Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 89 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aklimizi basimiza almanin vakti...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı golasaliyim Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı greywolf Nickli Üyeden Alıntı

bu tür seyleri yazmak için çok bekledin dimi? 2.yarinin en fazla puan toplayan takimini sirf "siyasi hirsin" yüzünden bu sekilde elestirmene anlam veremiyorum! burasi taraftar forumu! sirf muhalelefet olsun diye baskanin siyasi kimliginden yola çikarak yaptigin yorumlara için sadece senin dedigini diyorum AKLIMIZI BASIMIZA ALALIM!!!

Hangi siyasi hirs..Ben parti yönetmiyorum, Ögrenci tasimaciligi yapan evli 1 çocuklu sade bir adam'im...Ama ADAM'im gözüm ben ADAM!!

kim oldugunu bilmiyorum, merakda etmiyorum... ADAMLIK ünvanini bir kurum mu veriyor onuda bilmiyorum...

ama birsey sormak istiyorum; sen buraya TRABZONSPORu var edenleri ve yönetenleri elestirmek için bir yazi yazmissin. amenna! peki elestirmek bir haksa seni elestirenlere niye kiziyorsun? bende senin düsüncelerini elestiriyorum, yorumlarina siyaset karistirdigini söylüyorum... bundan daha dogal bisey olabilir mi? burada sana hakaret eden var mi? herkes yazin hakkinda düsüncelerini belirtmis. hepsini okudum, sana tam destek veren var mi? hayir! o zaman su sonuç çikiyor: ya herkesak pratiüyesi! yada sen yanlis düsünüyorsun! kizma sakin bu da elestiri... selametle....

Bence yazdigin yaziyi bir daha oku, "elestri" tanimi sizlere bayagi uzak galiba...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı

yukaridaki sözler agir... bazilarida asilsiz.. tabi bu arkadasimizin görüsüdür..ancak ben bu kadar karamsar degilim...

Tesekkür ederim , olgun üslubuna..."Asilsiz" olup olmadigini zaman gösterecek...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tmac61 Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı Tmac61 Nickli Üyeden Alıntı
    Baslik sana çok yakismis keske içine birsey yazmasaydin...

Tanimadigin insanlar hakkinda bu kadar cüretkar olma bence! 33 yasindayim ve aklim dolu Allaha sükür ama sen buraya üstü kapali hakaret yazacak kadar düsebiliyorsun...

Madem yas konusunu açtiniz; burada herkese laf yetistirmeyi ne kadar yakistiriyorsunuz yasiniza bunu da siz düsünün...

Arz talep meselesidir, bunu ne siz ne ben degistirebilirim ama sonunda ikimiz de kaybediyoruz buradaki herkeste...

Ben laf yetistirmiyorum, yazilanlara cevap verme nezaketini gösteriyorum! Ve bu tavrinizla evet ikimizde kaybetmeye devam ederiz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı

ondan sonra vay efendim küçükler saygisiz ben buna kiziyorum her konuda sen haklisin veya kendini hakli çikarmaya çalisiyorsun.Benimde hatalarim olur kabulleniyorum ama sen hiç kendine toz kondurmuyorsun...

Herkesin bi isi mesguliyeti var bu site bizlerin ortakpaydasi bende 30 yasini devirdim ömrüm bu tribünlerde deplasmanlarda geçti adam ariyorsan bizde ADAM'iz arkadas bu böyle bil

Ben sizi hiç görmedim arkadasim, tribünlerdeki arkadaslara da sordum onlarda tanimiyorlar.Ama Istanbulda,Ankara da ,Trabzon da beni herkes tanir...Ben sizi çikartamadim, biraz yardimci olsaniz...Ayrica ADAM olabilirsin, ne güzel öyleysen...Fakat ben senin yazdigin bireysel hiç bir yaziya olumlu veya olumsuz yorum yapmadim...Aramizdaki sorunu baslatan senin yanlis ve gereksiz tavrin...Ben aynaya bakiyorum ama sen ayna da ensene bakiyorsun!

Elbet bir gün tribünde karsilasicaz, kimse burda yazdigi gibi degildir, burasi baska bir dünya ; tribünler baska...

