Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aklimizi basimiza almanin vakti...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1-Nuri baskan yildiz sözü verdi ama zamani hakkinda bir bilgi vermedi yani Allah kerim...

2-Baskan 24 saat yasayan stad sözü verdi, stat 2 saatlik maçta bile ölü...

3-Samsun açik tribünlerini kapatti, maraton tribününe kat çikmaya basladi;6 defa sampiyon olan Samsunmuydu bu ligde?

4-Halilhodziç karakterli bir adammidir? Maç sonucuna göre yorum yapan , kendini kurtarmak için futbolcuyu toplum önüne atan bir antrönör istedigi kadar kariyerli olsun, varsin ; yolu açik olsun!

5-Tayfun cora; hanginiz cesaret edip onu hali saha takimina alir?

6-Hasan Üçüncü futbolcumudur, findik çuvali tasiyicisi mi?

7-Djokaj gibi futbolcu Trabzon lisesinde o kadar çok ki hatta ondan daha verimlisi....

8-Ferhat gerçekten ÇÖKMÜS, bi Emrah-Volkan gitti bi baskalari geldi!

Kisa sonuç su Trabzonspor yönetimi bir önceki yönetimler gibi ayni hatalara devam etmektedir.Trabzonspor siradan futbolcu fabrikasi degildir...Trabzonspor'un sabri kalmamistir...Trabzonspor futbolcusu bu kadar ruhsuz top oynayamaz...Burasi B.B ist spor kulubü degil Trabzonspor kulübüdür...Burasi .A,K,P..... Trabzon temsilciligi degil; Trabzonspor kulübüdür...Burasi PSG degil- Gotsivar hiç degil TRABZONDUR...

Gözlerinizi açin dostlar; ayni yanlislar tekrar etmektedir...Elimizi masaya vuralim, oraya getirdigimiz ordan indirecegimizi bilmeli, taraftarlik "bordo-mavi" yapip , garip bir sekilde islik resitalisunmak degildir,bu tepkisizlik yarin savunacagin , arkasinda duracagin bir takimi bulamamaya kadar gidecektir AKLINI BASINA AL!

Bu sivas maçina bir tepki degil , gelecegin karanligina akl-i selim olarak bakabilmenin sesidir...

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı greywolf Nickli Üyeden Alıntı
    Bu sivas maçina bir tepki degil , gelecegin karanligina akl-i selim olarak bakabilmenin sesidir...

yazi biraz agir olmus ama alinti yaptigim yere dikkat!!! gerçekten çok önemli bir konu. Sivas,altay manisa maçlari önemli degil. Kötü geçmis bir sezon var ortada. Bu sezon geçti artik. Yönetimimizden ve oyuncularimizdan(basta da hoca olmöak üzere) çok büyük beklentilerimiz var. Gelecek sezonun baslamasina 5ay var. Bu 5 ayi en iyi sekilde degerlendirip trabzonsporu en iyi yere tasimaliyiz.

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya aslinda insanlar ni göreve talip olurken belli bir plamlari , projeleri olur. yildiz futbolcu sözünü vazgeçti ama stad isi ne oldu. daha nasil yapilcak 0nun karari bile verilmedi. gençlik ve spor bakanligi da projenin içinde . ünüversite oyunlari alcaz trabzona diyorlar peki stad nasil olcak pistlimi ? pistsiz mi? aslinda tüm bunlarin plani bastan yapilmaliydi. insallah yeni sezona hazirlik çok iyi yapilir.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Halilhodžić: ?Daha zinde olmaliydik?
    Teknik Direktörümüz Vahid Halilhodžić Sivasspor karsilasmasi sonrasinda düzenledigi basin toplantisinda çesitli açiklamalarda bulundu.

Karsilasmayi degerlendiren Halilhodžić, ?Bu aksamki maçi oynayabilmek için fiziksel olarak daha zinde olmaliydik. Eger hücumda daha kaliteli oyunculara sahip olsaydik, sadece bir gol bile atmamiz bu karsilasmadan galip ayrilmamiza yetecekti? diye konustu.

Halilhodžić söyle dedi: ?Takimda bir yorgunluk söz konusu. Oyuncularim su an %100 kapasite ile oynamalarina ragmen istedigimiz puanlari alamadik. Rakibimiz sadece defans yapmakla yetindi. Bizse yeterince atak gelistiremedik. Eger ataklarla gol bulamiyorsaniz serbest vuruslardan gol bulabilirsiniz. Ilginçtir ceza alanina yakin bir yerden hiç frikik kazanamadik.?

