Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 102 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Trabzonspor Trabzonsporlularindir"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, Avni Aker Stadi'nin yenilenmesi sirasinda takimin hangi statta oynayacagina taraftarin karar verecegini söyledi. Albayrak, "Taraftarlarimiza saygiliyiz. Trabzonspor, Trabzon'un ve Trabzonlularin takimidir. Onlar nerede isterlerse orada oynayacagiz. Referandum gibi" dedi.
    Samsunspor galibiyetiyle ligde üçüncü sirada bulunan Kayserispor ile aralarindaki puan farkinin üçe düstügünü belirten Albayrak, "Hedefimiz üçüncülük. Insallah Trabzonspor bu maratonun sonunda ligi istedigi konumda bitirecektir. Elimizdeki bazi avantajlari iyi kullandigimiz takdirde, takimimiz ligi üçüncü bitirip UEFA Kupasi'na katilmaya hak kazanacaktir" diye konustu.

koyu karakterle yazdigim yere dikkatinizi çekmek istiyorum.. bu mudur yani? Trabzonspor Trabzonlularin midir? Eger baskan bunu dil sürçmesi olarak söylediyse çiksin hatasini düzeltsin,özür dilesin.. yok öyle degil de gerçekten Trabzonspor'un yalnizca Trabzonlulara ait oldugunu düsünüyorsa vay o baskanin haline...

Trabzonspor Trabzonlulara ait bir takim degildir..Trabzonspor; Türkiye'deki sisteme - daha dogrusu sistemsizlige- elestirel gözle bakanlarin, Anadolu-Istanbul ayrimi yapip Anadolu'yu küçümseyen burjuvazistlere karsi Anadolu'yu temsil edenlerin takimidir...

Bazi arkadaslara çok abartili gelebilir bu konuya gösterdigim tepki ama bu sözler bende sok etkisi yapti.. simdi bekledigim Baskan'dan düzeltme..umuyorum ki söylemek istedigi seyi yanlis ifade ettigini açiklar...
    Edited by: Berat Tekke

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Nuri Albayrak bu sözügenelleme yaparak söylediginisanmiyorum. Yeni stad konusunda Trabzon'da yasayan insanlara söz hakki vermek istedigini belirtmis. Iyi niyetim bu yönde.

Nereden
    İstanbul

Bunu dil sürçmesi yada yanlis yorumlama olarak degerlendirelim yoksa Trabzonspor Anadolu'da her sehirde taraftar kitlesi olan bir takim onlari kirmamak adina düzeltilebilir. Baskan bunun farkina varirsa eminim onlarin da gönlünü alacak bir düzeltme yapar.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence aceleyle söylenmis bir dil sürçmesidir.Aksi takdirde burdan su sonuçta çikar trabzonspor trabzonda yasayanlarindir.

baskanin bu konusmasini simdi burada ögreniyorum..Herhalde dili sürsmüstür..Çünkü trabzonspor taraftari Anadolunun her kösesinde bucaginda mevcut..Kayserisinden Tekirdagina kadarher yerde takimimizi destekleyen trabzonspor askini tasiyan arkadaslarimiz mevcut..

Bende burdan diyorumki Trabzonsporlu olmak için Trabzonlu olunmaz..Trabzonspor ruhuylan dogulur...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

trabzonlu olmayan arkadaslar kizabilirler ama trabzonspor ilk önce trabzonlularin takimidir..eger ki stad yapilirken maçlarin baska bir yerde oynanmasi gibi bir durum varsa bu tabii ki trabzonlulara sorulacaktir.trabzonspor o sehir sayesinde büyüktür,o sehrin ekonomisi trabzonspor sayesinde vardir..bu takim 2.ligden birinci lige çikma gayreti verirken,1.ligde sampiyonluk için ugrasirken kusura bakmayin da trabzonlular disinda kimsenin ipledigi yoktu..bu yüzden

ilk önce trabzon vardi...

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

düsünmeden soylenmis bir laf...

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

maçlarimizi kayseride oynamaya karar versek basta sizler elestirirsiniz tarftarimiz oradami gibilerinden bilmem birseyler ima edebildim mi [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Berat galiba biraz duygusal yaklastin olaya eminim ki Albayrak senin anladigin sekilde söylememistir ''Trabzonspor, Trabzon'un ve Trabzonlularin takimidir'' bu cümleyi sadece taraftarin görüsüne saygili olduklarini anlatmak istemis dil sürçmesi yaparak ,art niyet yok yani [img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: sevgi

Nereden
    Ankara

bencede sayin baskan ufak bir gaf yapmis

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor, Trabzonlularin degil Trabzonspor'un misyonunu idrak eden ve onu hayat amaci haline getiren herkesin takimidir.