Seni biraz arastirdim, Memurmussun..Devlete hizmet eden herkes ADAM dir , Ama bunu olumsuz elestrilerle yikmak ta sana nasip oldu,görev yerin Istanbul olursa çok karsilasiriz olmazsa herhangi bir maçta ....Ama mutlaka karsilasmaliyiz, sanal alem ne sana ne bana yaramiyacak galiba!

Nereden
    Ankara

valla merak ediyorum acaba tvden izledikten sonra yorum yapsam bende mi böyle olurum diye? ferhat zaten çökmüs ifadesi garip geliyor halbu ki sivas maçinda orta sahada birseyler yapmaya çalisan topa basan kosan pres yapan 1-2 adamdan birisiydi ilginç, ferhati böyle öne atmissin da hüseyinden tek kelime söz etmemissin kutluyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bazi iddialari dogru oldugu halde size simdilik yanlis gelse de ya da dogrulugunu kabul etmeseniz de dogru.seçim öncesi vaat edilen yildiz için kimse agzini açip da ''sezon sonu için söylüyor'' demedigi halde,hepiniz gazla beraber ''alin bakin baskana,bi tane kendi bi tane de arkadasi yildiz alacak'' yorumlarinizi eksik etmediniz forumdan.daha sonradan baskanin agzindan duydugumuz ''takimin dengesini bozmayacak yildiz'' açiklamasinin üstünde de hiç durmadi bazilariniz.takimin dengelerini bozmayacak yildiz mali açidan en fazla begenmediginiz hüseyin kadar olacagini,bugun takimda yildiz denilecek oyunculara verilen para ile yurtdisindan,hele hele baskanin dedigi gibi avrupadan bir yildiz almak imkansiz bir olay.ama malesef bazilariniz hep baskalarina yönelttigi ''önyargi'' ithamini aslinda kendisi kullanarak olaylara bakmakta..

sezon sonunda avrupada milli takimlarda oynayan bir ''yildizin'' trabzonspora gelmesi sezon ortasindan daha zordur.zira önümüzde bir dünya kupasi var.o kupada yildiz denecek,veya milli takimlarinda oynayacak oyuncularin piyasalarinin hangi yönde gelisecegi malumunuz.bu durumda o oyuncularin trabzonspor'u tercih etmesi ne kadar imkansiz heralde akliniz aliyor.bu sehir ki futbolcusuna kursun sikilan,kilisedeki papazin öldürüldügü bir sehirdir.son gelismelerden sonra trabzon sehrine avrupanin göbeginden yildiz diye tabir edilen oyuncularin gelmesi imkansizdir.ancak ve ancak sirbistan karadag-arnavutluk-estonya-gürcistan (yakin oldugu için) tipi ülkelerden büyük (!) transfer yapabilir yönetim.bunun onlar da farkinda yalniz kraldan çok kralci üyelerimiz israrla ''sezon sonu yildiz'' cümlelerini tekrarliyor..

bazilarinin birisi elestiri yaptiginda ''önyargiyla bakiyorsun'' ithamlari aslinda tam tersine olaylara kendilerinin önyargiyla baktigini gösteriyor..dikkat edin bu ''önyargi'' kelimesini kullanan grup ayni grup.kendilerini yönetimin bas savunucusu olarak görüyorlar herhalde ki her elestiride körü körüne savunma geregi duyuyorlar..bu arkadaslarin aslinda kendilerinin ''önyargiyla'' olaya baktiklarinin en bariz ispati bu topice yazan birisinin yeni yönetimin yaptigi her hamleyi savundugu,eskinin yaptigi bi çok seye de yanlis dedigi posttur.önceki sayfalara gidip topici açan reha abinin maddelerine cevap veren bu postu görebilirsiniz.kimin önyargi ile baktigini da anlamaniz zor olmayacaktir.ha bu arada sun da belirtmek gerekir ki önyargi sadece olumsuz yönde olmaz.

faruk arkadasimiz gereksiz topicler/postlar demis.kendisine sormak lazim,elinde acaba gerekmetre mi var,o mu karar veriyor neyin gerekli olup olmadigina..sagduyu çagrisi yapan,elestiriye tahammul edemeyen arkadasimizin küfürlü sekilde açtigi topici hatirlayip bu ne perhiz bu ne lahana tursusu demek geçiyor içimizden.

neyse..bol önyargili günler

uftinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

millet birbirini yiyor ,bu topicin kilitlenmesi için ne bekleniyor?yönetici arkadaslardan ricam sari bir kilit..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yok sari kilit mari kilit ondan sonra demokrasi havarileri çikageliyor.Bu basligi takip ediyoruz merak etmeyin,arkadaslarimizin ilk sayfadaki yanlisliklarindan geri döndügünü belirli bir düzeyde elestirdiklerini yani elestirinin dozajini iyi ayarladiklarini memnuniyetle gözlemliyoruz.

