Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 125 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çocuklarýmýz ve Trabzonspor

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

evet bizler alistik çile çekmeye saç bas yolmaya ama,yeni nesil ole degil,bir an once yeni bir taraftar kitlesi yakalalamak için basari buda ancak ilk once türkiyede ve avrupada basari demek tir,

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Evet 2000 li yillarda g.s nin avrupada yakaladigi basarilardan sonra hangi çocuga sorsan çogunlugu g.s yi tuttugunu söylüyordu. Bunun nedeni o basarilardi ve belli bir taraftar alt yapisinin olusmasina neden oldu, bozulmayi ve dagilmayi önlemek istiyorsak Trabzonsporun acil olarak sportif basari elde edip taraftar portalinin ihtiyaçlarina karsilik vermesidir. Her ne kadar bizler ölümüne Trabzonspor desekde taraftar alt yapisini kurmak ve kurtarmak için bu tek yol....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

keske o çocuklara bir daha bu soruyu sorma firsatiniz olsa yüzde kaçi hala gs.yi tutuyordur?

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Yani su an için sana katiliyorum ama, bir takimin taraftar altyapisini olusturmasi lokalde basarilarla saglamlasiyor....

çocuklarada bu istanbul takimlarinin antipatikligini neden bu kadar basarili oldugunu bir sekilde anlatmamiz gerek .....

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

zaman aþýmýna uðramýþ ama gündemde kalmasý gereken bi konu olarak düþünüyorum. bu yaz aylarýnda sokaklarda bordomavili minikleri görmek çok güzel.
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

þu anda ankaradayým..
    bir kaç tane küçük çocuk gördüm trabzonspor formasý ve þapkasý ile doolaþýyorlardý çok hoþ görüntüler.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Aslýhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün çalýþtýðým iþyerinde bir kýz çocuðu bana ''hangi takýmý tuttuðumu'' sordu ''ts'' dedim. Bende ona sordum fb dedi neden diye sordum bana;heyecanlý bir ses tonuyla '' ama ts hiç birinci olamýyo ki'' dedi .

Anlatmak istediðim aileler ilgilenmez ise trabzonlu çocuklar bile artýk baþka takýmlarý tutuyor.Ya þampiyon olmamýz lazým ya da çocuklarla ilgilenmemiz ve onlara ts nin nasýl asil bir takým olduðunu , deðerlerimize sahip çýkmamýz gerektiðini çok ama çok iyi anlatmamýz gerekiyor
    Dün geçti , yarýn var mý ? Gençliðine güvenme ölen hep ihtiyar mý ?
    BMN Tsira TRABZON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hakankurt1967 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Arrow

Alýntý aslýhan Nickli Üyeden Alýntý
    Dün çalýþtýðým iþyerinde bir kýz çocuðu bana ''hangi takýmý tuttuðumu'' sordu ''ts'' dedim. Bende ona sordum fb dedi neden diye sordum bana;heyecanlý bir ses tonuyla '' ama ts hiç birinci olamýyo ki'' dedi .

Anlatmak istediðim aileler ilgilenmez ise trabzonlu çocuklar bile artýk baþka takýmlarý tutuyor.Ya þampiyon olmamýz lazým ya da çocuklarla ilgilenmemiz ve onlara ts nin nasýl asil bir takým olduðunu , deðerlerimize sahip çýkmamýz gerektiðini çok ama çok iyi anlatmamýz gerekiyor
    ewet benim kardesim de gs yi tutuyordu zamanýnda gs bir cok kez samp. oldugundan bu lanet olasý takýmý tutuyordu.
    ama allaha sukur suan trabzonsporlu aklý basýna geldi artýk kýmse onu donduremez bu sevdadan nerdeyse bendede koyu TRABZONSPORLU olacak ve arkadaslarýnýda bu sevdaya cagýrýyorbir cok arkadasýda sayesinde TRABZONSPORLU oldu benim yolumda ileliyor bende bir cok arkadasýmý ekledim bu sevda yoluna.
    TRABZONSPOR ASKI BÝR BASKADÝR BENÝM KALBÝMDE VE HER TRABZONSPORLUNU KALBÝNDE

BMN KOCAELÝ--BMN ANKARA
    Lazanat' lý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

yegenýme trabzonsporlulugu asýlayacaktým lakýn neyle kucucuk cocuk ne anlar sýkeden asýlllýkten.sole sampýyonluk olacakta etraf olacak bordo mavý bak ozaman sen

