Sayfa 12096 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11096 11596 11996 12046 12086 12094 12095 12096 12097 12098 12106 12146 12196 12596 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 302,376 ile 302,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

signal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Karasoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cumhurbaþkaný bu sözlerini Trabzon'da bile söyler, bizim þakþakçý insanýmýz da alkýþlar. Emin olun Trabzon'da RTE halife gibi görülüyor.Bizzat þahit oldum eskiden siyasileri eleþtirebiliyorduk ama þimdi Trabzon'da özellikle köylerde RTE hakkýnda en ufak bir eleþtiri durumunda bile darp edilebilirsiniz.Siz siz olun bu gibi tartýþmalara cahil insanlarla girmeyin.
    RTE'yi Trabzonda her gördüðümde midem bulanýyor. Hele bir de boynuna Trabzonspor atkýsý takmazlar mý ! Ayýptýr , vallahi günahtýr bu yapýlan.

Ordaki yalaka ve þakþakçý insanlarý görünce de dayanamýyorum söverek tvyi kapatýyorum artýk. Bu rezilliðe tahammül edemiyorum. Stada ismi bile verilmesi söz konusuydu. Bu rezilliði kelimelerle tarif edemiyorum artýk!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nihat Günay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Bu sürecin sonunda elimize hiç bir þey geçmeyebilir ya da kupayý alýp feneri düþürtebiliriz... Bekleyip göreceðiz...

Ancak;

Ne olursa olsun Trabzonspor bu iþ için savaþmaya devam etmek sorunda.

Umutsuz olan arkadaþlarýmý anlýyorum ama peþini býrakamayýz. Bize yakýþmaz. Diðer Anadolu takýmlarýndan farkýmýz olmalý...

Büyüklerle seviþe seviþe deðil, savaþa savaþa büyük olunur sözünü unutmamamýz lazým..

Bu da bir savaþ. Kazanamayabiliriz ama vazgeçemeyiz.

Ýnþallah kazanacaðýz.
    Adalet Yoksa, Barýþ da Yok...

Celal Demir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Alýntý Nihat Günay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu sürecin sonunda elimize hiç bir þey geçmeyebilir ya da kupayý alýp feneri düþürtebiliriz... Bekleyip göreceðiz...

Ancak;

Ne olursa olsun Trabzonspor bu iþ için savaþmaya devam etmek sorunda.

Umutsuz olan arkadaþlarýmý anlýyorum ama peþini býrakamayýz. Bize yakýþmaz. Diðer Anadolu takýmlarýndan farkýmýz olmalý...

Büyüklerle seviþe seviþe deðil, savaþa savaþa büyük olunur sözünü unutmamamýz lazým..

Bu da bir savaþ. Kazanamayabiliriz ama vazgeçemeyiz.

Ýnþallah kazanacaðýz.
    vazgeçenlerden deðilim.

ÇOK ÞÜKÜR...
    2010 - 2011 Süper Lig Þampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düþmaným, sen benim ifadem ve hýzýmsýn. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazýmsýn. >>>

Nereden
    Ýstanbul

FIFA kararlarýndan da istediðimizi elde edemezsek çekilelim bu ligden. Bu hakemleri, bu takýmlarý , bu tiyatroyu izlemeyelim.

Hatta amatör kulüpler harici tüm þubelerimizi , ilçe takýmlarýmýzý da çekelim.

En azýndan: " Trabzonspor diye þerefli bir takým vardý ve þerefini korumak için doðruyu yaptý." diye hatýrlanýrýz.

Bu tiyatro bir figüran olmadan da oynanýr.

Utanacaklarýný düþünmüyorum da belki diðer insanlar diðer devletler görür de mideleri bir kere daha bulanýr bunlardan.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Alýntý Karasoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Cumhurbaþkaný bu sözlerini Trabzon'da bile söyler, bizim þakþakçý insanýmýz da alkýþlar. Emin olun Trabzon'da RTE halife gibi görülüyor.Bizzat þahit oldum eskiden siyasileri eleþtirebiliyorduk ama þimdi Trabzon'da özellikle köylerde RTE hakkýnda en ufak bir eleþtiri durumunda bile darp edilebilirsiniz.Siz siz olun bu gibi tartýþmalara cahil insanlarla girmeyin.
    Gün gelecek bu bahsettiðin insanlar biz ona oy verdik demeye utanacaklar,bu ülkeye çok kötü þeyler yaptý diyecekler.Bu ülke insanýnýn karakterini biraz tanýyorsam böyle olacak.
    ÖNCE TRABZONSPOR DÝYECEKSÝN…ENDÜSTRÝYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DÝREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBÝMÝZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOÐLU

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þike sürecinde BMN ve gazetecilerle görüþmüþ olan ve hatýrladýðým kadarýyla konuyu defalarca haber yapmýþ Declan Hill kendi bloðunda da özellikle Yunan ve Türk futbolunun çöktüðünü anlatan yazýlar paylaþýyor.

http://declanhill.com/blog
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS, Yargýtay ve ÝFM Onadý!

Sarý çakallarýn baþkanýnýn açýklamasýna hiç þaþýrmýyorum.Ýt iti ýsýrmaz.Bunlar ayný pisliðin kýmýzýsý
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    Ýstanbul

edit.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Simdi bu þikeyi ortaya çýkaran polis ve yargý tayfasý cemaatci degil mi?
    Peki bunlar bu olaylarý temiz futbol adýna mý ortaya cikardi yoksa rakipleriyle hesaplasmak icin mi?
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Peki bunlar bu olaylarý temiz futbol adýna mý ortaya cikardi yoksa rakipleriyle hesaplasmak icin mi?
    Enteresan olan þu ortada yapýlmýþ bir þike bir suç var ama önemli olan suç deðil ortaya çýkaranlar. Eðer ortaya çýkaran baþkasýysa sorun yokmuþ gibi davranýlýyor.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Bir polis terfi etmek için hýrsýzý yakalasa, hýrsýzýn "sen adalet için deðil terfi etmek için beni yakaladýn"diyerek iþin içinden sýyrýlma þansý var mý?

Buna vereceðin cevap sorularýnýn cevabý.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

ne farkeder ki önemli olan bir þekilde bu pisliðin ortaya çýkmasý...

<<< Ey düþmaným, sen benim ifadem ve hýzýmsýn. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazýmsýn. >>>

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Alýntý winner Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir polis terfi etmek için hýrsýzý yakalasa, hýrsýzýn "sen adalet için deðil terfi etmek için beni yakaladýn"diyerek iþin içinden sýyrýlma þansý var mý?

Buna vereceðin cevap sorularýnýn cevabý.
    Olamaz da zaten. Ancak arada kalmamizin sebebi olaylari ortaya cikaran taraf ile adalet bekledigimiz tarafin da adaletten yoksun olmasi. Her iki tarafinda kurbani biz olduk.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Olamaz da zaten. Ancak arada kalmamizin sebebi olaylari ortaya cikaran taraf ile adalet bekledigimiz tarafin da adaletten yoksun olmasi. Her iki tarafinda kurbani biz olduk.
    henüz olan biten bir þey yok, kazanan kim belli deðil, göreceksiniz kazanan biz olacaðýz...

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Þike davasýnda ülke sýnýrlarý içinde fbye ceza aldýramazsak, kupamýzý ve haklarýmýzý alamazsak TFF'den baðýmsýz Trabzon Futbol Federasyonu kurulmalý ve tamamen amatör þekilde futbol oynanmalýdýr.

Hakkýmýz verilene kadar da Trabzonspor liglerden çekilmelidir.
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Celal Demir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    henüz olan biten bir þey yok, kazanan kim belli deðil, göreceksiniz kazanan biz olacaðýz...
    Ýnþallah abi ne diyelim. Dünya'da onaylamayan kurum kalmadý hala aksini iddia ediyorlar.

Muhammet Hacýsalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Buraya gelip bu iþ bitti diyenlerle biz þike yapmadýk diyen fenerliler arasýnda hiç fark göremiyorum..

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Alýntý Fatih ÇELÝK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýnþallah abi ne diyelim. Dünya'da onaylamayan kurum kalmadý hala aksini iddia ediyorlar.
    aksini idda ediyorlar derken, adamlar tapeleri yalanlamýyor sadece usulsüz dinlendiklerini bu nedenle tapelerin geçersiz sayýlmasý gerektiðini iddia ediyorlar. diyelimki bu oldu ve tapeler geçersiz sayýldý. ortada sportif yargýnýn vermiþ olduðu bir karar var ve þikenin yapýldýðý inkar edilmez bir gerçek bu yüzden içim rahat ne yaparlarsa yapsýnlar hem Türkiye' de hemde avrupada kesinlikle aklanamayacaklar.

bu iþin sonunda birilerinin dediði gibi kazanamazsak iþte ozaman futbol takýmý kesinlikle ligden çekilip bütün sportif faaliyetlerini durdurmalýdýr fakat bunu yapabilmek için SAÐLAM ÝRADE lazým...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    44

Ülkeyi 12 yýldýr beraber yönetenlerin amacý hiçbir zaman adalet olmadý.

