Sayfa 134 Toplam 134 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 84 124 132 133 134
Toplam 3345 adet sonuctan sayfa basi 3,326 ile 3,345 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vahid Halilhodzic Görevi Birakti

Balcklabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Birkaç kisiden birisi de bendim... Itiraf ediyorum....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çig gibi büyüyoruz dedim ya... [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı
    Yalniz bu iste bir terslik var: Siz parayi pesin almissiniz. Bana Fransa'ya gidince hesabima yatiracagini söylemisti...

Evet dogru, ben pesin aldim. Size yatirmadiysa söyleyin; ben yarisini size göndereyim.Edited by: Cyzio

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Samimiyetsiz,basarisiz,benmerkezci,sevgi asilamamis,kurban rolünü benimsemis,lider olamamis,sürekli problemi disarida aramis,kurumuyla bütünlesmememis,takimimizda niye bulundugunun farkina varamamis,çok destek görmüs,en ufak elestiriden rahatsiz olmus bu hocanin arkasindan agit yakmama gerek yok....Yolu açik olsun bizden uzak olsun da hayati basarilarla dolu olsun....

NGeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

1. si vahid hocayi bende sevme ama su ana kadar silkinipte az buçuk kendimize getiren birisinede bu kadar iftira atmak olmaz..
    haaaa trabzonsporu bende sizin kadar seviyorum ama vahidin her konusmasindan sonra kafamda bir soru isareti olur oldu.....düsününce neden biz 23 senedir sampiyon olamiyoz diyorum......adam yaraya tuz basti ve aciyincada uyanir gibi olduk ama bizi yine uyutacaklar ve yeni gelen hocada eger bence yerlinin yerlisi olmadigi sürece bu devam edecek sanirim benim çocuklarimda trabzonsporumun sampiyonlugunu göremiyecek....,(seytan kulagina kursun ) vahid gitmedi bence...KOVDUK

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı izmirdenayhan Nickli Üyeden Alıntı
    Samimiyetsiz, basarisiz, ben merkezci, sevgi asilamamis, kurban rolünü benimsemis, lider olamamis, sürekli problemi disarida aramis, kurumuyla bütünlesmememis, takimimizda niye bulundugunun farkina varamamis, çok destek görmüs, en ufak elestiriden rahatsiz olmus bu hocanin arkasindan agit yakmama gerek yok....Yolu açik olsun bizden uzak olsun da hayati basarilarla dolu olsun....

