Sayfa 12689 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11689 12189 12589 12639 12679 12687 12688 12689 12690 12691 12699 12739 12789 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323951 adet sonuctan sayfa basi 317,201 ile 317,225 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Halit Þahin 38 gündür, Trabzon'dan Ýstanbul'a, adalet için yürüyüþüne devam ediyor.

Bu rekor yürüyüþü ulusal basýnda haber yapa(bile)n oldu mu?
    Ýþlerine gelir mi?
    Ama tersi durumda onlar olsa 7/24 verirlerdi
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý arsinli_akrep61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Peki abicim CAS ýn en son kararýndaki TFF tarafsýz deðildir beyaný hiçbir​ iþimize yaramayacak mý ? Biz hem TFF yi hem feneri þikayet ettik daha çokta TFF nin baský altýnda olduðu ve tarafsýz kalamadýði kararý üzerine yogunlastik iþin burada bitmesi gerekmiyor mu sence ?
    Cas isterse TFF'ye ana avrat sövsün, önemli olan 6 sene önce bitmiþ bir ligin þampiyonunu deðiþtirecek kararý aldýrmak. Hukuki metinleri incelemedim, avukatým ama uluslararasý spor hukukundan da anlamam. Biz Fifa'ya o kararý aldýracak þartlarýn hiç birini hazýrla(ya)madýk. Hal böyleyken Fifa'nýn kendi kendine adalet timsali olmasýný bekliyoruz.

Benim kýzdýðým nokta Uefa veya TFF deðil, kýþ kýþlýðýný puþt puþtluðunu yapacak. Biz camia olarak "gayret bizden tevfik Allah'tan deyip" elimizden gelen her þeyi her imkaný ve tüm güçlerimizi kullanýp bu iþe asýlmadýk ki ? Üstüne üstlük þikecilerin cezalarýný hafifleten, 2005'te protesto için yürüdüðümüz eski federasyon baþkaný Levent Býçakçý'yý þike sürecinden hemen sonra 2 yýl kulübün avukatý yaptýk. Sonra 2 eski baþkanýmýz da mahkemeye verdiði, þike meselesinin üstünü örten Demirören'i federasyona baþkan olarak seçti. (O federasyon da baþýmýza yað sürdü) Emin olun yarýn aziz çýkýp " bu husumet bitsin, tüm herþeyi unutalým, ne kadar dava varsa çekin de kardeþ olalým" dese ceketlerini ilikleyip koþa koþa gidecek bizimkiler. Birinin avukat bile olmadýðýný öðrendiðim, Trabzonsporlu 4 kiþiden oluþan hukuk kurulu ve parasýný bile doðru dürüst ödemediðimiz Ýsviçre'deki bir hukuk bürosuna sadece dilekçe yazdýrarak istediðimizi alacaðýmýzý mý zannediyorsunuz ?
    Konu oflubektas tarafýndan (09.08.2017 Saat 17:45 ) deðiþtirilmiþtir.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý oflubektas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þöyle arzedeyim;

Uefa'nýn 2013 Astana toplantýsýnda, "bundan böyle Uefa þike teþvik gibi iþler olursa yerel liglere doðrudan müdahale edebilirim" diye karar açýkladý. Bazýlarýmýz bunu müjde olarak anladý ama hukukta "cezanýn geriye yürümezliði" kuralý var. Yani bir suçun cezasý, suç iþlendikten sonra aleyhte artarsa, suç iþlendiði tarihteki kural uygulanýr. Uefa ise bir ceza mahkemesi olmasa da, cezai kararlar verebildiði için ayný mantýðý güttü ve daha önce aldýðý çeliþkili kararlarý 2013'ten itibaren bu kurala baðladý.

