Sayfa 12652 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11652 12152 12552 12602 12642 12650 12651 12652 12653 12654 12662 12702 12752 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 316,276 ile 316,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þike Davasý | Þike Tescillendi! UEFA, CAS ve ÝFM Onadý!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

efsane senol´a bakin. biz sike mücadelesi verirken, sikeciler ve sike yapanlar küme düssün. hakkimiz olan kupamizi alalim diye ugrasirken o sikeciler ile keyif sürüyor.

sike yüzünden, sikecilerin ileri geri konusmasindan dolayi 30 yillik aile dostumuz olan kisi ile 2 yildir aramiza mesafe koydum. ne bayramlarda ne baska seylerde arayip sormuyorum. evine bile gitmiyorum. ben bir taraftar olarak böyle davraniyorum. birde senol´a bakiyorum gecimini bu isten kazaniyor ama hic sike olmamis gibi davraniyor. artik hangimiz yanlis yapiyorsa

malesef senolsporcular ve senol´u Trabzonspor´dan büyük görenler var. eminim sikebahce´de olsa desteklemezler. halbuki siketas´ta tescilli bir sikecidir

senolgünes.jpg

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Senol Günes: "Sike mi? Ne sikesi?"

senolgünes.jpg

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

sike kimin umrunda

DA8GgL4XYAAnSk0.jpg

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý 28TS61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

senolgünes.jpg
    Yeminlen rezalet ötesi,, kepazelik. Mustafa abi bu þerefsizin yüzünden ölümþtü. At izi it izine karýþmýþ iyice bu ne be kardeþim.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Erkan SÜNGER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

senolgünes.jpg
    Yazýk. Sorsan Fair-Play der. Sorsan medeniyet der? Bu þehrin çocuklarý kimsenin umurunda deðil herkes kendi dünyalýðýnýn peþinde. Kabullenemiyorum bu foto yu.

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

sike kimin umrunda

DA8GgL4XYAAnSk0.jpg
    Þike kimin umrunda derken ? Burada þehirde sevinmeye çalýþanlarýn üstünden aldýklarý formalarý gösteriyorlar.

Poor - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

sike kimin umrunda

DA8GgL4XYAAnSk0.jpg
    Bence bu senol gunesin fotosundan daha kotu. Sevinmek isteyen taraftarin formasini aldiniz da noldu? Eskiyalik iste. Bide yuzlerini kapamislar madem bisey yapiyosunuz adam gibi arkasinda durun. Yuzsuz herifler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gökhan ARSLAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý Poor Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence bu senol gunesin fotosundan daha kotu. Sevinmek isteyen taraftarin formasini aldiniz da noldu? Eskiyalik iste. Bide yuzlerini kapamislar madem bisey yapiyosunuz adam gibi arkasinda durun. Yuzsuz herifler.
    Þaka heralde bu yorum gerçek deðil dimi
    "3 istanbul takýmýný tutmak vakayý adiyedendir.
    Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, baþkaldýrýdýr, istisnadýr, kalitedir. Son dönemlerde ise sabýrdýr, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR."

Nereden
    Bursa

Hayýrdýr sen neden gerildin,bu yaþa gelip nerede nasýl davranacaðýný bilmeyen adamlara üzülmek sana mý düþtü?
    • Memento mori

Nereden
    Bursa

senolgünes.jpg
    Ne kadar rezil olabilir bir insan?
    Emek,adalet hak derken þike yapan bir takýma Hoca ol,para için.
    Sonra da þikeci biri ile poz ver.
    • Memento mori

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Alýntý Gökhan ARSLAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Neden? Normal mi bu yaptiklari? Bildigin gidip milletin ustunu gasp etmisler sorsan bide muslumaniz derler.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayýrdýr sen neden gerildin,bu yaþa gelip nerede nasýl davranacaðýný bilmeyen adamlara üzülmek sana mý düþtü?
    Boyle insanlari gorunce geriliyorum. Bunlar bu ulkenin onundeki engel iste. Insanlarin birbirine saygisi yok. Benim ulkemin memleketimin adamlari oldugu icin uzulmek bana dusuyor. Bunlarla yasamak zorunda kalanlara uzuluyorum.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Gökhan ARSLAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence haklý dediðinde. Þimdi þampiyon olsak Ýstanbul'da kutlamaya çýksak tekme tokat dayak yiyip formalarýmýz üzerimizden çýkarýlmalý mý yani?

