Sayfa 12650 Toplam 12958 Sayfadan BirinciBirinci ... 11650 12150 12550 12600 12640 12648 12649 12650 12651 12652 12660 12700 12750 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323950 adet sonuctan sayfa basi 316,226 ile 316,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Heisenberg - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Alýntý Enaldo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þenol Güneþ'in þampiyonluk yaþamadým sözüne çok takýlýndý ama adam haklý zaten o zaman þampiyon olduðumuzu vs. çok beyan etti, kutlama yapabildik mi sabahlara kadar meydanda takým otobüse çýkýp coþtu mu? Þampiyonluk yaþamak böyle olur arkadaþlar bizim zaten iddiamýz belli hakkýmýzla kazandýðýmýz belli ama konuþma farklý orda mevzu farklý bence. Þampiyonluðun getirilerini elde edemedik neticede. Hala süren bir davamýz var ortada. Hakkýmýz alýndýðýnda gereken kutlamalar yapýldýðýnda o zaman zaten hoca da katýlacaktýr bunlara.

Þenol Güneþ'i savunmak için yazmadým bunlarý sadece niyetinin bu olduðunu düþünüyorum.

Öte yandan Beþiktaþ'a gitmesine falan zaten çok tepkiliyim, benim gözümden düþtü çoktan hoca.

Ayrýca, Beþiktaþ maçýna giden destek veren kiþilerin Trabzonsporlu olmayý çok yanlýþ anladýðýný düþünüyorum. Hiç yakýþmadý.
    Tamam da orada þampiyon olamadým derken þampiyonluk duygusunu yaþayamamýþ olma anlamýnda söylemiyor ki. Þampiyon olamadým diye eleþtiriliyorum ama þampiyon yapmamýþ hoca þampiyon olamaz diye bir þey yok diyor. Teknik direktör olarak yeterlilik açýsýndan konuþuyor. Kutlayamamýþ olmayla ne alakasý var?

Nereden
    Bursa

Alýntý Heisenberg Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tamam da orada þampiyon olamadým derken þampiyonluk duygusunu yaþayamamýþ olma anlamýnda söylemiyor ki. Þampiyon olamadým diye eleþtiriliyorum ama þampiyon yapmamýþ hoca þampiyon olamaz diye bir þey yok diyor. Teknik direktör olarak yeterlilik açýsýndan konuþuyor. Kutlayamamýþ olmayla ne alakasý var?
    Ýþlerine öyle geliyor,yoksa ne dediði Türkçe bilen,beyin,kulak ve mantýk sahibi herkesin anlayacaðý kadar açýk.
    • Memento mori

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Heisenberg Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyle diyorsa, o anlamda dediyse o zaman çok büyük ayýp etmiþ. Ben olumlu bir çýkarým yapmak istedim, o zaman Þenol Hoca ruhunu satmýþ.
    Konu Enaldo61 tarafýndan (23.05.2017 Saat 23:44 ) deðiþtirilmiþtir.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Þu FIFA süreci de bir baþlasa da ortalýk þenlense
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Enaldo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyle diyorsa, o anlamda dediyse o zaman çok büyük ayýp etmiþ. Ben olumlu bir çýkarým yapmak istedim, o zaman Þenol Hoca ruhunu satmýþ.
    Ha sunu bileydin..

tRaiNer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

Trabzonspor Baþkaný Muharrem Usta son divan kurulu toplantýsýnda bir ara þike mücadelesinden bahsetti.

Burada Muharrem Usta diyorki konuþmasýnýn bir yarýsýnda, “Hakkýmýzý çaldýlar o oldu bu oldu. Hakkýmýzý çaldýlar. Zaten dün FÝFA’da idim. Þöyle bir kanaate kapýldým. Kardeþim yedirmeyeceksin! Sonradan monradan olmuyor bu iþler! Yedirmeyeceksin hakkýný zamanýnda yakalama þansýn varsa alacaksýn o þampiyonluðu. Kaybetmeyeceksin yani neyse...

Sanki olumsuz bir ima söz konusu gibi, sizce ?
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Alýntý tRaiNer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor Baþkaný Muharrem Usta son divan kurulu toplantýsýnda bir ara þike mücadelesinden bahsetti.