Sevgili Ayhan,
    Bu mesaji okurken kendimi dibek dövücünün "hih" diyicisi gibi hissettim. Allah askina bu kadar olumsuz vasfi bir kalemde nasil ifade ettin sasirdim dogrusu.
    Samimiyetsiz[/B]: ben Trabzon'da oldugum ve haftada en az üç idman seyrettigim halde böyle bir yargiya varamadim. Bu ifadeyi baska arkadaslarda da gördüm. Samimiyetten ne kastediliyor. Samimiyetin kriteri nedir? Samimiyetmetre icat edildi de bizim mi haberimiz olmadi?
    Basarisiz: Burada sizinle ayni fikirde olabilirim. Eger ideal Trabzonspor'ubaz alirsak size sonuna kadar katiliyorum. Ama aldigi takimla teslim ettigi takim arasindaki farki esas alirsak basarili.
    Ben Merkezci: Iste nasil ölçüldügü belli olmayan bir özellik daha. Vahid Halilhodziç diger hocalarin hiçbirinin yapmadigi neyi yapti da bu sifati kullandiniz? Simdi eger sahsi ve kariyeriyle ilgili bir takim beyanlari kastediyorsaniz bin kat beter ifadeler kullanan hocalar var. Üstelik bunlar yerli, hatta yerlinin yerlisi. Tafsilata girsem yine kavga çikacak. -Sizi kastetmiyorum. Mesaj yerine ulasti.-
    Sevgi Asilamamis: Bu iyice tuhaf bir ifade. Parasini takir takir alan, bir kismi ev bark, çoluk çocuk sahibi olmus koca koca adamlara ne tür bir sevgi asilanabilirdi? Sevgi asilayip her maglubiyetin faturasini kendine çikaran hocalarin akibetini gördük. Laf aramizda benim pek çok futbolcuyla diyalogum var. Sevgi asilayan hocalarin arkasindan da hiç iyi seyler söylemiyorlar.
    Kurban Rolünü Benimsemis: Pardon? Demek ki yeni gelecek hoca kasap rolünü benimsemeli.
    Lider Olamamis: Buyurun ölçülemeyen bir nitelik daha. Tiz Lidermetre icat edile!
    Sürekli Problemi Disarida Aramis: Soyunma odasinda sigara içen futbolculardan, transfer taksidini almak için bankamatige giderken kostugu kadar sahada kosmayan futbolculardan bahsetmis. Bunlar disarisi mi? Bence bunlari söyleyen degil, üst üste maglubiyet aldigi halde hiç kendisine toz kondurmayan, "gulubun basarisini istemeyenler var" ya da "bu havada bu maçi oynatan hakem yüzünden yenildik" diyenler problemi disarida aramistir.
    Kurumuyla Bütünlesmemis: Kurumuyla bütünlesen hocalari da gördük. Ya birkaç ay sonra takimi birakip gittiler ardindan; "Konusursam orada ne hoca kalir ne futbolcu!" diyip susuyorlar ya da vaktiyle "futbolcular isterse yönetimi bile gönderirler" diyorlardi. Hatta kongre zamani aday olanlara; "Üç ay sonra isliklanarak giderler." diyorlardi.
    Takimimizda Niye Bulundugunun Farkina Varamamis: Galiba bu dogru. vahit Hocayi gah çim biçerken, gah soyunma odasi koridorlarini süpürürken görenler olurmus. Hatta futbolcularin yirtik formalarini yamadigini bile söyleyenler var. Nuri Albayrak kendisini telefonla arayip bu takima teknik direktör oldugunu hatirlatmis da bir skandal önlenmis.
    Çok Destek Görmüs: Bu ifade sakaydi degil mi? Adam bir aydan fazla, baskani ve yönetimi olmayan bir takimi çalistirmak zorunda kaldi. "ulusal" basinda pek destekleyeni yoktu. Yerel basinda lehinde yazilmis tek bir yazi hatta haber bile bulamazsiniz. Hele yerel TV kanallari tam anlamiyla adami her aksam ipe çekiyordu. Eski futbolcular, eski hocalar, gazeteciler akliniza kim geliyorsa karsisindaydilar. Forumdaki birkaç kisiyi kastediyorsaniz orasini bilemem.
    En Ufak Elestiriden Rahatsiz Olmus: Kim olmaz ki? Ayrica rahatsiz oldugu elestiriler pek de ufak degildi. Hele metrekareye birkaç teknik direktörün düstügü bir sehrin mahalli gazete ve dergilerinde hakaret ve asagilama girla gidiyordu. Belki Izmir'den takip edememis olabilirsiniz. Adama "Lan" diye hitap etmelerden tutun da kisiligine laf edilmesine kadar neler neler yapildi.fficeffice" />

Bu açiklamalari sizi rencide etmek için yapmadim. Pek çogu burada sahit oldugum olaylardan süzüldü. Basari ve basarisizlik konusunda, yukarida da belirttigim gibi size katildigim noktalar. Gönlümüzden geçenle elimizden gelen arasindaki fark maalesef çok büyük. Ayrica Vahid Halilhodziç'in teknik ve taktik anlayisinda pek çok itiraz ettigim nokta vardir. Bunlar elestirilebilir ve elestirilmelidir. Yalniz; "Balik bastan kokar!" diye bir atasözümüz vardir. Trabzonspor kuyruguna kadar kokmus durumda ve bunun tek sorumlusu olarak, kim olursa olsun teknik adamin ilahlara kurban edilmesi bana mantikli ve âdil gelmiyor. Bunu Trabzonspor'un basinda görmeyi hiçbir zaman istemedigim Senol Günes'in ayrilisinda da söyledim. Aradan yedi ay geçti yine söylüyorum. Demek ki problemin bütünü çözülmedikçe bunlari yasamaya devam edecegiz. Bu bir bakima hastalanmis bir adama teshis koymadan her agriyan uzvunu kesmeye benziyor. Vahid Halilhodziç defteri artik kapandi. Ortada agit yakacak bir sey yok: Tabiî ki simdilik.

