Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sizce Trabzonsporun Trabzona Katkilari?

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporumuzun Trabzon sehrimize katkilarini saymakla bitmez..Bana göre en büyük katkisi Türkiye'nin ve Dünya'nin bizi duymasi ve tanimasi..Ben Trabzonsporun Judocuyusum ve Türkiyedeki gittigimiz yerlerde diger illerdeki arkadaslarla yaptigimiz sohbetlerde Trabzonu büyük bir sehir ve metropol gibi sandiklarini söylüyorlar..

Gerçekten de öyle.. mesela Tvdeki hava durumlarinda bile bazen karadeniz bölgesinden sadece Trabzonu söyledikleri oluyor..Türkiyede Istanbul..ankara..izmir gibi gündemde olan sehirlerden biriyiz..

simdi konya.. bursa..adana.. erzurum.. diyarbakir gibi büyüksehirler bizim kadar popüler mi? hayir!!

aklimda olanlar simdilik bunlarla sinirli..sizinde bildikleriniz varsa...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor ve futbol bu sehrin tek sosyal aktivitesi...Söyle düsünüyorum da Trabzonspor ve futbol olmasa bu sehrin insani ne yapardi acaba...Çok merak ediyorum....Ve Trabzonspor asla Trabzon'a sigmayacak kadar büyük bi kulüp....Böylesine büyük bi kulübün Trabzon ismiyle anilmasi da süphesiz bu sehrin popülaritesinin artmasinda en büyük etken....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

merhaba arkadaslar,

Trabzonsporun Trabzona olan katkilari saymakla bitmez. Ben Trabzon'umuz disinda yasayan biri olarak bunu çok iyi sezinlemekteyim. Mesela yabanci bir kisiye sorun Karadeniz deyin. Size ilk söyleyecegi il Trabzondur. Bunun nedeni de Trabzonspordur. Nasil mi? Açin bütün ulusal gazete ve tv leri. Her aksam haber verilen istanbul ve ankara haricinde bir il varmi. Hayir. Ama Trabzonspor sayesinde Spor haberi bile olsa Trabzon ismi her gün zikredilmektedir. Kaldi ki isin birde ekonomik boyutu var Trabzonda Trabzonspor haricinde Trilyonluk bütçesi olan kaç tane kurulus var. söyliyeyim mi bi r elin parmaklarini geçmez. Dolayisiyla Trabzonspor Trabzonun en etkili sesi, silahi dir. Daha dogrusu Trabzonspor bizim en güzel kimligimiz. bu yüzden bizler için her zaman yalniz sen varsin. Seni sevmek bize yetmiyor .Çünkü sen bizim bir parçamiz, vücudumuzun bir uzvu gibisin. Sonsuza dek Trabzonspor.

Nereden
    Trabzon

en büyük katkisida süphesiz havaalanina oluyor

yani bir sürü takim geliyor.. bunda rizenin ve sebatsporunda katkisi var tabi..

ama olmazsa havaalanin kapasitesi düserdi bence

çünkü hem deplasman takimlar

hem basin mensuplari ..

bu yüzden kapasite artiyor tabii..belkide trabzonspor olmasaydi havaalanimiz kapanan airportlara dahil olacakti..

Alıntı gentleman Nickli Üyeden Alıntı

en büyük katkisida süphesiz havaalanina oluyor

yani bir sürü takim geliyor.. bunda rizenin ve sebatsporunda katkisi var tabi..

ama olmazsa havaalanin kapasitesi düserdi bence

çünkü hem deplasman takimlar

hem basin mensuplari ..

bu yüzden kapasite artiyor tabii..belkide trabzonspor olmasaydi havaalanimiz kapanan airportlara dahil olacakti..

yok ya olur mu havaalani nie kapansin bu takimlar olmasa.....Yolcu potansiyeli çok fazla......Trabzon-Giresun-Ordu-Artvin-Rize-Gümüshane......H avaalnimiz adeta bölge havaalani konumunda...hemen her özel sirketin Trabzon'a seferi olmasina ragmen bilet bulmak çok güç...Bunun tek kaynagi bu saydigimiz takimlar olmasa gerek...ama tabi onlarda bi etken oluyodur....[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

orduyu dahil etmesek daha iyi bence. çünkü ordu samsunu kullaniyor.

[img]smileys/smiley1.gif[/img]ben yani medyaninda trabzonsporu takip etmek için havaalaninda etkisi oldugunu söylemek istemistim

orduyu dahil etmesek daha iyi bence. çünkü ordu samsunu kullaniyor.

[img]smileys/smiley1.gif[/img]ben yani medyaninda trabzonsporu takip etmek için havaalaninda etkisi oldugunu söylemek istemistim

yok kardes yanlis anlama sana bisey söyledigim yok[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Trabzon medyada çok duyuldugu için Turizmde payida vardir bence

çünkü sirf Trabzon nasil bir yer diye meraktan trabzona gelenleri taniyorum..