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Bera B. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence haklý dediðinde. Þimdi þampiyon olsak Ýstanbul'da kutlamaya çýksak tekme tokat dayak yiyip formalarýmýz üzerimizden çýkarýlmalý mý yani?
    Baðdat Caddesi'nde, Beþiktaþ Çarþý'da ve Mecidiyeköy'de taþkýnlýk etmezsen sorun olmaz. Yani rakiplerin alanýna saygý duyarak... Bizim alanýmýz da Trabzon.

"Hattý müdafaa yoktur, sathý müdafaa vardýr ve o satýh tüm Trabzon'dur..."
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Ýstanbul

Bence yapýlan eþkýyalýk. Þenol Hoca'nýn fotoðrafýnda bi problem görmüyorum. Rutin þeyler.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

þu trabzonlu olup beþiktaþ yalakasý olan vatan hainlerinden temizlensin þu þehir.

Nereden
    Bursa

Boyle insanlari gorunce geriliyorum. Bunlar bu ulkenin onundeki engel iste. Insanlarin birbirine saygisi yok. Benim ulkemin memleketimin adamlari oldugu icin uzulmek bana dusuyor. Bunlarla yasamak zorunda kalanlara uzuluyorum.
    Ne alaka ya?Adamýn orada hastasý var belki,belki bilmiyorum baþka sýkýntýsý var,neden insanlarý rahatsýz ediyorlar Trabzon þehri ile alakasý olmayan bir konuda?
    Çok seviyorsalar kýyacaklar paraya Beþiktaþ semtinde istedikleri gibi gürültü yapacaklar.
    Bu konularda medeni olmalý insanlar,nerede nasýl davranýlacaðýný bilmeleri gerekiyor.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Alýntý Doðukan Uçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    þu trabzonlu olup beþiktaþ yalakasý olan vatan hainlerinden temizlensin þu þehir.
    sirf sehir de degil. bu forum´dan da keske temizlense. Forum yöneticileri bile ne var Bunda diyorlar. sorsan hepsi sike´ye karsi.

Senol günes tecavüzcüsü ile sarmas dolas olmus ama her seyi normal görüyörlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

FIFA basvurusu hala neden yapilmadi yapilmiyor?

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    33

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ne alaka ya?Adamýn orada hastasý var belki,belki bilmiyorum baþka sýkýntýsý var,neden insanlarý rahatsýz ediyorlar Trabzon þehri ile alakasý olmayan bir konuda?
    Çok seviyorsalar kýyacaklar paraya Beþiktaþ semtinde istedikleri gibi gürültü yapacaklar.
    Bu konularda medeni olmalý insanlar,nerede nasýl davranýlacaðýný bilmeleri gerekiyor.
    Yani sampiyonlugunu kutlayan besiktas taraftari medeni degil ama onlarin formasini gasp eden trabzonspor taraftari medeni? Allah akil fikir versin size. Eger besiktaslilarin hatasi varsa yada rahatsiz oluyorsan ararsin polisi onlar halleder. Sormazlar mi adama bu sehrin zaptiyesi siz misiniz diye?

Biz degil miyiz bize her yer trabzon diye her yerde bagiran? Gelip dovsunler bizi ozaman bitek trabzonda bagiralim. Kafaya bak. Medeniyet nedir ne degildir bir ogrenin ondan sonra kimin nerde nasil davranicagi hakkinda tartisiriz.

