Sayfa 12466 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11466 11966 12366 12416 12456 12464 12465 12466 12467 12468 12476 12516 12566 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 311,626 ile 311,650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Elin oglu bizim icerdeki kalemsorlerden daha adil tespiti yapmis..
    Berliner Zeitung, 'Maðdur edilen Trabzonspor þiddete baþvuruyor'28 Nisan 2016, 08:57

Almanya’da yayýnlanan Berliner Zeitung gazetesi Trabzonspor’un maðdur edildiði için þiddet olaylarýnýn arttýðýný yazdý.

TFF’ye aðýr eleþtiri getiren gazete, Trük futbolunda þikeyi örterek marka deðerini yitirdiðini kaydetti.

TARAFTARIN HAYAL KIRIKLIÐI*

Berliner Zeitung Gazetesi, ‘Trabzonspor iktidar ve onun hukuk sistemi tarafýndan maðdur edildiðini hissediyor. Bunun için Trabzonspor’un stadyumunda þiddet artýyor. Trabzonspor taraftarlarý korkunç hayal kýrýklýðý yaþýyor’ þeklinde yazdý.

ÞAMPÝYONLUÐU SATIN ALDI

Gazete, þike skandalýnýn Türk futbolundaki atmosfer zehirlediðini kaydederek, “O zaman Fenerbahçe þampiyonluðu satýn almýþtý. Aralarýnda Fenerbahçe Baþkaný Aziz Yýldýrým’ýnda olduðu bir çok yönetici tutuklanmýþtý. TFF buna raðmen þampiyonluðu geri almadý” diye yazdý.

TAPELER DELÝL SAYILMADI

Aziz Yýldýrým’ý þike cezasýnda yasa deðiþtirilerek taleplerin delil olmaktan çýkarýlmasýnýn kurtardýðýný kaydeden gazete, “Talefon tapeleri þike skandalýnda sanýklarý aðýr biçimde suçluyordu. Aziz Yýldýrým ve diðerleri bundan yararlanýp cezadan kurtuldu” þeklinde ifadelere yer verdi.

(gunebakýþ)

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý Celal Demir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor ile ilgili çocukluk hayalleri çalýndýðý için sahaya atladýðýný belirten Oðuzhan Mutlu, "2010-2011'de benim sevincim çalýndý. Umutlarým alýndý. Kimse bir þey yapmadý"
    "Trabzon'da yaþayan gençlerin hepsi kafaya koymuþtu þampiyon olduk diye ama Fener þampiyondu. Bunu bir açýklasýnlar, bu nasýl oluyor" diye konuþtu.
    Olayýn provokasyon olduðu yönündeki iddialara ise Oðuzhan Mutlu, "Hata olur da hep bir takýma karþý mý olur."
    "Niye hep bu hatalar Trabzonspor'a karþý yapýlýyor? Bir kere de Fenerbahçe'ye olsun"
    "Aziz Yýldýrým biraz çýldýrsýn, olur mu çünkü arkalarýnda Aziz Yýldýrým var. Buradaki Galatasaray maçýnda da aynýlarý oldu. O maçtan sonra kafaya koydum. Atlayacaðým dedim ve atladým."
    "Maçtan önce tel örgüler yýkýlýrsa kesin atlarým dedim. Kimse bilmiyordu atlayacaðýmý. Birileri bana emir verse emin olun ki ben atlamazdým."
    "Ben Trabzonluyum. Hiç kimsenin emrinin altýnda deðilim. Bir gruba da üye deðilim. Tribünde baðýrýrým, ederim o kadar" ifadelerini kullandý.
    Trabzonspor'un ceza alacaðýný veya Trabzonspor taraftarlarýnýn suçlanacaðýný o an düþünemediðini belirten Oðuzhan Mutlu, "O öfkeyle bunlara düþünemedim. Sonradan aklýma geldi."
    "Trabzon ve Trabzonspor camiasýndan çok büyük özür diliyorum ama bence olmasý gereken buydu, birileri bir þey yapacaktý. Yoksa herkes üstümüze doðru gelecekti" þeklinde konuþtu.
    Volkan Bayaslan'ý hiç tanýmadýðýný ifade eden Mutlu, "Beni alan polis abilerimiz, hakemin Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde okuduðunu söyledi. Bunun üzerine daha iyi yaptým dedim"
    "Bizim aleyhimize niye karar veriyor. Trabzon'un ekmeðini yemiþ bir insanýn bizim aleyhimize olmasýný istemem. Yaþananlardan sonra görüntüleri izledim. Trabzonlu'yu kýzdýrýrlarsa olacaðý buydu diye aklýmdan geçti"
    "Bu ben miyim diye de kendi kendime sordum. Benim hakem Volkan Bayarslan'a bir kastým yoktu. Üstündeki formaya kastým vardý. Kim olsaydý ayný þeyler olacaktý"
    "Fenerbahçeli futbolculara karþý herhangi bir eylemim olmayacaktý. Onlarla bir iþim yok. Ekmeklerinin peþlerinden koþuyorlar. Fenerbahçeli oyuncular þike yapmýyor.
    "Onlarla bir derdimiz yok. Þikeyi yapanlar belli. Yukarýdaki insanlar" açýklamasýný yaptý.
    Kendisine yapýlan terörist yakýþtýrmasýyla ilgili olarak ise Oðuzhan Mutlu, "2009-2010 sezonunda Fenerbahçe formasý giyen insanlar polis arabalarýný yaktý. Stadyumlarýný yaktýlar ve yýktýlar"
    "Doðu'da þehit aðabeylerimiz var. Onlarý vuran teröristler benden daha iyi yerdeler. 17 yaþýnda bir cahillik yaptým diye vatan haini ilan edildim. Bana terörist diyen utansýn; ben niye utanacaðým."
    "Ben yanlýþ bir þey yapmadým. Emeðimi çalanlarýn peþine koþtum. Öfke patlamasý yaþadým."