Kendi kiþisel çýkarlarý ve menfaatleri için adaleti silah olarak kullandýlar sadece.

Þimdi birbirlerine karþý kullanýyorlar.

Özellikle son 5 yýl, darbe dönemleri dahil, cumhuriyet tarihinin en karanlýk dönemi.

Ýnsanlar bu dönemi yaþatanlarý destekledikleri, Trabzonspor'u bu insanlara tercih ettikleri için utanacaklar.
    Konu winner tarafýndan (17.12.2014 Saat 14:48 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

aksini idda ediyorlar derken, adamlar tapeleri yalanlamýyor sadece usulsüz dinlendiklerini bu nedenle tapelerin geçersiz sayýlmasý gerektiðini iddia ediyorlar. diyelimki bu oldu ve tapeler geçersiz sayýldý. ortada sportif yargýnýn vermiþ olduðu bir karar var ve þikenin yapýldýðý inkar edilmez bir gerçek bu yüzden içim rahat ne yaparlarsa yapsýnlar hem Türkiye' de hemde avrupada kesinlikle aklanamayacaklar.

bu iþin sonunda birilerinin dediði gibi kazanamazsak iþte ozaman futbol takýmý kesinlikle ligden çekilip bütün sportif faaliyetlerini durdurmalýdýr fakat bunu yapabilmek için SAÐLAM ÝRADE lazým...
    Aksini iddiadan kastým þikenin kendisi deðil. Usullerdeki eksikliklerden kaynaklý ret kararlarýný dahi tüm sürecin usulsüzlüðüne ve çeliþkisine delil iddialarý. Þike inkar edilebilir mi?

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

Alýntý Fatih ÇELÝK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aksini iddiadan kastým þikenin kendisi deðil. Usullerdeki eksikliklerden kaynaklý ret kararlarýný dahi tüm sürecin usulsüzlüðüne ve çeliþkisine delil iddialarý. Þike inkar edilebilir mi?

aziz yýldýrýmýn tarla savunmasý bile þikenin ispatýdýr.

Nereden
    Ýstanbul

aziz yýldýrýmýn tarla savunmasý bile þikenin ispatýdýr.
    Tarla savunmasý ... Eyüp'te kurban... Kör mü bu insanlar?

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    40

ayrýca sportif yargý delillerin usülsüz olup olmadýðýna bakmaz her türlü delile göre iþlemini yapar...

fanatikdevri - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS, Yargýtay ve ÝFM Onadý!

Isterseler kýllýðýna yapsýnlar veya hükümeti zor duruma sokmak için.Polisin görevi kanunsuzluðu ortaya çýkarmak,mahkemelerin görevi de deliller üzerinden karar vermek.Deliller gerçek ve yargýlama esnasýnda bu konuþmalar bana ait deðil diyen olmadý,bu deliller üzerine UEFA ve Cas'tan aldýklarý ceza itirazlarýnda bile bu deliller sahte diye itiraz etmediler.Mahkemelerde bu deliller üzerine savunma verdiler.
    Yeniden yargýlama için yapýlan baþvuruda da delillerin sahte olduðu ve usulsüz olarak toplandýðý itirazý reddedildi.
    Konu fanatikdevri tarafýndan (17.12.2014 Saat 15:07 ) deðiþtirilmiþtir.
    FORMANIN ÖNÜNDEKÝ ARMAN ÝÇÝN OYNA ARKASINDA YAZAN ÝSMÝ HATIRLAYACAKLARDIR.

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Ben anlamýyorum telefon dinlemenin usulü nedir? Habermi vermeleri gerekiyordu dinleniyorsunuz diye? Nedir bunun iç yüzü?

Gesendet von meinem LG-D855
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Sayfa 12096 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11096 11596 11996 12046 12086 12094 12095 12096 12097 12098 12106 12146 12196 12596 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 74 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 74 misafir)

Bu Konu için Etiketler