Þimdi diyeceksiniz ki arkadaþ bu Uefa deðil Fifa, onun üstünde bir kurum. Ancak biz Uefa'nýn þike nedeniyle aldýðý 2+1 yýl þampiyonlar ligi'nden men kararýný yetersiz buluyor ve lig þampiyonluðumuzun tescilini istiyoruz. Yani Uefa bize kupamýzý vermiyor diye þikayet ediyoruz, bu kurum da "Astana kararlarým 2013'ten sonraki olaylarý baðlýyor,ben Uefa olarak TFF Süper Ultra Mega Ligi sýralamasýna karýþmam, cezamý da verdim zaten" diye savunma yapacak. Cas denetiminden geçmiþ bir karara Fifa doðrudan müdahale edemez. Burada biraz umutlanmamýzý saðlayan tek husus ise Fifa'nýn Uefa muefa dinlemeden liglere doðrudan müdahale edebilmesi (bakýn karara deðil, liglere müdahaleden bahsediyorum). Bunu geçtiðimiz 6 yýl içinde de yapabilirdi ama yapmadý. Biz de Fifa'ya bizzat baþvurmak için Uefa ve Cas aþamalarýný beklemek zorunda kaldýk. Yurt dýþýnda þubesi dahi olmayan bankanýn 30 Milyon € "sponsorluk" anlaþmasýný yaptýktan sonra birden tavrý deðiþen eski Uefa Asbaþkaný ve þimdiki Fifa baþkaný Ýnfantino'nun bu saatten sonra imana geleceðini mi zannediyorsunuz ? Üstelik ne lobi faaliyeti, ne ülke içi ve ülke dýþýnda bu yöndeki adalet arayýþýna dair infial var. "Alan razý veren razý" bir ortamda Fifa'nin gereðini yapacaðýna pek ihtimal vermiyorum.Esas aksi yapýlýrsa infial olur. Rize Meydaný'ndan "eeeyyyy Fifaaa!" sesleri yükselir. Bu forumda bazý renkdaþlarýmýz "aslýna paþkanumuz ole demek istemedi da taktik yapay, konuþurken iþmar etti" diye bahaneler arar. Fenerli onlarca iþ adamý Ýsviçre Alpleri'ne kazýkla týrmanýr.

Ben de duymak istediðiniz þeyleri yazmak isterdim ama durum bu.
    Bizim fifaya uefayi sikayet ettigimizi kupamizi vermiyor diye nerden cikardiniz..benim bildigim biz tff yi uefaya sikayet ettik ordan sonuc alamayinca fifaya basvurduk yani sikayet ettigimiz tff..cas zaten uefayi hakli buldu astana kararlari oncesi dogrudan mudahale hakki yok dedi yerel liglere uefanin daha nesini sikayet etceksin..infantino dan birsey beklemeyin demissiniz daha yeni fifa baskani blatterin platinin basina gelenleri gormedik mi interpolun kilici fifanin uzerindeyken infantino hukuksuzluga imza atabilir mi hic sanmiyorum ha diyelim ki herseyi goze aldi atti fifa kararini cas a tasima hakkimiz var cas verdigi kararla celisebilir mi sizce fifanin kurallari acikken demez mi cas sen neye gore bu karari verdin ey fifa , hadi hepsini gectim þikenin onune daha gecilebilir mi boyle bir karar sonrasi emsal teskil eder..yanlis yerden bakiyorsunuz olaya karistirmissiniz bence..uefayla isimiz yok sikayet ettigimiz kurum tff uefanin yetkisi yok mudahale edemedi senin var sen mudahale et diyoruz fifaya..

arsinli_akrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Cas isterse TFF'ye ana avrat sövsün, önemli olan 6 sene önce bitmiþ bir ligin þampiyonunu deðiþtirecek kararý aldýrmak. Hukuki metinleri incelemedim, avukatým ama uluslararasý spor hukukundan da anlamam. Biz Fifa'ya o kararý aldýracak þartlarýn hiç birini hazýrla(ya)madýk. Hal böyleyken Fifa'nýn kendi kendine adalet timsali olmasýný bekliyoruz.

Bilmiyorum reis en büyük spor yargý mahkemesi CAS böyle bir karar verip FIFA nýn uygulamamasi ne biliyim olmaz gibime geliyor bence sen çok negatif düþünüyorsun umarým dediðin gibi olmaz da adalet saðlanýr tek temennimiz o