"Bana terörist diyenlerin yarýsýndan çoðu Fenerbahçeli, Trabzon'da hiç polis arabasý yakýldýðýný, güvenlik görevlilerinin dövüldüðünü duydunuz mu" dedi.
    Oðuzhan Mutlu, uyuþturucu madde kullanmadýðýný da kaydederek, "Bana o kadar test yaptýlar. Ýnanmayan emniyete gider sorar. Uyuþturucu veya alkol kullanmýyorum" açýklamasýnda bulundu.
    (ÝHA)

Ben bu olayin oyle organize bi olay olduguna inanmiyorum tamamen ofke patlamasidir hangimiz ah su hakem yanimda olsa aziz yada demiroren yanimda olsada agzini burnunu kirsam diye dusunmuyor kasten hakkimiz yenilen her olaydan sonra..bu olayin 5 senedir olmamasi bana gore mucizedir hic kimsenin uzerine bu kadar gelinmez..bu isin sonu hak adalet saglanmadikca daha kotuye gitcek yarin bi gun 1 tokat tekmeyle kalmaz bu is aci ama gercek olan bu..yasananlarin savunulcak bi tarafi olmamakla birlikde bu olayin eninde sonunda olacagi belliydi dua etsinler trabzondaki taraftar profili 90lardaki benim cocuklugumdaki gibi degil cogu cekirdekci tayfa yoksa ne þikeciler ne hakemler birakin stada girmeyi sehire sokulmazlardi..

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Ýçinde þiddet olmayan Trabzonspor isyaný içeren olaylara seviniyorum. Bu sistem berbat bir sistem. Ve biz bu sistemle barýþýk olmadýkça ben daha mutlu oluyorum.

Sahaya koltuklar yaðsýn maçlar yarým kalsýn deðil olay. Hakemler dövülsün hele hele hiç deðil.

Tribünlerimiz týklým týklým dolu. Herkesin elinde çalýnan adaleti isteyen pankartlar. TFF seçimlerinde güçlüye deðil adalete oy veren Bir Trabzonspor. Yýllar geçse de taviz vermeyen Trabzonspor. Sonrasýnda þampiyonluklar olmasýn.

Özünde Siyasetten ayrýlsýn Trabzonspor. Ailece maçlara gidilsin. Futbolcular sahada savaþsýn. Bizler tribünde. Bu bir ütopyadýr. Fakat olmasý gereken budur bence.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

þike olayý patlak verdiði zaman ilk seneler Trabzon-þikebahçe maçlarýnda olaylar olmuþmuydu ?

son senelerde ise bir sürü olay önce arabalarýný kurþunlattýlar sahaya girmeler baþladý neden diye bi düþünür insan ?

bizi zor duruma düþürüp susturmak mý ? hani diyor ya burda ki arkadaþlarda yönetim zor duruma düþtü v.s diye amaç o olmasýn?

taraftarý suçlu psikolojisine sokup vazgeçirmek olmasýn?

unutanýnda, susanýnda kalbi kurusun !
    sadece aþk bizimkisi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Aytaç Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

"yaþar emicemin dediði gibi BEZDUM "

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nihat Günay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Hadi bizde mahkemeler yýllarca sürüyor.