Ben ESKISEHIRDEN dusunceme gore TRABZONSPORUN sehrine katkilari cok oluyordur gelen her takimin sehirciside yaninda ozaman bu gelen taraftardan trabzon halki ekmek yiyiyordur avrupalilarinda guzel karsilanip yaz tatillerinde buraya gelmeleri saglanmali gercekten trabzon metropol bir sehir olmali herseyiyle

trabzon sehri tarihin her döneminde yöresinin en büyük,en önemli,en gelismis sehri olmustur...ama ne yazik kitürkiye'nin büyük bir kisminin bundan haberi bile yok...istebu durumda trabzon sehrini akillarda tutan güç trabzonsporumuz oluyo... bu kismi güzel olmasina güzel dehadi trabzonum birazcik gelis da!!!

Nereden
    Trabzon

buraya gelen takimdan en yagli parayi zorlu grand aliyor [img]smileys/smiley1.gif[/img]

arada bir tesislere pasta felan yolluyorlar ama bence zorlunun Trabzonspora vefasi bitmez..örnegin sehre bir Trabzonsporla ilgili heykel gibi birsey yaptirabilirler ..yok öyle takimlarldan çuvalla para almak [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı

trabzon sehri tarihin her döneminde yöresinin en büyük,en önemli,en gelismis sehri olmustur...ama ne yazik kitürkiye'nin büyük bir kisminin bundan haberi bile yok...istebu durumda trabzon sehrini akillarda tutan güç trabzonsporumuz oluyo... bu kismi güzel olmasina güzel dehadi trabzonum birazcik gelis da!!!

valla gelis demekle olmuyor gerçekten asagiya gitsen deniz yukari çiksan yayla.. ne olsun.. ama en gicik kaptigim türkiyedeki isadamlarinin 3/1 i karadenizli ama nedense buradan çikan burayi unutuyor kardesim..ben bunu hazmedemiyorum..

valla gelis demekle olmuyor gerçekten asagiya gitsen deniz yukari çiksan yayla.. ne olsun.. ama en gicik kaptigim türkiyedeki isadamlarinin 3/1 i karadenizli ama nedense buradan çikan burayi unutuyor kardesim..ben bunu hazmedemiyorum..

yok yok gelis demekle olur ama yatirim yok...ne siyasetçimizden bise olur ne de is adamimizdan... böyle trabzonspor'un adini kullanip meclise girensonra da trabzonspor'unlimani satin alamamasinin sebeplerini açiklarken 'trabzonspor devletegerekli açiklamalarini yapmamis,projelerini anlatmamistir' diyen, trabzonspor'a 40 yilin basinda bir otobüs verip de otobüsün öncamina 'benim armaganimdir' yazdiran adamlar oldugu sürece ne yazik ki trabzonumuzun önükesilmis kalacak...

ekrem75-61
    Ziyaretçi

simdi tam zamani düsünün bak lee trabzona geldi korede trabzonspor formasi satilmis vede televizyonlari taraftarlari svni akere gelip maclari izliyorlardi simdi trabzonsporun sampiyon oldugunu düsünsenize atiyorum real madrid trabzona geliyor ne katki yapar düsünsenize dolarlar ofofofofofffff kapidaki köftecisi bile para kazanacak daha önce sadece trabzonspor degil ünlü is adamlarin katkisida bu sehri duyurmasina büyük etken oldu unutmamak lazim( temel ve karadeniz zekasida var bu katkida)

Guests
    Ziyaretçi

sehirlerimizinhaber bültenlerinde yer alabilmesi için;

deprem,savas,bombalama,kavga,tren kazasi,kan davasi,ölüm,kan revan... gerekirken,

bizim sehrimizin her aksam haber bültenlerinde yer almasinin teksebebi, SADECE VE SADECE: TRABZONSPOR

dur.Edited by: CuttySark

Guests
    Ziyaretçi

sampiyonlar ligine kalsaydik asil katkisi o zaman olucakti. artik seneye

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu konunun kaybolup gitmesine gönlüm razi olmadi

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öyle büyük katkisi var ki...Mesela ben Tokatta okuyorum...Orda ki insanlar Trabzonu çok büyük bir sehir olarak görüyorlar...Trabzonspor sayesinde...

Saygilarimla...

Alıntı FORZA61 Nickli Üyeden Alıntı

Öyle büyük katkisi var ki...Mesela ben Tokatta okuyorum...Orda ki insanlar Trabzonu çok büyük bir sehir olarak görüyorlar...Trabzonspor sayesinde...

Saygilarimla...

hele bir sampiyon olalim [img]smileys/smiley2.gif[/img]herkes trabzon'un herseyini futbolu kadar gelismis zannediyor [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)