Sayfa 1 Toplam 36 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 885 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Intertoto & Trabzonspor

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar bilmiyorum konu varmi ama... Merak ettim insallah olmaz ama 3 olamadik 4. olduk yanlista bilmiyorsam 4. ve 5. intertotoya gidiyo.merakim niçin trabzonspor intertotoda oynamasin ve bildigim kadariylada avrupada isim duyurmus takimlar katiliyo küçümseyecek takimlar degil.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Intertoto'ya katilmak için UEFA bize kontenjan verdi ama TFF temsilci yollamayacagimizi açikladi.. Bunu daha önce Kulüpler birligi toplantisinda sormuslardir muhtemelen..Çünkü kulüplere sormadan ferdi olarak böyle bir karar alamazlar.. Vel hasil-i kelam;bu sene de intertoto'da Türk temsilcisi olmayacak..

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inter toto'da maçlari çok erken basladigi için takimlar genelde sonradan düsüs yasiyor ve kendi ligine olumsuz yansiyor..çok genis ve kaliteli kadro olmasi lazim..

Intertoto zaman olarak futbolcularin tatilinikapsadigi için kulüpler tarafindan pek ragbet görmüyordu taki son 2 yila kadar..2 yil önce Villareal,Hamburg,Schalke,Marsilya ve Avrupada ismi sayili birkaç takiminin kupa girmesiyle birlikte bir anda kupafarkli bir hava kazandi.Bende kupaya gitmemizden yanayim fakat futbolculari da düsünmek gerek.

Ayrica bu konuyu düsünmek için biraz erken.Çünkü kaçinci biterecegimizin bilmememizin yani sira 4.cünün UEFA ya mi yoksa Intertotoya mi gidecegini de bilmiyoruz.Çünkü kupa finalistleri ilk 3 ten olursa 4.cü UEFA ya gidecek[img]smileys/smiley2.gif[/img]Edited by: mini FaNaTiK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaslar bu sene Uefa nin koydugu bir yönetmeligi duymadiniz sanirim artik intertoto ya katilmak mecburi...Yani katilmiyorum diyen avrupa kupalarindan men gibi celara çarptirilacakmis geçen Fatih terim bizzat söledi..ben söliyim de..

falcon61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Resmi yada güvenilir bi kaynaktan bu konuyla ilgili bilgi alabilen yokmu ya sankim hekes kafasina göre yaziyor gibime geldide..

lazutlarlivera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inter toto kupasinin statüsünübesiktas ve kayserispor arastirsin.

Biz nede olsa 3. olacaz Allahin izniyle

Nereden
    Belçika

villareal bizi uefada eledigi sene intertotodan gelmisti baya ilerlemislerdi o senesi!

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı lazutlarlivera Nickli Üyeden Alıntı

inter toto kupasinin statüsünübesiktas ve kayserispor arastirsin.

Biz nede olsa 3. olacaz Allahin izniyle

[img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley14.gif[/img][img]smileys/smiley14.gif[/img]

helal be

valla ben TRABZONSPORUMUZUN intertotoda oynamisina karsiyim.nedenini soracak olursaniz biz büyük bir takimiz öyle dandikbir organizasyonda yer almamaliyiz.zaten gerek kalmaz umarim uefaya gideriz

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

biz 1 kere katilmistik ama perugia yi eleyim hamburga elenmistik malesef

Nereden
    Ankara

intertoto için katilim süresi yaklasik 2 hafta önce bitti, 4-5-6. takimlar isterlerse katilabilirlerdi. zamaninda takilmistik 2000de sanirim yari finalde elenmistik. ingilizler bizim kontenjanlari kullanip 10.11. siradaki takimlarinida avrupaya gönderiyor. ugur meleke taktik programinda deginmisti biraz.

bu arada 61-firtina arkadasin yaptigi yoruma gülüyorum, bu gösteriyor ki bizden bi halt olmaz. büyük takimmisiz katilamazmisiz. hadi canim. valencia gibi bir takim 2 kez sampiyonlar liginde final oynamis 2 kere uefayi almis ispanya liginde sampiyon olmus, uefayi kazandigi yildan sonra intertotoya katiliyor. hamburga elendi yari finalde. sen kim oluryorsun be. bizde bu kafa varken bi halt edemeyiz. egitim sart

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı

intertoto için katilim süresi yaklasik 2 hafta önce bitti, 4-5-6. takimlar isterlerse katilabilirlerdi. zamaninda takilmistik 2000de sanirim yari finalde elenmistik. ingilizler bizim kontenjanlari kullanip 10.11. siradaki takimlarinida avrupaya gönderiyor. ugur meleke taktik programinda deginmisti biraz.