Ulan bu gavurlara ne oldu. Cas itirazýndan haber yok, kiþilere verilecek cezalardan haber yok.

Ne iþ?
    Adalet Yoksa, Barýþ da Yok...

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Türkiye'de adalet en son Kanuni Sultan Süleyman döneminde esnafa karþý yapýlmýþtýr.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    Trabzon

Alýntý gurur6134 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Elin oglu bizim icerdeki kalemsorlerden daha adil tespiti yapmis..
    Berliner Zeitung, 'Maðdur edilen Trabzonspor þiddete baþvuruyor'28 Nisan 2016, 08:57

Almanya’da yayýnlanan Berliner Zeitung gazetesi Trabzonspor’un maðdur edildiði için þiddet olaylarýnýn arttýðýný yazdý.

TFF’ye aðýr eleþtiri getiren gazete, Trük futbolunda þikeyi örterek marka deðerini yitirdiðini kaydetti.

TARAFTARIN HAYAL KIRIKLIÐI*

Berliner Zeitung Gazetesi, ‘Trabzonspor iktidar ve onun hukuk sistemi tarafýndan maðdur edildiðini hissediyor. Bunun için Trabzonspor’un stadyumunda þiddet artýyor. Trabzonspor taraftarlarý korkunç hayal kýrýklýðý yaþýyor’ þeklinde yazdý.

ÞAMPÝYONLUÐU SATIN ALDI

Gazete, þike skandalýnýn Türk futbolundaki atmosfer zehirlediðini kaydederek, “O zaman Fenerbahçe þampiyonluðu satýn almýþtý. Aralarýnda Fenerbahçe Baþkaný Aziz Yýldýrým’ýnda olduðu bir çok yönetici tutuklanmýþtý. TFF buna raðmen þampiyonluðu geri almadý” diye yazdý.

TAPELER DELÝL SAYILMADI

Aziz Yýldýrým’ý þike cezasýnda yasa deðiþtirilerek taleplerin delil olmaktan çýkarýlmasýnýn kurtardýðýný kaydeden gazete, “Talefon tapeleri þike skandalýnda sanýklarý aðýr biçimde suçluyordu. Aziz Yýldýrým ve diðerleri bundan yararlanýp cezadan kurtuldu” þeklinde ifadelere yer verdi.

(gunebakýþ)
    Býrakýn kalemþörleri bazý taraftarlarýmýzdan daha dik durmuþlar.

Necat Ulusoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Alýntý Nihat Günay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hadi bizde mahkemeler yýllarca sürüyor.

Ulan bu gavurlara ne oldu. Cas itirazýndan haber yok, kiþilere verilecek cezalardan haber yok.

Ne iþ?
    Evet olay budur:

CAS itirazý ve özellikle de Uefa'nýn kiþilere vereceði cezalar tam bir garabet !

3 yýl oldu ve halen daha adamlardan ses yok. Bu hukuksuzluðu dünyaya duyuracak kadar gücümüz de mi yok !?
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
    "Küçük bir kentin büyük savaþý"
    kalbimdeki Trabzonsporlu, Kazým Koyuncu !

signal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Seni ölüme de götürse doðruluktan sakýn ayrýlma.
    Hz. Ömer.

amour_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    42

Önümüzde ki sene Trabzonspor yaptý derler.

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

3 Temmuz'da kimlerin ele geçirildiðini iyi gördük.Takým daðýldý, kulüp siyasetleþtirildi.Bugün yarýn mahkeme sonuçlandý kupanýzý vereceðiz derken 5 yýl oldu kumpas dendi.Olay budur Trabzon'a karþý her seferinde kinini öfkesini döken adamýn baþarýsýdýr bu.Tebrikler halkým % 70'le de ödüllendirdiniz..

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Hayýrlý Cumalar.
    Þikebahçe ve Salatasaray baþta olmak üzere,

Eski ve yeni tff baþkanlarý
    Eski ve yeni mhk baþkanlarý

Sizleri þiddetle kýnýyorum.
    Allah sizleri de bir gün adalete muhtaç etsin.
    Öyle bir etsin ki,
    2010-2011 olaylarýný hatýrlayýn sürekli
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Derin Trabzon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý amour_61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Önümüzde ki sene Trabzonspor yaptý derler.
    Ondan sonraki senede seçim olur Trabzon da % 101 oy alýrlar. Müstahaktýr az bile az.
    Tengri Biz Menen

-Aga önemli olan memleket meselesi yani, yoksa varya...
    -Tabi lan manyakmýsýn.