Salih Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    39

2011 kadrosundaki futbolcularla kimi 3 yýl hocasýyla kimi 2 yýl þampiyon oldu. Lige belki de 3-4 yýl ambargo koymamýz iþten bile deðildi. O fifaya baþvurulacak isterse Türk futbolu batsýn zerre umrumda deðil

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Yavru sikeci seviciler turemis formda eee imam cemaat iliskisi tabi baskan boyle yaptikdan sonra..kahbelere karsi boyle humanizm ayaklarina yatmaya devam edin bakalim.

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

sirf sehir de degil. bu forum´dan da keske temizlense. Forum yöneticileri bile ne var Bunda diyorlar. sorsan hepsi sike´ye karsi.

Senol günes tecavüzcüsü ile sarmas dolas olmus ama her seyi normal görüyörlar.
    aynen öyle renktaþ sekiztaþ formun döndü site

Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

Bu beþiktaþlýlar 10 sene önce trabzon da yaþlýlarýn aðýrlýkta oldugu kahveye saldýrmamýþ mýydý ? bunlarý unutup þimdi adamlarla kardeþ seviyesine gelenler var yazýk yav.

Nereden
    Bursa

Yani sampiyonlugunu kutlayan besiktas taraftari medeni degil ama onlarin formasini gasp eden trabzonspor taraftari medeni? Allah akil fikir versin size. Eger besiktaslilarin hatasi varsa yada rahatsiz oluyorsan ararsin polisi onlar halleder. Sormazlar mi adama bu sehrin zaptiyesi siz misiniz diye?

Biz degil miyiz bize her yer trabzon diye her yerde bagiran? Gelip dovsunler bizi ozaman bitek trabzonda bagiralim. Kafaya bak. Medeniyet nedir ne degildir bir ogrenin ondan sonra kimin nerde nasil davranicagi hakkinda tartisiriz.
    Biz Trabzon þehrinden bile daha fazla Trabzonsporlunun yaþadýðý Ýstanbul gibi þehirde yapýyoruz bunlarý Ýstanbul þehri kozmopolit bir þehir,semt takýmlarýnýn merkezlerinde yapmadýðýn sürece ne olabilir,Ýstanbul'da kendi aralarýnda bile nerde þampiyonluk kutlanacaðý bellidir ve buna kimse itiraz etmez bir de Trabzonspor'a her zaman büyük saygý duyan diðer Anadolu þehirlerinde yapýyoruz,kimseye bir terbiyesizliðimiz yok,kimseyi rahatsýz da etmiyoruz.

Olayý biliyor musun?Belki oradaki medeniyetsizler yaþadýklarý þehrin insanlarýný rahatsýz ettiler,paraya kýyýp,kutlamalarýn olduðu Beþiktaþ'a gidin dendiðinde sana ne dediler?
    Sonra onlar da polis çaðýrýrýz dediklerinde dalga geçer gibi bir de asker çaðýr deyip,insanlarý iyice tahrik ettiler ve oradaki saðduyulu Trabzonsporlularý hiç yapmayacaklarý bir iþe zorladýlar?
    Neden hep saðduyulu yorumlarýnýzý medeniyetsiz ve yaþadýðý þehrin-toplumun hassasiyetlerine deðer vermeyen þikeci bir takým taraftarlarý için yapýyorsunuz ama kendi taraftarlarýnýzý ise hemen kötüleme peþinde koþuyorsunuz?

Burasý Trabzonspor forumu,bir kaç kendini bilmez,saygýsýz ve medeniyetsiz tip yüzünden Trabzonspor taraftarýna bu kadar aðýr ve hak etmediði hakaretleri yapmanýzý kýnýyorum ve size yazýklar olsun diyorum.
    Medeniyet önce yaþadýðýn çevreye uyum göstermekle baþlar.
    Konu sasone tarafýndan (30.05.2017 Saat 01:26 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler