Sayfa 12597 Toplam 12958 Sayfadan BirinciBirinci ... 11597 12097 12497 12547 12587 12595 12596 12597 12598 12599 12607 12647 12697 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323950 adet sonuctan sayfa basi 314,901 ile 314,925 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Kemal Öztel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

#11Yattara | 97 Tellioðlu

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý 97 Tellioðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu ülkenin sonunu cepleri doldurulan bunlar ve bunun gibilerin yaladýðý siyasi düzen getirecek.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Soner Albayrak Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdi çoðu TS'lunun kafasýnda þu soru var. ''Acaba yine engelleyecekler mi bizi.''

Þerefsiz oðlu þerefsizler paranoyak yaptýlar bizi.
    yoook

ellerinden geleni ardlarina koymayacaklarini biliyoruz
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

önümüzdeki sene zirveye oynamaya baþlýyalým
    görelim neler yapacaklar neler
    lakin sistemide yenmek gerekecek baþkan ýn arksaýnda durursak gücü olur
    BMN KOCAELÝ

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

RTE Ýnfantino ya ayar verip yolladý orasý kesin. Ýnfantino da þikeci, bu adama hiç güvenmiyorum. Avrupa ile aramýz bozuk ama ''Uefa ve Fifa yý Türkler ele geçirdi, Cas ile son pazarlýklar yapýlýyor orasý da düþmek üzere, bunlar ceza veremez, yaptýrým uygulayamaz'' tezimi kuvvetlendirecek bulgular bakalým ne zaman ortaya çýkacak, merakla bekliyorum.

30 Mart ý galiba boþuna bekliyoruz, Nisan diyorlar Mayýs diyorlar ortada hala net bir þey yok. Uefa-Cas-Fifa üçgeninde tarihin en büyük þikesi nasýl ört bas ediliyor, konuyu kökünden kestirip atacak kararlar nasýl verilemiyor hakikaten çok ilginç. Türk takýmý yaw alt tarafý Türk takýmý, Avrupa da bile ismi cismi yok, Türkiye dýþýna çýktýðýnda basit bir takým.

Hadi ülke içinde RTE sonuna kadar kolluyor kollayacak, eyyy CAS, sana ne oluyor ? Niye kararý açýklayamýyorsun, sende mi bize yamuk yapacaksýn ? Sende mi yedin rüþvetleri, sende mi paranýn üstünlüðü > hukukun üstünlüðü diyenlerden oldun ? O eski halinden eser yok þimdi...
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Soner Albayrak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yoook

ellerinden geleni ardlarina koymayacaklarini biliyoruz
    Gelecek sezon þampiyon olmak istiyorsak 10-11'dekinden daha fazla dýþ mihraký yenmeliyiz Selçuk abi

Nereden
    Amasya

Ünal Karaman

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Aradan 7 yýl geçmiþ ama hala kýsa alanda paslaþmalar, yetkim yok, o süreci bekle o tarihe ertele v.s. v.s. Birileri ayarý çoktan verdi ama bizz hala bir umut buralarda bekliyoruz.Türkiye'de dönen rüþvetleri düþündükçe bunlar herþeyi yaparlar.UEFA'dan bile artýk hiçbir sert açýklama gelmiyor Þike konusunda...Güçlüye destek vererek bir nevi bizler de onlara hizmet etmiþ olduk.Önümüzdeki referandum sürecinde de ayný þeyler olacak.Böyle bir hak-hukuk arama þekli olamaz..

Fatih Cengiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Tam olarak hangi konu baþlýðýna yazmam gerekiyor bilmiyorum ama burasý biraz daha uygun gibi geldiði için yazýyorum.

Son birkaç aydýr, aziz Y, Rýdvan, birkaç gazeteci, bazý TV'lerde görünen yüz Vs Vs bir þeyden bahsediyor. Aklýmda yýldýrým Demirörenin ve hatta akp li önemli birkaç kiþinin de söylemleriyle desteklediði de var ama emin deðilim, bilgisi olan arkadaþlar düzeltirse sevinirim...

Hepsi ligin bitmeyeceðini, çatýþma ortamý olacaðýný, bu hakemler yüzünden taraftarý evde tutamayacak duruma gelinebileceðini ayný ya da farklý kelime ve cümlelerle söylüyor...

Tam referandum arefesinde, Tayyip ve aziz pofpofluyor birbirini.. Ülkede özerk olmasý gereken kurumun Baþkaný inþallah evet çýkacak da çok daha güçlü olacaðýz diyerek taraf gösteriyor. Nasýl özerkse artýk?

Ligdeki gidiþat pek izin vermese de, puanlar hala yakýn, bazý oyunlar dönebilir gibi hissediyorum.

Þike neticesinin ne zaman açýkalanacaðýna karar verdiler bence.
    Bunun seçime yansýmasý, Sonrasý, artýlar eksiler konuþuldu belkide.

Ülkede insanlarýn aklýna biraz daha futbolu düþürmek, kavga ortamý oluþturup gündemi meþgul etmek, terör eylemlerinin deðiþik bir versiyonu olarak kullanýlabilir...

Artýk ne kadar paranoyak olduysam
    Uzun uzadýya yazar ve anlatabilirim ama konu daha da siyasete girecek.. Sonra kötü þeyler oluyor.

Vatanýný seven, hayata baðlý her vatandaþýn iyi düþünmesi gereken bir dönemdeyiz. Çok deðiþik zamanlar bizleri bekliyor.

Allah yardýmcýmýz olsun...