lazzz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    33

Türkiye Barolar Birliði tarafýndan Trabzon’da 30 Nisan 2016 tarihinde “CMK Uygulamalarý – Ýstinaf” baþlýðý kapsamýnda gerçekleþtirilecek Meslek Ýçi Eðitim Semineri’ne Prof.Dr. Ayþe Nuhoðlu ile Prof.Dr. Feridun Yenisey’in davetli olmasý tarafýmýzca büyük bir þaþkýnlýkla karþýlanmýþtýr. Çünkü söz konusu iki ismin “yeniden yargýlama yapýlmalý” þeklinde verdiði mütalaa Þike Davasý’na gerekçe yapýlmýþ ve bu durum Trabzonspor camiasýnda infiale yol açmýþtýr. Haliyle Trabzon’daki panelde Nuhoðlu ve Yenisey’in ‘hukuku’ anlatacak olmasý tarafýmýzca manidar bulunmuþtur.
    Yine bir süre önce Türkiye Barolar Birliði ve Trabzon Barosu tarafýndan bu kapsamda düzenlenen seminere davet edilen bir isme karþý Trabzon halkýnýn tepkileri ortadayken, ayný þekilde baþka bir organizasyonun gerçekleþtiriliyor olmasý þehrin hassasiyetlerinin dikkate alýnmadýðýný göstermektedir.
    Geçtiðimiz hafta sonu Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda yaþanan olaylarýn üzerine bu panelin düzenleniyor olmasý da gerginlik yaratmaktan öteye gitmeyecektir. Trabzonspor Kulübü olarak Türkiye Barolar Birliði ve Trabzon Barosu’ndan þehrimizde büyük tepkilere yol açacaðý aþikar olan söz konusu durumun biran önce ortadan kaldýrýlmasýný bekliyoruz. Kamuoyuna saygýyla duyurulur.
    Trabzonda siyaset TRABZONSPOR SEVGÝSÝ'nin önüne gecmiþtir

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    32

Bu iþin sonunun nereye varacaðýný çok merak ediyorum.Cas baþvurusunun sonucu nezaman açýklanacak ?

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Çýldýrmamak elde deðil. Bu baronun yediði ilk halt deðil. Geçen sefer de Aziz'in avukatýný çaðýrýp konuþturtmuþlardý diye hatýrlýyorum. Þuraya bak arkadaþ kendi içimizdekilerle uðraþmaktan dýþarýya halimiz kalmýyor neredeyse ya.

Kulübümüzden açýklama: Yeniden yargýlama mütalaasý veren iki ismin Trabzon’a davet edilmesi kabul edilemez
    Türkiye Barolar Birliði tarafýndan Trabzon’da 30 Nisan 2016 tarihinde “CMK Uygulamalarý – Ýstinaf” baþlýðý kapsamýnda gerçekleþtirilecek Meslek Ýçi Eðitim Semineri’ne Prof.Dr. Ayþe Nuhoðlu ile Prof.Dr. Feridun Yenisey’in davetli olmasý tarafýmýzca büyük bir þaþkýnlýkla karþýlanmýþtýr. Çünkü söz konusu iki ismin “yeniden yargýlama yapýlmalý” þeklinde verdiði mütalaa Þike Davasý’na gerekçe yapýlmýþ ve bu durum Trabzonspor camiasýnda infiale yol açmýþtýr. Haliyle Trabzon’daki panelde Nuhoðlu ve Yenisey’in ‘hukuku’ anlatacak olmasý tarafýmýzca manidar bulunmuþtur.

Yine bir süre önce Türkiye Barolar Birliði ve Trabzon Barosu tarafýndan bu kapsamda düzenlenen seminere davet edilen bir isme karþý Trabzon halkýnýn tepkileri ortadayken, ayný þekilde baþka bir organizasyonun gerçekleþtiriliyor olmasý þehrin hassasiyetlerinin dikkate alýnmadýðýný göstermektedir.

Geçtiðimiz hafta sonu Hüseyin Avni Aker Stadyumu’nda yaþanan olaylarýn üzerine bu panelin düzenleniyor olmasý da gerginlik yaratmaktan öteye gitmeyecektir. Trabzonspor Kulübü olarak Türkiye Barolar Birliði ve Trabzon Barosu’ndan þehrimizde büyük tepkilere yol açacaðý aþikar olan söz konusu durumun biran önce ortadan kaldýrýlmasýný bekliyoruz. Kamuoyuna saygýyla duyurulur.

http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...D=19354#Icerik
    Konu My tarafýndan (29.04.2016 Saat 17:48 ) deðiþtirilmiþtir.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Evet. Geçen sefer de Aziz'in avukatýný çaðýrmýþlardý ve baya da tepki görmüþlerdi. Bunlara raðman üstüne üstüne gidilmesi çok enteresan.

