Sayfa 12145 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11145 11645 12045 12095 12135 12143 12144 12145 12146 12147 12155 12195 12245 12645 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 303,601 ile 303,625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Nereden
    Güney Amerika

Böyle bir sürec hala var mi? Varsa neresindeyiz bu isin?

Iyice toz kapladi üzerini, haber de gelmiyor artik ve isin kötüsü adim da atilmiyor. Cidden kapandi bu is sanirim.
    Gecti, istemem gelmeni.

Celal Demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Alýntý MaEsTrO Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Böyle bir sürec hala var mi? Varsa neresindeyiz bu isin?

Iyice toz kapladi üzerini, haber de gelmiyor artik ve isin kötüsü adim da atilmiyor. Cidden kapandi bu is sanirim.
    uefa nýn gerekçeli kararýný bekliyoruz sadece o geldikten sonra süreç hýzlanacaktýr.
    2010 - 2011 Süper Lig Þampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düþmaným, sen benim ifadem ve hýzýmsýn. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazýmsýn. >>>

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

herkes cezasini cekecek o kupa gelecek

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Elazýð

Standart Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS, Yargýtay ve ÝFM Onadý!

protesto yapmadan UEFA'dan elenmemiz daha üzücü, Legia taraftarýný bu konuda tebrik etmek gerek

dün futbolcular sahaya büyük bir pankart býrakýp sahadan çekilseydi ve ayný þekilde tribünde de meþaleler ve UEFA aleyhine tezahüratlar eþliðinde büyük bir 'UEFA IS CORRUPTED' pankartý açýlsaydý bugün tüm Avrupa bizi konuþuyor olacaktý

Nereden
    Trabzon

Uefa gerekçeli karar için ne bekliyor ey Allah'ým sen sabýr ver Ya Rabbi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

AhmetG. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS, Yargýtay ve ÝFM Onadý!

Bir milletvekili aday adayý kulübümüzü neden ziyaret eder?

Yetmezmiþ gibi neden resim çekinilmesi gerekir?

Buna ek olarak neden kulüp resmi sitesinde yayýnlanýr?

Yahu biz spor kulübüyüz SPOR!
    Çekin artýk þu siyasetin ellerini kulüpten.
    Valla sýrf bu nedenle soðudum bittim artýk.
    Bu nasýl bir anlayýþ tarzýdýr.

Ne þikebahçe ne tff ne de onlarý koruyan siyasi partiler bize 4 senedir yaþatýlan haksýzlýðýn sorumlularý deðildir. Buna kanaat getirdim en sonunda.
    Biz ne yaptýysak kendimize yaptýk.
    Baþkasýnýn zarar vermesine gerek yokmuþ meðer. Biz bize fazlasýyla yeteriz.
    Sol’un ihanet derecesine varan davranýþlarý karþýsýnda, Sað ile olan kavgamýzý erteledik.

Alpayer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    37

Alýntý Ahmet Gedikli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir milletvekili aday adayý kulübümüzü neden ziyaret eder?

Yetmezmiþ gibi neden resim çekinilmesi gerekir?

Buna ek olarak neden kulüp resmi sitesinde yayýnlanýr?

Yahu biz spor kulübüyüz SPOR!
    Çekin artýk þu siyasetin ellerini kulüpten.
    Valla sýrf bu nedenle soðudum bittim artýk.
    Bu nasýl bir anlayýþ tarzýdýr.

Ne þikebahçe ne tff ne de onlarý koruyan siyasi partiler bize 4 senedir yaþatýlan haksýzlýðýn sorumlularý deðildir. Buna kanaat getirdim en sonunda.
    Biz ne yaptýysak kendimize yaptýk.
    Baþkasýnýn zarar vermesine gerek yokmuþ meðer. Biz bize fazlasýyla yeteriz.
    Utanma testi yapýyorlar...
    Hadi mecburiyetlerden bu konuda adaleti saðlayamadýk dersin belki de bari gitme þu kulübe...

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    42

Alýntý fyýldýrým Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

protesto yapmadan UEFA'dan elenmemiz daha üzücü, Legia taraftarýný bu konuda tebrik etmek gerek

dün futbolcular sahaya büyük bir pankart býrakýp sahadan çekilseydi ve ayný þekilde tribünde de meþaleler ve UEFA aleyhine tezahüratlar eþliðinde büyük bir 'UEFA IS CORRUPTED' pankartý açýlsaydý bugün tüm Avrupa bizi konuþuyor olacaktý
    aslýnda bunu konuþmamýzý bile yönetim müthiþ görsel þölen olacak diye diye gölgede býraktý bu bile tek baþýna kimin ne kadar samimi olduðunu gösterir
    sadece aþk bizimkisi

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Elazýð

Alýntý Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aslýnda bunu konuþmamýzý bile yönetim müthiþ görsel þölen olacak diye diye gölgede býraktý bu bile tek baþýna kimin ne kadar samimi olduðunu gösterir

Maalesef bende samimi bulmuyorum baþkaný, hakem hatalarýna karþý durmaya baþladý, fakat neden 5 puanýmýz çalýndýðýnda deðil neden 10 puanýmýz çalýndýðýnda deðil de devrenin bitiminden sonra açýklama yapmaya baþladý, Aralýk ayý sözünü unutturmaya mý çalýþýyor?