Burada Muharrem Usta diyorki konuþmasýnýn bir yarýsýnda, “Hakkýmýzý çaldýlar o oldu bu oldu. Hakkýmýzý çaldýlar. Zaten dün FÝFA’da idim. Þöyle bir kanaate kapýldým. Kardeþim yedirmeyeceksin! Sonradan monradan olmuyor bu iþler! Yedirmeyeceksin hakkýný zamanýnda yakalama þansýn varsa alacaksýn o þampiyonluðu. Kaybetmeyeceksin yani neyse...

Bence olumsuz bir imadan cok, zaman gectikce diger kurumlar isi savsakliyorlar gibi bir serzenis var. Kolay olmayacagini dile getiriyor.
    Bir de bu olmasa ben gul gibi yonetirdim kulubu durumu da olabilir. Simdi yukari tukurse biyik, asagi tukurse sakal durumu var.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Adem CAKIR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Spor camiasý hýrsýzlarý aklamak birleþmiþ.
    Siyaset dünyasý bir araya gelip kiþiye özel yasalar çýkarmýþ.
    Beko gibi çakma Türk þirketlerini bir UEFA sponsorluk hevesi sarmýþ yürümüþ.
    Devletin tepesindekiler olaya müdahil olup karara etki edebilecek yabancý misafirleri bir güzel aðýrlayýp yaðlamýþ ballamýþ.
    Baþkan bir þey ima etse ne olur etmese ne olur?

Ýster spor adamý, ister siyasetçi, ister gazeteci, ister hukukçu ol fark etmez. Bu hýrsýzlýðýn aklanmasýna el veren herkesin kýçýna imam pamuðu týkayacak bir gün elbet. O zaman göreceðiz; Þike cehenneme yansýyor mu yansýmýyor mu!!!
    .
    Eleþtirirken yapýcý olabilmek ve en aðýr eleþtirilere bile hoþ görü ile yaklaþabilmek, hem egoyu besleyen nefsin panzehiri, hemde aklýn ilacýdýr.
    .

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Onu bunu birakin sikesever yavsak dundar bugun ki yazisinda ali kocun baskanliginda saracoglunun onune kumpasda dik durus aniti dikilebilecegini yazmis..
    Bizim biatci sehir ve belediye hala uyusun bizim yapmamiz gerekenleri herifler yapiyor..

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Onu bunu birakin sikesever yavsak dundar bugun ki yazisinda ali kocun baskanliginda saracoglunun onune kumpasda dik durus aniti dikilebilecegini yazmis..
    Bizim biatci sehir ve belediye hala uyusun bizim yapmamiz gerekenleri herifler yapiyor..
    Helal olsun adamlara...Þikecilerin bu anýtýnýn açýlýþýný yapmak, söz verdiði halde yýllardýr þike anýtýný dikemeyen Trabzon belediye baþkanýna yakýþýr...
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý alone_6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Helal olsun adamlara...Þikecilerin bu anýtýnýn açýlýþýný yapmak, söz verdiði halde yýllardýr þike anýtýný dikemeyen Trabzon belediye baþkanýna yakýþýr...
    belediye boþ iþleri býraksýn stadýn ulaþým sorununu çözsün. bu vaatle oy toplamak veya bu vaade oy vermek tam boþ adam iþidir, goy goyculuktur. anýt dikecek de memleketi kurtaracak. bu klübün iþidir. ayrýca þike anýtý neymiþ daha iyi birþey bulamamýþlar mý? film, belgesel falan yapýlsýn.

senin dediðin yapamadý kýsmý ayrý bir konu, aðýzdan çýktý sonra o özgüveni göremedik. dedin, yapacaksýn ama dediðim gibi belediye giriþimi destekler gerekli izinleri verir. popülist söylemlerin yeri deðil, çok ciddi görevleri var.

Uður_Dmrtrk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Þike anýtý için Belediye'ye kýzmaktansa daha büyük ve dikkat çekecek,herkesin gýpta ile bakacaðý birþey yapmamýz gerekirdi..artýk iþ iþten geçti..adamlar ne yapsa yeridir..hiç kýzmýyorum..

