Sayfa 12642 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11642 12142 12542 12592 12632 12640 12641 12642 12643 12644 12652 12692 12742 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 316,026 ile 316,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nusret Yýlmaz: "Ýstikamet FIFA..."

Yeni sezon öncesi FIFA þikecileri düþürür ve tff'yi bu konuda butona basmasý için uyarýrsa 50.yýl öncesi tadýndan yenmez
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

ben sýzler kadar umutlu deðilim ne olduda hakemler bizi bicmeyi býraktýlar ???? burnuma pýs pýs kokular gelýyor
    Turkýyede adalet 12 yasýnda kýz cocugudur, O nun da kendý Rýzasý vardýr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletýn Temelý Mulktur"

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yeni sezon öncesi FIFA þikecileri düþürür ve tff'yi bu konuda butona basmasý için uyarýrsa 50.yýl öncesi tadýndan yenmez
    ozamana kadar belki raportör(savci) bile belirlenmis olmaz büyük ihtimallen
    bu sürecin 3 ayda bitecegini pompalayanlar var, benim icin hic inandirici degil
    bence en az 15 ay sürer

Alýntý demir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben sýzler kadar umutlu deðilim ne olduda hakemler bizi bicmeyi býraktýlar ???? burnuma pýs pýs kokular gelýyor
    3 hakemin kariyeri bitti
    bu yeterli bir neden degil mi?
    Konu selcuk tarafýndan (04.05.2017 Saat 13:02 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    42

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence en az 15 ay sürer

3 hakemin kariyeri bitti
    bu yeterli bir neden degil mi?
    insallah soylediðin gibidir
    Turkýyede adalet 12 yasýnda kýz cocugudur, O nun da kendý Rýzasý vardýr.... Turk mahkemeleri..

"Adaletýn Temelý Mulktur"

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence en az 15 ay sürer
    Yapma be abi
    CAS süreci kaç ay sürmüþtü tam olarak?

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

A Spor @asporcomtr

#SONDAKÝKA TFF Tahkim Kurulu, Baþakþehirli Ufuk Ceylan'a ve Yalçýn Ayhan'a verilen 5 resmi müsabakadan men cezasýný 3 maça düþürdü.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

A Spor @asporcomtr

#SONDAKÝKA TFF Tahkim Kurulu, Baþakþehirli Ufuk Ceylan'a ve Yalçýn Ayhan'a verilen 5 resmi müsabakadan men cezasýný 3 maça düþürdü.
    Komedi bari hep kaldirsalar di daha iyi olurdu. Baþakþehir yarýþ dan kopmamasý için ceza almadan kurtuldu. Aynýsý biz olsaydýk, en aðýr ceza yi alýrdýk
    Yardimci Hoca dan asla Td olmaz. (Tecrübesini cök yasadik)

Asbaskan dan da Baskan olmaz ( onu da yasiyoruz)

Celal Demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

A Spor @asporcomtr

tff strateji hatasý yapmýþ. aslýnda ilk önce 3 maç ceza verip sonra bunu affetmeleri gerekirdi. kafalarý basmamýþ direk 5 maç verince bunuda affetmek kolay olmayacaðý için 3 maça anca düþürebildiler.
    2010 - 2011 Süper Lig Þampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düþmaným, sen benim ifadem ve hýzýmsýn. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazýmsýn. >>>

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Rüzgar nereden eserse...Ýlke yok, kurumsal hafýza yok, adalet yok, tarafsýzlýk yok, hukuk yok, duruþ yok, adamlýk yok, eþitlik yok, yokoðlu yok...
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Nereden
    Amasya

Alýntý Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yapma be abi
    CAS süreci kaç ay sürmüþtü tam olarak?
    casda sadece tff ve uefa görevini yapmadigini sikayet ettik

ilk uefa davasini kiyas olarak al
    FIFA herseyi sifirdan degerlendirip kendi kararlarini verecegini düsünüyorum
    ayrica fifa nin kararlarinada sikecilerin itirazi olacaktir
    cas bu sürecte tedbir karari verecek mi?
    tahkim sürecinlen toplamda 2 yili bulabilir

Ünal Karaman

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Muhabir denen karaktersiz adamlarla roportaj yaptikdan yedigi dayagi sineye cektikden sonra ne bekliyordunuz..bence tamamen kaldirilmali ustune birkez daha dayak atilmaliydi ..atan razi yiyen razi tahkimmis tff mis onlara ne oluyor..