Mayls - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

hocam insanin birazda kaninda olacak
    benim ailemde kimse TSyi tutmuyor ben haric. bana kimse trabzonsporlulugu asilamadi. kücükken renkler hosuma gidiyordu. simdi o zamanki sempati aska dönüstü
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Emre B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Yolda 3-4 yaþlarýnda bir çocukta Trabzonspor formasý gördüm.Anne babasýný elinden tutmuþ yürüyordu.Gerçekten çok güzel bir görüntüydü

Cabri61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

gayet güzel gözüküyorlar

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Bu baþarý meselesi..
    Baþarý olursa çocuklar bizim takýmý tutar..
    BEnim küçük kardeþimin konuþmayý yeni yeni öðrendii dinemler gesenin UEFA ve Süper kupayý aldýðý dönemlerdi ve nerede ise geseli olacaktý..
    Zaten o dönemin zýpýr çocuþlarýnýn çoüu bügün cimcom taraftarý ne yazýk ki..
    Zorla döndürdüm vallahi..

Ýþin özü baþarýda..

Bir iki þampiyonluk gelse üstüste bakýn o zaman..
    Sadece Trabzon deðil tüm Türkiye bordo mavi boyanýr evvelAllah!
    Facebook

Sakin çocuk KHE

eys_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Yaþ
    38

her babanýn vazifesi bu,abimizi tebrik ediyorum
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladý
    "7"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

Alýntý aslýhan Nickli Üyeden Alýntý

kesinlikle þampiyonluk þart öyle anlatmayla bilmem neyle olmuyor artýk.Çocuklara forma almaktan iflahým kesildi ÞAMPÝYONLUK ÞART bunun baþka çaresi yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

böyle resimleri burada toplayalým arkadaslar .. bunu bir albüm yapabiliriz ileride.. elimizde arþiv olsa iyi olur.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

allah babamdan razý olsun beni bu sevgiden mahrum etmemiþ hatta öyle bir aþýlamýþki trabzonsporuma olan aþkýmý kelimelerle ifade edemiyorum.allahým birde þampiyon olduðunuda görebilsem.inþallah bu sene oluruz.dualarýmýzý kabul et yarabbim
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

kudu_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    45

Herkese görev düþüyor :
    1- Aile : Çocuðunuza sevgiyi kolay aþýlayamazsýnýz neticede anlamayacaktýr þampiyonluk nedir bilmeyen birisi trabzon þampiyon olmadýðý için baþka takýmý tutacak deðil çünkü þampiyon ne bilmiyor eðer þampiyonun ne olduðunu anlayacak çaða kadar gelip te trabzon sevgisi aþýlanmamýþsa iþ o zaman zor ama imkansýz deðil çikolata dondurma cart curt etkili olabilir yapýlmasý gereken ezikleri kaka öcü olarak tanýtmak biraz daha büyüdükten sonra ise içki sigara kumar gibi göstermek çocuðu eziklerden vazgeçirebilir...
    2- Trabzon esnefýna düþen görev : Ezik takýmýn malzemesini satmayýn çocuklara kötü örnek olmayýn
    3- Yönetime düþen görev : Adam gibi transfer yapýn yattara gibi bir adam da sol kanada alýn çocuklar bayýla bayýla izlesin
    4- Futbolculara düþen görev : Bu takýmý þampiyon yapýn
    5- Taraftara düþen görev : Eziklerin trabzon sokak ve caddelerinde çocuklarýmýza kötü örnek olmalarýný engeleyin....

NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DÝYENE...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ÞEMSÝYEYÝ....ARTIK UEFA DAN TESCÝLLÝ BÝR HIRSIZIMIZ, BÝR DE ÞAMPÝYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERÝYLE ÞAMPÝYON TRABZONSPOR....TEÞEKKÜRLER SADRÝ BAÞKAN VE EKÝBÝ, TEÞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEÞÝMÝZ, TEÞEKKÜRLER YÜREKLÝ FUTBOLCULARMIZ, TEÞEKKÜRLER PAYDAÞLAR.....

Naim
    Ziyaretçi

Abi boþverin baþarý maþarý
    Yetiþtiren adam nasýl yetiþtiriyor gözünüzü seveyim
    Al bu hafta sonu metin abinin aslanýyla tanýþtýk
    bu yaþta bu fanatizm
    benden beter
    kafa göz kýrma bile var adam da (adam diyorum 3 yaþýnda çoçuk ama harbi adam gibi taraftar)
    siz kafaya alacaksýnýz
    inþallah 5 ay sonra bu konuda
    Nasýl Trabzonsporlu Yetiþtirilir Kitabýmýn ilk sayfasýndan baþlýyorum yazmaya

denizgezmis
    Ziyaretçi

ben ofta .bi tane gördüm fener formalý dolaþýyodu.15 dakika sonra gördüm baktým forma yýrtýlmýþ çocuðun yürücek hali yok