bu arada 61-firtina arkadasin yaptigi yoruma gülüyorum, bu gösteriyor ki bizden bi halt olmaz. büyük takimmisiz katilamazmisiz. hadi canim. valencia gibi bir takim 2 kez sampiyonlar liginde final oynamis 2 kere uefayi almis ispanya liginde sampiyon olmus, uefayi kazandigi yildan sonra intertotoya katiliyor. hamburga elendi yari finalde. sen kim oluryorsun be. bizde bu kafa varken bi halt edemeyiz. egitim sart
    haklisin arkadasimda orasi ispanya ligi burda intertotoya kimler gidiyor pekibu sezon ankaraspor gitti.ne bileyim antep malatyavs sen bu takimlarla bizi esmi tutuyosun.

arkadaslar birakin inter totyu bizim sansizligimiz varken çikamayiz ordan ama bu yil üçüncüyüz onun endisesi yok bende bu haftada gs yeneriz aliriz öcümüzü biz giderken sampiyonluga yaktilar bizi bizde onlari yakariz

Nereden
    Ankara

intertotoya gitmek küçüklük göstergesi mi oluyor yani? ehh hadi 12 sampiyonlar ligi kupasi 21 uefa kupasi 12312 tane super kupamiz olsa, 123123 kere türkiye ligini kazanmis olsak haklisin, intertotoya gitmeyelim. ama en son 22 yil önce sampiyon olan, edirneden öteye 3.turdan fazlasini görmeyen bizim, intertotoyu kaale almama gibi bir durumumuz olmamali. antepten malatyadan bize ne biz girip uefaya akalim. ama öyle bir firsatimiz yok ne yazik ki.

intertotoya gitmek küçüklük göstergesi mi oluyor yani? ehh hadi 12 sampiyonlar ligi kupasi 21 uefa kupasi 12312 tane super kupamiz olsa, 123123 kere türkiye ligini kazanmis olsak haklisin, intertotoya gitmeyelim. ama en son 22 yil önce sampiyon olan, edirneden öteye 3.turdan fazlasini görmeyen bizim, intertotoyu kaale almama gibi bir durumumuz olmamali. antepten malatyadan bize ne biz girip uefaya akalim. ama öyle bir firsatimiz yok ne yazik ki.
    Trabzonsporumuz için ne iyiyse o olsun deyip kapatalim konuyu sonuçta hepimiz bu takimin en iyilere layik oldugunu düsünüyoruz.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Emre7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı 61-firtina Nickli Üyeden Alıntı

haklisin arkadasimda orasi ispanya ligi burda intertotoya kimler gidiyor pekibu sezon ankaraspor gitti.ne bileyim antep malatyavs sen bu takimlarla bizi esmi tutuyosun.

arkadasim önemli olan türkiyeden kim katilmis diil... sezon basinda sen gidip düyanin en dandik takimina yenildin dimi....anladin sen devamini

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Intertoto ya bildigim kadari il bu sene katilim mecburi.

Ayrica Uefa ya lig Dördüncüsü de Gider gibi Geliyor bana. Büyük ihtimal kupa finalistleri ilk üç takim arasindan olacak. böylece 4. ye gün dogacak.

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı hakantpl Nickli Üyeden Alıntı

Intertoto ya bildigim kadari il bu sene katilim mecburi.

Ayrica Uefa ya lig Dördüncüsü de Gider gibi Geliyor bana. Büyük ihtimal kupa finalistleri ilk üç takim arasindan olacak. böylece 4. ye gün dogacak.

benim düsüncemde ayni.yani 4. gider uefa ya,ama dördüncü olmak ta zor.cepte degil yani.gençler iyi geliyor.bjk de bi düzelme var.bakalim .insallah 3. oluruzda bu hesaplarin hiç birine gerek kalmaz.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçtigimiz sene Ankaraspor katildi ama duman oldular. Zamaninda Bursaspor cosupfinale kadar gelmisti...

Ahmet AYDIN-28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Ilk sayfada arkadasin bahsettigi programda (Taktik) bu yil intertoto'dan UEFA'ya 8 takimin gidecegi de söylendi. Yani bir bakima UEFA Kupasi ön elemesi gibi bir hal alacak. Bence gerekirse -ki umarim gerek kalmaz- katilmaliyiz.

Kemal Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

insallah gerek kalmaz ama yinede ben katilmaktan yanayim.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

UEFA'ya kalamadigimiz takdirde Intertoto'da yer almaktan yanayim.Sonuçta Avrupa tecrübesi sart.Yer alacagimiz gurubun durumuna göre gençlerin agirlikta oldugu bir kadroylada mücadele edilebilir.Hazirlik maçi yerine bu maçlar oynanmis olur.

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Halil iboya katiliyorum. Eger bir sansizlik olurda uefa ya katilamazsak intertoto ya gidelim derim. En Azindan Tecrübe olur. Gerçi Takim Erken Maç yapmaya baslayacak ama Hazirlik maçi yerine saysinlar bu maçlari da.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)