Ayný þekilde þike sürecinde yönetim inanýlmaz pasif. Hâlâ büyük yürüyüþ yapýlacak... Maçlara sadece bir kez 2010-2011'e atýfta bulunarak pankartla çýktýk, o da seyircisiz gs maçýydý.
    Neden her maç bu pankartla sahaya çýkýlmaz, yoksa göz boyamak için mi bir kez açýldý?

Kýsaca hukuk kurulunun hamlelerini bir tarafta tutarsak yönetim þike davasýný 3. 4. plana atmýþ durumda. Gerçekten þu maç Avrupa'ya þikeyi tekrar hatýrlatmak için çok uygundu, ama kullanamadýk.

Nereden
    Trabzon

Uefa'yý Allah alsýn diyerek güne baþlayayým.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Alýntý Sibel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Uefa'yý Allah alsýn diyerek güne baþlayayým.
    Amin diyerek sana destek olalým

<<< Ey düþmaným, sen benim ifadem ve hýzýmsýn. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazýmsýn. >>>

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Alýntý 28TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    düsecekler
    Aslýnda o þerefsiz azize kupayý bize vermeye çoktan beri razý da onun kabusu küme düþürülmek

Bakalým savcý ve hakimler ne kadar dürüst ve vicdanlý olacaklar bu yeniden yargýlama safsatasý sürecinde
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslýnda o þerefsiz azize kupayý bize vermeye çoktan beri razý da onun kabusu küme düþürülmek

Bakalým savcý ve hakimler ne kadar dürüst ve vicdanlý olacaklar bu yeniden yargýlama safsatasý sürecinde
    bende tam tersini düþünüyorum, bunlar amatöre dahi düþmeye razýlar ama kupayý vermek istemiyorlar.

signal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Celal Demir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bende tam tersini düþünüyorum, bunlar amatöre dahi düþmeye razýlar ama kupayý vermek istemiyorlar.

Avrupadan þike cezalarýnýn uygulanmasý yönünde bir karar çýkarsa zaten düþecekler burasý net. Ama kupanýn Trabzonspora verilmesi ile alakalý bir karar çýkmayacaktýr. Oraya müdahale etmezler. Bu konuyu federasyona ya da bir baþka deðiþle onlarý atayan kiþi Rte'ye tekrar soracaklardýr.

Þike lobisinin bu senaryo karþýsýndaki son planý kupanýn Trabzonspora verilmemesi, o sezonun þampiyonsuz olarak tescil edilmesidir. RTE bu durumda nasýl bir tavýr takýnýr orasý karýþýk. Bu dava ile ilgili bugüne kadar yaptýklarýndan ötürü piþmanlýk duyar da vicdaný sýzlarsa ancak kupa sahibine teslim edilir. Bunun dýþýnda kupanýn Trabzonspora verilmesi ile alakalý bir yol yoktur.
    Seni ölüme de götürse doðruluktan sakýn ayrýlma.
    Hz. Ömer.

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý signal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Avrupadan þike cezalarýnýn uygulanmasý yönünde bir karar çýkarsa zaten düþecekler burasý net. Ama kupanýn Trabzonspora verilmesi ile alakalý bir karar çýkmayacaktýr. Oraya müdahale etmezler. Bu konuyu federasyona ya da bir baþka deðiþle onlarý atayan kiþi Rte'ye tekrar soracaklardýr.

Þike lobisinin bu senaryo karþýsýndaki son planý kupanýn Trabzonspora verilmemesi, o sezonun þampiyonsuz olarak tescil edilmesidir. RTE bu durumda nasýl bir tavýr takýnýr orasý karýþýk. Bu dava ile ilgili bugüne kadar yaptýklarýndan ötürü piþmanlýk duyar da vicdaný sýzlarsa ancak kupa sahibine teslim edilir. Bunun dýþýnda kupanýn Trabzonspora verilmesi ile alakalý bir yol yoktur.
    Þike cezalarýnýn uygulanmasý yönündeki kararýn içinde yalnýzca küme düþürülme yok ,zaten mantýða aykýrý olur. O yýla ait bütün hakediþlerin teslimi de var.