En büyük sorunun Fatih Tekke?nin yoklugu oldugunu belirten Bosnak teknik adam, ?Bu maçi çözebilecek tek futbolcu oydu? ifadesini kullandi.

Halilhodžić, oyuncularini da gösterdikleri performanstan ötürü kutladi.

(...)

---------------------------

Bu mudur maçtan sonra futbolcularini taraftarin önüne atmak[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Reha abi kusura bakma saçmalamissin...

Alakasiz konularda alakasiz yorumlar, Allah akil fikir versin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Reha, kadro yetersizligine yaptigin vurgu agir olmus ama genel olarak hem fikiriz.Onun disinda yazdiklarin biraz fevri olmus,bana göre biraz daha bekleyip, sezon sonu icraatlarini görmeliyiz, Yönetim ve teknik direktör konularinda istikrari saglayamazsak basari hayal olur.Muhabbetle...

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iyide bu açiklamada topu futbolculara atavak bisi demedi ki adam. adam normal bi konusma yapti. adamlari bile tebrik etti. yalniz benim takildigim yer %100 kapasite ile oynuyoruz demesi. o zaman desene biz yandik. bize acilen iyi forvet lazim

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadronun su haliyle sampiyonluga oynamayacak oldugu kesinlik kazanmis ve herkes tarafindan kabul edilmistir.

yönetim sezon sonunda o kadroyu olusturamazsa (söz verdigi üzere) en agir elestirileri hak etmis demektir..zaten bir dakka bile kalmamalidir is basinda...ama daha çok erken..

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4,5,6,7 mantikli gibi ama diger yorumlar biraz gölge yumruklamak gibi.devre arasinda alinan yildizdan ne bekleyecegiz ki? sezon sonu da alinmazsa ben de yanindayim bu yorumlarin orasi ayri..

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Yazida ne ciddiye alinacak nede yorum yapilacak bi durum göremiyorum...olumlu olan hiçmi bir durum yok sahsi ve kasitli vede maksatli bir yazi...(hocanin maç sonu yorumunu bir daha dinlemeni tavsiye ediyorum arkadas)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@zanoylu @greywolf

lütfen burayi Waterloo'ya çevirmeyin.

İHSAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

1-Nuri baskan yildiz sözü verdi ama zamani hakkinda bir bilgi vermedi yani Allah kerim...

3-Samsun açik tribünlerini kapatti, maraton tribününe kat çikmaya basladi;6 defa sampiyon olan Samsunmuydu bu ligde?

4-Halilhodziç karakterli bir adammidir? Maç sonucuna göre yorum yapan , kendini kurtarmak için futbolcuyu toplum önüne atan bir antrönör istedigi kadar kariyerli olsun, varsin ; yolu açik olsun!

7-Djokaj gibi futbolcu Trabzon lisesinde o kadar çok ki hatta ondan daha verimlisi....

Kisa sonuç su Trabzonspor yönetimi bir önceki yönetimler gibi ayni hatalara devam etmektedir.Trabzonspor siradan futbolcu fabrikasi degildir...Trabzonspor'un sabri kalmamistir...Trabzonspor futbolcusu bu kadar ruhsuz top oynayamaz...Burasi B.B ist spor kulubü degil Trabzonspor kulübüdür...Burasi .A,K,P..... Trabzon temsilciligi degil; Trabzonspor kulübüdür...Burasi PSG degil- Gotsivar hiç degil TRABZONDUR...

Gözlerinizi açin dostlar; ayni yanlislar tekrar etmektedir...Elimizi masaya vuralim, oraya getirdigimiz ordan indirecegimizi bilmeli, taraftarlik "bordo-mavi" yapip , garip bir sekilde islik resitalisunmak degildir,bu tepkisizlik yarin savunacagin , arkasinda duracagin bir takimi bulamamaya kadar gidecektir AKLINI BASINA AL!

KISMEN KATILMADIGIM noktalar var , onun disinda güzel yazmissin....

katilmadigim nokta HOCAMIZLA ilgili olan kisim .. Hoca miz asla oyuncusunu taraftarin önüne atmadi, atmazda....Dikkat edilirse aksini yapmistir..( Onlari çogu maçtan sonra kutladi)

Nereden
    İstanbul

son cümle tamam ihtiyatli olunmali ama bu denli karamsar olmak için erken bence biraz zaman verilmeli yönetime ve Ferhat konusunda bence biraz daha sakin olunmali bu adamin gerçek yeri degil ön libero ileride stoperde çok isimize yarayacak bence.

Tahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hiç bir konuda katilamayacagim sizlere.Gerek hoca gerek futbolcular gerekse yönetim hakkindaki yorumlariniz objektif olmamislar.Sinirli gününüze denk gelmis hisimla yapilmis yorumlar olduklarini düsünmekle beraber düsüncelerinize saygi duyuyorum.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kisa sonuç su Trabzonspor yönetimi bir önceki yönetimler gibi ayni hatalara devam etmektedir.

1. Yildiz sözü verdiler ama su an o konuda yorum yapmak yanlis cünkü devre arasinda yildiz transferi birak siradan iyi bir futbolcu almak zor hangi takim sezon ortasinda iyi futbolcusunu satar??? Hem Yönetim gelecek sezon icin yildiz düsündügünü söylemistir...

2.böyle stad projeleri 1-2haftada olmaz bunun izinleri alinmasi lazim planlari yapilmasi lazim..biraz sabredin..

7. Djokaj bugüne kadar 4 mac yapti ve bence o kadar kötü oynamadi..hem 2 Golde atti.. simdi bos kaleye atti diyebilirsin ama JUN onu bile beceremedi...

8.Ferhat daha cok genc..takima yeni geldi her macta cok yüksek performans beklemek yanlis olur..o yavas yavas takima alisacak

son cümlenede katilmiyorum bu Yönetim eski Yönetimden farkli cünkü show yapma gibi bir düsüncesi yok..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

önyargili bir yazi.Dogruluk payi yok denecek kadar az.

gerçekefsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Burasi .A,K,P..... Trabzon temsilciligi degil; Trabzonspor kulübüdür...

mesajinizda bu cümleki yorumum

bir spor forumuna siyaset karistirmayiniz.

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı sevgi Nickli Üyeden Alıntı
    önyargili bir yazi.Dogruluk payi yok denecek kadar az.
    Aynen katiliyorum.Bence Reha abi bu yaziyi yazarken savundugu partinin adami olarak yazmis bu yaziyi.Trabzonspor taraftari olarak degil.Ferhat'i hangi maçina baktinda begenmedin çok merak ediyorum.Hoca hakkinda gerekenleri zamaninda yazdim.Biz türk milleti olarak koyun gibi oldugumuzdan ,hakkimizi aramadigimizdan ,hep sessiz kaldigimizdan dolayi, hakkini arayani suçlu olani ortaya atani,dogrulari söyleyeni hep piyoncu gözüyle bakariz.Bugün hodsiçin yaptigini,dün Samet Aybaba,Ziya Dogan yada Senol Günes yapsaydi bu takim son 3 sezondur sampiyon olurdu.Ama kimse cesaret edemedi.Futbolculara bile söz geçiremeyenler oldu aralarinda.Su takima gerekli takviyeler yapiilsin kimse bilegimizi bükemez.Trabzonspor baskanligina gelen herkes için ayni elestirileri zaten yaptik.Yönetimi suan elestirecek bir durum yok.Daha iyisi olsa zaten baskan seçilirdi.

Tmac61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı

Baslik sana çok yakismis keske içine birsey yazmasaydin...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Reha, TS'un oyuncu kadrosunun kalitesi konusundaki endiselerine katiliyorum. Zaten bu forumda buna katilmayacak kimse yoktur herhalde. Yani, TS'un kadrosunun kaliteli ve TS'a yakisacak isimlerden olusmasindan bahsediyorum. Bu konuda hemfikiriz, kadro kalitesi daha da artmali. Ama bu is hemen ve lafla olacak bir is degil. Bunun için planlama gerekir. Bu yönetimde bu plan var mi emin degilim. Ama "Yoktur" demek için de çok erken.

Ferhat ve Djokaj'a bu kadar agir elestiri yöneltilmesini de anlayamiyorum. Bu adamlar daha TS'da çok yeni. Zamaninda TS'da yildizi parlayan oyuncular çiktiklari ilk maçta harikalar mi yaratmislardi? Mesela Sivas maçinda çok kötü oynasa da Ferhat'in futbol oynama stili benim hosuma gitti. Ileride ne olur bilinmez ama bu kadar çabuk hüküm verdigimiz sürece hiçbir yere varamayacagimiz kesin, onu biliyorum.

