Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 164 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Dnyanin ’en iyi 2.golcs’ Fatih Tekke

Forum Yneticisi Oru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.11.2004
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    31

FATIH TEKKE'YE ANLAMLI DL...
    - 2005 YILINDA DNYANIN EN IYI IKINCI GLCS FATIH TEKKE OLDU
    -FATIH TEKKE'IN FORMASI AIK ARTTIRMADA BIN 250 EUROYA ALICI BULDU
    - FORMADAN ELDE EDILEN GELIR UNICEF'E BAGISLANDI
    - FATIH TEKKE, HAFTA SONUNDA FENERBAHE'YI YENECEKLERINI SYLEDI

WIESBADEN- Trabzonspor'un golc futbolcusu Fatih Tekke 2005 yilinda dnyanin en iyi ikinci glcs dlne layik grld.
    Almanya'nin Hessen Eyaletinin Wiebsbaden kentinde "Tor zur Welt - Dnyaya ailan kale" isimli dl gecesinde Trabzonspor'un golc futbolcusu Fatih Tekke (29), 2005 yilinda dnyanin en iyi ikinci glcs dlne layik grld.
    Geen sezon 34 karsilasmada 31 gol atarak byk bir basari gsteren Tekke'yi sadece 33 golle Gamba Osaka (Japonya) takiminda oynayan Brezilyali golc Clemerson de Araujo Soares geti. dln Wiesbaden Byksehir Belediye Baskani Hildebrand Diehl'in elinden alan milli futbolcumuz Tekke, byle bir dle sahip oldugu iin byk gurur duydugunu belirtirken "Futbol hayatimda bu kadar anlamli, nemli bir dl ilk defa aliyorum. Her futbolcunun tatmasi gereken bir duygu. Bu dl lkem ve takim arkadaslarim adina aliyorum. Bana bu dl almamda yardimci olan herkese buradan tesekkr etmek istiyorum" dedi.
    Bilhassa geen sezon Alman birinci liginden nemli teklifler aldigina dikkat eken Tekke, "Kulbm izin vermedigi iin yurtdisina gitmedim. Ancak lkemi yurt disinda en iyi sekilde temsil etmek istiyorum. Hedeflerimin arasinda yurtdisinda da futbol oynamak var" dedi. Hafta sonu oynanacak Fenerbahe - Trabzon karsilasmasina da deginen Tekke, "Biz sahaya kazanmak iin ikacagiz. ok zor bir ma olacak, ama kazanan taraf biz olmak istiyoruz. Taraftarlarimizi bu sezon ok zdk. Fenerbahe'yi yenerek hem kendimizi affettirmek hem de nclk hedefimizi ve UEFA kupasina katilma sansimizi srdrmek istiyoruz" dedi. te yandan dl treni sonrasi imzali formasini aik arttirmaya ikaran ve elde edilecek geliri BM ocuklara Yardim Fonuna (UNICEF) bagislayan Fatih Tekke, rnek bir davranis gsterdi. Wiesbaden Byksehir Belediye Baskani Hildebrand Diehl, Fatih Tekke'ye gsterdigi bu rnek davranistan dolayi tesekkr etti. Fatih'in imzali formasi aik arttirmada bin 250 euroya alici buldu. Diger yandan Alman hakem Dr. Markus Merk de 2005 yilinin en iyi hakemi dln aldi. Milli futbolcumuz Fatih Tekke, dl treni sonrasi hayranlarina kendisinin imzaladigi minyatr toplari hediye etti.

Bir kez daha tebrikler...
    Konu Oru tarafndan (25.07.2009 Saat 22:04 ) deitirilmitir.