E6633 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Bazen geriye dönüp bakýyorum da, boynum kütlüyor falan, iyi oluyor rahatlýyorum yani...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nihat Günay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Çok iyiymiþ bu...
    Helal Özkan hocama
    Adalet Yoksa, Barýþ da Yok...

Ahmet Almacý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Bugun arkadasla konusurken juventusun sike olayinda magdur ve dusurme cezasini fazla buldugumdan 300 milyon euro tazminat davasi acmis dendi asli astari nedir bunun bilen var mi ?

Nereden
    Amasya

Alýntý Ahmet Almacý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugun arkadasla konusurken juventusun sike olayinda magdur ve dusurme cezasini fazla buldugumdan 300 milyon euro tazminat davasi acmis dendi asli astari nedir bunun bilen var mi ?
    evet acti
    dava geri cevrildi
    simdi itirazda

bisey cikacagi yok

Ünal Karaman

adem73 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Kupayi alirsak ,verirlerse Istanbul Olimpiyatta dev bir kutlamayla sölenle Yattara nin ellerinden kalksin o kupa, ardindan Onur umuzun...Kupayi kaldirdiktan sonra Onur a sarilip aglamak istiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Özkan hoca dik duruþu ile her zaman örnek alýnmasý gereken bir kiþi.
    Aslýnda bu söylediklerinin manasý çok derin. Ben adama bilezik gibi geçiririm demek. Saksýða fesleðen gibi oturturum anlamý da çýkar.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Aytaç Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Karamsarlik yok diyoruz amma yurtdisinda neredeyse yerel ve ulusal tum makamlardan tescil edilen sike ulke sinirlarinda hic hukmu bulunmuyor.ADALET cok zor olmamaliydi ama oldu.sabir ile bekledigimiz ADALET i yine sabir ile bekleyecegiz.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

mürid ahmet çakar'ýn önüne para atmýþlar herhalde havlamaya baþlamýþ fena yanar dönermiþ bu da.

yok alman, fransýz vakýflar baský yapýyormuþ cas'a diren cas diyor mürid ahmet'te

ufaktan baþlýyorlar artýk mazlum edebiyatýna bir düþman yaratmaya dünya bize karþý çünkü bizden korkuyorlar demeye zaten bunun temeli taaa yontma taþ devrine dayanýyor o zamanlar biz cilalý taþ devrine geçecektik ama kýskandýlar geçemedik v.s v.s

ben inandým artýk cas þemsiyeyi açtý bunlara yoksa öncesinden bu kadar salya sümük aðlamazlardý.

Allah büyük. adalet eninde sonunda yerini bulur.
    sadece aþk bizimkisi

yüregimts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

bizim yapmamýz gereken daha önce ceza almýþ klüplerle kontak kurulup bakýn size ceza verdiler þimdi örtmeye calýsýyolar denilmeli...

Özellikle ceza alan takýmlarýn taraftar gruplarýyla kontak kurulmalý ... Bu omurgasýzlar ceza veremicek yoksa Uefa fifa dahil
    Adalet er ya da geç yerini bulacak !!!

Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar konu dýþý olacak ama GS'nin vergi borcunun büyük bir kýsmý devlet tarafýndan silindi mi gerçekten?

Nereden
    Amasya

Arkadaþlar konu dýþý olacak ama GS'nin vergi borcunun büyük bir kýsmý devlet tarafýndan silindi mi gerçekten?
    son 3 yilda toplam 500 milyon tl civari borcu silindi+ stadin catisi icin verilen 20 m€ bagislandi

Ünal Karaman

Nereden
    Ýstanbul

son 3 yilda toplam 500 milyon tl civari borcu silindi+ stadin catisi icin verilen 20 m€ bagislandi
    Haram olsun ya ne diyelim. Trabzonsporun da 1 kuruþ bile borcu silinirse o da haram olsun.

Devlet büyükleri kurtarmaya devam etsin. Sonra biz bu düzende þampiyon olmak için uðraþalým. Emeklerimiz çalýnýnca da psikolojimiz bozulsun.

Her gi...n bize girsin.

Nereden
    Amasya

Haram olsun ya ne diyelim. Trabzonsporun da 1 kuruþ bile borcu silinirse o da haram olsun.

Devlet büyükleri kurtarmaya devam etsin. Sonra biz bu düzende þampiyon olmak için uðraþalým. Emeklerimiz çalýnýnca da psikolojimiz bozulsun.

Her gi...n bize girsin.
    bizimde silinmisdi, yanlis hatirlamiyorsam 70 milyon tl civari

Ünal Karaman

uzungöllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kendi kulübümde dahil olmak üzere vergi borcu silinen kulüpler,kurumlar,þirketler vs. hepsine hakkým haram olsun.
    Baþkan TARAFTAR,Antrenör TARAFTAR,Sportif Direktör TARAFTAR !!!

Nereden
    Amasya

Alýntý uzungöllü Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kendi kulübümde dahil olmak üzere vergi borcu silinen kulüpler,kurumlar,þirketler vs. hepsine hakkým haram olsun.
    bu kadar ratsiz ediyorsa imza kampanyasi baslatin, belki biseyler degisir

Ünal Karaman

nirvana ovalari - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer
    Yaþ
    40

Þu kupayý versinler adaðým var. Keseceðim kurbanýmý, doyuracaðým gücü yetmeyenleri.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Aslan da Kaplan da güçlü hayvanlar ancak; Kurtlar sirkte oynamaz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDÝOGLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Alýntý nirvana ovalari Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þu kupayý versinler adaðým var. Keseceðim kurbanýmý, doyuracaðým gücü yetmeyenleri.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Benim 2 tane vardý, iyi hatýrlattýn.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 8 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 8 misafir)

Bu Konu için Etiketler