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizim fifaya uefayi sikayet ettigimizi kupamizi vermiyor diye nerden cikardiniz..benim bildigim biz tff yi uefaya sikayet ettik ordan sonuc alamayinca fifaya basvurduk yani sikayet ettigimiz tff..cas zaten uefayi hakli buldu astana kararlari oncesi dogrudan mudahale hakki yok dedi yerel liglere uefanin daha nesini sikayet etceksin..infantino dan birsey beklemeyin demissiniz daha yeni fifa baskani blatterin platinin basina gelenleri gormedik mi interpolun kilici fifanin uzerindeyken infantino hukuksuzluga imza atabilir mi hic sanmiyorum ha diyelim ki herseyi goze aldi atti fifa kararini cas a tasima hakkimiz var cas verdigi kararla celisebilir mi sizce fifanin kurallari acikken demez mi cas sen neye gore bu karari verdin ey fifa , hadi hepsini gectim þikenin onune daha gecilebilir mi boyle bir karar sonrasi emsal teskil eder..yanlis yerden bakiyorsunuz olaya karistirmissiniz bence..uefayla isimiz yok sikayet ettigimiz kurum tff uefanin yetkisi yok mudahale edemedi senin var sen mudahale et diyoruz fifaya..
    O zaman iþ bitti diyorsunuz Vallahi eðer öyleyse o kadar isterim ki dediðinizin çýkmasýný, hatta bu sezon hiç bir þey izlemem, arkama yaslanýp þampiyonluðumun gelmesini beklerim. Neticede ayný taraftayýz, inþaallah dediðiniz gibi olur. Ancak baþkanýn da son röportajýnda dediði (belki de farkýna vardýðý) üzere Avrupa-Fifa ve hatta Türkiye nezdinde baský oluþturmalýyýz. Bu zamana kadar gereðini yap(a)madýk ama umarým bundan sonra bir þeyler olur.

Bu arada Uefa meselesinde teknik olarak Uefa davalý deðil, Fifa'da dava açmadýk, baþvuruda bulunduk. O bakýmdan dediðiniz doðru. Ancak Fifa'ya "Uefa dediðimi yapmadý, Cas da haklý buldu, sen ver istediðimi" baþvurusunda bulunduðumuza göre, taraf olarak Uefa'dan da hem bilgi belge, hem de savunma istenecektir. Uefa da þikayet edilen (ya da talebi yerine getirmeyen) kurum olarak savunma verecek. Bundan bahsediyorum.
    Konu oflubektas tarafýndan (09.08.2017 Saat 18:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

beratika - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

CAS kararýnda "TFF Hukukunda Kupanýn ve ödüllerin fenerbahçeden alýnsa dahi Trabzonspora verileceðine dair bir baðlayýcýlýk yoktur." gibisinden bir madde vardý.Bu bize sorun yaratabilir bence.
    Bordo Mavi bayraðým kanatlansýn sonsuza.
    Genç, yaþlý, erkek, kadýn; verdik omuz omuza.

Tolga Okumuþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Uður Karakullukçu'nun L'Equipe için hazýrladýðý süper lig raporu.

https://twitter.com/ukarakullukcu/st...17390095605760

Sol alttaki detaya dikkat.

Bu da Türk medyasýnýn yüreksizliði.

https://twitter.com/ukarakullukcu/st...18864036868096
    Trabzonspor kendini ,70-80'lerin kafasýný yaþayan,futbolculuðundan sonra bir adým kendisini geliþtirmemiþ,dünya futbolundan bihaber,çaðýn sisteminden uzak,hayrýna öz evlatçý,tek özelliði eski Trabzonsporlu olmasý olan futbol yobazlarýndan kurtarmadýkça baþarýlý olmasý mümkün deðildir.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

L'Equipe bombayý býrakmýþ Þampiyonu bir kez daha ilan etmiþ
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Samet GÜVEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

O zaman iþ bitti diyorsunuz Vallahi eðer öyleyse o kadar isterim ki dediðinizin çýkmasýný, hatta bu sezon hiç bir þey izlemem, arkama yaslanýp þampiyonluðumun gelmesini beklerim. Neticede ayný taraftayýz, inþaallah dediðiniz gibi olur. Ancak baþkanýn da son röportajýnda dediði (belki de farkýna vardýðý) üzere Avrupa-Fifa ve hatta Türkiye nezdinde baský oluþturmalýyýz. Bu zamana kadar gereðini yap(a)madýk ama umarým bundan sonra bir þeyler olur.

