Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 159 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aston Villa, K. Orhan ve Ron Atkinson

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne günlerdi bee[img]smileys/smiley19.gif[/img]o maçtan sonra takimi karsilamaya gitmistik havaalanina böyle bi gurur olamaz yani istanbulda trabzonspor taraftarlari olarak 3 büyüklere (sözde) ders vermistik[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu tip maçlari hep eski mahallemde seyrederdim, is olacagina varacak ya o gün Almanya'dan gelen akrabami kiramadim kavacik'daki evinde maçi seyretmeye basladik gerilim had safhada tabi, penalti da olunca oturmak yok bize. K.Orhan golü atinca evden bir firladik, gümbür gümbür silahlar patliyor,yerimizde duramiyoruz arabaya atladik dogru taksim'e gidiyoruz,bir kaç dakika sonrasilahlar kesildi. Dedim ki "abi bi yanlislik olmasin ?" "la yok bitti bu is" dedi basti gaza, o zaman mertfm yeni çikmis herkes o kanala ayarlamis kemençe kiyamet. taksime çikan yollarkilit olmus, millet deli gibi seviniyor.Karnavala daldik tabi, bayagi bi eglendik, sabah ise giderken ögrendimki maç 2-1 olmus, o heyecanla1-1 ken evden çikmis eglenirken de kimseye sormamistim. Arkadaslar "maç 2-1 oldu adamlar üst üstte kornerler atti" deyince "ula iyi ki 1-1'den sonrasini seyretmedim" dedim.

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

Bu tip maçlari hep eski mahallemde seyrederdim, is olacagina varacak ya o gün Almanya'dan gelen akrabami kiramadim kavacik'daki evinde maçi seyretmeye basladik gerilim had safhada tabi, penalti da olunca oturmak yok bize. K.Orhan golü atinca evden bir firladik, gümbür gümbür silahlar patliyor,yerimizde duramiyoruz arabaya atladik dogru taksim'e gidiyoruz,bir kaç dakika sonrasilahlar kesildi. Dedim ki "abi bi yanlislik olmasin ?" "la yok bitti bu is" dedi basti gaza, o zaman mertfm yeni çikmis herkes o kanala ayarlamis kemençe kiyamet. taksime çikan yollarkilit olmus, millet deli gibi seviniyor.Karnavala daldik tabi, bayagi bi eglendik, sabah ise giderken ögrendimki maç 2-1 olmus, o heyecanla1-1 ken evden çikmis eglenirken de kimseye sormamistim. Arkadaslar "maç 2-1 oldu adamlar üst üstte kornerler atti" deyince "ula iyi ki 1-1'den sonrasini seyretmedim" dedim.

ne günlerdi bee[img]smileys/smiley19.gif[/img]

vallahi metin abi hasret kaldik yav[img]smileys/smiley18.gif[/img]

SIMARIK INGILIZLER BIDAHA CÜRET EDEMEZLER!

Vay be ne günlerdi ozaman ki futbolcularda baskaydi hepsi aldigi paranin hakkini veriyordu.

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar bu maçla ilgili ben de bir sey anlatayim.. son bursa maçina edremitten bursaya gittim.. sabah sabah iki genç stad etrafinda bekliyordu.. bana bilet nasil alacagiz falan dediler.. yardimci oldum neyse.. çocuklar manisadan gelmisler manisanin bir köyünde oturuyorlar ve aslen manisalilar.. trabzon hastasi 2 kardesler ama.. küçük olan anlatti bana.. aston villa maçini bilmem hangi kanal veriyormus köyde çikmiyormus o da.. maç ta gece.. maçi izlemeye manisaya inmis çocuk.. gece maç bitince kutlamalar falan köye dönmeye araç bulamamis.. 10 km yolu yürümüs sabah 4 de eve varabilmis.. belki pek önemli bir sey degil ama beni asil duygulandiran bir manisalinin trabzonspor için 3 saat gece karanliginda yürümesidir.. biz iste bu yüzden büyük takimiz çünkü her yerde taraftarimiz var ve trabzon lu olmayanimiz da en az olanimiz kadar seviyor bu takimi...

selamlar..

kastamonulu bir TS li olarak aynen katiliyorum kardes

Önder28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Erzincan da bekar evinde kaliyordum . Golü atinca öyle bir patirandikki alt komsunun çocugu uyanmis bize kizdilar. Ama umurumuzda bile degildi. Hey gidi günler hey.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sabahlari erken kalkiyorum diye annem izletmeyecek.Izlemesem deliririm.Aksam18:00 yatip 21:00 deuyandim.(Sabahlari annem yataktan sürüyerek uyandirabilir di beni)Uykumu aldim öldürsendeyatmam diyerek maçi izledim.Hiç bu kadar heyecanlandigi mi hatirlamiyorum.K.Orhan'in golünden sonra nasil bagirmissak üst kattaki komsumuz kavga ediyoruz diye bizi ayirmaya gelecekmis.O günleri tekrar yasayacagimiza yürekten inaniyorum.

uftinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Spikerin su lafini unutmuyorum senol hacanin üzerinde bilmem su kadarlik bi mont aston villa antrenörün üzerinde pahali bi takim var. Bu benzetme beni çok güldürmüstü bide antrenörlerinin golden sonra çigneigi sakizi yuttugunu söylemisti. Çok daha sakizlar yutturacagiz...