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Oh beee ya rabbi þükür. Sonunda doðru adýmý atmada karar kýlabildiler.

Ýsviçre Federal Mahkemesi CAS kararýný tescilletmekten baþka bir iþe yaramazdý. UEFA’ya talimatnamelerinde olmayan yerel liglerde takým düþürmesini emretmeyeceðine göre fuzuli yere atýlmýþ bir adým olarak kalacaktý. Zaman kaybetmekten baþka bir þey deðildi zaten.

FIFA süreci ile birlikte CAS'in kesinleþtirdiði suçlardan ceza alabilme yolu açýlacak. Artý bir de FIFA'ya karþý elimizde ÝFM kozu olacak, adaleti saðlamadýðý taktirde. UEFA'nýn talimatnamelerimde böyle bir hak yok diye iþten kaçma þansý var ama FIFA'nýn hiç yok.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Kadir Topbaþýn fetocu damadýnýn saðlýk durumu bahane edilerek komik bir þekilde salýverilmesi, ülkedeki yargýnýn hala birilerinin güdümünde olduðu algýsýný güçlendirecek gibi duruyor. Bu iþin sonu bizim kumpas meselesinin reddedilmesi davasýna uzanýp o konuda yeniden bir yargýlama baþlarsa iþimiz yaþ yalnýz. Türkiye'deki bütün þike sürecini bir komplodan ibaret sayýp sike davasý kökten düþürebilirler de. Ben beklerim yani böyle bir þey.

Bu durumda tüm CAS kararlarý da geçerliliðini yitirebilir. Tek korkum o kaldý benim.
    Konu ibrahim tarafýndan (04.05.2017 Saat 21:04 ) deðiþtirilmiþtir.

tRaiNer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

O deðilde Giovanni Ýnfantino Türkiye'ye neden gelmiþti ?

A) Uçakla baþka ülkeye aktarma yapmak için. ( Ýddia edildiði gibi)
    B) Kapalý çarþýda torun torbaya hediyelik eþya almak için.
    C) Tüpçüye ayar vermek için.
    D) Þike yapmak için.
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Bence 2, 3 yýlý göze alýn FÝFA sürecinde derim
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Full HD - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý ibrahim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kadir Topbaþýn fetocu damadýnýn saðlýk durumu bahane edilerek komik bir þekilde salýverilmesi, ülkedeki yargýnýn hala birilerinin güdümünde olduðu algýsýný güçlendirecek gibi duruyor. Bu iþin sonu bizim kumpas meselesinin reddedilmesi davasýna uzanýp o konuda yeniden bir yargýlama baþlarsa iþimiz yaþ yalnýz. Türkiye'deki bütün þike sürecini bir komplodan ibaret sayýp sike davasý kökten düþürebilirler de. Ben beklerim yani böyle bir þey.

Bu durumda tüm CAS kararlarý da geçerliliðini yitirebilir. Tek korkum o kaldý benim.
    Sen rahat ol.Buna sadece Türkiyedeki mallar inanir.Yurt disinda onlarin ne mal olduklari belli! Avrupadan men edildiler bu tarihe gecti dönüs yok! Ha bu dünyada TC'nin adaleti olmadigi icin belki hakkimizi alamayacagiz ama mahser gününde alacagiz In Sha Allah.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    35

Valla bende umutlu deðilim..Adamlarýn savunmasý hazýr Türkiyenin Cumhurbaþkanýný öldürmeye giden. 249 insaný öldüren bir örgütün oyunu.Onlarýn verdiði karara göre ceza aldik.Sizde þimdi bu örgütün verdiði karara mi uyacaksiniz diye aðlarlar..