Her ne kadar hoca konusunda farkli düsünsek de sizi kirmamak için Vahid Halilhodziç'e birkaç suç da ben yükleyeyim.
    17 Agustos depremine sebep olmus, terörü hortlatmis, Avrupa Birligine girmemize engel olmus, enflasyonu azdirmis, borsayi çökertmis, ekonomik dengeleri altüst etmis, Âdem?i cennetten kovdurtmus, tek tek basmis, bade süzmüs bu hocadan kurtuldugumuz için sükürler olsun!

Sakaydi...

mahmuter61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

EEE o begenmediginiz Vahid hocadan daha sevecen daha sevkatli daha karizmatik birini bulmakla mesgul yönetimimizzzzzzz!!!!!!Yahu çok arayacagiz vahid hocayi.Bizler dogru sözlerden rahatsiz olan insanlariz.Vahid hoca gibisini zor buluruz.Sadi Tekeliogluna kalcaz oda kabul ederse!!!Siz bos vaadler eden yönetime bakin cuper gelse neyapcak adammi aliyorlar kimle oynucan 3 kisiylemi?

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her ne kadar hoca konusunda farkli düsünsek de sizi kirmamak için Vahid Halilhodziç'e birkaç suç da ben yükleyeyim.
    17 Agustos depremine sebep olmus, terörü hortlatmis, Avrupa Birligine girmemize engel olmus, enflasyonu azdirmis, borsayi çökertmis, ekonomik dengeleri altüst etmis, Adem'i cennetten kovdurtmus, tek tek basmis, bade süzmüs bu hocadan kurtuldugumuz için sükürler olsun!

Sakaydi...

bak ben bunlari bilmiyordum... [img]smileys/smiley36.gif[/img]özellikle de "tek tek basmis ve bade süzmüs" olmasi kabul edilir gibi degil... [img]smileys/smiley36.gif[/img]

valla elinize saglik Poetricus... sanirim bu sekilde cevaplamak gerekiyor bazi arkadaslari... çünkü bakis açilarinda ciddi uçurumlar var...

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar bir kac kisi listesinde bende vardim. Itiraf ediyorum ve Vahid amcamdan 5.5 lirayi cebime indiriyorum.

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vahid Hoca görevi birakti..... ama...........

bizler onu hala birakmadik............

En azindan bu baslik hala gündemde olduguna göre öyle görünüyor.

Balcklabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Yukarida bir arkadasimiz "Samimiyetsiz,basarisiz,benmerkezci,sevgi asilamamis,kurban rolünü benimsemis,lider olamamis,sürekli problemi disarida aramis,kurumuyla bütünlesmememis,takimimizda niye bulundugunun farkina varamamis,çok destek görmüs,en ufak elestiriden rahatsiz olmusbu futbolcularinve taraftarlarin ve dahi yönetcilerinarkasindan agit yakmama gerek yok...." demek istemis olabilir mi acaba?

Nereden
    Trabzon

Bu daha mantikli Blacklabel!

Özsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

umarim gitmesi bizim açimizdan iyi olur

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

"birkaç kisi" listesinin bir satirinda bir yerlerde, üstü biraz tozlu oldugu için pek belli olmayan bikararti var. üstünü hafifçe üfleyin...... tamam mi? galiba , yok yok galiba degil ciddi ciddi "no name" yaziyo orda.