Berat, sen ve senin gibi düsünen, kökeni Trabzon disinda olan herkes, sizler Trabzonspor'un en az Trabzon dogumlu olanlar kadar asil, degerliveen az bizler kadar önemliüyelerisiniz. Bu takim sizin, bu takim Bordo-Mavi için gönül birligi, ruh birligi yapmis herkesin. Insani Trabzonsporlu yapan, kimliginde tasidigi Trabzon ibaresi degil, kalbinde, ruhundaTrabzonspor'a verdigi önem ve degerdir, onun misyonunu sahiplenebilme beceresidir.

Kimliginde Trabzon yazmayip, Trabzonspor'u anlayabilen, onuherkesle ayri ayri büyükgurur duyuyoruz.Trabzonspor'un büyüklügünün ve bu ligde tasimakta oldugu misyonun en büyük kanitlari sizlersiniz.

Baskan'in anlatmak istedigini tam olarakifade edemedigini düsünüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eh ne yapalim, buraya kadarmis bize müsade o zaman...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Trabzonspor sadece Trabzon'lularin degildir ama sadece Trabzon sehrinin takimidir. Bu yüzden yeni stad yapilirken ilk söz Trabzon'da yasayanlara düsecektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu haftaki toplantıda MOMENTUS bu konuyla örtüşecek bir yazı yazacağını söylemişti. Ben hevesle onu bekliyorum. Konusu Trabzonlu olmayan Trabzonsporluların, zamanla Trabzonlu refleksi göstermeye başlamasıydı.

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı
    Bence aceleyle söylenmis bir dil sürçmesidir.Aksi takdirde burdan su sonuçta çikar Trabzonspor Trabzon'da yasayanlarindir.

Yani bu durumda biz de İstanbul'da yaşadığımız için devre dışı kalıyoruz

Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı
    Trabzonspor sadece Trabzon'lularin degildir ama sadece Trabzon sehrinin takimidir. Bu yüzden yeni stad yapilirken ilk söz Trabzon'da yasayanlara düsecektir.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı

Bence de baskanin anlatmak istedigi bu. Genel bir mesaj vermemis baskan, Trabzonspor'la ilgili böyle önemli bir karar verilirken Trabzon kentinin söz hakkinin oldugunu belirtmis.Yanlis anlamalara izin vermemek lazim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Berat, hassasiyetini anliyorum, böyle bir tepki vermen de hosuma gitti. Trabzonlu olmayip da TS'u destekleyenlere ben hep hayranlik duymusumdur. Evet ben de TS'u çok seviyorum ama benim memleketim Trabzon. Öyle olmasaydi sizin gibi olur muydum bilemiyorum? O nedenle Trabzonlu olmayan TSlularin degeri benim gözümde hep farkli olmustur, böyle olmaya da devam edecektir. Sanirim bu tüm TSlulari için böyledir.

Baskanin sözüne gelince, diger arkadaslarin da belirttigi gibi bence arkasinda gizli bir niyet tasiyan sözler degil bunlar. Sadece böyle bir durumda, karari Trabzon halkina danisarak vermeyi kastetmistir. Aksini hiçbir TSlu düsünemez zira. Eminim Nuri Albayrak da, sizleri bizden çok seviyordur, bundan süphem yok [img]smileys/smiley1.gif[/img]

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Eh ne yapalim, buraya kadarmis bize müsade o zaman...

ben de bunu diyecektim.
    ama baskan öyle demek istememistir.

Trabzonspor Trabzonsporlularindir + Trabzon da Trabzonsporlularindir.
    ben trabzonlu olmadigim halde her trabzon kelimesi geçtiginde kendi memleketimden bahsedilir gibi dikkatimi oraya veririm.

problemyokkenproblem çikardiginizin farkindasiniz degil mi [img]smileys/smiley36.gif[/img]baskanin bu sözünü çarpitmanin anlami yok arkadaslar, ozaman stadi istanbulda yapalim neden trabzonda yapiyoruz ki? stadin trabzonda olmasinin manasi ne ise baskaninda söylemek istedigi odur [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu yaziyi bende ilk defa burada okuyorum.Ne yani ben kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum ama ben Trabzonlu olmadigim için Trabzonsporlu olmuyormuyum?Vay haline böyle düsünen baskanin haline...O orada yokken biz buradaydik...Baskan için benden "-" not bu konusmasindan dolayi...