Ozaman da bizim diyeceðimiz.Peki ozaman feto ya yakin hakim savcýlarýn içeri týkadigi katil hýrsýz ne varsa çýksýn..Fetoya yakin diye hakim savcýlar suçsuz þike yapmadý anlamanna gelmez.Zaten tepeler ortada.Ýnþallah fifa bunlari hiç dikkate bile almaz..

Ayrýca fifa da yönetimde servet yardimci da var..orasida sýkýntý

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Sami Kuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Valla bende umutlu deðilim..Adamlarýn savunmasý hazýr Türkiyenin Cumhurbaþkanýný öldürmeye giden. 249 insaný öldüren bir örgütün oyunu.Onlarýn verdiði karara göre ceza aldik.Sizde þimdi bu örgütün verdiði karara mi uyacaksiniz diye aðlarlar..

Ozaman da bizim diyeceðimiz.Peki ozaman feto ya yakin hakim savcýlarýn içeri týkadigi katil hýrsýz ne varsa çýksýn..Fetoya yakin diye hakim savcýlar suçsuz þike yapmadý anlamanna gelmez.Zaten tepeler ortada.Ýnþallah fifa bunlari hiç dikkate bile almaz..

Bu mantýkla hapishanelerin boþaltýlmasý gerekir. Ayrýca Servet uefa yönetim kuruluna girdi fifaya deðil.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Amasya

Alýntý Sami Kuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

azize yildivimin sözde aklandigi davanin adi bile sikede kumpas oldugundan haberiniz varmi

sike kumpasi degil, sikede kumpas

Türk yargisi bile sikeyi kabul ediyor
    hicbirseyi okumazsaniz tabii umutsuz olur ve gelip burada milletin umuduna gölge düsürürsünüz

gercek olan Türkiye yargisinda: tapeler dogru ama hukuksuz elde edildiler...
    tff bile sike var diyor, ama onlara kalirsa sahaya yansimadi

bunlar ortadayken nasil kiviracaklar
    birde uefa disiplin kurulunun 3 macta, cas´in 4 macta tescilledigi sike varken
    bu kararlari dünya üzerinde bozacak mahkeme kalmadi
    ve dogru okursaniz ve ucuz algi operasyonuna kurban düsecek kadar kit zihinli degilseniz Türkiye yargisinin bile bu kararlari kabul ettigini görürsünüz, sadece usülden bozuyorlar

bu davanin FIFAdan dönmesi dünya yargi tarihinin en büyük haksizligi olur, cünkü dava acik ve deliller son derece agir...

Ünal Karaman

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

Ýnsanýn aðýz dolusu küfür edesi gelmesin de ne olsun!
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Þampiyonluk

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ýnsanýn aðýz dolusu küfür edesi gelmesin de ne olsun!
    Emre belozoglunu aradi gozler o da olsaydi cirkeflik tam olacakmis..

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Bu düzeni kuranlara yazýklar olsun.
    Çektiðimiz sýkýntýlarýn mislini yaþasýnlar, gülemesinler, uyku uyuyamasýnlar
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

azize yildivimin sözde aklandigi davanin adi bile sikede kumpas oldugundan haberiniz varmi

hicbirseyi okumazsaniz tabii umutsuz olur ve gelip burada milletin umuduna gölge düsürürsünüz

ve dogru okursaniz ve ucuz algi operasyonuna kurban düsecek kadar kit zihinli degilseniz Türkiye yargisinin bile bu kararlari kabul ettigini görürsünüz, sadece usülden bozuyorlar

bu davanin FIFAdan dönmesi dünya yargi tarihinin en büyük haksizligi olur, cünkü dava acik ve deliller son derece agir...
    Defalarca bunlar bu sayfalarda paylaþýldý ama bazý arkadaþlar nedense ýsrarla bunlarý ya görmezlikten geliyor ya da görmüyor.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Defalarca bunlar bu sayfalarda paylaþýldý ama bazý arkadaþlar nedense ýsrarla bunlarý ya görmezlikten geliyor ya da görmüyor.
    Sami arkadaþýmýz gibi bittik, tükendik, biþey çýkmaz demiyorum ben. Bana cevap verdiði mesajimda kalýnlaþtýrdýðým bölümleri okuyunuz bi zahmet.