Onun için su anda kapatmayi gerektirecek bir durum yok. Ben arkadaslarima güveniyorum.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı zanoylu Nickli Üyeden Alıntı

ondan sonra vay efendim küçükler saygisiz ben buna kiziyorum her konuda sen haklisin veya kendini hakli çikarmaya çalisiyorsun.Benimde hatalarim olur kabulleniyorum ama sen hiç kendine toz kondurmuyorsun...

Ben sizi hiç görmedim arkadasim, tribünlerdeki arkadaslara da sordum onlarda tanimiyorlar.Ama Istanbulda,Ankara da ,Trabzon da beni herkes tanir...Ben sizi çikartamadim, biraz yardimci olsaniz...Ayrica ADAM olabilirsin, ne güzel öyleysen...Fakat ben senin yazdigin bireysel hiç bir yaziya olumlu veya olumsuz yorum yapmadim...Aramizdaki sorunu baslatan senin yanlis ve gereksiz tavrin...Ben aynaya bakiyorum ama sen ayna da ensene bakiyorsun!

Elbet bir gün tribünde karsilasicaz, kimse burda yazdigi gibi degildir, burasi baska bir dünya ; tribünler baska...

Seni biraz arastirdim, Memurmussun..Devlete hizmet eden herkes ADAM dir , Ama bunu olumsuz elestrilerle yikmak ta sana nasip oldu,görev yerin Istanbul olursa çok karsilasiriz olmazsa herhangi bir maçta ....Ama mutlaka karsilasmaliyiz, sanal alem ne sana ne bana yaramiyacak galiba!

1-neyin sorununu ben baslatmisim arkadas senin hafizanda da sorun var galiba ^daha siteye ilk katildigim günlerde bana bir cevabinda lan lun diye hitap edip sonrada istedigimi söylerim diye bilme cüretini göstermistin(özelden ettigin küfürleride unutmadim)..Sonradan anladim zaten tarzin buymus

2- Kimin adam kimin olmadigina sen karar veremezsin

3-Birgün karsilasacagiz elbet.....seneye bu zamanlar istanbulda tanisiriz

4- zahmet edip arastirmissin ben söylerdim...tamer erten: sark görevinin bitmesine 1 yil kalmis bir trafik polisiyim,evliyim trabzon maçka akmescit köyü nufusuna kayitliyim

5- söyle bakiyorumda yazina yine zeytinyagi gibi üst çikma çabasindasin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu tür seyleri yazmak için çok bekledin dimi? 2.yarinin en fazla puan toplayan takimini sirf "siyasi hirsin" yüzünden bu sekilde elestirmene anlam veremiyorum! burasi taraftar forumu! sirf muhalelefet olsun diye baskanin siyasi kimliginden yola çikarak yaptigin yorumlara için sadece senin dedigini diyorum AKLIMIZI BASIMIZA ALALIM!!!

Hangi siyasi hirs..Ben parti yönetmiyorum, Ögrenci tasimaciligi yapan evli 1 çocuklu sade bir adam'im...Ama ADAM'im gözüm ben ADAM!!

kim oldugunu bilmiyorum, merakda etmiyorum... ADAMLIK ünvanini bir kurum mu veriyor onuda bilmiyorum...

ama birsey sormak istiyorum; sen buraya TRABZONSPORu var edenleri ve yönetenleri elestirmek için bir yazi yazmissin. amenna! peki elestirmek bir haksa seni elestirenlere niye kiziyorsun? bende senin düsüncelerini elestiriyorum, yorumlarina siyaset karistirdigini söylüyorum... bundan daha dogal bisey olabilir mi? burada sana hakaret eden var mi? herkes yazin hakkinda düsüncelerini belirtmis. hepsini okudum, sana tam destek veren var mi? hayir! o zaman su sonuç çikiyor: ya herkesak pratiüyesi! yada sen yanlis düsünüyorsun! kizma sakin bu da elestiri... selametle....