Bu arada Uefa meselesinde teknik olarak Uefa davalý deðil, Fifa'da dava açmadýk, baþvuruda bulunduk. O bakýmdan dediðiniz doðru. Ancak Fifa'ya "Uefa dediðimi yapmadý, Cas da haklý buldu, sen ver istediðimi" baþvurusunda bulunduðumuza göre, taraf olarak Uefa'dan da hem bilgi belge, hem de savunma istenecektir. Uefa da þikayet edilen (ya da talebi yerine getirmeyen) kurum olarak savunma verecek. Bundan bahsediyorum.
    Reis, FÝFA dediðin gibi yan çizerse, onun yan çizme biçimine göre bu sefer FÝFA'yý adil yönetime aykýrý davrandýðý ve yetkilerini kullanmama tarafý olduðu için CAS a þikayet edemiyor muyuz?

FÝFA vereceði kararý, bizim onlarý da CAS a þikayet edeceðimiz düþüncesi ile önceki emsallare riayet ederek alacaktýr diye düþünüyorum. Yani iþin daha fazla uzamamasý için diliyorum diyelim.
    Oscar CARDOZO
    Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerçek deðeri gittikten sonra anlaþýlacak olan bir sanatçý. Ortaçað döneminde ''farklý'' olduðu için idam edilen insanlar gibi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

2010-2011 þampiyonunun Trabzonspor olduðu gerçeðini, sadece Türkiye'deki belli bir kesim ( þikesever) kabul etmiyor.
    Çatlasanýz da patlasanýz da bunu deðiþtiremeyeceksiniz.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

hocam avukatsanýz CAS kararlarýný unutmamanýz lazým.
    FIFA da hiç bir þey yapamazsa CAS a gidersin.
    CAS UEFA için evet yetkisi yok diyecek. FIFA'ya karþý ise bizi haklý görecek.
    Ne savunma yapacak FIFA CAS a karþý?

orta da þike var ama ben karýþmak istemedim mi diyecek. CAS da mecbursun adaleti saðlamaya diyor. CAS a uymasý gerekecek

Þöyle arzedeyim;

Uefa'nýn 2013 Astana toplantýsýnda, "bundan böyle Uefa þike teþvik gibi iþler olursa yerel liglere doðrudan müdahale edebilirim" diye karar açýkladý. Bazýlarýmýz bunu müjde olarak anladý ama hukukta "cezanýn geriye yürümezliði" kuralý var. Yani bir suçun cezasý, suç iþlendikten sonra aleyhte artarsa, suç iþlendiði tarihteki kural uygulanýr. Uefa ise bir ceza mahkemesi olmasa da, cezai kararlar verebildiði için ayný mantýðý güttü ve daha önce aldýðý çeliþkili kararlarý 2013'ten itibaren bu kurala baðladý.

Þimdi diyeceksiniz ki arkadaþ bu Uefa deðil Fifa, onun üstünde bir kurum. Ancak biz Uefa'nýn þike nedeniyle aldýðý 2+1 yýl þampiyonlar ligi'nden men kararýný yetersiz buluyor ve lig þampiyonluðumuzun tescilini istiyoruz. Yani Uefa bize kupamýzý vermiyor diye þikayet ediyoruz, bu kurum da "Astana kararlarým 2013'ten sonraki olaylarý baðlýyor,ben Uefa olarak TFF Süper Ultra Mega Ligi sýralamasýna karýþmam, cezamý da verdim zaten" diye savunma yapacak. Cas denetiminden geçmiþ bir karara Fifa doðrudan müdahale edemez. Burada biraz umutlanmamýzý saðlayan tek husus ise Fifa'nýn Uefa muefa dinlemeden liglere doðrudan müdahale edebilmesi (bakýn karara deðil, liglere müdahaleden bahsediyorum). Bunu geçtiðimiz 6 yýl içinde de yapabilirdi ama yapmadý. Biz de Fifa'ya bizzat baþvurmak için Uefa ve Cas aþamalarýný beklemek zorunda kaldýk. Yurt dýþýnda þubesi dahi olmayan bankanýn 30 Milyon € "sponsorluk" anlaþmasýný yaptýktan sonra birden tavrý deðiþen eski Uefa Asbaþkaný ve þimdiki Fifa baþkaný Ýnfantino'nun bu saatten sonra imana geleceðini mi zannediyorsunuz ? Üstelik ne lobi faaliyeti, ne ülke içi ve ülke dýþýnda bu yöndeki adalet arayýþýna dair infial var. "Alan razý veren razý" bir ortamda Fifa'nin gereðini yapacaðýna pek ihtimal vermiyorum.Esas aksi yapýlýrsa infial olur. Rize Meydaný'ndan "eeeyyyy Fifaaa!" sesleri yükselir. Bu forumda bazý renkdaþlarýmýz "aslýna paþkanumuz ole demek istemedi da taktik yapay, konuþurken iþmar etti" diye bahaneler arar. Fenerli onlarca iþ adamý Ýsviçre Alpleri'ne kazýkla týrmanýr.

