Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9
Toplam 217 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 217 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN | Trabzon - GS Maçi

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

kanda sana bi lafim yok zaten

lazman'aydi sözüm...

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı egemengundogdu Nickli Üyeden Alıntı

adamin elinde ne var da ne istiyonuz yaa.. gökdenizi kazandik. sampion olmayimi bekliosunuz bu takimdan. ama olmayacagiz anlamina gelmez. seneye bu takima fazla deil 3 adamakilli topçuyla bu takim düzelir. bu seneyi unutun. haa kazansaydik ne mi olurdu kiral olurdu

Egemeeeen egemeeeeen ben kendimi bildim bileli (bu yaklasik 1987 lere tekabul eder[img]smileys/smiley1.gif[/img]) bu takima 3topçu aldikmi sampiyon. Ama o 3 topçuyu bi türlü alamiyoz kardesim. Bize topçu degil akilli yönetici lazim ben bunu bilir bunu söylerim hep.

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bende diom iste 3 topçuya bakar... bu olay. ama alamazsak daha çok hoca gönderir geri getiririz....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maçtan 1 puan aldigimiza sükretsek yeridir.Bu nasil bir ilk yaridir?hayatimda Trabzonda bu kadar ezik, bu kadar pasif bir ilk yari seyretmedim.Vahit hocanin oyuna bu kadar geç müdahale etmesi(her maçta ayni) beni uyuz ediyor.Elinde mermi gibi bir adam var,koysana oyuna...Maçin bitimine 10 dakika kala Ömer Rizayi oyuna aliyorsun ayiptir ya...Agir cimbom defansinin arkasina bu adama toplari atin bakalim neler oluyor görelim...Ayrica, Eric Gerets sahanin en tehlikeli 2 adamini (Galatasaray adina Ümit Karan ve HasanSas)birden oyundan aliyor ama bizimkisi seyrediyor.Adam maçi almak için her seyi yapti, sans faktörü yanimizdaydi.Yoksa bizi gene büyük bir hüsran bekliyordu.Belki yillardir bu takimi Avni Akerde yenemememizinde etkisi vardir.Bu hocayla isimiz çok zor.

Yattara'nin olmamasi belki savunma açimizdan iyi olsa bile o olmayinca Orhan Ak bile ileri çikislar yapti.Yattara olsaydi cimbom bu kadar rahat ileri çikamazdi.Birde Yattaraya gösterilen kirmizi kart o kadar basit bir kartti ki; bunu dünkü Samsunspor maçini seyrederken daha iyi anladim.Ahmet Hassan ile Samsunlu bir oyuncu dün sahada resmen birbirlerine tokat attilar ama hakem sari bile gösteremedi.Bu kartlar neden standart gösterilmez anlamam!...Yazik oldu Yattraya...

Fatih Tekke'nin kaçirdigi gol tamamen kondisyonla ilgili,eger kondisyonu olsaydi,o pozisyonda ampul gibi asardi...Fatih'in kondisyonu için 2-3 hafta daha süre lazim...

Gökdeniz, sanki hayal alminde yasiyordu.Gol atti ama o bile inanamadi.Bu hafta kendi sahamizda Samsun maçinda kendini bulur,sonrada deplasmanlarda eski Gökdeniz oluverir...Ben Gökdenizin dünkü maçta banko oynamasini, Ömer Rizaya yapilmis bir haksizlik olarak görüyorum...

Fatih Akyel defansta hizi ile diger oyuncularin hatalarinin kapatti.Ama talihsiz bir bacak arasi atilan topta golü yedik.O dakiakaya kadar defansin en iyisi idi...Genede öyle bitirdi...

Haaaa!...Gelelim zurnanin zirt dedigi yere...O da kalci, Tolga efendi...tamam gençtir,acemidir,ögrenecek diyoruz ama öyle basit hatalar yapiyor ki; degil bu takimda oynamak,paf takiminda bile kaleyi ancak zorlar.Trabzonspor seneye muhakkak kaliteli bir kaleci almak zorundadir.Bos kale oynuyoruz,Allaha emanet yani...Bu takimin bu kadar lüksü olamaz,belki ilerde çok büyük bir kaleci olacak ama simdi kalede durmasi bile bizim için baslibasina çok büyük bir tehlike...Serseri mayin gibi,ne zaman ne yapacagi belli degil...

Djokaj hikaye,bu takimda oynayacak adam degil...Halbuki, dün begenmedigimiz Celaleddini bile aradik, Celloyu defansa Lee'yide onun önüne koysaydik daha etkili olurduk gibime geliyor.

Neyse daha yazmayayim,yazarsak çok uzun olacak 1 puana sevinsek yeridir...Galatasarayin yaptigini bizim yapmamiz gerekiyordu,oyunu rakip sahaya yiktilar,bizde seyrettik.Onlar ilk yarida öyle bir pres yaptilar ki; biz 2 pasi bile yapamadik.Bizi sahamiza hapsettiler...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

simdi güzel abim öyle diyonda tolganin maç basina yedigi gol ortalamasida jafersondan daha iyi...

ama transfer sezonunda kaleci alirlarmi bilemem tabi.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kanda61 Nickli Üyeden Alıntı
    Ya ben 19 Mayis in oraya geldim bmn polarli kimseyi göremedim 15 dakka filan oturdum orda kimse gelmedi o yüzden yoktum arkadaslar...

saat 16:30 da ordaydik ve 17 ye kadar bekledik. bayada kisi oldu . saat 17 de herkes maça girmek için ayrildi.

vahid hoca gelebilecek en iyi hoca adam maçi yasiyor elinde olsa maça girecekti kenardan ama adam olmayinca ne yapsin am agelecek yil olacak onun isareti var bence am abu hocanin kalmasi lazim bu gidip baskasi gelecek tekrar uyum zor vahid hoca kalsin sözler yerine gelsin 40 yil da sampiyonuz

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bence jek gecmeli kaleye yedigi gol ne kadr tecrübesiz olsa bile yenmiyecek bi goldü ayrica jef bu defansla hiç mac oynamadi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

adam maçi yasiyorda sen bizim takimin defansa gömülmesini hazmedebiliyor musun (altay f.karagümrük olsa bile)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

simdi güzel abim öyle diyonda tolganin maç basina yedigi gol ortalamasida jafersondan daha iyi...

ama transfer sezonunda kaleci alirlarmi bilemem tabi.