Bu baþlýk çok önemli.Trabzonsporlu ana babanýn çocuðu için pek sorun yok ama anadolunun çeþitli kentlerinde doðup büyüyüp hür iradesi ile takým seçecek çocuklar bu haliyle trabzonu zor seçer.Zira her defasýnda alay konusu olur arkadaþlarýna.Benim 9 yaþýnda istanbul'da doðmuþ büyümüþ bir yeðenim var acaip T.S.'LU. her pazartesi aðlayarak geliyordu okuldan!!!!!!!!Þimdi soruyorum ben çocuk olsam ve anam babam trabzonsporlu olmasa neden Trabzon'u tutayým.Bana en ufak bir neden gösterin!!??Yani gelecekte böyle devam ederse Trabzon sýnýrlarý içerisine gömüleceðiz.
    Çok acil þampiyon olmalýyýz.
    ya da trabzonda bile fb-gs-bjk formalarýna alýþmalýyýz.

k@ndemir
    Ziyaretçi

hollandadaki kuzenim!babasý saðolsun fanatik yapmýþ onu!

trabzondaki kuzenim,formayý ben aldým ona!trabzonda 2tane cincon formalý küçük çocuk görünce dayanamadým gittim aldým!

bian kuzenimi cincon formalý hayal ettim ve ecel terleri döktüm!

Jade - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

benim de izmir de doðma büyüme 6 yaþýnda yeðenim var takým tutma konusunda kafasý karýþýk olunca hemen koþup bordomavi formasýný aldým tabii.

sonuç..

(bir telefon konuþmasý)

ben
    - hangi takýmý tutuyorsun?
    o
    - trabzonspor
    sonra telefonu annesine verip arkadan baðýrýyor... ama okulda fenerbahçeeeeeee...... niye diyoruz e okulda herkes fenerbahçeli ve galatasaraylýymýþ..

ama "çocuklar anne babalarýnýn tuttuðu takýmý tutar di mi anneeee" diye de soruyor annesine..

anlayacýðýnýz çocuk ne yapacaðýný þaþýrmýþ durumda.. izmir deki beþiktaþ trabzon maçýnda beþiktaþ galibiyet golünü atýnca beþiktaþ trününe gidelim diye aðlamaya baþlamýsýný hiç saymýyourum tabii)

kýsacasý ne kadar uðraþýrsan uðraþ baþarý önemli..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý 1461@61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    benim de izmir de doðma büyüme 6 yaþýnda yeðenim var takým tutma konusunda kafasý karýþýk olunca hemen koþup bordomavi formasýný aldým tabii.

sonuç..

(bir telefon konuþmasý)

ben
    - hangi takýmý tutuyorsun?
    o
    - trabzonspor
    sonra telefonu annesine verip arkadan baðýrýyor... ama okulda fenerbahçeeeeeee...... niye diyoruz e okulda herkes fenerbahçeli ve galatasaraylýymýþ..

ama "çocuklar anne babalarýnýn tuttuðu takýmý tutar di mi anneeee" diye de soruyor annesine..

anlayacýðýnýz çocuk ne yapacaðýný þaþýrmýþ durumda.. izmir deki beþiktaþ trabzon maçýnda beþiktaþ galibiyet golünü atýnca beþiktaþ trününe gidelim diye aðlamaya baþlamýsýný hiç saymýyourum tabii)

kýsacasý ne kadar uðraþýrsan uðraþ baþarý önemli..

bende de bir yeðen var anne(kardesým gslý ama futbolla alakasý yok.sorarsan gs.) baba fb lý.yegene hangý takým deyýnce fenerbahce dýyor.sebebýde babasý tutdugu ýcýn.bana da duskun ama baba tabý ayný evde.bende beným cocuguma býrý yapsa kýzarým dýye fazla ustelemýyom.arasýra saka yollu. gecen býzdelerdý babasý sehýr dýsýnda oynuyoruz.sordum hangý takým dýye ts dedý.ama babasý gelýnce fb olacakmýs.(4,5 yasýnda ama býraz cýkarcý ) bakalým farklý sehýrlerdeyýz.aklý ermeye baslarsa bý sortý yapacam ufaktan.azcýk tehdýtlen deneyecem olursa býr ts lý daha katarýz ýnsallah.

bý kuzen býr ara fb dedý.bazý kuzenler býzým ezýklerden onlara uydu.ama basarýlý býr operasyonla ts ye cevýrdýk.
    trabzondan akrabalar var baska takýmlarý tutuyolar. akraba demeyecem dalacam.adam trabzonda olup nasýl baska takým tutar anlamýyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)