2002 yýlýndan beri ittifak halinde olduklarý cemaati bir yolsuzluk davasýnda silen, delil dedikleri þeyleri anýnda geçersiz sayýp davayý düþüren, bakanlarýnýn yargýlanmasý konusunda emeði olan herkesi açýða alan adamlarýn tüm þike davalarýný düþürme kuvveti var mýdýr yok mudur sizce?

Kadir beyin damadýnýn salýverilmesini emsal gösterip fetonun hala yargýda aktif olduðunu öne sürerek "kumpas yok ama tüm sanýklara beraat" þeklinde sonuçlanan davayý tekrar ele alýp, bu sefer "kumpas var, bi önceki davalar ayný örgüt tarafýndan görüldü, daha önce yargýlanan insanlar suçsuzdur, kararýmýz beraat þeklindedir" haline çeviremezler mi tüm bu þike dosyasýný? Ýlk paragrafta bahsettiðim güç bu kudrete sahip deðil midir?

Tekrar Erdem Egemen'in kamuoyu oluþturulmuyor serzeniþine dönerek þunu sormak istiyorum; Tüm bu bahsettiðim þeylere kadir olan güç, feneri kurtarmaya dünden razý olan dilsiz þeytan medyayý arkasýna alarak kamuoyu nezdinde "fetullahçý terör örgütünün kurguladýðý" davayý etkisiz hale getiremez mi?

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Sami arkadaþýmýz gibi bittik, tükendik, biþey çýkmaz demiyorum ben. Bana cevap verdiði mesajimda kalýnlaþtýrdýðým bölümleri okuyunuz bi zahmet.

2002 yýlýndan beri ittifak halinde olduklarý cemaati bir yolsuzluk davasýnda silen, delil dedikleri þeyleri anýnda geçersiz sayýp davayý düþüren, bakanlarýnýn yargýlanmasý konusunda emeði olan herkesi açýða alan adamlarýn tüm þike davalarýný düþürme kuvveti var mýdýr yok mudur sizce?

Kadir beyin damadýnýn salýverilmesini emsal gösterip fetonun hala yargýda aktif olduðunu öne sürerek "kumpas yok ama tüm sanýklara beraat" þeklinde sonuçlanan davayý tekrar ele alýp, bu sefer "kumpas var, bi önceki davalar ayný örgüt tarafýndan görüldü, daha önce yargýlanan insanlar suçsuzdur, kararýmýz beraat þeklindedir" haline çeviremezler mi tüm bu þike dosyasýný? Ýlk paragrafta bahsettiðim güç bu kudrete sahip deðil midir?

Tekrar Erdem Egemen'in kamuoyu oluþturulmuyor serzeniþine dönerek þunu sormak istiyorum; Tüm bu bahsettiðim þeylere kadir olan güç, feneri kurtarmaya dünden razý olan dilsiz þeytan medyayý arkasýna alarak kamuoyu nezdinde "fetullahçý terör örgütünün kurguladýðý" davayý etkisiz hale getiremez mi?
    Ýbrahim kardeþim, seni anlýyorum ama gözden kaçýrdýðýn bir iki husus var.

Bunlarýn en önemlilerinden birisi þike davasýnýn Avrupa'da artýk bittiði mesela. Avrupa'da davalarýn sebebi tüm kurumlarca kabul edilen þikenin Türkiye'de cezalandýrýlmasý.

Ya da bahsi geçen tapelerin hiç birinin ne UEFA'da ne CAS'ta vs. fb tarafýndan reddedilmediði. Burada olaylar çok farklý lanse ediliyor ama mevzu çok farklý ilerliyor yurt dýþýnda. Yurt dýþýndaki davalarýn hiç biri þikenin ispatý ve ya reddi için deðil. O davalar çoktan bitti. Ve hiç birinde bahsi geçen tapelere itiraz edilmedi aksine komik savunmalar yapýldý ve de bunlarýn ne kadar saçma olduðu ilgili kurumlarca yüzlerine defalarca vuruldu.

Bilmiyorum anlatabildim mi
    Konu My tarafýndan (06.05.2017 Saat 01:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    Murat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 23 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 23 misafir)

Bu Konu için Etiketler