TS'da kadro açisinda sikintilar var ve hoca da bunu açikça söylüyor. Daha önceki yerli hocalar bu kadar açik konusamiyordu amabu konusuyor. Ha konusurken kendi üzerinde düseni de yapmali. Benim Vahid hocadan beklentim takimin futbol kalitesini artirmasidir. Herkesin gördügü gerçekleri söylemesi beni rahatsiz etmiyor.Ama artik TS'a asama yaptirmasi lazim.

Sonuç olarak, TS'da sene sonu hizmetlerinden dolayi tesekkür edilmesi gereken oyuncular var.Bunlarin yerlerine daha iyileri alinmali. Hangi hoca ile devam edilecekse, o hoca kendi takimini kurmali. Ve sonra da sabredilmeli. Kisir bir döngü içinde artik kendimize iskence etmekten vazgeçelim.

Futbolcular ve hoca için yazdiklarin son derece anlamsiz ve yersiz diger yazdiklarini zaten her kez biliyor burasi trabzon psg degil falan filan...

Atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ula ne oldu daha bi mac berabere kalmisiz. Sanki hep yeniyorduk da.

Sivas geldi oyun oynamadan gitti. O kadar abartilacak ne var. Yok ......, yok bilmem neler. 7 sülalesini karistirdiniz.

Ben bu takima, hocasina ve baskanina çok güveniyorum, hemde hiç güvenmedigim kadar. Sizde güvenin, bence isik var.

Nereden
    Ankara

Önce takimda sistemi oturtmak gerekli, yoksa yildiz, külüstür arabaya altin kaplama jant gibi durur.Sirf yildizla bu is oluyor mu? Takim oyunu oynatamadiktan sonra ne yapalim yildizlari? Önce eldeki kadroya takim oyunu oynatalim da, sonra yildizmonte etmesine bakilirkadroya.Önce sistem gelmeli, yildiz degil. Trabzonspor'un yapisina daha uygun olani yildizsiz, takim oyunu oynayabilmek degil mi?

Katiliyorum. Tribünlere ne oldu, hayret hakikaten. Son Sivas maçinda hakem maçi katletti, Sivaslilar sertlik yaptilar, artistlik yaptilar, her türlü "profesyonellik" yaptilar, ama dogru dürüst bir tepki yok stadta. Simkoviak yerde kaliyor, tribünlerde çit yok, insanlar maçi izlemiyor herhalde, o anda herkes yavasça yuh dese bile bir ses çikar toplamda. Vallahi anlamak zor. Ama yine bunda baskan ne yapabilir kisa vadede, onu da bilmiyorum.

Degildi tabii ki. Baskana biraz süre vermek lazim.

Karakterli bir adamdir, ona süphem yok benim. Futbolu da bizden çok daha iyi bildigine de süphe yok. yine biraz sabir göstermek lazim.

Ben alirim. Simdi Allahi var, topu taca çok güzelatiyor. Saka bir yana, aslinda iyi mücadele ediyor. Biraz özgüveni eksik, seyirciler de yuhlayinca hepten demoralize oluyor.

ikisi de olabilir, biri digerine mani degil.

o zaman idmanlara Trabzon lisesine gönderelim Djokaj'i, eger hakikaten ondan iyiler varsa, degis tokus yapilir Trabzon lisesiyle.

90 dakikacanla basla mücadele etti Sivas maçinda. Takim gibi oynayamadigimiz için ona fazlami yük biniyor acaba...Hem soyadlarina aldanmayalim lütfen. Bakin soyadi Karadeniz olan bir arkadas bizi rezil etti, soyadi Çökmüs olan belki bizi Çöküsten kurtarir [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Son olarak, Trabzonspor bir siyasi partinin oyuncagi olmayacaktir ban göre. Futbola siyaseti kim bulastirirsa, kongrede alir boyunun ölçüsünü. Özkan Sümer demoklesin kilici gibi duruyor yeni yönetimin basinda.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Aradaslar, Reha fikirlerini yazdi. Katiliriz katilmayiz ayri konu ama lütfen karsi fikir beyan ederken biraz dahadikkatli olalim.

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

beyler bu sene 4,üncü gidiyormu uefa ya

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)