Bence yazdigin yaziyi bir daha oku, "elestri" tanimi sizlere bayagi uzak galiba...

istegin üzerine yazimi sakin kafayla tekrar okudum. ve yazdiklarimin arkasindayim. senin elestirine elestiriyle cevap vermisim. ama elestirin "tanimini" gerçekten merak ettim. eger bir büyügüm olarak açiklarsan sevinirim.

ve son olarak sunu söylemek istiyorum. bu basliga bu son yorumum. daha cevap vermicem. gerekirse özelden konusuruz. bir TRABZONSPORLU olarak BIR TRABZONSPORLU ile tartismak üstelik bir büyügümle, hiç hosuma gitmiyor. selametle...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

edit oglu editEdited by: Emorfo

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önce bende baslarda yorum yapan arkadaslar gibi sert bir tepki verecegimden dolayi sessiz kalmayi düsündüm.Çünkü Sivas maçinda puan kaybedilmis ve oyun olarakta hayal kirikligi yasayinca birde üstüne böyle olumsuz düsünmek bile istemedigimiz fevri yorumlar eklenince akliselim yorum yapilamiyor.Neticedeiçimizden bir arkadasimizin kendine has yorumlarina verilmis anormal tepkiler var.Bu forumun misyonuTrabzonsporlularin birligini saglamakdegil mi ? O zaman neden fikirlerimizi yaristirmiyoruzda birbirimizle savasiyoruz.

Bu topik hakkindaki yorumlarima gelince yildiz ve stad konularinda bekliyorum.Çünkü bunlar dünden bugüne halledilecek seyler degil.Hele hele bize kümeye diye bagiranlarin Samsunspor'unu stad konusunda örnek göstermek pek sik degil.Daha iyisini yapacagimizdan süphem yok.Tayfun Cora konusunda hakli olabilirsin fakat arkadasim unutma ki kaybetmek çok kolaydir,hoca bu konuda zor olani yapiyor.Kazanmaya çalisiyor ve bunu zaten büyük bir beklentimiz olmayansezonda yapiyor.Sonuçta kazanan Tayfun ve Trabzonspor olabilir.Aksi takdirde kaybeden Tayfun'un kendisi olacak.Hasan Üçüncü'nün kapasitesi belli ama eldeki malzeme bu olduguna göre hoca ondanda olabildigince yararlanmaya çalisiyor.Bu ne bu yönetimin nede bu hocanin suçu bu yetenekte bir adami simdiye kadarneden göndermediler acaba ? Son zamanlarda düzelmis olmasina ragmen hocanin anlamsiz çikislari oldu ama bu ona saldirmamizi gerektirmez.Djokaj ve Ferhat konusunda ise çok aceleci davranmissin.Yorumlarinin siyasi kismina ise hiçbir yorum yapmiyorum.Keske o kismi hiç karistirmasaydin.Edited by: halil ibo

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ilk 3 madde için yönetime biraz daha zaman taninmasi gerektigini düsünüyorum Hoca konusunda ISTIKRAR için devam etmeli baskasida gelse 3 maç sonra onunda yanlislari için elestirmeye baslayacagiz TAYFUN CORA da neden bukadar israr ettigini anlamak gerçekten mümkün degil hadi ufukhani oynatmamak için kendimce bir sebep buluyorum sag kanat oyuncusu degil oraya alistirmak istemiyor diye amam feridunu niye denemiyor anlamis degilim HASAN ÜÇÜNCÜ taraftarin %99 bu adami istemiyor tamam ama takimin basina geçen hocalarin hepside bu adamdan vazgeçmiyor sadece vahid degil.. DJOKAJ soldaki alternatifsizlikten mecburuz oynatmaya sene sonu hocenin tutacagini zannetmiyorum FERHAT sa bence hüseyinden çak daha iyi ve faydali olacak bu takima ... en azindan gol atma yetenegi var[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)