Trabzon maçlarini Istanbul'da oynasin.Neden? Trabzon'dan sonra en büyük seyircisi burada da o yüzden...1 senede biz izleyelim Trabzonspor'u nolucak...1 senede biz kombine alalim...Bunun için biseyler yapsak faydali olurmuyuz acaba?

ahmetturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben söyle hatirliyorum Trabzonlularin ve Trabzonsporlularin takimi dedigi seklinde... Yerel TVlerden birinde Edited by: ahmetturk

Ben Zaman Gazetesi abonesiyim sabah sabah haberi ilk okuyanlardan biriyim fakat bana sorucak olursaniz Baskan ne demek istedigini tam olarak anlatamadi yada haberi yapan IBRAHIM SAHIN kardes reyting için haberi saptirdi.

Biz en iyisi ne yapalim biliyormusunuz arkadaslar bu açiklamayi birde Sn.Baskanimizin agzindan dinliyelim,konuya iliskin bi açiklama mutlaka yapacaktir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, Avni Aker Stadi'nin yenilenmesi sirasinda takimin hangi statta oynayacagina taraftarin karar verecegini söyledi. Albayrak, "Taraftarlarimiza saygiliyiz. Trabzonspor, Trabzon'un ve Trabzonlularin takimidir. Onlar nerede isterlerse orada oynayacagiz. Referandum gibi" dedi.
    Samsunspor galibiyetiyle ligde üçüncü sirada bulunan Kayserispor ile aralarindaki puan farkinin üçe düstügünü belirten Albayrak, "Hedefimiz üçüncülük. Insallah Trabzonspor bu maratonun sonunda ligi istedigi konumda bitirecektir. Elimizdeki bazi avantajlari iyi kullandigimiz takdirde, takimimiz ligi üçüncü bitirip UEFA Kupasi'na katilmaya hak kazanacaktir" diye konustu.

koyu karakterle yazdigim yere dikkatinizi çekmek istiyorum.. bu mudur yani? Trabzonspor Trabzonlularin midir? Eger baskan bunu dil sürçmesi olarak söylediyse çiksin hatasini düzeltsin,özür dilesin.. yok öyle degil de gerçekten Trabzonspor'un yalnizca Trabzonlulara ait oldugunu düsünüyorsa vay o baskanin haline...

Trabzonspor Trabzonlulara ait bir takim degildir..Trabzonspor; Türkiye'deki sisteme - daha dogrusu sistemsizlige- elestirel gözle bakanlarin, Anadolu-Istanbul ayrimi yapip Anadolu'yu küçümseyen burjuvazistlere karsi Anadolu'yu temsil edenlerin takimidir...

Bazi arkadaslara çok abartili gelebilir bu konuya gösterdigim tepki ama bu sözler bende sok etkisi yapti.. simdi bekledigim Baskan'dan düzeltme..umuyorum ki söylemek istedigi seyi yanlis ifade ettigini açiklar...

maçlari trabzonda izleyen seyirciler olarak söylemistir. yoksa korede bile trabzonsporlular var...

trabzonspor taraftarinin sadece trabzonlulardan olusmadigi manasinda gündem olusturmak istiyorsak bu konuya devam edelim baskandan açiklama bekleyelim ama lütfen bu sözleri çarpitmayalim

trabzonspor futbol takimi olmak disinda trabzon kentinin ekonomisinde büyük rol oynar, trabzonsporun maçlarini 1 sene baska bir yerde oynamasi isin futbol kismi disinda sehre vurulacak ekonomik bir derbe sayilabilir,

bunu kentin gözealip alamadigidir sözkonusu olan ve baskan burada bunu ima etmistir, trabzonspor giderse trabzon ölü bir sehir haline gelebilir bu nedenle hassas bir konudur ve trabzonlulara danisilmasi icap eder.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

AMA BU TIP POLEMIKLER YAPILMAMASI LAZIM....

site adminlerinden bu konunu lakatilmasini istiyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)