Benim kanaatim þikecileri kuru bir kupa teslimi deðil küme düþürülme hatta ondan evvel maddi tazminat korkutuyor. Yoksa bu kadar direnç göstermezlerdi.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý signal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Çok bekleriz o insafý. Adamýn Trabzon þehrinden yana bir sýkýntýsý yok.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Tüm engellemelere raðmen kazanan biz olacaðýz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

kulüp resmen siyasetin reklam cekimi icin kullaniliyor. yazik cok yazik. iho ve yönetim iki yüzlülüge devam ediyor.

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Dünyada SIkeye irkciliga ceza verirler Türkiyede ise ödül. Chealsea 20 taraftarina ömür boyu maclara almama ceza si verdi biz ise irkci Emreye öyle demedi diye hala milli takimda kaptanlik yaptiriyoruz. Simdide Volkan küfür etmedi diyecekler nerdese

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

milli macta volkana küfür edildi diye, futbolcuya küfür edilir mi diye günlerce yayin yapip volkani savunanlar. volkan edince hic bir sey olmamis gibi davraniyor.

'Enes' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

SON DAKÝKA! Serie A takýmlarýndan Parma, Ýtalya Futbol Federasyonu tarafýndan küme düþürüldü. Parma kalan haftalarda 3-0 yenik sayýlacak.
    ...Senin gücün , karanlýðý yýrtacak...

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Alýntý Punishenes Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    SON DAKÝKA! Serie A takýmlarýndan Parma, Ýtalya Futbol Federasyonu tarafýndan küme düþürüldü. Parma kalan haftalarda 3-0 yenik sayýlacak.
    su olay türkiyede olsa kavga eden TBMM (FBMM) 24 saat icinde kavgasiz kanun cikartirdi 100 de 100 oyla ama elin oglu acimiyor parmamis milanmis cezayi yapistiriyor bizimkiler gibi hirsizin yaninda degil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

adamlara helal olsun. kurallar ne ise uyguluyorlar. parma tff ye basvursun akil almak icin

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý 28TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    adamlara helal olsun. kurallar ne ise uyguluyorlar. parma tff ye basvursun akil almak icin
    Düþünsene Berlusconi falan fiþman toplanýyorlar kanunu deðiþtirmek için. Kürsüde buna karþý çýkanlar tek Sicilya kökenli milletvekilleri.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Dün akþam süpsüper ligimizin maç özetlerine bakýyorum da,
    bizim ülkemizin idarecileri kadar daha alçaðý var mý,
    bizim toplum kadar baþka bi ahlaksýz toplum var mý çok merak ettim gerçekten.

satýlmýþsivasspor-gs maç yapýyor,

Kulüp baþkaný : ''maç satan karsýný satar'' diyip maç sattýðý ülkenin mahkemeleri tarafýndan ýspatlanýp ceza verilen adam,

Kalecileri : alttali linkte de var para için onurunu kiþiliðini satýp köpekleþen ve bu durum ýspatlanýp mahkemelerce ceza alan bir oyuncu,

Forvetleri : hem bjk ye hem þikebahçeye maç satýp,sonra kendisi karakterinde bir hoca bulup hocam ben þike yapýp maç sattým caizmidir diyen bir oyuncu,

Ve bunlarý koruyup kollayanlar ile,bu þikeci alçaklarýn konuþmalarýna bakýyorum,tavýrlarýna bakýyorum,zannedersin dünyanýn en delikanlý,dünyanýn en dürüst adamlarý !!!

Eðer bunlarýn cezasý bu dünyada kesilmeden öbür dünyaya kalýrsa gözüm açýk gider.
    Tüm bu alçaklarýn yaptýklarý burunlarýndan fitil fitil gelir inþallah.
    Allah baþýnýzdan belayý,pisliði eksik etmesin inþallah.
    Tv lerde atarý gideri yapýn ama gerçek hayatýnýzda yüzünüz gülmesin inþallah.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=39244

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=39243

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=39239

(oh ne güzel lig,sonra niye dünya kupasýnda yokuz,niye avrupa kupasýnda yokuz,kulüplerimiz niye avrupa da baþarýlý olamýyor.Siz bu kaný bozuklarý kollayýp gözettiðiniz sürece hiç bir uluslararasý turnuvada baþarýlý olamayýz inþallah)
    Konu Ertan 51 tarafýndan (22.02.2015 Saat 10:13 ) deðiþtirilmiþtir.

Sayfa 12145 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11145 11645 12045 12095 12135 12143 12144 12145 12146 12147 12155 12195 12245 12645 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 14 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 14 misafir)

Bu Konu için Etiketler