikar) digeri hoca futbolcuyu 70 te aldi niye 60 ta almadi diye hesap soruyor o yüzden gitsin diyor baskasi ne biliyim gazeteler öyle yaziyor o yüzden gitsin diyor biri tipini begenmiyor gitsin diyor biri neden fatih akyeli,szymeki kestin hiç yattara kesilirmi diyor bu yüzden hoca gitmeli diyor baska biri sen nasil ufukhani degilde tayfunu oynatirsin diyor gitsin diyor,digeri kazaninca topçular istedi kaybedince hoca suçlu diyor,digeri yok efendim hoca sagdan yürüyor soldan yürüsün yok söyle konusuyor hayir böyle konussun....yani gitmesini isteyen arkadaslarimiz bu saçmaliklar disinda bana elle tutulabilir böyle adam akilli sirf futbol kokan bir sey söylesin emin olun su klavyeyi yazan parmaklarimi koparticam yok arkadas hep saçma sapan nedenler..insanlar bakiyor hocaya diyecek bir sey bulamiyor neredeyse kasinin üzerinde göz var gitsin diyecekler utanmasalar!!!

suçun çogunun toçularda oldugunun en önemli ve elle tutlabilir kaniti ne biliyormusunuz:konya ve sadece 3 gün sonra oynadigimiz denizli maçidir artik ne demek istedigimi anlayan anlamistir bir oranin degerlendirmesini yapin lütfen!!

vahid halilhodziç yerel basinla ve gazetelerle arasi iyi degil diye(ki bu normal her gün saçma sapan seyler yaziyorlar) sirf bu yüzden basinin gücünü kullanarak onu trabzonspor taraftarinin önüne, gitmesi için tek suçlu gibi atan yerel basinin amacina ulasamamasi.bir bakin vahid hocanin gitmesini isteyenler çogu trabzonda oturuyor,mantikli düsünebilenler ise trabzon disinda oturanlar ama yönetime helal olsun o yerel basina ve onlarin olusturdugu olumsuz tabloya kanmadilar tebrikler yönetimimize ve bunlara kanmayan taraftarlarimiza yürekten tebrikler ve tesekkürler..

pasha_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vahid hoca simdiye kadar trabzonsporda görevalmis hocalar içinde en cesaretli üç hocadan biridir dikkat edelim yildizlari takimdan kesebiliyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yildizlari takimdan kesebiliyor ama f.tekkeyi israrla oynatiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)