Aye Aygn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]yakisir byk kaptan.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

entrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.01.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    28

[img]smileys/smiley32.gif[/img]szymekinde dedigi gibine de olsa fatih sultan tekke[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

yelik tarihi
    27.03.2006

helal olsun kaptana yakisir

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Bu byk onur gurur ve mutluluk ne mutlu bize ki KAPTAN sayesinde yine bizim oldu.. tek byk TRABZONSPOR

tesekkr ederiz KAPTAN[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]Edited by: tselif

smela61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

gurur verici... bu dllerin lkemize daha da ok gelmesi temennisiyle, tebrikler Fatih Tekke... [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Gerekten o alanda Fatih(Trkiye) ismi gemesi byk onur,gurur ve mutluluk..Geen seneki formunu yakalamasi dilegi ile basarilarinin devamini diliyorum byk KAPTAN!!![img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

61_dnc_TS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley32.gif[/img]seni sevmeyen lsn....[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi
    Hekimolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

tebrikler kaptan[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

oraya gidip bu organizasyonda kendine yer ayrildigini grp geen sezon yaptiklarini hatirlayip, busene bukadar isteksiz olmamasi gerektigini hatirlar insallah.

halil ibo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.08.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Tebrikler ve tesekkrler kaptana...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi
    UuR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2005
    Nereden
    stanbul

Tebrikler Fatih Tekke ye Insallah geen seneki formunu tekrar yakalar ve o gzel gollere devam eder.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi
    agahozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

bu dl haketmisti zaten.her ne kadar lkemizde yeteri kadar deger verilmesede bu dl onu bir nebze teselli edecektir.basarilarinin devamini diliyorum.eski formuna dnersin insallah kaptan

FANATIK61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

[img]smileys/smiley32.gif[/img]Kaptani kutluyorum, onunla gurur duymamiz lazim. Yine Trabzonspor ismi avrupada duyuluyorya bu bana yeter...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Tekrar Fatih'i kutluyorum, helal olsun[img]smileys/smiley32.gif[/img]

HSAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.11.2005
    Nereden
    Bursa

Alnt ayse61 Nickli yeden Alnt
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]yakisir byk kaptan.[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

yaakisir sultana ble dlleri srekli alabilmesi iin eskisi gibi oynamasi lazim [img]smileys/smiley2.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

33 gol m atmisti Fatih Tekke.Niye resmi sitede bi aiklama yok.Pasfotomaa'a gre Gkdeniz dnya karmasinda ma yapacakti?

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    38

Ahan da adam Avrupaya gidecem degidecemdedi, gidiyor...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

dln Trabzonspor'a katki yapacak bir etki saglamasi dilegiyle, tebrikler...

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Alnt #10 Fietra Nickli yeden Alnt
    33 gol m atmisti Fatih Tekke.Niye resmi sitede bi aiklama yok.Pasfotomaa'a gre Gkdeniz dnya karmasinda ma yapacakti?

31 gol ..tek tek saydim ben KRAL in gollerini .. Gazete yanlis yazmis sanirim

Bu bahane[img]smileys/smiley36.gif[/img] ile TEKKE yi tekrar tekrar kutlamak istiyorum

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre yesi
    agahozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

2 de kupada atmisti[img]smileys/smiley2.gif[/img]

kutoz
    Ziyareti

Kaptana yakisir... Hem Avrupa havasini syle bir gnlgne de olsa solusun, belki fikri degisir. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Cani Akaabat kftesi ekerse bulamaz oralarda...

Ouzhan Grkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.01.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    29

Alnt kutoz Nickli yeden Alnt

Kaptana yakisir... Hem Avrupa havasini syle bir gnlgne de olsa solusun, belki fikri degisir. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Cani Akaabat kftesi ekerse bulamaz oralarda...
    [img]smileys/smiley36.gif[/img]haklisin valla

Selman - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2006
    Nereden
    stanbul

Alkislar ALEMIN KRALI FATIH SULTAN TEKKE'YE[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Tesekkrler Kaptan...

yelik tarihi
    26.07.2005

SAGOL KAPTAN HER ZAMANKI GIBI GGSMZ

KABARTTIN&nb sp;

Harun-61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

yillarca, Avrupa Avrupa duy sesimizi ...bagirdik :-)

en sonunda duydular [img]smileys/smiley9.gif[/img]

kutlarim Fatih abi, Allah cc daha gzellerini nasip etsin sana...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)