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

Kuþkusuz 2009/10 sezonu Türk futbolu için bir milat niteliðindeydi. O güne kadar sadece bir ütopya olarak gözüken “Anadolu’dan Trabzonspor dýþýnda bir þampiyon çýkmasý” fikrinin gerçekleþmesi için Fenerbahçe’nin Trabzonspor karþýsýnda puan kaybetmesi ve rakibi Bursaspor’un Beþiktaþ’ý devirmesi yeterli olacaktý. Sezon boyu süren yarýþta artýk dananýn kuyruðu kopmak üzereydi.Bursa Atatürk Stadý ve Þükrü Saraçoðlu’nda çalýnan ilk düdüklerle birlikte Türkiye’de hayat durdu. Fenerbahçe için galibiyet þampiyonluk anlamýna gelirken Bursaspor’un kazanmasý yeterli olmayacaktý. Maçýn baþlamasýyla birlikte beklenen de oluyor Fenerbahçe Güiza’nýn golüyle 14. dakikada 1-0 öne geçiyordu.
    Sadece iki hafta önce rakibinin elinden Türkiye Kupasý’ný alan Trabzonspor’un ise kolay kolay teslim olmaya niyeti yok. 23. dakikada Burak’a gelen topta Burak’ýn orta-þut karýþýmý vuruþu Volkan’ýn üstünden aðlara giderken skora yeniden denge geliyordu. Tribünler hala önlerinde 60 dakikadan fazla zaman olduðunu ve golü bir þekilde bulacaklarýný düþünseler de akýllarý bir yandan da dört sene önce son hafta Galatasaray’a kaybettikleri þampiyonluða gidiyordu.
    Bu gol Bursa Atatürk Stadý’nda da etkisini göstermiþ, Bursaspor 32. dakikada Batalla’nýn ve 44. dakikada Ýbrahim Toraman’ýn kendi kalesine attýðý gollerle Beþiktaþ karþýsýnda 2-0 üstünlüðe ulaþmýþtý. Ýlk yarýlar böyle tamamlanýrken bu skorlara göre þampiyon Bursaspor oluyordu. Ancak Fenerbahçe taraftarlarýnýn aklýnda maçý ikinci yarý çevirecekleri ve þampiyonluða ulaþacaklarý fikri hakimdi.
    Ýkinci yarýlarýn baþlamasýyla birlikte Fenerbahçe Trabzonspor kalesini adeta ablukaya aldý. Her türlü varyasyonu deneyen Fenerbahçeliler kaleci Onur’u ve direkleri bir türlü geçemiyorlardý. Bu arada dakikalar azalýyor, süre Fenerbahçe’nin aleyhine iþliyordu. Bursaspor 2-0’lýk avantajýný cebine koymuþ, Kadýköy’de dakikalarýn erimesini bekliyordu.
    Artýk nefesler tutulmuþtu. Fenerbahçe aradýðý golü bir türlü bulamýyor, tribünler diken üstünde sahadaki oyunculara destek olmaya çalýþýyorlardý. Son anlara girilirken Beþiktaþ Uður Ýnceman’la golü buluyor ve Bursaspor karþýsýnda farký bire indiriyordu. Bursaspor’un kalesinde bir gol daha görürse bu þampiyonluðun Ýstanbul’da kalmasý anlamýna gelecekti.
    Ancak bu dakikada belki de son yýllarýn en çok konuþulan ve tartýþýlan skandallarýndan biri meydana geldi. Þükrü Saraçoðlu Stadý’nýn anonsçusu Bursaspor maçýnýn 2-2 olduðunu bütün tribünlere ilan ediyor, sarý-lacivertli taraftarlar bir anda coþku seline kapýlýyorlardý. Hatta Fenerbahçe’nin yedek oyuncularýndan Selçuk Þahin yedek kulübesinden takým arkadaþlarýna eliyle Bursaspor maçýnýn 2-2 devam ettiðini iþaret ediyordu.
    Belki de son atak þanslarýný bu anons üzerine deðerlendirmeyen Fenerbahçeli oyuncular sahalarýndaki bir kaç paslaþmanýn ardýndan hakemin son düdüðüyle þampiyon olduklarýný zanneden bir çok taraftarla birlikte sevinmeye baþladýlar. Ancak gerçek geç olmadan ortaya çýktý ve Bursaspor’un Beþiktaþ’ý 2-1 yendiði Þükrü Saraçoðlu’nda öðrenildi.
    Bu Fenerbahçeliler için büyük bir hayal kýrýklýðý, Bursasporlular için ise muhtemelen hayatlarýnýn en mutlu aný anlamýna geliyordu. Türk futbolunda bir ilk gerçekleþmiþ, Anadolu’dan Trabzonspor’dan sonra ilk defa bir takým þampiyon olmayý baþarmýþtý. Bursa Atatürk Stadý ve hemen ilerleyen dakikalarda Bursa þehri bayram yerine dönmüþ bu zaferi kutluyordu.
    Fenerbahçe için ise yýkým aðýr oldu. Bu anons skandalý ve yaþanan infial uzun süre konuþuldu. Kontrolünü kaybeden bazý taraftarlar stada zarar verdi. Ýki kez son haftada þampiyonluðu kaybeden teknik direktör Daum görevinden ayrýlarak yerine sportif direktör Aykut Kocaman geçti.
    Bursaspor ise lig þampiyonluðunun sevincini doyasýya yaþadý. Bir sonraki sezon katýlma hakký elde ettiði Þampiyonlar Ligi de Bursaspor’un Türk futbolundaki bir diðer baþarýsýydý. Ýlk kez Ýstanbul dýþýndan bir takým Türkiye’yi Þampiyonlar Ligi gruplarýnda temsil edecekti. Daha önce Sivasspor ve Gaziantepspor gibi takýmlarýn yaklaþýp baþaramadýðý lig þampiyonluðu Bursaspor’u Türk futbol tarihine altýn harflerle yazdýrýyordu.
    zamanýnda Adamlara çelmeyi kötü takmýþýz,