95 yilinda ,deplasmandaki aston villamacini belcikada evdeizliyoruz babam abilerimarkadaslarim vs.. ev tiklim tiklimdoluts 1-0 yeniliyor dkk 92 apo korneri kullanacak evde herkezin moreli bozuk mac uzatmaya gidiyor dedimki bu korner GOL olacakherkez donup bana bakti apo korneri kullandi ve gol oldu o han evdemiyim stadyumdamiyim farki yok,ev yikiliyorrrduu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı wien_ts Nickli Üyeden Alıntı
    bu orhan nedentrabzondan ayrilmisti arkadaslar..
    Orasi muamma.

O sezon K.Orhan besiktas alt yapisindan yetisen bir futbolcuyu ciddi sekilde sakatlanmasinina sebep olmustu.(Ayagini kirmisti sanirim.Kim oldugunu hatirlamiyorum hatirlayan varsa,yazarsa sevinirim.)Fanatik besiktasli tanidigim "gör bak biz onu ne olursa olsun transfer edecegiz ve oynatmayip futbol kariyerini bitirecegiz" demisti.Bende "hiçbir takim oynatmayacagibirini,bir çuval para verip transferedecek kadar aptal olamaz dedim.Amma ve lakinarkadasim hakli çikti.

bu orhan ne yapiyor simdi? hala top oynuyormu?

Nereden
    İstanbul

orhan su an Kocaelinde oynuyor

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzondan ayrılacam diyip kendini ykan futbolculara bir örnekte K. Orhan işte.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Kemal Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu maç tüylerimi diken diken ediyor.
    Nezaket insana para kazandırmaz ama herşeyi satın alır.

MONTAİGNE

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rize de üniv. okuyordum o yıllarda, maçtan sonra 5-6 arkadaş yurttan kaçıp Trabzon a gitmiştik. Gece 11 de minübüscüyü zar zor ikna etmiştik Trabzon a gidebilmek için... hey gidi günler, Trabzon a geldiğimizde saat 12 olmuştu ama yine de eglenmeye vaktimiz vardı... Horonlar, mermiler, kornalar....
    Sokaklarda kimse kalmayınca geri döndük geldiğimiz minübüsle. Sağolsun yurdun bekcisi de anlayışlı bi adamdı, sokakta bırakmadı bizi...
    Vatan Toprağı Kutsaldır, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

şimdi en sevdiğim futbolcu nasıl tekkeyse o zamanda k.orhandı be bilim acaip severdim adam cok klas goller atardı bitane kocaeline atmıstı ayagının dısıyla hala hafızamda
    oda parayı tercih etti gitti

unutamayacagim gunlerden biridir. İstanbul teksasa donmustu. Her yerden silah sesleri geliyordu. Babamla evin terasina cikip ne kadar mermi varsa atmistik. Unutamayacagim olaylardan biride o sirada olayi fazla abartan yan binadaki komsumuzun silahindaki mermiler bitince pompali tufekle camdan disari ates etmesiydi.
    Sabaha kadar uyuyamamistim. Mukemmel bir geceydi.

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar o maç o kadar sevinmiştim ki anlatama ama o maçtan sonraki lazio yenilgisine çok ağlamıştım. Ah ulan ne maçtı o lazio maçı elimizden zor kurtulmuşlardı. Hami öyle setr şut çekmiştiki rakip defans oyunucusu sedyelik olmuştu. O sene lazio uefa şampiyonu olmuştu dimi. Yanlış hatırlamıyorsam.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı
    hamdisanirim diodu ki son dakikalar soner'i gördüm,bembeyaz kesilmisti.o derece mücadele vardi...

hepimiz bembeyaz kesilmiştik,
    tırnakları değil parmakları yiyorduk neredeyse..
    Gazetelerinde dalga geçiyorlardı bizimle bi de
    o kadar sevinmiştim ki şimdi bile boğazım düğümlendi.
    tüm istanbul kekoları da gazetelerinde destek veriken bi yandan da olmaz bu iş tadında yazılar yazmışşlardı.

Gurbette formayı giyip göğsümüzü gere gere gezmiştik...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

61-POWER-2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu maci hatirliyorum,harika bir galibiyet...

bu maçı ankarada izlemiştim galibiyetten sonra sabaha kadar şehir turu ve horon vardı harika bir gündü allah tekrarlarını nasip etsin

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

o zamanlar pendikteydim maçtan sonra ne sialahlar atılmıştı ey gıdı eskı gunler ey ey eyyyy
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

trapesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Samsunda da silah atılmıştı.
    İnsan sevdiğini bırakmaz... FATİH AKIN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

tüylerim diken diken oldu valla düşününce.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)