Trabzon Barosu Fenerli mi?

Haber61 – Haber Servisi – Trabzonspor kulübünün resmi avukatý, Trabzon Baro Baþkaný Orhan Öngöz Türkiye'de hukukçu kalmamýþ gibi Trabzon Barosu'nun kariyer günleri etkinliðine konuþmaçý olarak Þike davasýnda Aziz Yýldýrým'ýn avukatlýðýný yapan ve"Ben Trabzonluyum ama haklýnýn yayýndayým" þeklinde açýklama yaparak þimþekleri üzerine çeken Avukat Þeref Dede'yi konuk olarak davet etti. 13.11.2015
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

emrex61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ýlgin gerçekten ama suç ne bizde nede sað sola saldýranda suç tamamen ülkeyi yöneten ve futbolu yönettiðini zanneden kiþilerde bu olay çok uzadý çok ben yakýnda niþanlanýcam evlenicem çoluk cocuga karýþýcam inþ. sanýrým çocouklarýma kadar devam edicek bu süreç ve ben bu adaletsizlikleri bir bir anlatýcam çocuguma ondan sonrada vatana millete hayýrlý olsun diyicem.

bariskaratas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Bu yeniden yargýlama aslýnda bizim lehimize de iþledi biraz. Yeni aklama yargýlamasý bile delillerin doðruluðunu kabul etti.
    Delillerin doðruluðu konusunda þüphe kalmadý artýk.

Bizim CAS da FIFA da vurgulamamýz gereken artýk bu. Ceza yargýlamasý CAS ýn FIFA ýn umrunda olmaz.

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çýldýrmamak elde deðil. Bu baronun yediði ilk halt deðil. Geçen sefer de Aziz'in avukatýný çaðýrýp konuþturtmuþlardý diye hatýrlýyorum. Þuraya bak arkadaþ kendi içimizdekilerle uðraþmaktan dýþarýya halimiz kalmýyor neredeyse ya.

Kulübümüzden açýklama: Yeniden yargýlama mütalaasý veren iki ismin Trabzon’a davet edilmesi kabul edilemez

http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...D=19354#Icerik
    Sabýr + Sabýr + Sabýr = 8, 9, 10, ...
    Ýyi Hücum maç alýr Ýyi Defans Þampiyon Yapar !!!

Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý bariskaratas Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu yeniden yargýlama aslýnda bizim lehimize de iþledi biraz. Yeni aklama yargýlamasý bile delillerin doðruluðunu kabul etti.
    Delillerin doðruluðu konusunda þüphe kalmadý artýk.

Bizim CAS da FIFA da vurgulamamýz gereken artýk bu. Ceza yargýlamasý CAS ýn FIFA ýn umrunda olmaz.
    Bizim þikeyi ispat etmek gibi bir derdimiz tasamýz yok. Bu aþamalar çoktan geçildi. UEFA ve CAS þikenin varlýðýný çoktan TESCÝLLEDÝ. Bizim FÝFA ve CAS'taki mücadelemiz þikenin ispatýyla ilgili deðil kurallarýn iþletilmesiyle ilgili.
    Murat

Karasoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

UEFA, CAS, bilmem ne nerede bu millet? Niye hala ses yok, neyi bekliyorlar. 5 yýl oldu ya...Þimdiye kadar niyetleri olsaydý cezalar çoktan verilirdi.Hem hiçbirþey açýklamasalar da ne yapabiliriz ki!!! Gittikçe gerginleþen, çirkefleþen, rayýndan çýkan Trabzonspor taraftarý ve þikecilerden her yýl sahasýnda fark yiyen bir takým var.Lütfen daha sesiz olalým rahatlamak istiyorsanýz çýkýn kaçkar daðlarýna avazýnýz çýktýðý kadar baðýrýn çünkü böyle klavye baþýnda kabadayýlýkla olmuyor iþler..Siz yine bir seçim olursa çok iyi biliyorum ki sabahýn erken saatlerinde kalkýp dört nala þu lanet olasý partilere oy vermeye devam edeceksiniz..

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonun barosu, emniyeti, belediyesi vb. kurumlarý fenerli nasýl olacak bu iþler, bu mücadele?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

siyasilere gösteremediðiniz tepkiyi hukukçulara gösteriyorsunuz kýsmýnda haklýlar ama siyasiler kývraktýr. profösyöneller kendilerini satmamalý, hukukun içine etmemeliydi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 53 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 53 misafir)

Bu Konu için Etiketler