"birkaç kisi olduk" grubuna ; sonsuz selam ve hürmetler.

unutmadan "birkaç kisi"; ben sizin kadar sansli degilim. siz,parayi, hocayi övmek için almissiniz(!). bensebu is içinpara verdim. simdi hoca beni kandirmis mi oluyo[img]smileys/smiley9.gif[/img].

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

listeye benide ekleyin bende para aldim hodziç sitede beni elestir dedi bi polrmik olussun adim eksik olmasin verdigim zarari olusturdugum depremin enkazalarini belki bu sekilde unuttururum ve o enkaz belks bi teknik direktör tarafindan temizlenir ve ben bu baslik sayesinde unutulmam sürekli güncel olurum ve sonunda trabzonu yikamadim bi firsat daha verilirse bisiler yaparim fikrine sahip kendileri

itiraf edeim bu sitede parayi en çok hakeden benim 1 konusuyiorum 10 gün susmuyo site hodziç bana zam yapicak haberiniz olsun sizde zam istein[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]

ooo stand up show baslamis [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Hodziç,parayla adam tutmus galiba. fficeffice" />[/I]
    Pardon, kim onlar? Onun takimin basinda kalmasini isteyenleri kastediyorsaniz onlardan biri olarak yalan söylediginizi, iftira attiginizi pesinen söyleyeyim. [/B]
    Bu sitede Hodziç'i ölümüne savunanlar var.[/I]
    Ispati olmayan iddia iftiradir. Kim kimi ölümüne savunuyor? Ayrica ?ölümüne? ne demek?[/B] [/I]
    Bir takimin basarisizligi bu kadar mi istenir?[/I]
    [/I]Bu takimin basarisizligini isteyen ............dir. Basariyi istemenin tek ölçüsü herkesin ayni adami sevip ayni adami sevmemesi midir? Herkesin ayni fikirde oldugu bir yerde hiç kimse düsünmüyor demektir. Gitmesini isteyenlerin de kalmasindan yana olanlarin da kendince bir takim sebepleri var ve bunu da elden geldigince ifade etmeye çalisiyorlar. Sizinle ayni fikirde olmamak takimin basarisizligini istememek mi oluyor? Farkliliga tahammülünüz bu kadar mi?[/B] [/I]
    Ben Trabzonspor'umu sevmeyeni sevmiyorum.[/I]
    Ne kadar tuhaf; ben de![/B][/I]
    O yüzden sizden nefret ediyorum.[/I]
    Tamam, artik herkes üzüntüsünden açlik grevine gider. [/I]Ya kullandiginiz kelimelerin anlamini bilmiyorsunuz ya da ciddî bir ruhî bunalimdasiniz. Her halükârda Allah yardimciniz olsun![/B] [/I]
    Buradaki birkaç kisi![/I]
    Sayimiz az olabilir. Ama çogunluk her zaman haklilik anlamina gelmez. Türkiye?de en çok FB?nin, sonra da GS?nin taraftari var ama biz onlar çogunlukta, öyleyse haklidirlar diyerek FB ya da GS taraftari olmuyoruz. Sadece kelimelerle degil mantikla da probleminiz var galiba![/B] [/I]
    Siz Trabzon için gölge etmeyin baska ihsan istemez! [/I]
    Ne Trabzonspor?a gölge etmeye ne de zât-i âlinize ihsanda bulunmaya niyetimiz var. Tek istedigimiz fikirlerimizi açiklamak ve ister benimseyin ister muhalefet edin medeni ölçüler içinde saygi görmek. Bunu da sizin lutfunuz oldugu için degil, insan olarak hakkimiz oldugu için istiyoruz.[/B]
    Gerekli insan toplulugu![/I] [/I]
    Bir insan anadilini bu kadar mi yanlis kullanir Allah askina![/B] Bu sözden çok daha baska anlamlarda çikarilabilir ama bir Trabzonspor taraftarinin onlari kastedecek kadar seviyeden, edep ve ahlaktan mahrum olabilecegine ihtimal vermiyorum.[/B]
    [/I]
    Hodziç, artik bu takimin teknik direktörü olmadigi için ona fazla agir olmayan iltifatlarda bulunabilirim. [/I]
    Takimin teknik direktörüyken klavyenizden bal damliyordu da biz mi fark etmedik? Bu mantiga göre Trabzonspor?dan ayrilan bütün hocalara artik takimin basinda olmadigi için, adi geçen adaylara da henüz gelmedikleri için bazi iltifatlarda bulunmak normaldir. Ne diyeyim: ?Üslûb-i beyan ayniyla insandir?. Halilhodziç?e ya da bir baskasina hakaret etme hakkiniz hiçbir zaman yoktur. Trabzonspor?un basinda oldugu için degil, insan oldugu için. Aksi takdirde yazdiklariniz yüzünden bizim size hakaret etme hakkimiz olurdu.[/B]
    Takimin basindayken hiç böyle bir hareketim olmamistir duyurulur canlar! [/I]
    Duyduk kabul eyledik. Amenna![/B]
    Çok üzülmeyin bizim dedigimiz oldu; Hodziç defteri kapandi.[/I]
    Aksini iddia eden var mi? Anlayabileceginiz bir sekilde söyleyeyim: Hodziç geri dönsün takimin basina tekrar gelsin diyen var mi? [/I][/B]
    Siz de fazla üzülmeyin geçer, bu da geçer![/I]
    Su son cümledeki satasma midemi bulandiriyor ama seviyemi bozmak istemiyorum. Size tavsiyem hangi fikri savunursa savunsun buradaki insanlari anlamaya ve sevmeye çalisin. Bunlari basaramiyorsaniz ?ki nefret ettiginizi buyurmussunuz- en azindan anlamaya çalisin, farkliliklarini kabul edin. Bu arada elinize bir dilbilgisi kitabi, bir Türkçe sözlük, bir mantik kitabi alip ara sira karistirmanizda da fayda var. Yasiniz genç ögrenmek için çok geç kalmis sayilmazsiniz. Ama saygiyi ögrenmek için galiba çok geç kalmissiniz.[/B]
    [/B]