Ben de duymak istediðiniz þeyleri yazmak isterdim ama durum bu.
    Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

burada niye yok L'Euipe gazetesi. dur ben koyayým onu da
    fransýz 2011.jpg
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler

Bayraktaroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    34

[QUOTE=Tolga Okumuþ;1920765600]Uður Karakullukçu'nun L'Equipe için hazýrladýðý süper lig raporu.

https://twitter.com/ukarakullukcu/st...17390095605760

Sol alttaki detaya dikkat.

Bu da Türk medyasýnýn yüreksizliði.

https://twitter.com/ukarakullukcu/st...18864036868096[/QUOTE

yorumda da benle alakasý olmayan hatayý ben niye kabulleneyim demiþ. Hata olarak görüyor. Doðrularý görmeyener bir gün yok alacaklar
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsýn Eren Bülbül...
    Ýyi ki varsýn Arslan Kulaksýz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý bariskaratas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    burada niye yok L'Euipe gazetesi. dur ben koyayým onu da
    fransýz 2011.jpg
    bunun internette olanýný bulamaz mýyýz?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bunun internette olanýný bulamaz mýyýz?
    buldum burda.
    ama paralý imiþ L'Euipe.

https://www.lequipe.fr/Football/Arti...rancais/824477

https://www.lequipe.fr/Football/Arti...rancais/824477

Forum Yöneticisi Yiðit SARI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Ellerine saðlýk.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

güzel haber helal

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Lig Radyo

Gençlik ve Spor Bakaný Osman Aþkýn Bak açýkladý: Kupa finallerinde e-bilet sistemine geçeceðiz https://buff.ly/2urDkAE

Özerk federasyon YERSEN
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Forum Yöneticisi Aydýn Danýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Kulüpler birliði baþkan yardýmcýsý þekip mosturoðlu olmuþ malum kiþi.
    -JOSE ERNESTO SOSA-

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Aydýn Danýþ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hahaha yine tam þike yapma sezonu, altyapýyý iyi oluþturuyorlar yine

þu video hakem bir an önce uygulamaya konulsa bari
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Video hakeme de bir þey uydururlar bunlar lehlerine.
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Ha yardýmcýsý olmuþ, ben baþkaný anlamýþ ve kallavi birþeyler döþemiþtim buralara. Önceki yazdýklarýmý sildim.
    Konu oflubektas tarafýndan (10.08.2017 Saat 16:17 ) deðiþtirilmiþtir.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

TrabzonVictory - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Halit Þahin 38 gündür, Trabzon'dan Ýstanbul'a, adalet için yürüyüþüne devam ediyor.

Bu rekor yürüyüþü ulusal basýnda haber yapa(bile)n oldu mu?

Bu renkdaþýmýza gerçekten helal olsun böyle karakterli ve yüreði temizli kapli renkdaþlarýmýz sayesinde ÝnþAllah bu davayý kazanacaðýz....
    Dünya gerçeði biliyor zaten 2010 2011 Þampiyon Trabzonspor L'Equipe binlerce kez teþekkürler...
    FIFA herþeyi biliyor yüzde yüz þikeye çok aðýr ceza verecek 2. lig bile kurtarmaz þikebahçeyi Tff de yetkisini kullanmadýðý için ceza verecek...

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Oy verenlerden biri de biziz. Öyle gözüküyor. Vermeyenler ise bjk ve Osmanlý.

Býrakýcam bu futbolu bir daha da yüzüne bakmýcam ama ahhhh iþte ahhhhhhh...!
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Gürkan Asma - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yýldýrým Demirören: "Bize beceriksiz diyorlar... Türk futbolunu þike sürecinden kurtardýk. Beceriksiz miydik?"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 15 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 15 misafir)

Bu Konu için Etiketler