Emincan kardesim, kaçirdigin bir nokta var.Gol ortalamasi Tolganin düstüyse bunda en büyük pay kimin?Fatih Akyel ve Stepanov ikilisinin hakkini yemeyelim.Keramet Tolgada degil, en son Istanbulda Galatasaraydan yedigi 4 golden sonra kalede bulunan Jefforsonun sansizligi önündeki göbekte oynayan adamlarin (Erdinç-Eller, Erdinç-Tayfun ya da Kürsat-Erdinç v.s.) ikililerin agir,çok savruk ve kademe hatalarinin bolca yasandigi bir defanstan olusmasiydi.

Ama simdi görüyoruz, Fatih Akyel ve Stepanov defansi toparladilar.Oysa senin gol ortalamasi düstü dedigin kaleci Tolga'nin yaptiklarina bak.Ilk yarida Ümit Karan'in çarprazdan sifira dopru giderken çektigi vasat bir sut neredeyse gol oluyordu.Allahtan kaçirdigi topun kaleye gitmesine 3 metre daha vardida dönüp atladi topa...Sonra her ölü topta yüregim agzimda, hatta bir pozisyonda çekilen sut Necati'nin önüne düstü de araya gene Fatih Akyel girdi.Ya yumrukladigi topa ne demeli?Gene Fatih Akyel 2 defa kaleye çekilen sutu(kaleciyide geçmisti top)vücudunu ortaya koyarak bacaklarinaçarpip kurtardi.

Sahsim adina benim bir maçta bu kadar kaleci hatasina dayanacak yüregim yok...Hemde büyük oldugunu iddia ettigin bir ortamda böyle bir lüksümüz yok.Yoksa bende istiyorum ki; Trabzonsporun kalesinde gene Trabzonlu usak oynasin,devlessin kalesinde...Milli takima Senol Günesten sonra unutulmaz bir kaleci verelim.Ama istemeyle olmuyor.çalismali...Çok sükür fizigide müsait, kaleci olmak için ne bekliyor?

Fenerbahçe bunlari affetmez, haberin ola...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

haklisin sende abicim.

tabi senol hocanin da en sasali günlerinde maharetin yüzde 75i defansa aittir.

tolgada böyle bir performans yakaladik evet. ama fena da kaleci degil...

bakalim... defans iyi olduktan sonra karamboldan gol yemekte sansa bagli dimi

Faruk KILIÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

okan kardesim bu hoca güzel hoca diyosun brki sana birsey sormak istiyorum bu adam bu degisiklikleri nie bu kadar ahmak zamanlama ile yapiyor sen olsan djokaj a 2. 45 dakikada yer verirmiydin bakti yine olmuyo oyuna ömer rizayi dahil edeyim derken gol attik bekledi ne oldu gol yedik ayrica diger degisiklik Tayfun Cora saygi duydugum bir arkadasim ancak kabasite meselesi ufukhan sence golden öncemi yoksa oyuna soktugu dakikada mi girmeliydi tayfun ayhan oyuna girdikden sonra hicbir pozisyonu kesemedi ama ufukhan laf söleyemem oyunu girdikden sonra harikalar yaratti ayrica stefanov ve fatih akyeli de teprik etmek gerekir böyele bir defansimiz olduguna sükretmek lazim ... ayrica böyle hakem olmaz yaptigi dünya kadar yanlislardan sonrahaftanin hakemi seciliyor anlam veremiyorum...!!!!!Edited by: perhaps

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

intikam klibini simdi izledim yazik olmus be.Keske fatih o topa daha ii vursaydi.Bizde sans yok yaw.Gökdeniz yoktu fenerle berabere kaldik yattara yoktu gs la berabere kaldik.Ama smek te baya bi düsüs var gibi geldi bana.Djokaj i söylemeye hiç gerek yok zaten.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

haklisin sende abicim.

tabi senol hocanin da en sasali günlerinde maharetin yüzde 75i defansa aittir.

tolgada böyle bir performans yakaladik evet. ama fena da kaleci degil...

bakalim... defans iyi olduktan sonra karamboldan gol yemekte sansa bagli dimi
    tolga ile bu is yürümez kaleye gelen her topu sektirdi.Fatih akyele dua etsin yoksa bu maçta tekrar dönerdi pafa.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı
    intikam klibini simdi izledim yazik olmus be.Keske fatih o topa daha ii vursaydi.Bizde sans yok yaw.Gökdeniz yoktu fenerle berabere kaldik yattara yoktu gs la berabere kaldik.Ama smek te baya bi düsüs var gibi geldi bana.Djokaj i söylemeye hiç gerek yok zaten.

abi bu klipi nerden izliyebilirim yaaaa

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trabzonkolik61 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı fromTheRApBZONe Nickli Üyeden Alıntı

abi bu klipi nerden izliyebilirim yaaaa
    Bende???

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

ne k|ibiymis 0? sima| yi|dizinin mi y0ksa?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)