abi sen edebiyat ögretmenimisin Allah askina ben burda yazarken edebiyat kurallarina uymak zorunda deilim burasi taraftar sitesi anlasilcak sekilde herkesin bizi anlayabilcegi sekilde yazmaya çalisiyoruz sen burda isi edebiyata döktün döktürdün bizde yikildik abi edebiyatim zayif ben senlen anlasamam heralde sen pekte bi kimseyle anlasaman bu sitede bence herkes benim gibi mükemel kulaniy türkçe yi keske hepimiz mükemel kulansak ama yeri burasi degil ben sana edebiyat forumu arastirip oraya üye olman için çalisiyomuyum??

Nereden
    Trabzon

Türkçe'yi iyi bilmek için edebiyat ögretmeni olmak gerekmez. Tipki yumurtayi bilmek için tavuk, sütü bilmek için inek olmak gerekmedigi gibi.

Nereden
    İstanbul

negüzel yaa ozaman ben türkçeyi bukadar kullaniyorum daha fazlasi elimden gelmio buna yapilabilicek bisi varmi böle idare edicez artik malesef oldugu kadar

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu baslik miyadini doldurdu.

Ne hocaymis anasini satiyim gelmesi olay gitmesi olay...

Yazilanlari okuyorumda bir hoca yüzünden millet biribirine neler söylüyor ayiptir be kardesim. Nedir paylasilmayan kimisi kalmasini ister kimisi istemez. bende kalmasini isteyenlerden yanaydim tek sorun oyun sistemiydi onu da bu sene transferleri kendisi yaparak degistirir diye düsünüyordum...

Bu amaçsiz tartismalara son verin bize yakismiyor. Bu kulüpten giden gider kalan kalir ne yapalim yani herkesin pesinde agitlar mi yakalim...

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fikir ayriligi yüzünden tartisma olur ama bu bizde asiri oluyor. niye bukadar kirici oluyoruz .[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)