Unutulmasýn!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Meydan parkina yapilacak sike aniti ve altina turkce ve ingilizce yazilacak kitabesi trabzona gelen yerli yabanci herkesin yolunun dustugu yerde muthis bir olay olur ve etki birakir..ayrica genc nesillerin cocuklarimizin torunlarimizin bu olayi asla unutmamalarini saglar..bu olay okadar basit birsey olsa sikeciler buna kalkismazdi..gorev belediyenindir 1.si hem soz veren mevcut belediye baskaninin ta kendisidir 2.si yer belediyenin izin kendi bunyedinde izin alinmadan hicbirsey yapamazsin kaldirilmaya calisilan ve tepki uzerine cark edinilen bilet satis yerlerini unutmayin..
    Bu dediklerimizi yapabilecek cesaretde ne belediye baskani ne bunda diretecek klup baskani nede bunu umursayacak ve onemseyecek taraftar profilimizin olmadigi ise ortada..

tRaiNer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

Alýntý Adem CAKIR Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Spor camiasý hýrsýzlarý aklamak birleþmiþ.
    Siyaset dünyasý bir araya gelip kiþiye özel yasalar çýkarmýþ.
    Beko gibi çakma Türk þirketlerini bir UEFA sponsorluk hevesi sarmýþ yürümüþ.
    Devletin tepesindekiler olaya müdahil olup karara etki edebilecek yabancý misafirleri bir güzel aðýrlayýp yaðlamýþ ballamýþ.
    Baþkan bir þey ima etse ne olur etmese ne olur?

Ýster spor adamý, ister siyasetçi, ister gazeteci, ister hukukçu ol fark etmez. Bu hýrsýzlýðýn aklanmasýna el veren herkesin kýçýna imam pamuðu týkayacak bir gün elbet. O zaman göreceðiz; Þike cehenneme yansýyor mu yansýmýyor mu!!!

Siyasetten uzak, yalnýzca Trabzonspor'un çýkarlarýna ithaf eden, tam olarak duymak istediðim yorumdu.

Tarafýný Trabzonspor'dan yana kullanmak, bana göre karekterli bir duruþ sergilemektir abi eyv.
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

baby_face_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

6 sene geçmiþ ciddi ciddi birþey olacaðýný mý sanýyorsunuz!

SM-G930F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Full HD - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu sefer Zalimler galip gelmeyecek In Sha Allah!

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    belediye boþ iþleri býraksýn stadýn ulaþým sorununu çözsün. bu vaatle oy toplamak veya bu vaade oy vermek tam boþ adam iþidir, goy goyculuktur. anýt dikecek de memleketi kurtaracak. bu klübün iþidir. ayrýca þike anýtý neymiþ daha iyi birþey bulamamýþlar mý? film, belgesel falan yapýlsýn.

senin dediðin yapamadý kýsmý ayrý bir konu, aðýzdan çýktý sonra o özgüveni göremedik. dedin, yapacaksýn ama dediðim gibi belediye giriþimi destekler gerekli izinleri verir. popülist söylemlerin yeri deðil, çok ciddi görevleri var.
    Aslýnda benim kastetmek istediðim yapmadýklarý konusu deðildi. Yapmayacaklarý ve yapamayacaklarý birþey için alenen bir þehri saf yerine koymaya çalýþmalarýydý. Saf yerine koyulmak bazýlarýnýn zoruna gitmeyebilir de benim zoruma gidiyor...
    Alýntý Uður_Dmrtrk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þike anýtý için Belediye'ye kýzmaktansa daha büyük ve dikkat çekecek,herkesin gýpta ile bakacaðý birþey yapmamýz gerekirdi..artýk iþ iþten geçti..adamlar ne yapsa yeridir..hiç kýzmýyorum..
    Benim kýzdýðým nokta yukarda da belirttiðim gibi alenen yapamayacaklarý birþey için bizleri saf yerine koymalarýydý. Burdan da açýkça da söylüyorum, fenerbahçe klübü kimseye sormadan, danýþmadan arzu ederse þike anýtý, dik duruþ anýtý adýna ne derseniz deyin diker, açýlýþýný da canlý yayýnlarla yapar, Trabzon belediyesi kendi baþýna böyle bir karar alýp uygulayamaz!!!
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

@alone_6161 ilk paragrafta kendi meramimi belirttim. Ýkinci paragrafta senin ustunde durdugun kisma hak verdigimi soyledim . Yanlis anlasilma olmasin.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý baby_face_ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    6 sene geçmiþ ciddi ciddi birþey olacaðýný mý sanýyorsunuz!

SM-G930F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    He saniyoruz ne oldu senin amacin ne ondan bahsetsene gelir sikecilerin yalakaligini yaparsin sike mucadelesinden birsey cikmaz yazarsin aslanim burasi sike forumu golge etme yeter bunlari yazmak icinde buraya girersen dersini alir gidersin artik cizmeyi asmaya basladin ne ayaksin sen kimin degirmenine su tasiyorsun..sen ve senin gibilere inat kazanilacak bu mucadele ve kazanildiginda da yuzune vurcaz tabi burda olursan ozaman da..gina geldi ulan sizin gibilerden adamlara bak sike basligina birsey cikmaz diye giriyorlar surda zaten 3 5 kisiyiz aktif yazan bize de birakin bu isin pesini demeye getiriyorlar umutsuzluk pompaliyorlar yuzde 100 sonuc alacagimiz kazanacagimiz davada ..bitmediniz gitti yeter be destek olmazsiniz kostek olmayin onuda yapmiyorsunuz agir konuscam da degmez ceza almaya boyle kisiler icin, neye kime hizmet ettikleri belli zaten boylelerinin degismez kafa yapilari..
    Bunlara inat mucadeleye yilmadan umutsuzluga kapilmadan devam biz bitti demeden bu is bitmez icimizdeki irlandalilara ragmen..
    Konu gurur6134 tarafýndan (25.05.2017 Saat 12:13 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

neden hala FIFA´ya resmi basvuru yapilmadi yapilmiyor? neden bu Kadar uzatiyorlar konuyu? neden neden neden ?

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

emre belesoglu, tayfur havuttcu....

araba kacakciligi davasinda ifade vermis

niye hep ayni isimler acaba
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Bu hafta içi baþvuru yapýlacak arkadaþlar hazýrlýklar bitmek üzere.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

"Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Yunus Danýþmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    He saniyoruz ne oldu senin amacin ne ondan bahsetsene gelir sikecilerin yalakaligini yaparsin sike mucadelesinden birsey cikmaz yazarsin aslanim burasi sike forumu golge etme yeter bunlari yazmak icinde buraya girersen dersini alir gidersin artik cizmeyi asmaya basladin ne ayaksin sen kimin degirmenine su tasiyorsun..sen ve senin gibilere inat kazanilacak bu mucadele ve kazanildiginda da yuzune vurcaz tabi burda olursan ozaman da..gina geldi ulan sizin gibilerden adamlara bak sike basligina birsey cikmaz diye giriyorlar surda zaten 3 5 kisiyiz aktif yazan bize de birakin bu isin pesini demeye getiriyorlar umutsuzluk pompaliyorlar yuzde 100 sonuc alacagimiz kazanacagimiz davada ..bitmediniz gitti yeter be destek olmazsiniz kostek olmayin onuda yapmiyorsunuz agir konuscam da degmez ceza almaya boyle kisiler icin, neye kime hizmet ettikleri belli zaten boylelerinin degismez kafa yapilari..
    Bunlara inat mucadeleye yilmadan umutsuzluga kapilmadan devam biz bitti demeden bu is bitmez icimizdeki irlandalilara ragmen..
    Boþver abim, sen umudunu kaybetme yine de.. Bu savaþý kazanacaðýz Allah'ýn izniyle.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler